Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

אילוץ משמעות. ולא בצורה טובה במיוחד. למשל מרחקי הפלנטות לא תואמים את התבליט (ובצורה גסה). הצליחו להבחין בכוכבי לכת ננסיים אבל מצד שני לבלבל ולא לאמוד מרחקים של כוכבי לכת קרובים יותר? (נראה כאילו הכלילו אותם בכח מפני שיש יותר מדי תבליטים עגולים).

אוקיי אז הפלנטות לא תואמות את התבליט מלפני 6 אלף שנה, מתי גילו שכדור הארץ הוא עגול? מתי גילו שהשמש היא מרכז המערכת?

אוקיי אז הפלנטות לא תואמות את התבליט מלפני 6 אלף שנה, מתי גילו שכדור הארץ הוא עגול? מתי גילו שהשמש היא מרכז המערכת?

כבר ביוון העתיקה טענו שהוא עגול לפי שינוי גרמי השמיים.

בבקשה תגיד לי שאתה מסתלבט עכבר, "חומר חדש לגבי חייזר מסוים". החומר היחיד שמעורב בסיפור זה נייס גאי

חיפשו את התמונות שלו בגוגל וכל מיני מקומות ברשת ולא מצאו, הכל אותנטי .

מי ששולט באנגלית , אז זה בלוג באנגלית , פתאום מגיח פוסט של מישהו שמציג את עצמו כחוצן מכוכב אחר שנתקע בכלי טיס שלו בכדור הארץ, בהתחלה כולם צוחקים עליו וחושבים שהוא מסתלבט עד שהם בעצמם בהלם ממה שקרה בתכתובת של הפוסט, זה קצת ארוך מאמין שרובכם לא תאמינו שזה אמיתי.

https://archive.4plebs.org/x/thread/19631067/

אם אתה אשכרה חושב שזה אמיתי אנחנו צריכים להתחלף בתרופות

חיפשו את התמונות שלו בגוגל וכל מיני מקומות ברשת ולא מצאו, הכל אותנטי .

תביא איזו תמונה של הירח שצולמה במעבורת חלל, תן לי לערוך אותה רגע ותראה איך היא לא נמצאת באף מקום ברשת.

אני רציני, בוא נשחק משחק רגע.

כבר ביוון העתיקה טענו שהוא עגול לפי שינוי גרמי השמיים.

נגיד 3000 שנה, אז קח עוד 3000 אחורה בעיראק, איך?

וזה עוד ממש בקטנה יחסית לתרבות השומרית העתיקה.

נגיד 3000 שנה, אז קח עוד 3000 אחורה בעיראק, איך?

וזה עוד ממש בקטנה יחסית לתרבות השומרית העתיקה.

חשבתי שאתה מאמין שהעולם קיים רק 5770 שנה

גם הגדלים לא תואמים. הבחינו שמאדים קטן מכדור הארץ אבל לא הבחינו לגבי הגדלים של האחרים? וזה לא שההבדל הוא זניח בשביל להדגים בתבליט(נניח כדור הארץ וונוס), אלא גדול מאוד עד כדי עצום בשביל חלקם, במיוחד בהשוואה גם לשמש עצמה.

בקשר למרחקים, זה לא רק ההתאמה, אלא יוצר סתירה. איך יכלו להבחין בפלנטות זעירות במרחק עצום אבל לבלבל בדבר פשוט כמו מרחקים של פלנטות קרובות יותר.

תראה, יכול להיות שניסו לצייר את מערכת השמש, זה לא דבר חדש, אבל ידע מיוחד או מרשים פשוט אין שם. ד"א בדקת מה הפרשנות הארכיאולוגית?

כבר בעת העתיקה הבינו שהעולם עגול, זה לא מצריך טכנולוגיה כמו שיש היום, אלא כיוון מחשבה. לגבי מרכזיות השמש, רק אחרי ימי הביניים (לפחות במערב), אבל קח בחשבון את המעורבות של הכנסייה הנוצרית בעניין.

