Jump to content

מועדון אחד לפני כולם

Semper Fidelis

Recommended Posts

הודעה שפרסם מועדון הכדורעף בדף הפייסבוק שלו, למען ההגינות אני לא אגיע למשחק אבל כל מי שיכול שיעשה מאמץ ויגיע

מכבי תל אביב - סוליגורסק (בלארוס), מוקדמות ליגת האלופות, מחר (18.10.17), 19:00, הדר יוסף. הכניסה חופשית.

22489702_1132099400254929_76114046567802

לקראת המשחק מחר בהדר יוסף במסגרת ליגת האלופות, התקשורת האירופאית מגלה עניין במכבי ומבקשת מאיתנו חומרים באנגלית על מחלקת הכדורעף של המועדון.

את כל התיאורים אנחנו מתחילים בזה שאנחנו מחלקה אחת מתוך מועדון ספורט שמפעיל כ-17 ענפי ספורט שונים (!!!) ושמוכר באירופה במיוחד בזכות הישגי קבוצת הכדורסל שלו וגם בזכות הישגי קבוצת הכדורגל ביבשת בשנים האחרונות.

כי מחר, שנעלה ב-19:00 לשחק בהדר יוסף, לא נעלה רק בשם קבוצת הכדורעף, אלא נסחוב איתנו גם את גביעי אירופה ונס ז'לגיריס בכדורסל, ים תארים בכדורגל, מחלקת כדוריד שצוברת הישגים, מחלקת אתלטיקה מפוארת ואפילו את המדליה האולימפית של יעל ארד, חברת מחלקת הג'ודו של מכבי בזמנו, בברצלונה 92'.

כי מחר, לא נעלה לשחק רק בשם הכדורעף, אלא בשם הצהוב-כחול והמגן דוד על שלל ענפיו והישגיו.
מכבי תל אביב.

מכבי יעדים תל אביב - סוליגורסק אלופת בלארוס, מוקדמות ליגת האלופות, מחר, 19:00, הדר יוסף. הכניסה חופשית.

יאללה מכבי!!!

:wubyellow3:

https://www.facebook.com/MTAVC/

כל בנאדם במדריד שאמרתי לו מכבי השלים תל אביב.

אחד אפילו זיהה את הסמל מהקעקוע שלי בקטע הזוי. 90% מהכדורסל וגם כמה מהכדורגל בעיקר בזכות יורדי.

מועדון עם שם וכבוד באירופה.

2:0 למכבי במערכות

היפוך מומנטום (מאז שהדלקתי לצפות - סגרתי עכשיו אני מפסיק לנחס את מכבי). הבלארוסים שלטו במערכה השלישית ולקחו אותה ופתחו את הרביעית טוב מאוד.

מכבי במערכות שלא צפיתי בהן / עקבתי אחריהן - 3:0.

מכבי בשתי המערכות שצפיתי בהן / עקבתי אחריהן - 0:2.

הפכתי לעומר :(

לפחות אתה מודע לקיומו של הנאחס ועוצר בזמן

^ מהלך משוגע

מהנושא על הכדורעף בבית מכבי:

כרגע חתומים: שוורץ, פייגה, הילמן, גולדרין, כצנלסון, דימה זמליאנוכין, גיא גניס, בראדן מקלין. על הפרק: עוד 2 זרים ו2 ישראלים. זר אחד חתום ויפורסם בקרוב. מקווה להשלים מלאכת הבנייה לחלוטין עד 1.9 שזה מועד פתיחת האימונים הרשמי כולל הזרים.

בנוסף למי שכתוב כאן, גם דוס סנטוס ממשיך לעונה נוספת, והחתימו זר נוסף.

שוורץ ליברו, הילמן קבלן, גולדרין קבלן, כצנלסון מוסר, פייגה מנחית, מקלין חוסם. איזה שישייה יא אללה וזה עוד בלי שני זרים.

צעירים: גניס חוסם, זמליאנוכין מצליב/קבלן.

דוס סנטוס היה אדיר אתמול, עונה שעברה הוא היה מתחת לציפיות שלי (היה מפחיד במטה אשר), למרות שברור שהוא עזר להשיג את המטרות שלנו. מקווה שהוא ימשיך ביכולת הזאת כל העונה.