Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

אלפי אנשים חיים שם בבסיסים ואתה אומר לי שהמזג אוויר גרוע מדי? גם בקיץ? אנשים מטיילים במקומות יותר קשים.

ואין תשתית מסיבה מסוימת, הפוטנציאל גבוה הרבה רוצים לבקר שם.

א- אני לא יודע אם זה אלפים. אולי, אולי בקיץ. בטח לא בחורף שם שהוא מטורף לחלוטין.

ב- יש הבדל בין אנשים שחיים שם ומרותקים למעבדות מחקר שלהם ולא ממש עושים פעילות תיירותית לבין אנשים שרוצים לעשות טרקים ולחרוש את המקום. לעשות את זה בתנאי התשתיות שיש שם= המשמעות היא הוצאה כספית אדירה שלרוב האנשים (מה שמהווה עמוד השדרה של תיירות עולמית) - אין. פשוט אין את היכולת לעשות את זה בשביל ליצור מאסה שתתחיל לפתח שם תיירות.

אגב, גם הסהרה זה לא אזור תיירותי יותר מידי באזורים המבודדים שלו. ואנטרקטיקה היא מקום קשה ומרוחק להגעה ויקר להגעה ונטול תשתיות פי כמה וכמה מהסהרה למשל.

כעקרון, בשביל שמקום יהיה מתויר , אפילו ברמה נמוכה, אתה צריך תשתיות בסיסיות ואתה צריך שהוא יהיה נגיש לא רק תיירותית אלא גם כלכלית ומבחינת תנאים. באנטרטיקה אין כמעט אף אחד מהדברים הללו והתוצאה= אין הרבה אנשים שמגיעים לשם, בטח אחרי התנאים שם = ההוצאה הכלכלית להגיע והנגישות שהיא דרך הים כמעט לחלוטין.

א- אני לא יודע אם זה אלפים. אולי, אולי בקיץ. בטח לא בחורף שם שהוא מטורף לחלוטין.

ב- יש הבדל בין אנשים שחיים שם ומרותקים למעבדות מחקר שלהם ולא ממש עושים פעילות תיירותית לבין אנשים שרוצים לעשות טרקים ולחרוש את המקום. לעשות את זה בתנאי התשתיות שיש שם= המשמעות היא הוצאה כספית אדירה שלרוב האנשים (מה שמהווה עמוד השדרה של תיירות עולמית) - אין. פשוט אין את היכולת לעשות את זה בשביל ליצור מאסה שתתחיל לפתח שם תיירות.

אגב, גם הסהרה זה לא אזור תיירותי יותר מידי באזורים המבודדים שלו. ואנטרקטיקה היא מקום קשה ומרוחק להגעה ויקר להגעה ונטול תשתיות פי כמה וכמה מהסהרה למשל.

כעקרון, בשביל שמקום יהיה מתויר , אפילו ברמה נמוכה, אתה צריך תשתיות בסיסיות ואתה צריך שהוא יהיה נגיש לא רק תיירותית אלא גם כלכלית ומבחינת תנאים. באנטרטיקה אין כמעט אף אחד מהדברים הללו והתוצאה= אין הרבה אנשים שמגיעים לשם, בטח אחרי התנאים שם = ההוצאה הכלכלית להגיע והנגישות שהיא דרך הים כמעט לחלוטין.

אין הרבה אנשים זה ברור, לא חשבתי שיהיו שם הרבה גם אם מחר פותחים לכל דורש.

אני טוען אחרת - אף אחד לא מטייל שם. תראו לי מישהו שטייל באנטרקטיקה כיוזמה פרטית.

אה, בוודאי שיש.

יש אופציה בקיץ הקצר שם לנסוע לשם דרך הים בספינות דרך דרום אמריקה.

יקר רצח, אבל שווה את זה בעיניי.

