Jump to content

מכבי ת"א ביורוליג | 2017/18

Mike

Recommended Posts

נפלנו חזק עם בולדן. יש מקום לתת דקות למשעור במשחק כזה. יכול לשרוט קצת את ה-4 של הקבוצה השניה.

ברגע שהשלשות יתחילו להכנס אז אנחנו נפרק קבוצות בהיכל. הבעיה היא שעם מצבת הגבוהים הנוכחית אין מי שיפתח את ההגנות. ספאחיה צריך למצוא דרך לעשות את זה כי במצב הנוכחי נמשיך לא לעבור 80 נקודות.

נפלנו חזק עם בולדן. יש מקום לתת דקות למשעור במשחק כזה. יכול לשרוט קצת את ה-4 של הקבוצה השניה.

ברגע שהשלשות יתחילו להכנס אז אנחנו נפרק קבוצות בהיכל. הבעיה היא שעם מצבת הגבוהים הנוכחית אין מי שיפתח את ההגנות. ספאחיה צריך למצוא דרך לעשות את זה כי במצב הנוכחי נמשיך לא לעבור 80 נקודות.

אני דווקא הרגשתי שהיום בולדן נתן כמה דקות שיעלו לו את הבטחון לקראת ההמשך. הסלים שהוא קיבל מפרינטזיס? שחקנים איכותיים בהרבה מבולדן היו מקבלים אותם.

משעור לא היה מדגדג את הגודל של המפלצות שלהם, הוא שחקן רוטציה לליגה ותו לא.

הפסד מרגיז אבל רואים שיש לקבוצה הזאת אופי. נלחמו כמו אריות. יש גם הרבה כדורסל.

יום רע מאוד של תומאס ופרחובסקי גרם לזה שהיינו מוגבלים מאוד בצבע בתוספת השופטים והשלשות שלא נכנסו. בולדן דווקא היה בסדר

אני אופטימי להמשך. יש קבוצת יורוליג לגיטימית לשם שינוי ואנחנו יכולים להחזיר את ההגמוניה בליגה.

למה לא מכינים תרגילים לשלוש לג'ון די,

בדיוק. צריכים ללכת על נקודות החזקות שלנו. מכבי אתמול רק 3 שלשות וככה כמעט ואי אפשר לנצח ביורוליג.

אני מנוי הרבה שנים, ואתמול היה קטע הזוי/משעשע/מטומטם בקהל - במחצית הראשונה היתה מתפרצת של מכבי קיין/קול רץ כל הדרך להניח 2 קלות, וחלק מהקהל צעק "צעדים" !! :doh:

[קודם כל לא היו צעדים, בטח שלא עם החוק החדש.... ושחקן של מכבי ... מה... ששששש...! ]

בדיוק. צריכים ללכת על נקודות החזקות שלנו. מכבי אתמול רק 3 שלשות וככה כמעט ואי אפשר לנצח ביורוליג.

אני מנוי הרבה שנים, ואתמול היה קטע הזוי/משעשע/מטומטם בקהל - במחצית הראשונה היתה מתפרצת של מכבי קיין/קול רץ כל הדרך להניח 2 קלות, וחלק מהקהל צעק "צעדים" !! :doh:

[קודם כל לא היו צעדים, בטח שלא עם החוק החדש.... ושחקן של מכבי ... מה... ששששש...! ]

זה כמו תמיד כשאני במשחקים אני צועק נגיד "שופט יא בן זונה, פנדל!!!!" אם שחקן שלנו נופל ברחבה, ואז אחרי כזה בשקט למי שאני איתו: "לא נגע בו תכלס"

כן זה היה נוריס קול שצעד בוודאות, ברמה מוגזמת. בכלל יש לנו מזל עם החוקים החדשים של הצעדים והפירוש שלהם. נוריס קול צועד בשיטתיות כשהוא מוביל התקפות מעבר.

באסקוניה קבוצה נוראית, איך לא פירקנו אותם בבית..

מחר מכבי פוגשת בחוץ את הכוכב שדי ירדה מנכסיה והתחלשה משמעותית לדעתי משנה שעברה, למרות שהיא די מפתיעה אותי העונה. קבוצה קשוחה היא תמיד היתה.

רוצ'סטי(שגידל קצת שיער ונראה מוזר. מאד.) משחק שם, לדעתי זה נצחון זה המינימום במשחק הזה.

היחסים נפתחו על 1.66 לכוכב, 2.30 למכבי

באסקוניה קבוצה נוראית, איך לא פירקנו אותם בבית..

מחר מכבי פוגשת בחוץ את הכוכב שדי ירדה מנכסיה והתחלשה משמעותית לדעתי משנה שעברה, למרות שהיא די מפתיעה אותי העונה. קבוצה קשוחה היא תמיד היתה.

רוצ'סטי(שגידל קצת שיער ונראה מוזר. מאד.) משחק שם, לדעתי זה נצחון זה המינימום במשחק הזה.

היחסים נפתחו על 1.66 לכוכב, 2.30 למכבי

קהל קהל קהל... קבוצות קופאות למוות בפיוניר/קומבאק-ארנה בבלגראד.

אם ננצח שם זה באמת יהיה נצחון חשוב ומשמעותי.

ובכדי שזה יקרה, חייבים להגיע לתחילת הרבע האחרון עם יתרון 10-12

הכוכב רחוקה מאוד מהקבוצה אשתקד. מהבולטים: יוביץ', סימונוביץ' וקוזמיץ' עזבו, ההתקפות מהירות יותר, ההגנה פחות טובה.

ועדיין.. פירקו שבוע שעבר בבלגראד את בארסה

(שטחנה 30 הפרש במחזור ה-1 את פאו).

הפיינל פור ייערך בבלגראד וגם אם מסתמן לפי התחזיות שהכוכב לא יעלו,

הם יילחמו על הטופ 8.

הלוואי שננצח הערב. אח״כ עוד 2 משחקי בית רצופים,

כך שנצחון יכול לתת עמדה טובה.

אני זוכר שמול פרטיזן בהצלבה אמרו שהם משחקים באולם הגדול ולא בפיוניר שנחשב יותר ביתי, כן בטח,גם היום עם חצי אולם ריק הם ירעישו עולמות, משחק קשה מאוד,ניצחון ואז יש שלושה משחקי בית.

סוף סוף בולדן נפתח, 3 שלשות ברבע הראשון, רק שימשיך ככה. ודשון תומאס שוב מראה כמה הוא יעיל ומגוון. גם בצבע וגם מחוץ לצבע, שחקן שמאוד מפתיע אותי לטובה עד כה.