Jump to content

קונספירציות

שולח מיייל

Recommended Posts

הקטע של ההגעה של רבין הירוי מכיכר רבין לאיכילוב לקח הרבה זמן, איך? בנסיעה מהירה זה 2 דקות ולקח יותר, לא?

היו הרבה כבישים חסומים בגלל העצרת ועוד חסימות בגלל הירי. הייתה על זה כתבה בערוץ 2 ששחזרה בדיוק את המסלול שהרכב נסע בו.

אני לא יודע אם זאת קונספירציה אבל השב"כ עשה שם הרבה מאוד פאשלות. אפשר לראות את זה בסרטון של הירי שצולם בזמנו, ובכלל עצם זה שעמד מישהו על הגג עם יכולת לתצפת ולצלם את הכל זה עוד כשל אבטחתי של השב"כ.

- אילומינטי

- הבונים החופשיים

- פול מקרטני

- הבחור על הגשר שנוסע בזמן (אם יהיה לי כוח אני אצרף תמונה אחר כך)

- המטוס המלזי

- משולש ברמודה

- היטלר נפטר בשיבה טובה בארגנטינה / ברזיל

- גברים בשחור

- איזור 51

- טופאק חי

- יקומים מקבילים (אפקט מנדלה)

אלה בערך הקונספירציות המוכרות בעולם

לא יודע למה אבל מרגיש לי שבנחיתה על הירח (אם התקיימה ואם לא) יש עניין מאוד ספקולטיבי ומסריח מכמה סיבות.

מאז 1970 לא נחתנו על הירח, ואין כוונה לנחות שם בקרוב. נאס"א טוענת שהטכנולוגיה כרגע לא מאפשרת זאת (?!) בגלל שינויים כאלה ואחרים.

בנוסף, במשך מליוני שנים התפוצצו על הירח אסטרואידים וכולם, לא משנה מה גודלם, גרמו למכתשים ענקיים. מה שמעניין הוא שכל המכתשים האלו כולם באותו העומק.

אסטרואיד ברדיוס של 2 ק"מ שנע במהירות X יתנגש בירח בכוח מסוים ויגרום למכתש בגודל מסוים, אבל אין סיכוי שאסטרואיד ברדיוס של 2X ק"מ שנע במהירות של 4X קמ"ש יתנגש בירח ויגרום למכתש באותו עומק כמו הטסטרואיד הראשון. הסברה היא שקרקעת הירח עשויה מחומר אקסטרה קשה, אולי אפילו חומר מעשה 'ידיהם' של ישויות אחרות. עוד קונספירציה בנוגע לסיבה מדוע בני האדם בכדוה"א מסרבים להגיע לשם שוב, היא, שבחלק החשוך של הירח גילינו שם מסרים מישויות אחרות וכי הן אמרו לנו שכדאי לנו לא להגיע לשם שוב.

טוני אני איתך לגבי זה שמוזר מאוד שלא נחתו על הירח מאז שש המשימות שהסתיימו בשנות ה-70 המוקדמות, אבל לפי תצלומי לווין הדגלים האמריקאים עדיין על הקרקע (למעט זה של הנחיתה הראשונה). ראוי לציין שיש מאמצים להנחית כלים לא מאוישים על הירח, בדומה לרכב שנשלח למאדים.

אגב, כל המירוץ לחלל היה בעיקרו חלק ממהלך של חימוש והרתעה לגבי יכולת שימוש בטילים בליסטיים.

לא הבנתי מה מוזר בזה, הממשל האמריקני (והסובייטי) מימן את תוכנית הנחיתה על הירח נטו בשביל להראות לעולם שיש להם גדול יותר מלרוסים, המדע פשוט ניצל את המלחמה הפוליטית בין המעצמות כדי לקדם את חקר החלל. אחרי הנחיתה השישית הבינו בממשל שהציבור כבר די שם זין על העניין והחליטו להפסיק לממן את התוכנית (זה עסק יקר מאוד ובהתחשב בזה שבטכנולוגיה ההיא יכלו להתקיים בסה"כ כמה ימים בירח, אפילו מחקר רציני קשה לעשות בלי כמות משמעותית של נסיעות).

