Jump to content

המלצות מתוך נטפליקס

טוני

Recommended Posts

התחלתי לראות "מאדים",

נראה מעניין, הפקה יפה. שילוב של דוקו עם סדרה מבויימת.

קופצים בין קטעים, המחקר כיום לשנת 2033 - הנחתת צוות על מאדים.

On 16.1.2020 at 19:58, טוני said:

הרוצח שבפנים: בתוך מוחו של ארון הרננדז

לא הכרתי את הסיפור, הפרק הראשון פשוט מטורף. כמה הפתעות, לתפוס את הראש!

סיפור מטורף

56 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

מישהו ראה messiah?

הטריילר נראה לי נחמד אבל עזבתי אחרי רבע שעה. 

מצד שני אני לא מדד ובד"כ לוקח לי כמה נסיונות להתחיל סדרה. 

15 דקות לפני, Jolly Roger said:

הטריילר נראה לי נחמד אבל עזבתי אחרי רבע שעה. 

מצד שני אני לא מדד ובד"כ לוקח לי כמה נסיונות להתחיל סדרה. 

התגובה הזאת אמורה להיות מועילה?

אפצ'ה? זה על קרלוס טבז? זה היה נראה סתם סיפור דומה מאותה השכונה של קרליטוס. לא ראיתי. 

ארון הרננדז מרתק, באמת מרתק. סיפור פסיכי. חובה צפייה לחובבי הדוקו

10 דקות לפני, טוריחו said:

אפצ'ה? זה על קרלוס טבז? זה היה נראה סתם סיפור דומה מאותה השכונה של קרליטוס. לא ראיתי. 

ארון הרננדז מרתק, באמת מרתק. סיפור פסיכי. חובה צפייה לחובבי הדוקו

הופתעתי שאף אחד כאן עוד לא כתב על זה או הגיב.

Spoiler

סיפור פסיכי כן, למרות שלדעתי כל הקטע עם המחקר והתיסכוליים האישיים שלו זה חרטה אחת גדולה, בסך הכל מדובר בבן אדם חמום מוח שרצה להרגיש גגנסטר .

4 hours ago, פראנק_רייקארד said:

סיפור פסיכי כן, למרות שלדעתי כל הקטע עם המחקר והתיסכוליים האישיים שלו זה חרטה אחת גדולה, בסך הכל מדובר בבן אדם חמום מוח שרצה להרגיש גגנסטר .

*****ספוילר ספוילר ספוילר ספוילר ספוילר*****

מה זה חארטה? אף אחד לא הוריד ממנו אשמה, אבל אי אפשר להתעלם מהרקע.

גם מאחורי רוצחים סדרתיים פסיכיים יש סיפור, רקע קשה לרוב, זה בא ביחד. הבן אדם היה הומו בארון עם אבא קשוח מאוד ומשפחה שנהרסה, וגם נפגע במוח בצורה חמורה ויוצאת דופן גם בקרב שחקני פוטבול, ברור שזה השפיע עליו.

22 hours ago, פראנק_רייקארד said:

CTE זו טראומה רצינית למוח. זה ממש לא חרטא.

2 hours ago, טוני said:

CTE זו טראומה רצינית למוח. זה ממש לא חרטא.

לא נראה לי שיש בנטפליקס, אבל יש סרט עם וויל סמית שמגלם את הפתולוג שנאבק ב-nfl בנוגע ל-CTE, ואיך ניסו להשתיק את העניין.

הסיפור עם הרננדז מטורף. 

21 hours ago, סלבה said:

*****ספוילר ספוילר ספוילר ספוילר ספוילר*****

מה זה חארטה? אף אחד לא הוריד ממנו אשמה, אבל אי אפשר להתעלם מהרקע.

גם מאחורי רוצחים סדרתיים פסיכיים יש סיפור, רקע קשה לרוב, זה בא ביחד. הבן אדם היה הומו בארון עם אבא קשוח מאוד ומשפחה שנהרסה, וגם נפגע במוח בצורה חמורה ויוצאת דופן גם בקרב שחקני פוטבול, ברור שזה השפיע עליו.

