Jump to content

המלצות מתוך נטפליקס

טוני

Recommended Posts

• 2 weeks later...

סיימתי ביומיים את La casa del papel או באנגלית Money heist.

אחלה סדרה (מת על ספרדית והתחלתי בגלל זה) טיפה נמרח כמו שטוני אמר אבל עלילה טובה, שחקנים טובים - סדרה מהנה מאוד.

החלק השני ייצא בשישי, שווה צפייה (טוני, כדאי שתמשיך לראות..)

סיימתי ביומיים את La casa del papel או באנגלית Money heist.

אחלה סדרה (מת על ספרדית והתחלתי בגלל זה) טיפה נמרח כמו שטוני אמר אבל עלילה טובה, שחקנים טובים - סדרה מהנה מאוד.

החלק השני ייצא בשישי, שווה צפייה (טוני, כדאי שתמשיך לראות..)

מסיים ויקינגים ואז ממשיך, תודות :bot:

מישהו ראה פה גדול?

סדרה אש, אבל אולי זה יצחיק רק צעירים כי זה מספר על גיל ההתבגרות, לא מאמין שאבא שלי יזכור מה עבר עליו אז ויצחק מזה כמוני

סיימתי 5/6 ארץ פראית מאוד

מטורף, לא יכולתי להפסיק לראות את זה.

הסדרה על טראמפ מעניינת למי שאוהב את הנושא, china hustle על הקובינות של וול סטריט עם החברות הסיניות גם טוב.

איזה בולשיט זה "עונה אחת בשני חלקים", זה שתי עונות.

אותו דבר ויקינגים, בפועל נגמרה עונה 6 אבל הם קוראים לזה חלק 1 של עונה 5 אחרי של עונה הרביעי היו שני חלקים וגם לחמישית.

אני עדיין לא קונה את זה שלסופרנוס היו 6 עונות. היו 7, לא אכפת לי כמה הם יגידו שזאת פשוט עונה ארוכה ששודרה בשני חלקים.

השחקן לא ישראלי, יליד ברצלונה וקוראים לו מיקל גרסיה בורדה, אולי יהודי, יכול להיות שנשוי לישראלית או שסתם נדלק על השם נועה ונתן לבת שלו או משהו כזה.

השחקן לא ישראלי, יליד ברצלונה וקוראים לו מיקל גרסיה בורדה, אולי יהודי, יכול להיות שנשוי לישראלית או שסתם נדלק על השם נועה ונתן לבת שלו או משהו כזה.

נשמע לי לא סביר שזה "נועה" בכלל. באופן כללי יהודים בספרד זה דבר די נדיר מאז 1492, גג יש אנשים שחושדים שהם ממוצא יהודי ו"חזרו", וגם זה לא הרבה.

בעברית?

עריכה אחרי חיפוש בגוגל:

602328_10151961840912995_1793112865_n.jp

הזוי. יש מצב שזה משהו בסינית (האמת שלא נראה כמו סינית, אבל שפות מזרח אסייתיות אחרות לא נכתבות מלמעלה למטה לידיעתי) שבמקרה נראה ככה בזווית הזאת?

מה סינית מה

מה קשור סינית באלוהים

אמרתי סינית כי בסינית כותבים מלמעלה למטה למיטב ידיעתי, אבל קח יפנית למשל:

リコ し

אותיות שבזווית כזאת או אחרת בהחלט יכולות להיראות כמו עברית. למרות שכן, יפנית זה לא. וסינית כבר כתבתי באותה הודעה שזה לא נראה.

אבל בתיאוריה אפשר להרכיב בשפה זרה משהו שייראה לך כמו עברית.

