Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

איזה טוויסט אדיר. ואוו.

10 עמודים אתה לא מבין אם העכבר ראה את האור או שהוא הזייה

ואז בום. עדן מסביר את זה.

כל השטויות האלו זה הדרך של הממשלות לגרום לאנשים כמו עכבר צהוב למשמעות. זה הדת בשבילו.

ענק.

עכבר, איך ההרגשה לדעת ש"שיחקו" בך כבר הרבה זמן?

איזה טוויסט אדיר. ואוו.

כל השטויות האלו זה הדרך של הממשלות לגרום לאנשים כמו עכבר צהוב למשמעות. זה הדת בשבילו.

ענק.

תחשוב עד כמה עצובה המחשבה, שאין באמת משמעות.

לא דיברנו על חיסונים

קונפירציה אחת זה שאיידס היא מחלה מהונדסת לדלל את אוכלוסיית אפריקה

שניה שחיסונים גורמים להחלשת המערכת החיסונית בגוף ובין השאר אוטיזם

אם חושבים על ספקטרום בין להאמין לכל העמדות הרשמיות של הממשלה לבין להאמין לכל מה שמספרים ביוטיוב אני לא מבין איך אנשים מבטלים את כל הקונספירציות אוטומטית או מאמינים לכל מה שמספרים ביוטיוב

שאלה אמיתית לתומכי תאוריית החיזרים.

מה המניע של האמריקאים או מי שזה לא יהיה להסתיר?

לא יודע אם זה המניע אני סתם משער, אבל תנסה לדמיין מה יקרה בעולם אם ארצות הברית יצאו בהצהרה שיש חייזרים ויביאו הוכחות חותכות לזה.

מה יקרה?

אם יש הוכחות לחיזרים..מה אפשר לעשות? למנוע משהו? לא.

אתה מבין שבסופו של דבר הם לא משנים כלום, אם נדע או לא...עד עכשיו לא קרה כלום ולא יקרה גם..ואם יש חייזרים אז אף אחד לא מודע, זה לא מונע מהם להתקיים.

ג. מדענים מצאו 15 או 19 גנים "חייזרים" בדי אן איי .

חחח מה? תפרט קצת

ואם אפשר קישור למאמר מדעי שעבר ביקורת עמיתים ולא איזו חרטה מיוטיוב שאף אחד לא יודע מי ערך או אתר שאף אחד לא יודע מי עומד מאחוריו

קיום של חיים מחוץ לכדור הארץ זה הגיוני לגמרי, סבירה שאפשר לחלוטין להסכים איתה, במיוחד אם מתייחסים גם ליצורים מזעריים חסרי תבונה כמו חיידקים וכד', כנראה שיש כאלה ברחבי היקום.

גם קיום של חיים תבוניים איפשהו ביקום, מיליוני שנות אור מכאן, זה הגיוני בסך הכל. יכול להיות שהם בדיוק כמונו, יכול להיות שמקדימים אותנו ויכול להיות שהם כמו האדם הקדמון, שוב, זה הגיוני.

אבל לומר שזה ודאי ושיש הוכחות זה הזיה גמורה. אני אשכרה בשוק.

איזה טוויסט אדיר. ואוו.

ענק.

להיפך ממשלות מסתירות את זה רק בשביל שבני האדם ימשיכו להילחם אחד בשני ולעשות מלחמות דת מטופשות, בי לא שיחקו, אתה יכול להסביר איך אריכאולוגים מצאו פסלים בצורות של כלי טיס ומעבורות חלל מתקופת השומרים? מה פשר המנרות חשמל שמצאו בפירמידות?

הנה כתבות על הדי אן איי : https://www.ancient-code.com/scientists-have-found-an-alien-code-in-our-dna-ancient-engineers/

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2994187/Mystery-alien-genes-Scientists-discover-DNA-NOT-ancestors-say-change-think-evolution.html

איזה גבר העכבר הצהוב שהוא לא מתבייש בדעות שלו.

אם לי נגיד יש דעות או מחשבות הזיות אני לא מדבר על זה בכזה ביטחון.

כמו דניאל פרי

קיום של חיים מחוץ לכדור הארץ זה הגיוני לגמרי, סבירה שאפשר לחלוטין להסכים איתה, במיוחד אם מתייחסים גם ליצורים מזעריים חסרי תבונה כמו חיידקים וכד', כנראה שיש כאלה ברחבי היקום.

גם קיום של חיים תבוניים איפשהו ביקום, מיליוני שנות אור מכאן, זה הגיוני בסך הכל. יכול להיות שהם בדיוק כמונו, יכול להיות שמקדימים אותנו ויכול להיות שהם כמו האדם הקדמון, שוב, זה הגיוני.

אבל לומר שזה ודאי ושיש הוכחות זה הזיה גמורה. אני אשכרה בשוק.

יש הוכחה לייצורים מזעריים מכדוה"א (טפילים וכו') שנדבקו לחלק החיצוני של מעבורת חלל ושהו בחלל במשך חודשים רבים (יש צילומי וידאו של הייצור הזעיר המדובר שצולם ע"י אסטרונאוט) והצליחו לשרוד בצורה מושלמת בתנאי קור וחום חסרי כל היגיון לחלוטין וגם בתנאי וואקום (ללא חמצן) המושלמים של החלל.

