Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

יש הסכם דו צדדי בין ארה"ב למינים "הרעים" של החוצנים, שהם יכולים לחטוף בני אדם אבל הניסויים יתבצעו בבסיסיים סודיים בארה"ב, מציע לך לעשות בגוגל "DULCE BASE" וככה תבין על מה אני מדבר, בנוסף אשים לך קישור של חקירה אמתית שנעשתה על חוצן.

תשמע לא בקטע מזלזל אבל אני יכול לעשות סרטון שנראה יותר אמיתי מזה.

או במילים אחרות, בטח לא זה ישכנע אותי שיש חייזרים .

תשמע לא בקטע מזלזל אבל אני יכול לעשות סרטון שנראה יותר אמיתי מזה.

או במילים אחרות, בטח לא זה ישכנע אותי שיש חייזרים .

אתה לא יכול, וכבר מומחי אפקטים של הוליווד טענו שזה אמיתי ואין מצב שאפשר לזייף דבר כזה.

אתה לא יכול, וכבר מומחי אפקטים של הוליווד טענו שזה אמיתי ואין מצב שאפשר לזייף דבר כזה.

אני אגיד לך מה הבעיה שלי עם חייזרים, בכל מקום בכל צילום הם נראים בדיוק כמו שאתה מדמיין חייזר, עם הראש הגדול הגוף הקטן העיניים הגדולות, אם יש חייזרים איפשהו, קשה לי להאמין שזאת תיהיה הצורה שלהם.

אני אגיד לך מה הבעיה שלי עם חייזרים, בכל מקום בכל צילום הם נראים בדיוק כמו שאתה מדמיין חייזר, עם הראש הגדול הגוף הקטן העיניים הגדולות, אם יש חייזרים איפשהו, קשה לי להאמין שזאת תיהיה הצורה שלהם.

נו ולמה אתה מדמיין אותם ככה?

זה בזיכרון הקולקטיבי שלנו.

יש גם ציורי מערות כאלה.

ברור שיש עוד צורות, אבל אתה מתעלם על המון עדויות של חייזר מסוג זה בכדור הארץ.

יש את "מעוצת ה-9" שזה בעצם 9 תרבויות של חוצנים שהם עוקבים אחרי כדור הארץ, וכבר נתפסו במצלמות חייזרים שדומים לבני אדם חלק מהם הם "גברים בשחור".

יש את "מעוצת ה-9" שזה בעצם 9 תרבויות של חוצנים שהם עוקבים אחרי כדור הארץ, וכבר נתפסו במצלמות חייזרים שדומים לבני אדם חלק מהם הם "גברים בשחור".

אני לא מתעלם,זה פשוט מה נורא מקשה עליי לחשוב על זה כרציני שבדרך כלל העדויות באות מחוות נטושות ומחוואים שמסוגלים לחשוב שמטוס הוא חללית, נכון יש היום עדויות של יותר מזה אבל, וזה אבל שתמיד מטריד אותי, למה תמיד הכל קשור דווקא לארצות הברית למרות שרוב העולם בכלל לא מצא שם, מה גורם להם תמיד איכשהו לבוא לשם?

הכל תמיד נשמע נורא תמוהה.

ומה זה נתפסו? מי תפס? איפה?

האמת שלא חקרתי על זה לעומק לעולם אז אם יש לך דברים על זה תשפוך.

הטענה אומרת שדיין, קיסינ'גר ואסאדאת רקמו פעילות מלחמתית מוגבלת בתעלה בה יהיה הישג מצרי קטן שייתן למצרים מוצא של כבוד וכך יהיה אפשר לשבור את הקפאון בסוגיה המצרית אחרי שהם יחזירו לעצמם את הכבוד ובמקביל לדחוק את ההשפעה הסובייטית מהגזרה הזו. תימוכין לטענה:

- פורקו שדות מוקשים באזור התעלה לפני המלחמה.

- נספח של חיל האוויר בוושינגטון ג'ו אלון נרצח ביולי 73' בארה"ב ע"י מתנקש. הטענה אומרת שהוא גילה את העניין ולכן חוסל. אגב, ה-FBI מאמין שמי שחיסל אותו היה "ספטמבר השחור" (ארגון חבלה פלסטינאי שביצע את הפעולה באולימפיאדה מינכן).

- הטענות של דיין שלא תהיה מלחמה.

- ערוץ קשר חשאי שהחל להרקם בין מצרים לארה"ב לקראת סיום המלחמה.

- העובדה שארה"ב לחצה על ישראל לא לחסל את הארמיה ה-3 המכותרת על 20 אלף חייליה.

אני לא מאמין לזה, שלא יובן אחרת.

לא חושב שהיינו עושים איזשהו טבח במקרה הזה, פשוט נותנים להם להתייבש ולרעוב קצת

יש הסכם דו צדדי בין ארה"ב למינים "הרעים" של החוצנים, שהם יכולים לחטוף בני אדם אבל הניסויים יתבצעו בבסיסיים סודיים בארה"ב, מציע לך לעשות בגוגל "DULCE BASE" וככה תבין על מה אני מדבר, בנוסף אשים לך קישור של חקירה אמתית שנעשתה על חוצן.

https://www.youtube.com/watch?v=v2SS8IwCCPA

תמיד זה אמריקאי, חייזרים יודעים אנגלית ומדברים במבטא אמריקאי.

