Jump to content

נשר

snufkin

Recommended Posts

אם כבר מדברים על זה:

איזה קטע ששנה שעברה כולם דיברו על כמה הליגה תהיה מגעילה ולא מעניינת בלי הפועל, ודווקא כשהם בלאומית אז אנחנו מקבלים ליגה מהאטרקטיביות שהיו פה בשנים האחרונות.

לא מבין אנשים שאומרים שהם רוצים אותם בליגת העל רק בשביל לנצח.

ניצחון בדרבי זה שמחה ליום, שבוע, שבועיים - תלוי איך היה המשחק.

כרגע? כל פעם שמשהו מבאס אותי בעבודה אני נזכר שהפועל בלאומית, וזה עובר לי.

אם כבר מדברים על זה:

איזה קטע ששנה שעברה כולם דיברו על כמה הליגה תהיה מגעילה ולא מעניינת בלי הפועל, ודווקא כשהם בלאומית אז אנחנו מקבלים ליגה מהאטרקטיביות שהיו פה בשנים האחרונות.

לגמרי.

אם כבר מדברים על זה:

אני תוהה אם הסיבה היא שבמקום ש-20 שחקנים בינוניים/טובים ומעלה יחסית לליגה (על הנייר) יתרכזו בהפועל, השחקנים האלה התפזרו בכמה קבוצות כמו נתניה, הפועל חיפה, בית״ר ובני יהודה, ואלו שהיו אמורים להיות בני יהודה ונתניה נדחקו ליותר קטנות.. וככה נוצר מצב שיש שיוויוניות יחסית והרבה קבוצות קשות

אני רואה את המצב של הפועל בצורה קצת שונה...

לדעתי הקרקע רועדת להם מתחת לרגליים, אין זכר לקבוצה הגדולה והגאה מלבד כמות הקהל והעונה הזאת היא המשמעותית ביותר עבורם, לפחות בעשרים שנה האחרונות.

מאחר ואין להם יתרון איכותי מובהק נכון לעתה, מצב שבו הקבוצה תדדה בצמרת הלא גבוהה בליגה השניה בהחלט אפשרי

יכולת רעה תגרור תיקו שיגביר את הלחץ ויגרור הפסד, כמובן שיהיו גם נצחונות, אבל אם נאמר את האמת הפועל לא מספיק טובה עד עתה.

כפי שאני רואה את הדברים, במידה והפועל לא חוזרת לליגת העל בסוף העונה, בעלים חדשים לא ירוצו לקחת אותה, התקציב שלה יילך וידעך, כסף להחלפת הסגל יהיה קשה לגייס ועם סגל שמורכב משחקנים בינונים מאוד הדרך להתבססות בלאומית די קצרה.

כלומר יתכן מאוד שסיפור שמשון או ביתר ת״א יחזור על עצמו.

באופן אישי, אני מעדיף את הפועל בליגת העל , אחרי 4 שנים ללא נצחון בדרבי, שאתה מגיע לבלומפילד ובכל פעם מחדש בטוח שהיום זה היום ולבסוף כמו בסרט ידוע מראש, דקה 5,15 או 20 יגיע הבלם התורן ולא משנה אם קוראים לו באדיר או דה סילביה וינגח שער מכדור חופשי שאינו מחוייב במציאות... כך זה היה עד שהגיע עטר ונתן לנו 1:0 מתוק מאין כמוהו ואחריו דרבי 4:0, דרבי 2:0, דרבי 4:2 וכן גם הדרבי החזק מכולם דרבי זהבי, כל כל הרבה רגעי אושר ששום עונה של הפועל בלאומית לא תצליח לגרום אושר כזה, אפילו לא 50% ממנו.

מחכה כבר להפועל בליגת העל (לא בטוח שזה יקרה העונה, או בכלל) אבל מחכה בקוצר רוח!!!

לא מבין משוגעים שרוצים שיעלו ליגה כי מתגעגעים קצת לדרבי

קודם כל, בלי בלומפילד, זה לא באמת דרבי

גם לא רוצה לפגוש אותם בגביע. שייחנקו כל החיים שלהם בליגה הלאומית. הלוואי הגורל שלהם יהיה כמו של הפועל פ"ת שתקועה שם כבר לא יודע כמה זמן. והמשותף אגב לשתיהן? סובלות מניהול מזעזע.

למי איכפת מדרבי? איכפת לי מתארים. זה יותר כיף לחגוג על הראש שלהם אבל אני ממש לא אהיה עצוב וממש לא אסבול אם הדרבי יידחה בעוד עונה או שתיים.

צריך לזכור שהם יכולים להיות גורם משמעותי (בתוך כמה שנים) במאבק שלנו על ההגמוניה בזירה המקומית, לצד באר שבע (כל זמן שאלונה ברקת שם), חיפה (מתישהו שחר יבין את מה שמיטשענק הבין כשמינה את יורדי) ובית"ר (אם טביב ימכור וגם אם יישאר).

שישארו עוד עונה בשביל הצחוקים והממים אבל שיעלו עוד עונה

איך אנשים לא רוצים להשפיל אותם בדרבי?

דרבי יש גג 4 פעמים בשנה, ליגה לאומית זה כל השנה. מעדיף שהכיף ייפרש על משך שנה שלמה מכיף חד פעמי.