אני חייב להגיד שכל נושא הקונספירציות עניין אותי מאז ומעולם ובימים האחרונים נחשפתי ל"אפקט מנדלה" וזה ללא ספק שרט אותי לגמרי אז החלטתי לעשות ניסוי

כבן 20 גדלתי על סדרה פוקימון וזכרתי/ ידעי בוודאות שהזנב שלו הוא ברק צהוב עם 2 סים שחורים שיוצרים 90 מעלות בקצה הברק

כך גדלתי את זה אני זוכר - אין סיכוי שאני טועה פה.

לא סיפרתי על האפקט לאיש ויצאתי לבדק אצ חברים איך כל אחד זוכר את הזנב של פיקצו', זקנים ילדים בוגרים כולם כולל כולם ענו לי

ברק צהוב עם שחור בקצה

חשבתי איך יכול להיות שכולנו זוכרים את אותה טעות? לדעתי - לא יכול להיות

"רגעעע אבל כל התמונות בגוגל הם כאלה " - נכון

במסמך שפורסם פה ניטען על תאוריית מאיץ החלקיקים בשוויץ (הסבר מפורט במסמך) בגדול - היכולת ליצר "גליץ בזמן" לחזות את העתיד ולשנות את העבר - כמובן הסבר מדעי של יכולת שלא פתוחה לכל הציבורר - האנשים בחליפות - יכולות מטורפות של הממשל... הרבה דברים יפי טובים למטריקס

אבל בואו נדבר רגע על מה שכן יכול להיות - פחות מופרך, הוכח כמבצעי הרבה יותר פרקטי וגם הוכח כשמיש וזה הניסיון לעשות משחק פסיכולוגי

עכשיו הרעיון הוא כזה - להוכיח יכולת שלא באמת קיימת על ידי עובדות מפוברקות, מחשבות וגילויים בכך שמישהו יחשוב שהוא עלה על משהו שאתה רוצה להסתיר ובכך פיצח ידע הסתרה/ יכולת חדשנית/ כל דבר

כל דבר שאתה באופן יזום רוצה לשתול אצלו במוח.

עושים את זה בצבא עושים את זה בחברות כלכלה כאלה ואחרות ואני מאמין שגם מדינות/ תאגידים

מה יוצא להם מזה? זאת כנראה שאלה שאני לא באמת יכול לענות עליה אלה יכול להעריך/ לשאר.

הרי כל אדם בר דעת מבין שלא מספרים לנו את כל האמת על רבין/ שלא יכול להיות שדארט ויידר המקורי לא זוכר את המשפט שלו שהוא אמר בעצמו וצוטט אלפי פעמים/ אפילו הזנב של פיקצו

מה יעשו ? יחפש הסבר הגיוני - מה עושים כשאין הסבר הגיוני ? הולכים להסבר המצוי - תאוריית מאיץ החלקיקים שאני תכף אגע בה

זה הרי ההסבר ההגיוני היחידה לא? אז זהו שיש פה עוד נקודה שלא נוגעים בה וזה היכולות הקימות שלא נגישות לציבור כי הם מופרחות מידי/ לא ריאליות (כן כי מאיץ חלקיקים כן...)

העניין הוא כזה - יש יכולת למחוק דברים מהאינטרנט, יש יכולת לשנות באופן מבוקר פרט מסוים בכל השרתים, לשנות את המשפט של דארט ווידר - כן גם מהסרט המקורי.

איך? אז ככה - כל מוצר מחשב/ חשמל שמחובר לרשתות האינרנט בצורה כזאת או אחרת ניתן לאיכון וניתן לאיתור - מה זה אומר ?

