Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

עכבר רק רוצה להגיד שמרגע שהתחלת להביא עדויות, הכל נראה הרבה יותר רציני, אם אני מאמין להם או לא זאת שאלה אחרת אבל שיפור משמעותי מההתחלה.

וסתם שאלה, אם הממשל כל כך מפחד מכל הדברים האלה שיתגלו איך הוא נתון להם להיות ככה ביוטיוב?

אני זוכר שהיו הרבה סרטים כמו זייטגייסט שהיו נמחקים בתדירות מיוטיוב אבל עם כל כך הרבה מקורות העלאה כנראה שקשה להילחם בזה

עכבר רק רוצה להגיד שמרגע שהתחלת להביא עדויות, הכל נראה הרבה יותר רציני, אם אני מאמין להם או לא זאת שאלה אחרת אבל שיפור משמעותי מההתחלה.

וסתם שאלה, אם הממשל כל כך מפחד מכל הדברים האלה שיתגלו איך הוא נתון להם להיות ככה ביוטיוב?

עכשיו ברצינות: כמי שעסק בצנזורה בעבר, המון פעמים משאירים אפילו מידע מסווג ברשת אחרי שכבר הועלה. קוראים לזה בז'רגון המקצועי "חתימה אלקטרונית" , כשפעולת ההסרה וההעלמות המחשידה משדרת שמדובר במשהו אמין. אחרת, עם כל הזבל באינטרנט, מי ידע מה אמין ומה לא?

ברגע שגרמת להסרה, גרמת לחשד לגדול.

צודק בני ישראל חפרו בידיים לעומק 200 מטרים מתחת לאדמה וסחבו סלעים במשקל של קרון רכבת.

הלאה לשיעור הבא:

את פיל שניידר המסכן אתה מכיר? בוא נעשה לך היכרות, הברנש המסכן כולה רצה לספר לעולם על מה הוא עבד בבסיס דולסה ועם מי, ומה קרה בתקרית שבה נהרגו חיילים ואזרחים בבסיס, אחרי כמה הרצאות שהראה תמונות וכל מיני הוכחות, פיל המסכן מצא את מותו.

קישור להרצאה : https://www.youtube.com/watch?v=xedmfAgx8eg.

תגיד שמעת על לוויין "האביר השחור" שמקיף ומצלם את כדור הארץ ?? ולמה מדינות כמו ארה"ב ורוסיה מפחדות להתעסק איתו?

לא יודע למה נוטים לזלזל בעולם העתיק ולחשוב שהם היו אנשים פחות אינטליגנטים מאיתנו. אני חושב שפעם הייתה טכנולוגיה וידע גם אם לא במובנים של היום שאנחנו לעולם לא נצליח להבין אותו, הרי כבר ידעו בעת העתיקה שהעולם הוא עגול והיה להם ידע אסטרונומי מטורף שלא קשור לחייזרים אלא כי הם לא בדיוק יכלו להתמצא עם ג'י פי אס. הרבה מאוד מהידע האנושי של התקופה נעלם בשרפת הספרייה של אלכסנדריה והשאר בתקופת ימי הביניים כך שכנראה לעולם לא נדע מה באמת ידעו באותה תקופה.

ערוצי יוטיוב נסגרים על ימין ועל שמאל, רק בשנה האחרונה 25 חוקרי עבמים מכל העולם מצאו את מותם בנסיבות לא ברורות, "גברים בשחור" מאיימים על אנשים שמחזיקים בעדויות .

הם לא יגיעו לכולם, אין להם למה לגעת בבן אדם שיש לו מעל מיליון רשומים בערוץ יוטיוב מבחינתם זה מסוכן מידי.

עובדה מדעית שלבני האדם יש מקטע די אן איי ששייך ללטאות לא ממציא פה כלום.

אני מבין שקשה לך להכיל ולכן זה דיון עקר.

אני לא מצליח למצוא הוכחה לדבר הזה, אתה תצטרך לספק את הדבר הזה כדי שתילקח ברצינות.

אני זוכר שלפני כמה שנים ראיתי תוכנית בערוץ ההיסטוריה על קונספירציה שלפיה באחת ההפלגות של הצבא האמריקני אם אני לא טועה נערך ניסוי בחשאי (לא זוכר איזה ניסוי) שגרם לעובדי הספינה להישאב לתוך הקירות של הספינה.

