Jump to content

זיו אדלר שופט המשחק נגד ב"ש

micsho3

Recommended Posts

אתם מזכירים לי איך אוהדי בש בכו שנתיים על הגול שבדש נתן עם היד.

זה לא היה עם היד זה היה עם הלב

ולעניין עצמו: מוכן לתרום כליה בשביל להחזיר את דני קורן מפרישה שישפוט אותנו

מוזכר בכתבה שם 3-2 של ב"ש עלינו, בלי לבדוק את התקציר זכור לי גול בבעיטה חופשית מפאול שלא היה וגול מנבדל ברור של ברדה אני צודק?

יפת לא נוטה לצד מסויים, השיפוט שלו פשוט מעצבן - לא שורק במשרוקית כשיש עבירה, צריך לנחש לאיזה צד הוא שרק כל פעם, משחק אותה עם הפוזה שלו, מדבר עם שחקנים ולא נותן למשחק לזרום. לקבוצה פייבוריטית הוא גרוע מאוד.

לגבי אדלר... שיהיה לנו בהצלחה, ציפיות להוציא משהו מהמשחק הזה אין לי כל כך.

מבחינת שריקות קטנות- הוא השופט הכי גרוע ששפט אותנו. פשוט עוצר כל הזמן את המשחק נגדנו, כל שריקה הפוכה, משנה מומנטום של משחק.

שולף נגדנו צהובים בכמויות, טועה גם בשריקות מכריעות.

הוא ורנשרייבר זה החרא הכי גדול שיש, בושה שהוא שופט אותנו. הכתובת על הקיר ובגדול.

ציר הרשע הוא בהחלט הוא אדלר, ריינשרייבר ויפת. לאחר השיפוט הגרוע מול בני יהודה לשני הצדדים והפוזה של הצומי, שוקל להוסיף את חכמון

חכמון גרוע, אבל בלי העדפה מראש לצד מסוים. אדלר הוא פרו באר שבע ואנטי מכבי. מעדיף את ריינשרייבר וכמובן גם את יפת לפניו. כל מה שמליקסון צריך לעשות זה רק ליפול ברחבה, או אפילו בסמוך לרחבה.

ואחרי מה שאמרתי עדיין ברור שהבכי הזה לא רלוונטי ואם נשחק טוב (מה שלא אנחנו ולא הם עושים מתחילת העונה) אז זה מה שאמור להכריע את המשחק ולא שופט כזה או אחר.

אגב, הוא נותן יד לכל הדריסות והנסיונות לרצח של ג'ון אוגו, לכן אני אומר תמיד שחייב קישור שייכנס בו בחזרה (למרות שהפוך כן יישרקו העבירות).

בגדול, רק משחק הירואי שלנו עם איזה גול מהיר ואחריו עוד אחד, תוך כדי שמירה על המשחק בצורה שהוא יבין שלא כדאי לו להתערב לטובתם, ייתנו לנו 3 נקודות.

אגב, הוא נותן יד לכל הדריסות והנסיונות לרצח של ג'ון אוגו, לכן אני אומר תמיד שחייב קישור שייכנס בו בחזרה (למרות שהפוך כן יישרקו העבירות).

אל תדאג, ייני ישבור לו את הצורה...

גם יפת וגם חכמון שופטים מעצבנים ממש, אבל הם לא אנטי מכבי מהבחינה שכשהם שופטים המשחק מתחיל כשאנחנו בפיגור.

לעומת זאת, ריינשרייבר ואדלר זה זוועה. גם פפיר שונא אותנו ומאוהב בבש, אבל הוא עוד לא שפט משחק בינינו, אז הוא עובר מתחת לרדאר. חכו ליום שהוא ישפוט משחק גדול שלנו. זה ייגמר בבכי.

למה לא מביאים שופטים מחול?

איך מריצים דבר כזה? מכבי חייבת לנסות

אם מכבי תתחיל לאיים על הפרנסה של שופטי ארצנו יכול להיות שנתגעגע לימים האלה.