שאפשר לשנות את כל הווריאציות של פיקאצו ברשת ואפשר לשנות את כל החלקי משפט של דארט ווידר, אפשר להפוך את זירת הרצח של רבין למסורבלת ואפשר לעשות עוד הרבה דברים כדי לחשוב שקיימת יכולת שלא קיימת

למה הם עושים את זה ? פה בכנות אני לא יודע, אני יודע למה עושים את זה בצבא או בתאגידים כלכליים אבל האינטרס של ממשלות כנראה הרבה יותר מורכב

דעתי ? יצירת תשתית לסחיטת כספים עתידית- בעתיד שאחרי המלחמות והדתות

אני באמת מאמין שבעתיד הרחוק (100 שנים) הדתות יכלו להעלם מהעולם והשלום יוכל לפרוץ בשלב כזה או אחר מסיבות כאלה ואחרות (לא באמת משנה עכשיו) מה שכן משנה זה שמלחמות הם עסק כלכלי מניב מאוד כמעט לכל הצדדים ובעיקר למדינות העוסקות בייצור נשק וסיפוק תרופות ומרפאה

מה האינטרס לייצר יכול כמו נסיעה בזמן/ לשחק במחשבה האנושית הקולקטיבית? הצדקת מיסוי גבוהה ללא מתן הסבר מדויק או יצירת בסיס שפוי להצדקת מיסוי שלא יהיה ניתן לאמת ביכולת אנושית כמו חזרה בזמן

שוב אני חוזר על צמד המילים "חזרה בזמן" כקונספט מסויים אם כי זה ממש לא מחייב שעל זה הם יתבססו

לדעתי נחספנו למעט מאוד דוגמאות ל"אפקט מנדלה" ואנחנו ניחשף עם השנים לדברים הרבה יותר גדולים בהדרגה

** הסרטון בוא מופיעה חבורת צעירים עם המסר "נלסון מנדלה" כהסבר אפשרי לתופעה שתפרוץ רק שנתיים ממועד פרסום הסרטון בא להראות יכולת להכווין את העתיד אומנם אך היכולת המוסרת פה היא שהוא שוט עלה ליוטיוב בזמן ההגיוני שלו, ושונה התאריך כולל תאריך הצפייה של מחשבים כאלה ואחרים - כלומר השתילו סרטון ברשת וגרמו לנו לחשוב שהוא שם ממזמן כולל עדויות של אנשים שצפו בו לפני שנתיים - האומנם

תראו כל זה ועוד אני יכול להמשיך ולכתוב ניתוח אבל כן - גם זאת היא תאוריית קונספירציה שאין שום דרך לאמת לאשר או להוכיח

היא מציגה את הדברים כמו שאני רואה אותם ( עם עיגולי פינות כללים כדי לא להיסחב עם זה יותר מידי) אבל הנקודה היא שאנחנו לא באמת יכולים לדעת, ספק אם בכלל מה כוונת המשורר עם הנסיון משחק הזה במוח שלנו

מה שבטוח הוא שכל העיסוק סביב זה בין אם נכון או לא נכון משיג את מטרה - יוצר שיח והד תקשורתי ( בין אם תוכניות טלוויזיה אצל אילנה דיין או סרטונים מטורפים ביוטיוב ) - זה עושה גלים

השאלה היא לדעתי או יותר נכון כמו איך שאני רואה את זה היא מתי זה "יתפוצץ" לדעתי - עוד המון שנים ואולי גם לעולם לא אין לדעת

זאת תאוריית הקונספירציה שלי בנושא

אני חייב להגיד שכל נושא הקונספירציות עניין אותי מאז ומעולם ובימים האחרונים נחשפתי ל"אפקט מנדלה" וזה ללא ספק שרט אותי לגמרי אז החלטתי לעשות ניסוי

כבן 20 גדלתי על סדרה פוקימון וזכרתי/ ידעי בוודאות שהזנב שלו הוא ברק צהוב עם 2 סים שחורים שיוצרים 90 מעלות בקצה הברק

כך גדלתי את זה אני זוכר - אין סיכוי שאני טועה פה.