ככה שזה די פשוט למה לא היו נחיתות מאז, למי שיש את היכולת (אמריקה/רוסיה) אין את האינטרסט, למי שיש את האינטרסט עדיין אין את האמצעים (היחידים שיש להם את האינטרסט ויכולים לפתח את האמצעים אלה הסינים שבאמת מנסים לשלוח אסטרונאוטים שלהם לירח).

לא יודע למה אבל מרגיש לי שבנחיתה על הירח (אם התקיימה ואם לא) יש עניין מאוד ספקולטיבי ומסריח מכמה סיבות.

מאז 1970 לא נחתנו על הירח, ואין כוונה לנחות שם בקרוב. נאס"א טוענת שהטכנולוגיה כרגע לא מאפשרת זאת (?!) בגלל שינויים כאלה ואחרים.

בנוסף, במשך מליוני שנים התפוצצו על הירח אסטרואידים וכולם, לא משנה מה גודלם, גרמו למכתשים ענקיים. מה שמעניין הוא שכל המכתשים האלו כולם באותו העומק.

אסטרואיד ברדיוס של 2 ק"מ שנע במהירות X יתנגש בירח בכוח מסוים ויגרום למכתש בגודל מסוים, אבל אין סיכוי שאסטרואיד ברדיוס של 2X ק"מ שנע במהירות של 4X קמ"ש יתנגש בירח ויגרום למכתש באותו עומק כמו הטסטרואיד הראשון. הסברה היא שקרקעת הירח עשויה מחומר אקסטרה קשה, אולי אפילו חומר מעשה 'ידיהם' של ישויות אחרות. עוד קונספירציה בנוגע לסיבה מדוע בני האדם בכדוה"א מסרבים להגיע לשם שוב, היא, שבחלק החשוך של הירח גילינו שם מסרים מישויות אחרות וכי הן אמרו לנו שכדאי לנו לא להגיע לשם שוב.

בנחיתה על הירח, המשימה העיקרית הייתה למצוא עדויות לחיים אחרים ולהביא אותם לנאסא, , בוא נגיד שהם מצאו שם דברים שגרמו להם להזדעזע והיה אסור להם לספר מה הם מצאו או יותר נכון מה הם ראו ואיזה מסרים קיבלו מהחוצנים.

יש חוקרים שטוענים שהירח הוא בכלל מלאכותי ויש בו מלא בבסיסים צבאיים של תרבויות אחרות וגם לכדור הארץ יש שם בסיסים.

בנחיתה על הירח, המשימה העיקרית הייתה למצוא עדויות לחיים אחרים ולהביא אותם לנאסא, , בוא נגיד שהם מצאו שם דברים שגרמו להם להזדעזע והיה אסור להם לספר מה הם מצאו או יותר נכון מה הם ראו ואיזה מסרים קיבלו מהחוצנים.

יש חוקרים שטוענים שהירח הוא בכלל מלאכותי ויש בו מלא בבסיסים צבאיים של תרבויות אחרות וגם לכדור הארץ יש שם בסיסים.

מאיפה המידע?

חייב לציין שאפקט מנדלה הוא אחד הדברים המעניינים והמרתקים שנתקלתי בהם. פשוט מטורף שכזאת כמות של אנשים בטוחה ב100 אחוז שקרה משהו שלא קרה אף פעם

אפשרות סבירה מאוד היא שנאסא משקרים בקשר להרבה דברים כדי לקבל תקציבים מנופחים

חייב לציין שאפקט מנדלה הוא אחד הדברים המעניינים והמרתקים שנתקלתי בהם. פשוט מטורף שכזאת כמות של אנשים בטוחה ב100 אחוז שקרה משהו שלא קרה אף פעם

באמת מטורף. הזכיר לי את 1984.