נו תעשה לי טובה, בחיאת.

תמיד זה אמריקאי, חייזרים יודעים אנגלית ומדברים במבטא אמריקאי.

נו תעשה לי טובה, בחיאת.

מזכיר לי שדיברתי עם חבר (שבפורום) על זה שמעניין שתמיד חייזרים חוטפים רק אמריקאים, וספציפית בעיקר מהבייבל בלט.

מי המומחים האלה? אפשר מקור?

עריכה: וואו. עכשיו ראיתי את זה.

ילד בן 12 מפקיסטן יכול לזייף משהו יותר משכנע.

אפשר אמלק על אפקט מנדלה למי שלא אוהב לקרוא?

בתכלס, פשוט ראיתי את הסרטונים האלה

https://www.youtube.com/watch?v=4DZjqyM1a-4

https://www.youtube.com/watch?v=tF3EtvM1Tok

תתגבר על זה שהוא מדבר מ מ ש ל א ט

ואתה מודע לזה ששתי עיניים וארבע גפיים אלו תכונות ייחודיות לאבולוציה על גבי כדוה"א שמאוד לא סביר שיהיו גם לחייזרים שנבוא איתם במגע?

בתכלס, פשוט ראיתי את הסרטונים האלה

https://www.youtube.com/watch?v=4DZjqyM1a-4

https://www.youtube.com/watch?v=tF3EtvM1Tok

תתגבר על זה שהוא מדבר מ מ ש ל א ט

וואו אחי תודה רבה, אבל פשוט אי אפשר להקשיב לבן אדם הזה

אתה לא יכול להיות רציני.

מזכיר לי שדיברתי עם חבר (שבפורום) על זה שמעניין שתמיד חייזרים חוטפים רק אמריקאים, וספציפית בעיקר מהבייבל בלט.

זה ממש לא נכון.

ב97' הייתה תוכנית הזויה ביותר של עובדה עם אילנה דיין על משק ורפת שמתו בו מאות פרות בלילה אחד בלי שנשמע אפילו צליל אחד של סבל.

הפרות רוקנו מבפנים וזו אחת התעלומות הכי מסתוריות שהיו כאן.

ברוסיה יש המון חטיפות.

בהודו יש המון חטיפות.

הכל לכאורה כמובן, פרט לפרק של עובדה שאם מישהו מצליח להשיג אותו אני אודה לו מאוד.

דרך אגב יש את התאוריה שבצילומי הסרט הקוסם מארץ עוץ, אחד הגמדים שהשתתפו בסרט התאבד על הסט בזמן הצילומים ובגלל חוסר תשומת לב הסצנה עברה מסך

בחידושים של הסרט, הדמות המטלטלת הופכת לציפור, בעוד מקורות טוענים שזה פשוט אחד העורבים על הסט בזווית צילום לא נכונה, אישית אני מאמין שזה ציפור אבל זה נראה טוב

https://www.youtube.com/watch?v=_KEXko_w6VA

ואתה מודע לזה ששתי עיניים וארבע גפיים אלו תכונות ייחודיות לאבולוציה על גבי כדוה"א שמאוד לא סביר שיהיו גם לחייזרים שנבוא איתם במגע?

אתה מודע לזה שבני האדם עברו הנדוסים גנטיים לאורך השנים , אתה בטח לא יודע שיש לבני האדם מקטע די אן איי של לטאה, יש חור גדול בהסטוריה של האבולוציה שחוקרים מהמיינסטרימ לא מצליחים להסביר.

אתם נורא תמימים וזה מאוד יפה, מציע לך לקרוא מחדש את התנ"ך ולהבין שמה שהסבירו לך בכיתה ב' זה בולשיט אחד גדול.

אתה מודע לזה שבני האדם עברו הנדוסים גנטיים לאורך השנים , אתה בטח לא יודע שיש לבני האדם מקטע די אן איי של לטאה, יש חור גדול בהסטוריה של האבולוציה שחוקרים מהמיינסטרימ לא מצליחים להסביר.

אתם נורא תמימים וזה מאוד יפה, מציע לך לקרוא מחדש את התנ"ך ולהבין שמה שהסבירו לך בכיתה ב' זה בולשיט אחד גדול.

בבקשה תגיד שאתה מטריל.

עזוב מספר עיניים וגפיים - גודל.

אין שום סיבה שיצורים חיים ממקומות אחרים יהיו בהכרח בפרופורציות של בני אדם. אם מדובר ספציפית על מערכת השמש, אז זה בכלל לא סביר כי התנאים לחיים בכל מקום פרט לכדור הארץ מצריכים מבנה מסוים, בדרך כלל קטן עם שירים עבה מאוד.

עזוב מספר עיניים וגפיים - גודל.

אין שום סיבה שיצורים חיים ממקומות אחרים יהיו בהכרח בפרופורציות של בני אדם. אם מדובר ספציפית על מערכת השמש, אז זה בכלל לא סביר כי התנאים לחיים בכל מקום פרט לכדור הארץ מצריכים מבנה מסוים, בדרך כלל קטן עם שירים עבה מאוד.

מצאו כוכב שדומה מאוד לכדור הארץ מבחינת מזג אוויר ותנאי מחיה, אבל ננראה לי שאפסיק להגיב בנושא הזה, קשה לכם עם המידע שאני משחרר.