אתה יכול להסתובב שם ולתכנן מסלול או שאתה מוגבל לאיזה נקודה קטנה שהם חושפים בפנייך, מראים לך קצת קרח ויאללה הביתה?

תזכור שזו יבשת ענקית.

Rewriting-history-impossible-shoeprint.j

התכוונתי לינק לחומר כתוב, כזה שאפשר להבין מה הממצא, איפה התגלה ופרטים נוספים שיעזרו להבין. מבדיקה קצרצרה מבינים שלקחת את זה מאתר קונספירציה, אותו אחד שדיווח על "מחקר" שגילה "גנים חייזרים".

קודם כל זה לא מאובן, זה סלע עם סימן שיכול להזכיר סוליה של נעל. לא ברור בכלל מה זה, אם זה אותנטי, אם זה מלפני מליוני שנים (200 לפי הטענה) או אם זה של בני אדם בכלל. רק כאלו שמפרשים לפי מה שבא להם.

תקרא פה עוד, יותר מקיף https://ncse.com/cej/2/4/paluxy-man-creationist-piltdown

חן, אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה. רק שאין לך ממש איך לעשות את זה פיזית.

כבישים ודרכים? אין.

לישון בשטח? קשה ביותר , בתנאים בסיסיים לחלוטין של מזג אוויר קר מאוד גם בקיץ.

חשמל? אין.

מים זורמים? אין.

שבילים לטיול? אין.

קשר חיצוני? אפשר עם טלפון לוויני בלבד שאין לך איך להטעין אותו.

והוספת בעצמך- זה מקום ענק ועצום. השטח שבו עוד יש כמה בני אנוש שעוסקים שם במחקר הוא קטן מאוד.

צריך לזכור- אנטרטיקה לא שייכת לשום מדינה, אגב. יש בה תחנות מחקר, אבל היא לא שייכת למדינה זו או אחרת ויש גם אמנות בינ"ל בעניין.

יש לך כללית מקומות בודדים בעולם עדיין שהאדם הפשוט לא יכול להסתובב בהם כאוות נפשו כמעט כי פשוט אין לו את התנאים ואם כבר הוא מסתובב, הוא חייב לעשות את זה בצורה מאוד מאורגנת שהופכת את העסק ליקר ולא פשוט. אלו הם מקומות מבודדים חסרי תשתיות כמעט. וכמה שהם כאלו (כמו מקומות בצפון הרחוק של קנדה למשל או המקומות המבודדים ממש ברוסיה האסיאתית, או מקומות בלב אלסקה ללא יישוב ברדיוס עצום, או בסהרה), אנטרטיקה היא צעד או שניים אפילו רחוקה יותר מבחינת המחסור שהמטייל צריך.

בכלל, עניין התשתיות הוא קריטי בשביל שאדם יוכל לטייל לבד. נלך על משהו מקומי משלנו. לטייל היום בנגב כל אחד יכול לעשות ובשבתות של מזג אוויר נעים מאות אנשים חורשים את המסלולים בנגב. עד שנות ה-60 זה היה מסובך רצח, ורק בודדים עשו את זה כי פשוט לא היו שם תשתיות תיור, ובקושי כבישים ודרכים היו. השינוי שלהם הפך את המקום לנגיש. גם סיני אחרי ששת הימים היה לא נגיש כמו שהוא היה למשל עשור אח"כ כבר, כשישראל סללה שם כבישים ובסיסי תיירות. זו דוגמא קטנה על קצה המזלג לעד כמה בלי תשתיות תיור אי אפשר לטייל בנוחות. וברור שהנגב של 1950 הוא כלום מבחינת קושי לעומת אנטרקטיקה של ימינו .

מקבל את מה שאתה אומר חתול. אני עדיין חושב שמסתירים שם משהו, אבל אולי אני סתם פרנואיד.

בגדול, לפי היכרותי, אמנות בינ"ל שוות בדר"כ לתחת.

