Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

מי זה האיש שמטפס על הרכב בסוף הסרטון?

אחד המאבטחים שלו.

קיימת קונספירציה שכמה רגעים לפני ההתנקשות קיבלו הדרכה לא להצמד אליו.

ראיתי בעבר את סרטון ההתנקשות בקנדי, אבל לא באיכות כזו, הורידו לו את הראש, פאק!

https://www.youtube.com/watch?v=iU83R7rpXQY

לצורך העניין, הDNA של בני האדם ושל הבננה זהה בכ-50 אחוז מתוכנו.

העכבר זורק פה משפטים שהם יעני הוכחות אבל כולם מבוססים לרוב על אוויר חם.

לא יודע איך לעכל כזו זריקת עובדות מגובות בחרטה וללא כל ביסוס אמיתי. אי אפשר להתמודד עם כזה דבר

הבאתי מספיק הוכחות , אבל אצלכם זה הכל פוטושופ או חרטא אחרת.

תיכף תגידו שבאז אלדרין גם משקר , ההוא שהלך על הירח.

http://alien-ufo-sightings.com/2015/07/neil-armstrong-on-the-moon-we-have-ordered-the-aliens-to-move-away/

נפתח פה נושא שהוא שנוי במחלוקת עצם היותו נושא ולנושא הזה אין מטרה להביא להסכמה כללית של כולם,

מטרת הנושא היא לזרוק פה כל מיני קונספירציות שחברי הפורום פה מכירים ולאכול עליהן קצת סרט ומי שרוצה גם יבחר אם להאמין או לא.

ללא ספק יש פה דברים מטורפים ומלחיצים ואם אתם לא מאמינים להם פשוט אל תיכנסו לנושא, זה פאקינג נושא בבוטקה לא נושא משחק ולא נושא מלפפונים, יש פה בנאדם שמאמין בזה אז מה אכפת לכם, מעבר לזה יש פה אנשים שמתעניינים ונהנים לקרוא ולשמוע את האפשריות בין אם מאמינים ובין אם לא.

איך הצלחתם להגיע למצב של להתעצבן על מישו ולרדת עליו ככה אין לי מושג

שמרו את העצבים שלכם לדור פרץ או משהו

ראיתי לא מעט פרקים של חייזרים מן העבר, בהתחלה זה היה נראה קצת מרתק, אחרי זה כבר מחזר את עצמו , להגיד לך שאני מאמין להם? אני מאוד מתקשה..ההוכחות שלהם מבוססות על השערות, תיאוריות, כל מיני עדיות דומות לכאלו שהופרכו...ברור שיש דברים כמו האביר השחור שהוא סוג של תעלומה לא ברורה

כי יותר מפחיד בן אדם שמאמין לכל מי שיש לו יכולת לערוך סירטונים עם קול דרמתי באינטרנט מאשר הקונספרציות עצמן.

ישראל 2017 .

מה יכול להיות מפחיד בבן אדם שעובד בעבודה נורמלית וחי חיים רגילים?

זה לא מתייחס אלייך ספציפית (באמת).

וזה גם לא מתייחס רק לקונספרציות, אלא לתופעה הכלל עולמית של חוסר בחשיבה ביקורתית אצל אנשים והרבה רצון להאמין בדברים מסוימים למרות שבהרבה מקרים ההסבר ההגיוני הוא גם ההסבר האמיתי.

אני גם חושב שבני אדם מסוגלים להכל. והרי כבר קרו בעולם אירועים אמיתיים שהם מעבר לכל דמיון. הבעיה מתחילה שאנשים לא מייחסים חשיבות למקורות ולעיתים שמועות הופכות למידע מבוסס (בלי כל סיבה הגיונית).

אני בדעה ששום דבר(בטח סודות ברמה הזאת) לא יכול להישמר כל כך הרבה זמן בלי להתפוצץ, בין אם זה רצח רבין שסביר להניח שהיה פשוט מחדל ובין אם זה קיומם של חייזרים( אם באמת היה אמת בחרא הזה זה כבר היה יוצא החוצה עם הוכחות חותכות ולא סרטונים חרטא ביוטיוב.)

