Jump to content

יוסף גולדשטיין- כי מגיע לו נושא

daniel1

Recommended Posts

״יוסף גולדשטיין (85) הוא כדורגלן עבר ישראלי, קשר קבוצת מכבי תל אביב במהלך שנות ה-50 ובתחילת שנות ה-60, אשר כבש במדיה 31 שערי ליגה בסה"כ.״

הטקס היה עוצמתי ומרגש מאוד והיו לי דמעות בעיניים למרות שלא הכרתי אותו לפני הטקס, היה כיף לראות אותו כל כך נרגש ובוכה.

כן ירבו טקסים כאלה לאנשים היקרים האלה שתרמו רבות למועדון!

יוסל׳ה, תודה רבה שהגעת אתמול וגרמת לכולנו להתרגש, זה לא מובן מאליו.

הטקס המלא https://www.maccabi-tlv.co.il/2017/10/צפו-הטקס-המרגש-לכבוד-יוסף-גולדשטיין/

זה היה מרגש אתמול כשהמצלמה היתה עליו וראו אותו במסך הגדול במגרש כשהוא מנופף עם היד והוא דמע מהתרגשות... רגע אדיר.

מבוגרים שאתה יכול לראות אותם אצל הרוקח בסופר פארם ואין לך מושג שמדובר בשחקן עבר ענק!

אפרופו גולדשטיין, הוא היה גם בנבחרת. קבלו את רשימצת השחקנים שהוא כלול בה מהמשחק מול יוון ב-1953. שימו לב שרשימת השחקנים גם כוללת את העבודה של כל שחקן ושחקן....

9L5uz67.png

כל פעם שיש טקס כזה אני מפנטז שהקהל ישיר לשחקן עבר. הכי פשוט, כמו לשחקן חדש שעדיין אין לו שיר. אף אחד מהם לא חווה עידוד כזה בתקופתו וזאת תהיה חוויה שהם לא ישכחו.

חייבים לעשות את זה כל משחק בית. מצדי שיעשו שוב לשייע גלזר הגדול, על זה גולדהאר הסתכל כשקנה את המועדון ולשם בין היתר כיוון.

אבא שלי התעקש לספר לי היום מור"ק עליו ועל מכבי של שנות ה-60, פייר התרגשתי מהתיאורים.

הוא סיפר לי אפילו שגולדשטיין כבש במשחק נגד הקלגסים.

פייר, עוד יותר התרגשתי.

באופן כללי, צריך להנציח את זכרם של שחקני מכבי בעבר (הרחוק והקרוב יותר).

על ידי כתבות באתר מכבי, תחזוק ויקיפדיה עם ערכים לכולם וטקסים לכבודם בכל משחק בית.

הם העבר שלנו. בזכותם אנחנו המועדון הכי גדול והכי חזק ועם הכי הרבה תארים.

בלי השחקנים האלו, אנחנו לא היינו מכבי.

הטקסים מהסוג הזה, כל המסביב, באמת כל דבר הכי קטן שקורה כאן ב 5-6 שנים האחרונות רק מראה כמה התקדמנו מימי לוני העליזים

מבחינת מועדון אנחנו הכי גדולים בארץ בפער עצום, אימפריה