אם מישהו מוצא לי את זה הוא מלך

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%99_%D7%A4%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%9C%D7%A4%D7%99%D7%94

לגביי הממשל האמריקאי וכל מה שקשור ל9/11 - לא הייתי שולל כלום. זה אותו ממשל שהוביל למלחמה בעירק בטענה שסדאם חוסיין מחזיק בנשק גרעיני (מה שהתברר כלא נכון), אותו ממשל שבמשך שנים ניפח את בועת הדיור, ביטל רגולציות ולמעשה נתן לבנקים לעשות מה בזין שלהם. לא נורמלי מה שהולך במדינה הזאת, כמות המחדלים שם היא בלתי נגמרת.

אם כבר,פעם שמעתי משהו בסגנון שיש בעולם חבורה של אנשים גאונים שביבי ביניהם שמנהלים את העולם משהו בסגנון הזה ,ולכל הצינים שיענו ראשי ממשלה וכל מיני דברים אחרים תחסכו.

אם כבר,פעם שמעתי משהו בסגנון שיש בעולם חבורה של אנשים גאונים שביבי ביניהם שמנהלים את העולם משהו בסגנון הזה ,ולכל הצינים שיענו ראשי ממשלה וכל מיני דברים אחרים תחסכו.

הבונים החופשיים\אילומניטי סטייל כאלה.

כן ידוע

ערוצי יוטיוב נסגרים על ימין ועל שמאל, רק בשנה האחרונה 25 חוקרי עבמים מכל העולם מצאו את מותם בנסיבות לא ברורות, "גברים בשחור" מאיימים על אנשים שמחזיקים בעדויות .

הם לא יגיעו לכולם, אין להם למה לגעת בבן אדם שיש לו מעל מיליון רשומים בערוץ יוטיוב מבחינתם זה מסוכן מידי.

איפה אפשר לראות את זה?

מה עם העיתונאית שיצא שמתה ויצא לה נוזר שחור לא מזוהה מהפה?

זה לא הייתה עיתונאית, זה היה אדם שחקר קונספירציות ועב"מים (מה שעוד יותר מעלה חשד)

http://www.mako.co.il/hix-history/conspiracy-theories/Article-8f971d325011951006.htm?sCh=654f418ba054f410&pId=25483675

זה לא הייתה עיתונאית, זה היה אדם שחקר קונספירציות ועב"מים (מה שעוד יותר מעלה חשד)

http://www.mako.co.il/hix-history/conspiracy-theories/Article-8f971d325011951006.htm?sCh=654f418ba054f410&pId=25483675

הוא התעסק אבל גם בחשיפת סודות של מפורסמים וכאלה, וזה כיוון יותר סביר.

הבונים החופשיים\אילומניטי סטייל כאלה.

כן ידוע

איפה אפשר לראות את זה?

טעיתי זה לא בשנה האחרונה, הבנתי לא נכון, מדובר במהלך השנים.

אבל.....ביולי 2016 שני חוקרים מצאו את מותם באותו החודש.

עובדה מדעית שלבני האדם יש מקטע די אן איי ששייך ללטאות לא ממציא פה כלום.

מה זה "מקטע די אן איי ששייך ללטאות"? בני אדם חולקים כמויות עצומות של DNA עם כל יצור חי, בטווח שיכול להגיע אפילו ל-98%. "מקטע" יכול להיות זניח. בכלל, אם תלך מספיק אחורה אתה והלטאות הייתם אותו יצור (ובעצם כל מין ביולוגי אחר). שום דבר מיוחד.

לצורך העניין, הDNA של בני האדם ושל הבננה זהה בכ-50 אחוז מתוכנו.

העכבר זורק פה משפטים שהם יעני הוכחות אבל כולם מבוססים לרוב על אוויר חם.

לא יודע איך לעכל כזו זריקת עובדות מגובות בחרטה וללא כל ביסוס אמיתי. אי אפשר להתמודד עם כזה דבר

אני מניח שכל העניין של הלטאה התקבע בגלל העניין של "lizard brain" שזה יותר מונח pop-culture מכל דבר אחר, היו תאוריות בעבר שחילקו את המוח גם לאזור "רפטיליאני" בגדול כי החלק הזה היה אחראי להתנהגויות שחשבו שמזכירות לטאות, זה התקבע בכל מיני ספרים (וסדרות, נניח בדקסטר יש די הרבה אזכורים אאל"ט) למרות שהיום המודל כבר לא ממש פופולרי בקרב חוקרים (ואצל אלו שכן,לא במשמעות המילולית של הדבר).

המודל המדובר של המוח:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Triune_brain

באופן כללי נושא שגעון.