Jump to content

המלצות מתוך נטפליקס

טוני

Recommended Posts

יש לי דודא רצחחנית לראות איזה סרט פסיכולוגי טוב . לא ראיתי גם את התחלה וגם את מטריקס , מה יותר מומלץ? או שיש משהו יותר מומלץ בנטפליקס ?

יש לי דודא רצחחנית לראות איזה סרט פסיכולוגי טוב . לא ראיתי גם את התחלה וגם את מטריקס , מה יותר מומלץ? או שיש משהו יותר מומלץ בנטפליקס ?

אם לא ראית מטריקס, תעצור את מה שאתה עושה ותראה עכשיו, במיוחד את הראשון.

וואלה סרט טוב מאוד הרעיון טוב הביצוע הוליוודי מידי לדעתי. רק אני הרגשתי שזה קצת מבוסס על הקבלה\זוהר ?

מטריקס טרילוגיה טובה מאוד (במיוחד הראשון), אבל מפה ועד לכאלה תיאורים זה קצת מוגזם, מעט אוברייטד.

ובוא נדבר תכלס, רוב האנשים התלהבו מהסרט בגלל האפקטים והקרבות.

מטריקס טרילוגיה טובה מאוד (במיוחד הראשון), אבל מפה ועד לכאלה תיאורים זה קצת מוגזם, מעט אוברייטד.

ובוא נדבר תכלס, רוב האנשים התלהבו מהסרט בגלל האפקטים והקרבות.

הסרט הראשון מעולה בכל קני מידה. לא מקבל דעה אחרת.

ברור שחלק מההתלהבות היה מהאפקטים, זה היה מטורף לתקופתו.. למה שלא נתלהב..

הסרט הראשון מעולה בכל קני מידה. לא מקבל דעה אחרת.

ברור שחלק מההתלהבות היה מהאפקטים, זה היה מטורף לתקופתו.. למה שלא נתלהב..

אין ספק, סרט מצויין, אבל לא הייתי אומר לעצור הכל וכו' (מבחינתי זה תיאור ששמור לסרטים הגדולים באמת).

ד"א: מועדון קרב שהרבה חבר'ה אוהבים לאונן עליו גם די אוברייטד, אבל זה נושא לדעות לא פופולאריות ולא לפה.

אין ספק, סרט מצויין, אבל לא הייתי אומר לעצור הכל וכו' (מבחינתי זה תיאור ששמור לסרטים הגדולים באמת).

ד"א: מועדון קרב שהרבה חבר'ה אוהבים לאונן עליו גם די אוברייטד, אבל זה נושא לדעות לא פופולאריות ולא לפה.

זה עניין סובייקטיבי כמובן, מטריקס הוא סרט שלא כדאי לפספס אותו לטעמי, ולאו דווקא בגלל האפקטים והקרבות, זה ממש לא מה שמדליק אותי בסרטים.

ההיבט הפילוסופי של הסרט והביצוע דווקא כן. לכן אני גם אוהב במיוחד את הראשון.

מטריקס היה פורץ דרך בזמנו, אבל לדעתי לא שורד יפה את מבחן הזמן. גם כי טחנו מאז את הרעיון הזה בכל כך הרבה סרטים וסדרות שקשה להתלהב מההברקה

מטריקס היה פורץ דרך בזמנו, אבל לדעתי לא שורד יפה את מבחן הזמן. גם כי טחנו מאז את הרעיון הזה בכל כך הרבה סרטים וסדרות שקשה להתלהב מההברקה

בדיוק.

כשהייתי בן 8 והסרט רק יצא אז התלהבתי בטירוןף בעיקר מהאפקטים אבל לפני איזה שנה-שנתיים יצא לי לצפות בו שוב והבנתי שהיום הוא כבר לא נראה כזה אדיר.

מבחינתי הסרטים הגדולים באמת אלו אותם סרטים שעמדו יפה במבחן הזמן ותמיד ידהימו אותי כל פעם מחדש.

האמת שמעבר לאקשן והסיפור, המטריקס מבוסס על תיאוריות של תאורטיקנים ידועים. יש שם הרבה מעבר לעלילה רגילה של סרט, אפשר ללמוד הרבה מאוד מהטרילוגיה הזאת. גם הסרט ההתחלה דומה מאוד בקטע הזה.

רואה עכשיו Sense8 בעקבות של חבר קטאלוני (שאפילו מכיר את מכבי בעקבות ג'ורדי)

לוקח פרק-שניים להבין מה קורה שם אבל אחלה סדרה!

אלי באסה?

בית הנייר סדרה גדולה

על בעיה מרכזית נוספת אחראית נטפליקס. במקור, לסדרה תוכננה מראש עונה אחת בלבד, שחולקה לשני חלקים. ענקית הסטרימינג לקחה את החלק הראשון, שכלל תשעה פרקים בני כ-70 דקות, וערכה אותו מחדש כך שיכלול 13 פרקים ויוצג כעונה ראשונה. גם אם אפשר להשלים עם התעקשותה להכפיף סדרות זרות לפורמט הצפייה האמריקאית, קשה להבין מדוע נטפליקס, שהובילה את מהפכת הבינג', לא העלתה במקביל גם את חלקה השני והאחרון של העונה. הוא כולל בסך הכל שישה פרקים נוספים (שגם אותם נטפליקס עתידה למתוח לעונה שנייה ארוכה יותר) וצפוי לעלות בהמשך השנה

איזה קטע מסריח אני מת לדעת איך זה נגמר ואין תרגום לעברית לעריכה הרגילה רק של נטפליקס

איזה בולשיט זה "עונה אחת בשני חלקים", זה שתי עונות.

אותו דבר ויקינגים, בפועל נגמרה עונה 6 אבל הם קוראים לזה חלק 1 של עונה 5 אחרי של עונה הרביעי היו שני חלקים וגם לחמישית.

בדרך כלל עושים את זה כדי לשלם פחות כסף לקאסט ולהפקה (בכל עונה שמסתיימת נגמר החוזה ולרוב דורשים העלאה בהתאם לרייטינג)

רק עכשיו קלטתי שבית הנייר זו הסדרה הספרדית שהמלצתי עליה לא מזמן. התרגום לאנגלית מוזר (Money Heist)