מאיפה המידע?

בשביל לא לעשות סלט יותר מידי, מצאו פתחים מלאכותיים על הירח, פרימדות ומבנים מלאכותיים, בצד האפל של הירח נמצא מרכז הפעילות הצבאית.

ההאקר גארי מקינון פרץ למחשבים של נאס"א וגילה רשימה ארוכה של "קצינים חוץ ארציים" וליד כל שם היה רשום איפה הוא מוצב ירח או מאדים.

דווקא לגבי הנחיתה על הירח יש הסברים מניחים את הדעת לגבי כל טענה קונספרטיבית.

הבעיה בתאוריות קונספרציה , זה האנשים שמציגים אותה. בהרבה מקרים, מדובר באנשים הזויים ולרוב רהוטים שמצד אחד יעלו טענות מאוד הגיוניות ומצד שני הם יוסיפו גם זויות של חייזרים וכד׳.

לפני הרבה שנים התעניינתי בכל מה שנוגע לרצח רבין.

לפי מה שזכור לי , יש כל כך הרבה שאלות מהותיות שאין להן תשובה . למשל , הסוכן שמפניה או פרופ׳ היס (שאין לי ספק שהמידע שיש לו בראש יכול להפוך את המדינה).

קריאות הסרק , חור (כביכול קליע) בג׳קט הקדמי.

סיבוב הראש של רבין לאחור לאחר הירי.

הנסיעה הארוכה לאיכילוב למרות שמדובר במרחק של בלוקים בודדים .

אין גם מחלוקת שהמודיעין ידע על יגאל אמיר. (כמה ימים לפני הרצח , איש ביטחון ששכחתי את שמו תיאר את הרוצח הפוטנציאלי כתימני מבר אילן) .

הקלטת ששודרה כמה שבועות אחרי.

הטלפון ללאה רבין שהסביר לה שזה רק תרגיל.

קלטות הנתיחה שנמחקו. הדף המקופל שהיה כתוב עליו השיר לשלום והיה בו רק חור אחד.

זה רק מה שאני זוכר בשלוף.

אני לא אומר שאין לכל זה תשובות . אני רק אומר שבעידן שאנו חיים בו , תמים לחשוב שהמציאות לא יכולה לעלות על כל דימיון.

מנגד , כולנו יודעים שהשלטון שהיה תחת רבין התחלף . ומן הסתם ראשי הממשלה שבאו אחריו ( ומהצד הפוליטי הנגדי) היו יכולים לחשוף את הקונספרציה כביכול. ( למרות שתכלס זה יכול לערער את כל היסודות הדמוקרטיים במדינה).

בשורה התחתונה , איפה שיש בני אדם עם הרבה כסף , כח פוליטי וכח ביצועי, הכל יכול לקרות . באמת הכל.

בשביל לא לעשות סלט יותר מידי, מצאו פתחים מלאכותיים על הירח, פרימדות ומבנים מלאכותיים, בצד האפל של הירח נמצא מרכז הפעילות הצבאית.

ההאקר גארי מקינון פרץ למחשבים של נאס"א וגילה רשימה ארוכה של "קצינים חוץ ארציים" וליד כל שם היה רשום איפה הוא מוצב ירח או מאדים.

אתה חייב להציג את זה בפחות נחרצות.

היו הרבה כבישים חסומים בגלל העצרת ועוד חסימות בגלל הירי. הייתה על זה כתבה בערוץ 2 ששחזרה בדיוק את המסלול שהרכב נסע בו.

אני לא יודע אם זאת קונספירציה אבל השב"כ עשה שם הרבה מאוד פאשלות. אפשר לראות את זה בסרטון של הירי שצולם בזמנו, ובכלל עצם זה שעמד מישהו על הגג עם יכולת לתצפת ולצלם את הכל זה עוד כשל אבטחתי של השב"כ.

כבישים חסומים? שים צקלקה ויפנו לך תדרך

עיכבו שם