Jump to content

המלצות מתוך נטפליקס

טוני

Recommended Posts

On 19.3.2022 at 09:55, Krishi said:

איזה באסה התחילה עונה חדשה של "הממלכה האחרונה" אבל... בלי תרגום לעברית:g:

באורח פלא יומיים אחרי שהתלוננתי על החוסר בכתוביות בעברית לנציג של נטפליקס... הופיע תרגום! 

DESTINY IS ALL!

the last kingdom yaz GIF

לפעמים נטפליקס מפתיעה במשהו שלא ציפת שהוא יהיה טוב, מי שאוהב את כל ז'אנר העל טבעי של שדים וכאלה אז 'השדים של קראקוב' (שפה פולנית). מהסדרות שלא מרגשים בכלל שזה שעה פרק.

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
לפני4 שעות , הנדון said:

חצי שני בעונה אחרונה של אוזרק עד עכשיו די נפילה 

זה עוד מאותו הדבר, מרחו את זה עונה אחת יותר מדי

לפני9 שעות , turgi said:

אנשים עוד משלמים על זה?

ווליו פור מאני הכי גרוע בהיסטוריה, רק מתוך הרגל אני משאיר את זה כנראה

• 2 weeks later...
לפני3 שעות , אורלנדו בלוף said:

Lincoln Lawyer

אם כבר הזכרת אותה אני חייב להגיד משהו על הסדרה הזאת שגם התחלתי לראות לא מזמן. 

הדמות הראשית מעצבנת אותי מאוד.

קודם כל האינטונציה שלו מאוד מעצבנת, הוא גם מתנהג כמו ילד טוב ירושלים מתחסד ומעיק כזה שמנסה לכפר על עבר מפוקפק כלשהו וזה לאורך כל פרק כמעט שזה כבר מעצבן. 

הקטע שהמשרד שלו כאילו נמצא בלינקולן (שכמובן שודרגה מלינקולן TOWN מעופשת לג'יפ יוקרתי שהוא פשוט החזיק במחסן המכוניות שלו) נראה מאולץ מאוד, בעיקר כי הוא בקושי נמצא בה (או עושה בה את עבודתו), ואיך אפשר שלא לשנות את הנהג שלו ל-נהגת. ולכולם יש עבר שהם מנסים לברוח ממנו ולהיות אנשים טובים יותר |סמיילימקיא|

הכל נראה הדוק מדי, הצילום נראה פלסטי מדי והדבר היחיד שמציל את הסדרה הזאת מדי פעם זה התמרונים המשפטיים שהוא לפעמים שולף בתיקים השוליים שהוא מתעסק בהם. 

לפני3 שעות , Krishi said:

אם כבר הזכרת אותה אני חייב להגיד משהו על הסדרה הזאת שגם התחלתי לראות לא מזמן. 

הדמות הראשית מעצבנת אותי מאוד.

קודם כל האינטונציה שלו מאוד מעצבנת, הוא גם מתנהג כמו ילד טוב ירושלים מתחסד ומעיק כזה שמנסה לכפר על עבר מפוקפק כלשהו וזה לאורך כל פרק כמעט שזה כבר מעצבן. 

הקטע שהמשרד שלו כאילו נמצא בלינקולן (שכמובן שודרגה מלינקולן TOWN מעופשת לג'יפ יוקרתי שהוא פשוט החזיק במחסן המכוניות שלו) נראה מאולץ מאוד, בעיקר כי הוא בקושי נמצא בה (או עושה בה את עבודתו), ואיך אפשר שלא לשנות את הנהג שלו ל-נהגת. ולכולם יש עבר שהם מנסים לברוח ממנו ולהיות אנשים טובים יותר |סמיילימקיא|

הכל נראה הדוק מדי, הצילום נראה פלסטי מדי והדבר היחיד שמציל את הסדרה הזאת מדי פעם זה התמרונים המשפטיים שהוא לפעמים שולף בתיקים השוליים שהוא מתעסק בהם. 