אולי שוות לתחת, אבל באמת שאין מריבות בינ"ל על אנטרטיקה (דווקא במקומות מסוימים באיים ניחדים ובימים מסוימים בקוטב הצפוני כן יש, במיוחד עם הרוסים הנורבגים והקנדים, בין היתר בגלל נפט...).

אגב, אם כבר ניסויים סודיים במקומות נידחים ומסתורין, ב-22 בספטמבר 1979 קלטו לווינים הבזק אדיר בדרום האוקיאנוס האטלנטי במקום מבודד לחלוטין. הבזק של פיצוץ אטומי. המדינות הגרעיניות לא הודיעו שהן עורכות ניסוי, ולמרות שהיה חשד שאולי הרוסים קשורים לזה - הם ירדו מהפרק. מה שהותיר תיאוריה אחת- מי שערכה את הניסוי היא מדינה שלא מודה שיש לה נשק כזה, אבל כולם יודעים שיש לה ועוד מדינה שאף אחד לא אוהב בעולם- דרא"פ.

הראיות עד היום לא כולן פתוחות, אבל זה אכן ככל הנראה היה אנחנו.

הם מאמינים שהקטבים הם חומת קרח ענקית ובלתי חדירה שאף אחד לא עבר אותה מעולם, ולכן אין סיורים תיירותיים באנטרטיקה.

יש כאלה החושבים שיש קצה, וכאלה הטוענים שהקרח נמשך לעד.

ממש כמו משחקי הכס

אולי שוות לתחת, אבל באמת שאין מריבות בינ"ל על אנטרטיקה (דווקא במקומות מסוימים באיים ניחדים ובימים מסוימים בקוטב הצפוני כן יש, במיוחד עם הרוסים הנורבגים והקנדים, בין היתר בגלל נפט...).

אגב, אם כבר ניסויים סודיים במקומות נידחים ומסתורין, ב-22 בספטמבר 1979 קלטו לווינים הבזק אדיר בדרום האוקיאנוס האטלנטי במקום מבודד לחלוטין. הבזק של פיצוץ אטומי. המדינות הגרעיניות לא הודיעו שהן עורכות ניסוי, ולמרות שהיה חשד שאולי הרוסים קשורים לזה - הם ירדו מהפרק. מה שהותיר תיאוריה אחת- מי שערכה את הניסוי היא מדינה שלא מודה שיש לה נשק כזה, אבל כולם יודעים שיש לה ועוד מדינה שאף אחד לא אוהב בעולם- דרא"פ.

כן, זה היינו אנחנו ודרא"פ. לפי פרסומים כמובן.

זה כמובן פותח פתח לדיון מוסרי על אספקת טכנולוגיה גרעינית למדינת אפרטהייד שהעולם מחרי.... טוב נראה לי שכבר אין לכם כוח לדיונים האלה :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Vela_Incident

מרתק. כנראה הקונספירציה הראשונה בנושא הזה עם אחיזה במציאות.

העובדה שאתם מתייחסים לזה כקונספירציה קצת מפתיעה אותי, האמת.

בתקשורת העולמית זו שאלה פתוחה בערך כמו של מי המטוסים שמסכלים העברות נשק בסוריה ובלבנון, או מי חיסל את מבחוח.

נזכרתי גם שדלפו מסמכים דרום אפריקניים מתקופת האפרטהייד שמעידים על ההיבט הגרעיני של הקשר שלהם עם ישראל.

אני לא יודע אם להתייחס לזה כאל קונספירציה . זה פשוט משהו שהסתירו, אבל זה לא שנתנו לזה הסבר אחר.

קונספירציה קלאסית זה כשיש תופעה , ואומרים לך כל הזמן שההסבר הוא אחר לסיבה האמיתית. נניח: אם ה-FBI רצח את קנדי למשל. או אם הייתה מזימה פנימית בצמרת לרצוח את רבין ויגאל עמיר בכלל היה סתם כלי משחקף או ששרן ייני קבוע בהרכב כי הוא ראה את ג'ורדי מקבל דילדו מאחורה וסוחט אותו.