זה כמובן סיפור שאושר ע"י נאס"א.

יש הוכחה לייצורים מזעריים מכדוה"א (טפילים וכו') שנדבקו לחלק החיצוני של מעבורת חלל ושהו בחלל במשך חודשים רבים (יש צילומי וידאו של הייצור הזעיר המדובר שצולם ע"י אסטרונאוט) והצליחו לשרוד בצורה מושלמת בתנאי קור וחום חסרי כל היגיון לחלוטין וגם בתנאי וואקום (ללא חמצן) המושלמים של החלל.

https://www.youtube.com/watch?v=7W194GQ6fHI

זה כמובן סיפור שאושר ע"י נאס"א.

זה למשל ממש מעניין ובאמת משמעותי, תודה.

השאלה אם ניתן למצוא יצורים כאלה שלא התפתחו בכדור הארץ.

מה יקרה?

אם יש הוכחות לחיזרים..מה אפשר לעשות? למנוע משהו? לא.

אתה מבין שבסופו של דבר הם לא משנים כלום, אם נדע או לא...עד עכשיו לא קרה כלום ולא יקרה גם..ואם יש חייזרים אז אף אחד לא מודע, זה לא מונע מהם להתקיים.

מה זאת אומרת? זה יצור כאוס, אנשים משתבשים רק מהמחשבה שאולי יש חייזרים, אז כשיביאו להם הוכחות לכך זה יעשה בלאגן בעולם לדעתי.

אנשים מאמינים/ לא מאמינים במשהו במשך כל חייהם ואתה תשנה להם את זה פתאום, לא כולם יעבירו את זה לידם וימשיכו כרגיל.

זה למשל ממש מעניין ובאמת משמעותי, תודה.

השאלה אם ניתן למצוא יצורים כאלה שלא התפתחו בכדור הארץ.

יש סברה שהיצור הזה (שיכול לשרוד 120 מעלות חום ו מינוס 200 מעלות קור) בגלל התנאים שהוא מצליח לשרוד שכ"כ לא מתאימים לכדוה"א הגיע בעצם על גבי אסטרואיד באחת ההתנגשויות או בעזרת ישויות נוספות מהחלל החיצון.

אם ייצור שהתפתח על כדור הארץ לא צריך להתפתח כדי לשרוד 120 מעלות אז הרי שלפי חוקי הברירה הטבעית, כשיש צורך הישרדותי, פריטים שיצליחו להתפתח ולהתרבות יעשו זאת ואלו שלא, ימותו.

ראיתי תוכנית על היצור הזה (נקרא דובון מים), ויש דמיון בינו לבין חרקים אחרים.

זוהה כבר לפני כמה מאות שנים.

אבל צריך לציין שהם שרדו בחלל הריק כנראה הודות ליכולת שלהם להכנס לשנת חורף מתי שהם רוצים.

ברוב הפעמים, המקור פשוט לא אמין (כלי תקשורתי או גוף ממשלתי).

אני באופן פרטי, לא מאמין לאף הצהרה תקשורתית כמעט תמיד וכשאני שומע פוליטיקאי מדבר אני יודע שהוא משקר לי.

אם אתה בוחר להאמין, זה שלך.

אני מבין ומרגיש בדיוק כמוך לגבי חוסר האמון כלפי גורמים ממסדיים. אבל מפה ועד להחליף את זה בגורמים הזויים מטעם עצמם, הדרך ארוכה.

ראיתי תוכנית על היצור הזה (נקרא דובון מים), ויש דמיון בינו לבין חרקים אחרים.

זוהה כבר לפני כמה מאות שנים.

אבל צריך לציין שהם שרדו בחלל הריק כנראה הודות ליכולת שלהם להכנס לשנת חורף מתי שהם רוצים.

שנת חורף היא עדיין שינה.

הם מסוגלים להיכנס למצב הזה במשך שנים ללא תלות במזון או מקור מים.

מה שעוד יותר מחזק את הסברה שהם יכולים לשרוד בהמון תנאים שונים ביקום.

הנה כתבות על הדי אן איי :

שוב, אלו לא קישורים למחקר אלא לאתרים (לא אמינים) שרק מזכירים אותו. "עפ"י חוקרים מקזחסטן" לא מלמד כלום.

קישור למחקר עצמו, הכוונה, שיהיה ניתן ללמוד את מהלך המחקר, מתודות , מי החוקרים, המוסדות האקדמיים שמעורבים וכו'.. משהו שאפשר לבדוק קדימה ולא סתם אזכורים.

קח דוגמא- השוואה גנטית עם גנום של חתולים http://genome.cshlp.org/content/17/11/1675.full

השוואה עם גנום של פרה http://science.sciencemag.org/content/324/5926/522

אני מבין ומרגיש בדיוק כמוך לגבי חוסר האמון כלפי גורמים ממסדיים. אבל מפה ועד להחליף את זה בגורמים הזויים מטעם עצמם, הדרך ארוכה.

לא הייתי קורא למצב שבו אתה לא מבטל טענות של גורמים כאלו כהחלפה.

לאמת יש 2 צדדים ולעתים אפילו יותר.