דווקא אהבתי את הדמות הראשית. הוא לא מתיו מקונוהיי (בהנחה שראית את הסרט, החדש יותר), אבל הוא עושה עבודה טובה.

התמרונים המשפטיים זה הלחם והחמאה של סדרות כאלה, בהנחה שאתה חובב הז'אנר. היו גם טוויסטים לא רעים בכלל.

לגבי Inclusiveness, לא נתקלתי במשהו יוצא דופן. אז אומנם במקור היה נהג ועכשיו זו נהגת, אבל זה לא באמת משנה. הרעיון היה שזה יהיה עבריין משוקם או עבריינית משוקמת.

אם זה היה נגיד נהג א-בינארי, הייתי אומר לך שזה לגמרי מלאכותי.

ואם זה מעצבן אותך, חכה לגלים הבאים שבדרך. הולכים לצנזר תסריטים ברמה שיושמטו מילים שפוגעניים כלפי נשים, כלפי גברים, כלפי חתולים שמזדהים כעכברים ומה לא.

צריך לתת להם כבוד ולהתייחס אליהם כאל בני אדם שווים, אבל לשנות סדרי עולם בשבילם ובשביל כל הנעלבים למיניהם זה כבר מוגזם.

עד שיקום מישהו, בתקווה, ידפוק על השולחן ויגיד "די כבר עם החרא הזה."

12 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

דווקא אהבתי את הדמות הראשית. הוא לא מתיו מקונוהיי (בהנחה שראית את הסרט, החדש יותר), אבל הוא עושה עבודה טובה.

התמרונים המשפטיים זה הלחם והחמאה של סדרות כאלה, בהנחה שאתה חובב הז'אנר. היו גם טוויסטים לא רעים בכלל.

לגבי Inclusiveness, לא נתקלתי במשהו יוצא דופן. אז אומנם במקור היה נהג ועכשיו זו נהגת, אבל זה לא באמת משנה. הרעיון היה שזה יהיה עבריין משוקם או עבריינית משוקמת.

אם זה היה נגיד נהג א-בינארי, הייתי אומר לך שזה לגמרי מלאכותי.

ואם זה מעצבן אותך, חכה לגלים הבאים שבדרך. הולכים לצנזר תסריטים ברמה שיושמטו מילים שפוגעניים כלפי נשים, כלפי גברים, כלפי חתולים שמזדהים כעכברים ומה לא.

צריך לתת להם כבוד ולהתייחס אליהם כאל בני אדם שווים, אבל לשנות סדרי עולם בשבילם ובשביל כל הנעלבים למיניהם זה כבר מוגזם.

עד שיקום מישהו, בתקווה, ידפוק על השולחן ויגיד "די כבר עם החרא הזה."

כן ראיתי את הסרט, וניסיתי כמה שיותר לא להשוות יותר מדי כי גם הסרט בסופו של דבר זאת אדפטציה של הספר. 

אבל הדמות שלו פשוט מתחסדת וטובה מדי, לא יודע, זה די מפריע לי. כמו שאמרת אבל, התמרונים המשפטיים זה החלק הכייפי בסדרה הזאת (ובסדרות כאלה בכלל). 

סה"כ זאת סדרה נחמדה להעביר בזמן שאני רץ על ההליכון חחח 

העולם זקוק לסוג של טרנטינו, רק נגד כת הPC והWOKE, שיגמור על כולם. מילולית, יעמוד מעל כולם ויעיף ליטרים של שפיך על הראש שלהם בזמן שהוא צוחק. עם בחורה חצי ערומה ביד אחת ורובה אוטומט ביד השניה. 

• 2 weeks later...
לפני8 שעות , הנדון said:

אשכרה נטפליקס פיצלו את דברים מוזרים ל2 חלקים עם רק 2 פרקים בחלק השני, הם ממש איבדו את זה. 

2 פרקים באורך של סרט. פרק הסיום כמעט שעתיים וחצי.

לא ברור