לא סיפרתי על האפקט לאיש ויצאתי לבדק אצ חברים איך כל אחד זוכר את הזנב של פיקצו', זקנים ילדים בוגרים כולם כולל כולם ענו לי

ברק צהוב עם שחור בקצה

חשבתי איך יכול להיות שכולנו זוכרים את אותה טעות? לדעתי - לא יכול להיות

"רגעעע אבל כל התמונות בגוגל הם כאלה " - נכון

במסמך שפורסם פה ניטען על תאוריית מאיץ החלקיקים בשוויץ (הסבר מפורט במסמך) בגדול - היכולת ליצר "גליץ בזמן" לחזות את העתיד ולשנות את העבר - כמובן הסבר מדעי של יכולת שלא פתוחה לכל הציבורר - האנשים בחליפות - יכולות מטורפות של הממשל... הרבה דברים יפי טובים למטריקס

אבל בואו נדבר רגע על מה שכן יכול להיות - פחות מופרך, הוכח כמבצעי הרבה יותר פרקטי וגם הוכח כשמיש וזה הניסיון לעשות משחק פסיכולוגי

עכשיו הרעיון הוא כזה - להוכיח יכולת שלא באמת קיימת על ידי עובדות מפוברקות, מחשבות וגילויים בכך שמישהו יחשוב שהוא עלה על משהו שאתה רוצה להסתיר ובכך פיצח ידע הסתרה/ יכולת חדשנית/ כל דבר

כל דבר שאתה באופן יזום רוצה לשתול אצלו במוח.

שמע מאוד מעניין מה שרשמת. אני גם מאמין שיש איזשהו אינטרס ממשלתי להעלים מהעין של הציבור דברים מסויימים (על ג'ון קנדי יש לי דעה חזקה).

מה שבטוח הוא שדפקת לי את השכל חזק. מה שמוזר הוא שנהניתי מזה.

אגב לגבי אפקט מנדלה ופיקאצו, אני מעריך שהמוח שלנו משלים אוטומטית בגלל האוזניים אז הוא מייחס בדמות הזאת לסיומת שחורה.

אבל אולי אני גם טועה

אגב לגבי אפקט מנדלה ופיקאצו, אני מעריך שהמוח שלנו משלים אוטומטית בגלל האוזניים אז הוא מייחס בדמות הזאת לסיומת שחורה.

אבל אולי אני גם טועה

בטוח שקורה לכולנו שאנחנו זוכרים סיטואציות שבכלל לא היינו בהם אלא רק שמענו אותם מסיפורים של חברים או זוכרים חבר שהיה שם שלא קשור לאירוע.

בטוח שקורה לכולנו שאנחנו זוכרים סיטואציות שבכלל לא היינו בהם אלא רק שמענו אותם מסיפורים של חברים או זוכרים חבר שהיה שם שלא קשור לאירוע.

קורה לכולם. גם חלומות לפעמים נתפסים כאירועים אמיתיים בזיכרון.

קורה לכולם. גם חלומות לפעמים נתפסים כאירועים אמיתיים בזיכרון.

בכלל זה מטורף כל הקטע של המוח והזיכרון זה מצריך נושא משל עצמו.

אם אנחנו כבר בנושאי קונספירציות יש משהו על מחקרי הLSD?

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%AA_%D7%A4%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%A8

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%AA_%D7%90%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%91%D7%95

ברצוני כעת למשוך את תשומת לבכם לציור מאד מיוחד שנוצר בשנת 2001 ליד הרדיוטלסקופ של Chilbolton באנגליה. ב- 14 אוגוסט 2001, הופיע תחילה ציור ענק של פנים של יצור, המזכיר מאד את הפנים הענקיים שגילו על פני מאדים! אולי הפנים של ישות מן הציוויליזציה ששלושה ימים יותר מאוחר, ב-19.8.2001 שיגרה ציור נוסף, קרוב לפנים?
אנו נתמקד בציור כדי להבין את משמעותו.

crop2.jpg

מעגל תבואה שנוצרבשנת 2001 ליד הרדיוטלסקופ של Chilbolton באנגליה. ב- 14 אוגוסט 2001