אגב, רוצים תיאוריה משעשעת אחרת? ביבי תקוע עם שרה כי היא סוחטת אותו. או שהיא יודעת עליו משהו, או כנקמה על הבגידה שלו שהתפוצצה ב"קלטת הלוהטת".

תודה על האימג' שגרמת לי לדמיין חתולון, תודה רבה באמת.

ובנוגע לביבי - אני אמרתי את זה ראשון בפורום הזה!!!!!!!!!!

שרה יודעת על הבגידות של ביבי עם נשים וגברים. לכאורה כמובן.

אני לא יודע אם להתייחס לזה כאל קונספירציה . זה פשוט משהו שהסתירו, אבל זה לא שנתנו לזה הסבר אחר.

קונספירציה קלאסית זה כשיש תופעה , ואומרים לך כל הזמן שההסבר הוא אחר לסיבה האמיתית. נניח: אם ה-FBI רצח את קנדי למשל. או אם הייתה מזימה פנימית בצמרת לרצוח את רבין ויגאל עמיר בכלל היה סתם כלי משחקף או ששרן ייני קבוע בהרכב כי הוא ראה את ג'ורדי מקבל דילדו מאחורה וסוחט אותו.

אגב, רוצים תיאוריה משעשעת אחרת? ביבי תקוע עם שרה כי היא סוחטת אותו. או שהיא יודעת עליו משהו, או כנקמה על הבגידה שלו שהתפוצצה ב"קלטת הלוהטת".

לא תיאוריה זה אמתי, יש להם הסכם שהיא לא מפרסמת את הקלטת הלוהטת והוא לא מתגרש ממנה, הקלטת נעולה בכספת, דרך אגב ביב כבר רצה להתגרש משרה אבל הוא גילתה לו שהוא בהיריון אחרי שהסתירה ממנו את תחילת ההיריון.

דווקא לי זה נראה יותר כמו קווין ספייסי-רובין רייט בבית הקלפים.

הנושא שהכי קשה לעקוב אחריו בפורום, יותר מנושא מלפפונים בשבוע אחרון של אוגוסט.

אז מצטער אבל אני חוזר כמה נושאים אחורה,

שאלה למי שמבין ומתעסק וקרא קצת-

אלו שמאמינים שכדור הארץ שטוח הם לא מאמינים במערכת השמש ובגלקסיה בעצם?

ושאלה פה לכלל הקוראים שתמיד מעסיקה אותי,

אתם מאמינים באין סוף? (אני כן)

מי שמאמין שיש סוף שיעזור לי ויסביר לי בעצם מה יש מאחורי הסוף הזה? איך הסוף הזה נראה?

יש כאלו שיענו ויגידו שהיקום הוא כמו כדור הארץ והוא בעצם עגול אבל כמו שלכדור הארץ יש אטמוספרה ו״גבולות״ מסוימים אז ככה גם ליקום חייב להיות, וכמו שאחרי הגבולות האלו יש המשך ככה גם ליקום יש.

ויש כאלו שיגידו שזה מין ״קיר״ כזה או פשוט משהו שלא ניתן לעבור, אז מה יש מאחורי הקיר הזה??

בגלל זה אני מאמין באינסוף ובגלל זה אני מאמין בעצם לרוב הקונספירציות פה.

כי אם אין סוף ליקום אז בעצם אין סוף לכוכבים ולעולמות ובעצם יש עוד חיים ואפילו מה שהרוב יקראו לו פה ״יקום מקביל״ כי בעצם אין סוף אז חייב להיות עוד כוכב שהוא בדיוק כמו כדור הארץ בעצם לכל פרטיו חוץ מאיזה משהו מינורי כמו למשל שדור פרץ מושאל שם לרמלה.