מכיר את הקטע שכותבים באנגלית דברים שקשורים ליהודים בפונט מבוסס עברית? אני אף פעם לא מצליח לקרוא את זה, זה נראה לי כמו ג'יבריש בעברית ולא כמו מילה באנגלית, למרות שזאת מילה באנגלית. ואם בטעות זה נראה כמו מילה בעברית (מה שיכול לקרות), אני בטח לא אקלוט בהתחלה שזה לא בעברית. כי פונט שאתה לא מכיר בדיוק ונראה כמו פונט שאתה כן מכיר בשפה שאתה כן מכיר - המוח שלך יפרש כמה שמוכר. אז מן הסתם הדבר הראשון שעלה לי לראש אם אין לו שום קשר לישראל, זאת האפשרות שזה לא עברית ושאנחנו מפרשים את זה ככה, והאפשרות הראשונה היתה שזה משהו שנכתב מלמעלה למטה. אחרי שחשבתי טיפה יותר זה באמת נראה עברית, אבל עדיין, על "מה קשור באלוהים". מה לעשות שזה כולה פורום שכונה באינטרנט ושאני מרשה לעצמי לכתוב הודעות קצרות בזמן סיעור מוחין. בחיי שאני בכלל לא מבין את הפואנטה של הטון שלך בחצי מההודעות, זה כאילו שאתה מנסה לריב עם אנשים.

אמרתי סינית כי בסינית כותבים מלמעלה למטה למיטב ידיעתי, אבל קח יפנית למשל:

リコ し

אותיות שבזווית כזאת או אחרת בהחלט יכולות להיראות כמו עברית. למרות שכן, יפנית זה לא. וסינית כבר כתבתי באותה הודעה שזה לא נראה.

אבל בתיאוריה אפשר להרכיב בשפה זרה משהו שייראה לך כמו עברית.

מכיר את הקטע שכותבים באנגלית דברים שקשורים ליהודים בפונט מבוסס עברית? אני אף פעם לא מצליח לקרוא את זה, זה נראה לי כמו ג'יבריש בעברית ולא כמו מילה באנגלית, למרות שזאת מילה באנגלית. ואם בטעות זה נראה כמו מילה בעברית (מה שיכול לקרות), אני בטח לא אקלוט בהתחלה שזה לא בעברית. כי פונט שאתה לא מכיר בדיוק ונראה כמו פונט שאתה כן מכיר בשפה שאתה כן מכיר - המוח שלך יפרש כמה שמוכר. אז מן הסתם הדבר הראשון שעלה לי לראש אם אין לו שום קשר לישראל, זאת האפשרות שזה לא עברית ושאנחנו מפרשים את זה ככה, והאפשרות הראשונה היתה שזה משהו שנכתב מלמעלה למטה. אחרי שחשבתי טיפה יותר זה באמת נראה עברית, אבל עדיין, על "מה קשור באלוהים". מה לעשות שזה כולה פורום שכונה באינטרנט ושאני מרשה לעצמי לכתוב הודעות קצרות בזמן סיעור מוחין. בחיי שאני בכלל לא מבין את הפואנטה של הטון שלך בחצי מההודעות, זה כאילו שאתה מנסה לריב עם אנשים.

אמ,לק?

הרבה יותר מדי מלל על מילה אחת קטנה לדעתי

אמלק:

עומר רוצה להראות כמה הוא מבין בנושאי בלשנות.

ככ רוצה להראות שהוא לקח את המילה נועה בעברית בצורה הכי ברורה וטען שזה בסינית.

אחריי כמה זמן הוא הבין שאמנם רק הוא מבין בניב הנתנייתי, אבל את הא-ב כולנו מכירים. אז הוא ירד מהנושא.

אין שום קשר בין מה שכתבתי לבלשנות.

פעם מתאשי, פעם רביד, פעם ג'ק, פעם פלג, פעם אני - לא נמאס לך לרדוף יוזרים בפורום ולכתוב הודעות אד הומינם כמו ילד בן 15 עם בעיות ביטחון עצמי, אה? זה גורם לך להרגיש טוב עם עצמך? אתה לא מתעייף מזה אף פעם? בחיי שלפעמים אני מרחם עליך.