זה לא מתייחס אלייך ספציפית (באמת).

וזה גם לא מתייחס רק לקונספרציות, אלא לתופעה הכלל עולמית של חוסר בחשיבה ביקורתית אצל אנשים והרבה רצון להאמין בדברים מסוימים למרות שבהרבה מקרים ההסבר ההגיוני הוא גם ההסבר האמיתי.

אני גם חושב שבני אדם מסוגלים להכל. והרי כבר קרו בעולם אירועים אמיתיים שהם מעבר לכל דמיון. הבעיה מתחילה שאנשים לא מייחסים חשיבות למקורות ולעיתים שמועות הופכות למידע מבוסס (בלי כל סיבה הגיונית).

ברוב הפעמים, המקור פשוט לא אמין (כלי תקשורתי או גוף ממשלתי).

אני באופן פרטי, לא מאמין לאף הצהרה תקשורתית כמעט תמיד וכשאני שומע פוליטיקאי מדבר אני יודע שהוא משקר לי.

אם אתה בוחר להאמין, זה שלך.

ברוב הפעמים, המקור פשוט לא אמין (כלי תקשורתי או גוף ממשלתי).

אני באופן פרטי, לא מאמין לאף הצהרה תקשורתית כמעט תמיד וכשאני שומע פוליטיקאי מדבר אני יודע שהוא משקר לי.

אם אתה בוחר להאמין, זה שלך.

אם אתה לא מאמין לגופי תקשורת/ממשלתיים, למה אתה כן מאמין לדיווחים שונים באינטרנט?

אם אתה הולך לכיוון הזה אז אל תאמין בכלום שאתה לא יכול לוודא בעצמך.

באותה מידה אתה יכול להגיד שהדיווחים מהאינטרנט על חייזרים לדוגמה הם מזימה להפיץ שקרים בכדי להסיח את דעתך/לעשות כסף/לשטוף את המוח שלך לצד מסוים/סתם שעשוע של כת.

הבאתי מספיק הוכחות , אבל אצלכם זה הכל פוטושופ או חרטא אחרת.

לא הבאת שום הוכחות. הבאת "מקורות" לא אמינים בעליל.

תראה, בשביל להוכיח טיעון כמו "בני אדם עברו הנדסה גנטית", אתה מפרסם מחקר אמין, ע"י ביולוגים עם התמחות בהנדסה גנטית, שתומך בזה. ולא אזכורים באתרי קונספירציה סוג ז'.

אולדרין לא משקר, דבריו סולפו והוצאו מהקשרם. כמובן, שוב ע"י אתר לא אמין.

"האביר השחור" לוויין בצבע שחור כמובן , שמקיף ומצלם את כדור הארץ, יש עדויות לכך שהלוויין קיים כבר 13 אלף שנים קיים והוא חלק מהמעקב של החוצנים אחרי ההתפתחות שלנו כתרבות.

https://en.wikipedia.org/wiki/Black_Knight_satellite_conspiracy_theory

הם לא מנסים להסתיר אותו וכבר הצליחו כמה פעמים לצלם את הלוויין באיכות טובה.

כשאתה אומר עדויות למה אתה מתכוון? מי יכול לתעד 13 אלף שנים לווין??

אם אתה לא מאמין לגופי תקשורת/ממשלתיים, למה אתה כן מאמין לדיווחים שונים באינטרנט?

אם אתה הולך לכיוון הזה אז אל תאמין בכלום שאתה לא יכול לוודא בעצמך.

באותה מידה אתה יכול להגיד שהדיווחים מהאינטרנט על חייזרים לדוגמה הם מזימה להפיץ שקרים בכדי להסיח את דעתך/לעשות כסף/לשטוף את המוח שלך לצד מסוים/סתם שעשוע של כת.

גם לא טענתי שאני מאמין לדיווחים שונים באינטרנט.

תוכל לקרוא את זה בעמוד הקודם שעכבר צהוב שם קישור לערוץ יוטיוב מעניין ואמרתי שאפשר להפריך המון מהדברים שהם מעלים שם, ולמרות זאת הערוץ עדיין סופר מעניין.