ואפשר להיכנס עמוק יותר לעניין של מעבר בזמנים, אני כן מאמין בזה בצורה מסוימת אבל לא כמו שזה מוצג לנו בסרטים ותכניות מצוירות, אין דבר כזה זמן שונה פשוט יש יקום שאין לו סוף אז יש בוא עולם שהוא כמו שלנו רק שבמקום שההבדל יהיה איפה דור פרץ משחק ההבדל יהיה בנקודת זמן של העולם הזה.

מקווה שהצלחתם להבין את כיוון המחשבה שלי ושמי שיש לו תשובה טובה ומשכילה שישתף

אני חושב שהגיע הזמן לפתוח נושא נפרד לכל "נושא" של קונספירציות, כי זה באמת נהיה פה מבולגן בטירוף ואנחנו מפסידים דיונים מרתקים בגלל הקפיצות וחבל, זה הנושא הכי טוב בפורום.

כן, זה בדיוק מה שאני הולך לעשות עכשיו.

הנושא שהכי קשה לעקוב אחריו בפורום, יותר מנושא מלפפונים בשבוע אחרון של אוגוסט.

אז מצטער אבל אני חוזר כמה נושאים אחורה,

שאלה למי שמבין ומתעסק וקרא קצת-

אלו שמאמינים שכדור הארץ שטוח הם לא מאמינים במערכת השמש ובגלקסיה בעצם?

ושאלה פה לכלל הקוראים שתמיד מעסיקה אותי,

אתם מאמינים באין סוף? (אני כן)

מי שמאמין שיש סוף שיעזור לי ויסביר לי בעצם מה יש מאחורי הסוף הזה? איך הסוף הזה נראה?

יש כאלו שיענו ויגידו שהיקום הוא כמו כדור הארץ והוא בעצם עגול אבל כמו שלכדור הארץ יש אטמוספרה ו״גבולות״ מסוימים אז ככה גם ליקום חייב להיות, וכמו שאחרי הגבולות האלו יש המשך ככה גם ליקום יש.

ויש כאלו שיגידו שזה מין ״קיר״ כזה או פשוט משהו שלא ניתן לעבור, אז מה יש מאחורי הקיר הזה??

בגלל זה אני מאמין באינסוף ובגלל זה אני מאמין בעצם לרוב הקונספירציות פה.

כי אם אין סוף ליקום אז בעצם אין סוף לכוכבים ולעולמות ובעצם יש עוד חיים ואפילו מה שהרוב יקראו לו פה ״יקום מקביל״ כי בעצם אין סוף אז חייב להיות עוד כוכב שהוא בדיוק כמו כדור הארץ בעצם לכל פרטיו חוץ מאיזה משהו מינורי כמו למשל שדור פרץ מושאל שם לרמלה.

ואפשר להיכנס עמוק יותר לעניין של מעבר בזמנים, אני כן מאמין בזה בצורה מסוימת אבל לא כמו שזה מוצג לנו בסרטים ותכניות מצוירות, אין דבר כזה זמן שונה פשוט יש יקום שאין לו סוף אז יש בוא עולם שהוא כמו שלנו רק שבמקום שההבדל יהיה איפה דור פרץ משחק ההבדל יהיה בנקודת זמן של העולם הזה.

מקווה שהצלחתם להבין את כיוון המחשבה שלי ושמי שיש לו תשובה טובה ומשכילה שישתף

תיאורית גשר איינשטיין רוזן אחרי שנכנסים לחור שחור ועוברים אותו אז מגיעים ליקום מקביל.

לאנטרטיקה אפשר להגיע בסיורים, אבל:

א- ה יקר מאוד.

ב- מוגבל מאוד בזמן בגלל מזג אוויר נוראי.

ג- אין שם שום תשתיות לתיירות נורמאלית.

בטוח לגבי זה? ווטרגייט נחשב לקונספירציה.