תיקנתי 

Spoiler

רוצחים סדרתיים בדרך כלל לא יורים במישהו מחוץ למועדון , עכשיו נניח והפגיע המוחית השפיע לו בצורה כל כך משמועתית וקיצונית  על שיקול הדעת שהוא קונה לעצמו אקדח ומסתבוב עם עבריינים וכו'  , היא השפיע עליו רק במקרים של אלימות ? איך במגרש הוא ידע לקבל שיקול דעת מדהים והיה שחקן כזה טוב כמו שהציגו בסדרה . ? 

רוב האנשים מפחדים לצאת מהארון , מפה ולירות בגיסך עקב רומן \ או זה שהוא גילה את הזהות המינית שלו לדעתי זה קצת מופרך .  

1 hour ago, פראנק_רייקארד said:

תיקנתי 

Hide contents

רוצחים סדרתיים בדרך כלל לא יורים במישהו מחוץ למועדון , עכשיו נניח והפגיע המוחית השפיע לו בצורה כל כך משמועתית וקיצונית  על שיקול הדעת שהוא קונה לעצמו אקדח ומסתבוב עם עבריינים וכו'  , היא השפיע עליו רק במקרים של אלימות ? איך במגרש הוא ידע לקבל שיקול דעת מדהים והיה שחקן כזה טוב כמו שהציגו בסדרה . ? 

רוב האנשים מפחדים לצאת מהארון , מפה ולירות בגיסך עקב רומן \ או זה שהוא גילה את הזהות המינית שלו לדעתי זה קצת מופרך .  

בסופו של דבר שיקול הדעת השגוי שלו גרם לו לאבד כל דבר שהצליח להשיג בחיים.

זה כמו שתגיד איך הוא מצליח להכין חביתה בבוקר ויוצאת לו חביתה נהדרת. זה שיש לו פגיעה מוחית בשילוב של אופי תחרותי בספורט אלים, בנוסף להיותו גיי בארון שכנראה עבר הטרדה מינית וגר עם אבא פרימיטיבי גרמו ביחד לכל המהלך הזה.

אתה שולל רק את הפגיעה המוחית אבל כן מצדיק את הגיי בארון, את האבא הפרימיטיבי, הספורט האלים והאופי האגרסיבי שלו.

יכול להיות שהטריגרים שגורמים לו לפעול באלימות, לא היו גורמים לו לרצוח, אם הוא לא היה סובל מפגיעה מוחית. יכול להיות שהטראומה המוחית הזו גרמה לו לפעול בצורה קטלנית במקום בצורה שקולה יותר.

1 hour ago, טוני said:

בסופו של דבר שיקול הדעת השגוי שלו גרם לו לאבד כל דבר שהצליח להשיג בחיים.

זה כמו שתגיד איך הוא מצליח להכין חביתה בבוקר ויוצאת לו חביתה נהדרת. זה שיש לו פגיעה מוחית בשילוב של אופי תחרותי בספורט אלים, בנוסף להיותו גיי בארון שכנראה עבר הטרדה מינית וגר עם אבא פרימיטיבי גרמו ביחד לכל המהלך הזה.

אתה שולל רק את הפגיעה המוחית אבל כן מצדיק את הגיי בארון, את האבא הפרימיטיבי, הספורט האלים והאופי האגרסיבי שלו.

יכול להיות שהטריגרים שגורמים לו לפעול באלימות, לא היו גורמים לו לרצוח, אם הוא לא היה סובל מפגיעה מוחית. יכול להיות שהטראומה המוחית הזו גרמה לו לפעול בצורה קטלנית במקום בצורה שקולה יותר.

לא יודע כל הסיפור נראה לי מגמתי מידי, אין לי שום קשר לnfl והיא מעניינת לי תזין כן . עדיין קשה לי להסכים עם זה