אין עדיות חותכות שהוא קיים 13 אלף שנה

אף אחד לא היה בחלל לפני 50 שנה

וואלה.. חשבתי שכשאליהו הנביא עלה השמימה בסערה הוא קלט את הלווין.

לא הבאת שום הוכחות. הבאת "מקורות" לא אמינים בעליל.

תראה, בשביל להוכיח טיעון כמו "בני אדם עברו הנדסה גנטית", אתה מפרסם מחקר אמין, ע"י ביולוגים עם התמחות בהנדסה גנטית, שתומך בזה. ולא אזכורים באתרי קונספירציה סוג ז'.

אולדרין לא משקר, דבריו סולפו והוצאו מהקשרם. כמובן, שוב ע"י אתר לא אמין.

א. אני לא נכנס לאתרים סוג ז'.

ב. אולדרין טען שהם ראו עבמים וקיבלו מסרים, דבריו לא הוצאו מהקשרם.

ג. מדענים מצאו 15 או 19 גנים "חייזרים" בדי אן איי .

אני מבין שהחלטת להתנגח איתי.

אז ככה, בתיאור משרה משרה היה רשום "הגנה על כדור הארץ מפניי כניסת חיידקים וצורות חיים מזעריות".

למה אתה חושב שמשרד הבטחון הבריטי שחרר משהו כמו 25 אלף תיקים סודיים על עבמים וחייזרים?? למה הם שכחו להגיד שאת ה4 תיקים הכי חשובים הם נעלו אצלהם בכספת?

תנסה לצאת מחשיבה מקובעת, לא סתם בערוץ ההיסטוריה משדרים בלופים "חוצנים מן העבר" , לאט לאט חושפים אותנו לאמת.

חחחח חוצנים מהעבר זאת לא התוכנית הזאת שמסבירים שנביחה של כלב זה בהשפעת חיזרים ואין הסבר הגיוני אחר?

ב. אולדרין טען שהם ראו עבמים וקיבלו מסרים, דבריו לא הוצאו מהקשרם.

ג. מדענים מצאו 15 או 19 גנים "חייזרים" בדי אן איי .

בסרטון הוא לא טוען שום דבר שקרוב לזה אפילו. יש "הצהרה", כמובן בלי שום פירוט, מתי, איפה, עבור מי ובלי ראיה שאפילו נאמרה בכלל.

בנוסף רשום, "According to the American ufologist Vladimir Azhazha", שוב מקור לא אמין.

ג. יפה, עכשיו מגיע הרגע שאתה מפרסם את המחקר עצמו שמצא את זה.

אני מבין שהחלטת להתנגח איתי.

אז ככה, בתיאור משרה משרה היה רשום "הגנה על כדור הארץ מפניי כניסת חיידקים וצורות חיים מזעריות".

למה אתה חושב שמשרד הבטחון הבריטי שחרר משהו כמו 25 אלף תיקים סודיים על עבמים וחייזרים?? למה הם שכחו להגיד שאת ה4 תיקים הכי חשובים הם נעלו אצלהם בכספת?

תנסה לצאת מחשיבה מקובעת, לא סתם בערוץ ההיסטוריה משדרים בלופים "חוצנים מן העבר" , לאט לאט חושפים אותנו לאמת.

אני חושב שבאותה מידה שיש חייזרים כל מה שאתה מדבר אליו יכול להיות סוג של דרך של ממשלות/ארגונים כלשהם להכניס לנו משמעות לחיים, בעיקר לאנשים שמתרחקים מהדת.

תחשבו על זה אף אחד מאיתנו לא ראה חייזרים את החלל או הירח במציאות, כמו שאף אחד לא ראה את אלוהים.

המחשבה שיש משהו מעבר לחיים האלה יוצרת משהו להיאחז בו.

זה מתיישב יפה עם תיאורת הבונים החופשיים/עולם שטוח.

למשל אילון מאסק, מי שהזניק את המירוץ למאדים, היה בצוות יועצים של טראמפ.

על הנחיתה בירח כבר דיברו.

בכללי אפשר למצוא בכל דבר קונספירציות