Jump to content

המלצות מתוך נטפליקס

טוני

Recommended Posts

לא מבין מה התלהבתם מהסדרה המייגעת הזו, נשבע לכם שניסיתי.

יש כ"כ הרבה סדרות וסרטים הקשורים לשוד בנק שלא רואים את היצירה הזאת, שאחרי שרואים אותם קשה להתלהב מפחות.

כמו..?

כמו..?

האיש שבפנים

Bandits

היט

הג'וב הבריטי

טייקרס

סדרות -

The Nine

וזה רק מה שעלה לי כרגע בראש, יותר מאוחר ארשום סדרות ועוד סרטים

אני גם ראיתי הרבה השוואות לאיש שבפנים. על זה כל הטררם?

השוואה? אני חושב שהאיש שבפנים כמה וכמה רמות מעל הסדרה הזו.

האיש שבפנים היה משהו מאוד מקורי בזמנו (עברו יותר מ12 שנה מאז שהסרט יצא) וההפתעה הייתה גמורה בסוף הסרט.

האפי מישהו?

נחמד מאוד

בדוק? שקלתי להתחיל לראות, זה אמור להיות או ממש מטומטם על גבול המביך, או אחלה סדרה לסטלה..אם אמרת ניתן לזה צ'אנס

וואלה לא יודע אחי. באמת.

אכלתי סרט רציני על זה בהתחלה אבל זה עשוי כל כך טוב שזה ריתק אותי. לא עכשיו טירוף וחייב לראות עוד פרק, אבל כיף לראות.

מה הקטע בטרויה שדוחפים בכוח כל מיני אג'נדות מגדריות? אילו שחורים היו ביוון? מה קשור זאוס ואכילס שחורים? מה זה הקשקוש הזה שהלנה הבריחה את עצמה לטרויה על רקע פמיניסטי?

מישהו יכול לאמלק מה הלך פה עד כה בבקשה?

משתמש חדש, ראיתי מראה שחורה ועף לי הסכך.

קיבלתי המלצה על בית הנייר? איך הוא? עוד המלצות לסדרות טובות?

האיש שבפנים

Bandits

היט

הג'וב הבריטי

טייקרס

סדרות -

The Nine

וזה רק מה שעלה לי כרגע בראש, יותר מאוחר ארשום סדרות ועוד סרטים

חלק מהעובדה שהם לא שודדים בנק אלה את המטבעה שמשנה את הסדר חשיבה של כל השוד הזה הופך את זה למעניין, סדרה מעולה עם הרבה מחשבה לדעתי

לגבי בית הנייר (ספויילרים בהמשך למי שלא סיים את 2 העונות הראשונות):

לא כ"כ ברור לי איך הם ימשכו את הסדרה לעוד עונה אחת לפחות. קראתי איפשהו שזה כנראה יהיה עוד שוד בהנהגת הפרופסור ולא בטוח אם שאר השחקנים יהיו חלק ממנו, אבל זה קצת מוזר בהתחשב בעובדה שכ"א מהם סיים עם סכום אסטרונומי של כסף ולאף אחד מהם אין סיבה להיכנס לזה שוב. הרי השוד מבחינת הפרופסור היה הומאג' לאבא שלו, אין לו שום סיבה להיכנס לעוד בלגאן בסגנון.

וואלה לא יודע אחי. באמת.

אכלתי סרט רציני על זה בהתחלה אבל זה עשוי כל כך טוב שזה ריתק אותי. לא עכשיו טירוף וחייב לראות עוד פרק, אבל כיף לראות.

שמע, סדרה נהדרת. באמת.

טוב, סיימתי האפי.

סדרה קריפית והזויה בקטע הכי טוב שיש, כשחשבתי שאני לא אופתע יותר מכלום בסדרה הזו, בום ההפתעה מגיע.

מלוני חתיכת שחקן.

אישרו להם עונה שנייה, יאללה שיגיע

סיימתי בית הנייר. חלק ב' נכנס לרשימת העונות הכי טובות של סדרת טלוויזיה אי פעם לטעמי. לגבי ההשוואות, אני חושב שיש הבדלים מסדרות פשע קלאסיות, בעיקר ככל שהעלילה מתקדמת. לסרטים בטח שלא יכולים לספר סיפור באותו אופן, בטח לא עם כמות כזאת של טוויסטים, סיפורי רקע והתפתחות דמויות (או אולי יותר נכון קווי העלילה שלהן).

סיימתי בית הנייר. חלק ב' נכנס לרשימת העונות הכי טובות של סדרת טלוויזיה אי פעם לטעמי. לגבי ההשוואות, אני חושב שיש הבדלים מסדרות פשע קלאסיות, בעיקר ככל שהעלילה מתקדמת. לסרטים בטח שלא יכולים לספר סיפור באותו אופן, בטח לא עם כמות כזאת של טוויסטים, סיפורי רקע והתפתחות דמויות (או אולי יותר נכון קווי העלילה שלהן).

יאללה ימאוסים ניצחתם, אני אראה גם את חלק ב'.