Jump to content

כרטיסים לטרנר

Ramos4García

Recommended Posts

תגידו, בעיקרון כשמזמינים דרך המשתמש שלך אמורים לסמן "שיוך בעלים" או לא? כי לפעמים סימנתי ולפעמים לא, קיבלתי ניקוד מלא ולא הייתה בעיה אז נה הקטע?

תגידו, בעיקרון כשמזמינים דרך המשתמש שלך אמורים לסמן "שיוך בעלים" או לא? כי לפעמים סימנתי ולפעמים לא, קיבלתי ניקוד מלא ולא הייתה בעיה אז נה הקטע?

אני גם חלק סימנתי וחלק לא ולא הייתה לי בעיה עם הניקוד

הקטע של שיוך לבעלים ממש לא מובן, יש לי שני מנויים על אותו יוזר בלאן, ושדיברתי עם מכבי לגבי הניקוד חוץ אמרו לי ששיוך לבעלים לא יתן ניקוד לשני המנויים אלא רק למנוי שאליו אתה מחובר ושכדי לקבל ניקוד לשני המנויים כל אחד צריך להיכנס על היוזר שלו ולקנות דרכו, כאילו הניקוד קשור ליוזר ולא תופס בשיוך לבעלים, אז אני גם לא ממש מבין מה זה נותן חוץ משהשם של המנוי כתוב על הכרטיס

כשאתה עושה שיוך לבעלים אתה תקבל ניקוד עבור כל מנוי ששייכת אליו את הכרטיס, אם לא תעשה שיול אתה תקבל ניקוד רק למנוי שהתחברת אליו.

בנוסף אם כל מנוי ראשי לקנות כרטיס 1, כאשר תעשה שיוך לבעלים תוכל לקנות 3 כרטיסים נגיד ולשייך כל כרטיס למנוי 1 ע"י שיוך לבעלים ברכישה אחת במקום 3 רכישות נפרדות.

כשאתה עושה שיוך לבעלים אתה תקבל ניקוד עבור כל מנוי ששייכת אליו את הכרטיס, אם לא תעשה שיול אתה תקבל ניקוד רק למנוי שהתחברת אליו.

בנוסף אם כל מנוי ראשי לקנות כרטיס 1, כאשר תעשה שיוך לבעלים תוכל לקנות 3 כרטיסים נגיד ולשייך כל כרטיס למנוי 1 ע"י שיוך לבעלים ברכישה אחת במקום 3 רכישות נפרדות.

יש לי רק מנוי אחד על שמי, אז בעצם אין הבדל אם אני מסמן או לא. הבנתי נכון?

לפי מה שמכבי אמרו לי בפייסבוק מה שתיארת כאן לא תופס בניקוד חוץ, עשית את זה בעצמך והניקוד תפס לכל המנויים?

לפי מה שמכבי אמרו לי בפייסבוק מה שתיארת כאן לא תופס בניקוד חוץ, עשית את זה בעצמך והניקוד תפס לכל המנויים?

אני את הרכישות שלי עשיתי עם שיוך לבעלים וקיבלתי את הנקודות שמגיעות לי.

אני את הרכישות שלי עשיתי עם שיוך לבעלים וקיבלתי את הנקודות שמגיעות לי.

טוב לדעת, היה נשמע לי מוזר שהם אמרו לי את זה אבל לא רציתי לקחת סיכון אז כל משחק אני קונה מהיוזר של כל מנוי בנפרד

לא להיות בארץ בסוף העונה שעברה פגע בי קשות. בהצלחה לכל מי שהולך,תנו בראש.

בגלל זה היה כדאי לעשות השלמות השנה, רק העונה היו 12 נקודות ככה שהיו מספיקות לך 2-3 נקודות מעונה שעברה ואתה מסודר הפעם.

בגלל זה היה כדאי לעשות השלמות השנה, רק העונה היו 12 נקודות ככה שהיו מספיקות לך 2-3 נקודות מעונה שעברה ואתה מסודר הפעם.

הייתי ברעננה נתניה ק"ש ואשקלון וסחבתי עוד 6 נקודות משנה שעברה (עזבתי אחרי ב"ש בנתניה את הארץ). הבעיה היתה שרעננה ונתניה יכולתי להגיע ברגע האחרון וקניתי כרטיס בקופה. בדיעבד,טעות גדולה.

הייתי ברעננה נתניה ק"ש ואשקלון וסחבתי עוד 6 נקודות משנה שעברה (עזבתי אחרי ב"ש בנתניה את הארץ). הבעיה היתה שרעננה ונתניה יכולתי להגיע ברגע האחרון וקניתי כרטיס בקופה. בדיעבד,טעות גדולה.

שטויות, 6 נקודות + מה שפירטת כאן אמור היה לתת לך את הכרטיס.

תתקשר למכבי ותבקש שיבדקו לך על פי מספר מנוי אם זכית. יכול להיות שהפלאפון שלך לא מעודכן במערכת-מנסיון עבר.

לא רק שהיא הכי הוגנת, זה קצת הפתיע אותי לראות איך בעלי ניקוד נמוך יחסית זכו בכרטיסים.

מסתבר שמספיק להיות אוהד ממוצע שהולך מדי פעם למשחקי חוץ כדי לקבל כרטיס.