תתבוננו בשני הציורים למטה, הם רשומים בשפה בינארית. הציור השמאלי כולל אינפורמציה מדעית קשורה לחיים עלי אדמות, נשלח לחלל ב- 16.11.74 באמצעות הרדיוטלסקופ של Arecibo ב – Porto-Rico בחיפוש למגעים אפשריים של חיים ביקום. הציור הימני נתקבל כאמור כמעגל תבואה ענק ב- 19.8.2001 ליד הרדיוטלסקופ של Chilbolton באנגליה, ציור זה מביא ללא ספק התייחסות קולעת למסר שלנו מ- Arecibo …שימו לב שהוא שומר בדיוק על תבנית שהשתמשנו ומכניס תיקונים, אלמנטים שונים!

crop3.jpg

שפה בינארית

(התמונה וההסבר המתלווה נלקחו מן הספר : "La natura complessa dei cerchi nel grano " Eltjo Haselhoff

"נתן לנתח את שתי התמונות ואת ההבדלים ביניהן:
A יש לנו את הייצוג בינארי של עשרת המספרים הראשונים, דומים בשני הציורים.
B נראים כאן המספרים האטומיים של היסודות הכימיים הבסיסיים של החיים האורגניים על כוכב הלכת שלנו :
מימן, פחמן, חנקן, חמצן וזרחן. בתשובה של Chilbolton, תמונה ימינה, שימו לב שהוסיפו הדו-תחמוצת הצרן .
C כאן יש לנו את התיאור הכימי-מתמטי של הנוקלאוטידים, המהווים את היסוד של הדנ"א
D שימו לב כאן לשינוי בעיצוב של סליליי הדנ"א
E סה"כ של מספר הנוקלאוטידים
F במרכז של המסר של Arecibo תיאור מופשט של האדם
G שמאלה בשפה בינארית מספר האוכלוסייה האנושית ב- 1974
H גובה ממוצא של האדם : 176 ס"מ
בתמונה של Chilbolton נתן להבחין בדמות דימוי אדם שגובהו כמטר אחד עם ראש גדול.
האוכלוסייה של חייזרים אלו מונה למעלה מ- 12 מילירדיי ישויות
I לרגלי דמות האדם, מתוארת מערכת השמש שלנו
(השמש בצד ימין ולאחר מכן כוכבי הלכת המוכרים לנו, כאשר מובלט כדור הארץ)
מאד מעניין בתמונה של Chilbolton לראות מערכת שמש שונה עם 3 כוכבי לכת מובלטים
או לחילופין המדובר באותה מערכת השמש (שלנו), כאשר מובלטים כדור הארץ ומאדים
ו"משהו" בין מסלולי מאדים וצדק !?
L תיאור גראפי הן של הרדיוטלסקופ של Arecibo שמאלה ושל Chilbolton ימינה
M הגודל והכותר של האנטנה המשדרת."

באלגנים אני אוהב

http://cafe.themarker.com/post/3123792/

מה דעתכם על ההזיה הזאת? אמנם פחות קונספירטיבי, אבל עדיין סיפור תמוה בטירוף.

מה זה הסיפור ווידאו המחרידים האלה

מה שממש חשוב הוא שהוא עונה רק לשאלות באנגלית. שאלות בכל שפה אחרת היה לו מסובך מידי.

זה כי מערכת החינוך החייזרית מוגבלת, מלמדים רק שפה זרה אחת.

זה כי מערכת החינוך החייזרית מוגבלת, מלמדים רק שפה זרה אחת.

אתה יכול לזלזל עד מחר, ועדיין אין לך תשובות למה חוקרי עבמים נרצחים באופן קבוע, למה אנשים שהחזיקו בכל מיני תפקידי מפת במדינות שונות בעולם מדברים על זה,בינתיים יש פה אנשים שהביאו הוכחות למה שטענו, ומה אתה הבאת?