Jump to content

המלצות מתוך נטפליקס

טוני

Recommended Posts

לפני12 שעות , YoC said:

כן הסתדר עכשיו 

תשמע iptv טוב + תורם לסדרות אז בלי בעיית שרתים והמתנה של 30 שניות + פודל (קודי) + tmp לתכנים ישירות מהטלגרם, עולם מלא. 

אתמול ראיתי סרט טוב של אמזון, היום אני אראה סדרה של נטפליקס חחח

אתה יכול לפרט בבקשה?

לפני2 שעות , Skankhunt42 said:

אתה יכול לפרט בבקשה?

מוריד TMP, מתקין בסטרימר, 
מתחבר עם החשבון טלגרם שלך ואז כל הקבוצות שיש לך בטלגרם מופיעות שם, 
אתה מצטרף, אם לא הצטרפת כבר, לכל מיני קבוצות של סרטים וסדרות, ואז כשאתה נכנס לאפליקציה הזאת, לקבוצה מסויימת, נניח "נתי מדיה" - אתה רואה שם את הקבצים ששיתפו ואתה יכול לצפות בזה ישירות מהסטרימר

לפני6 שעות , Semper Fidelis said:

קופמן דיבר בערוץ הספורט על דוקומנטרי על מילושביץ וסרביה בנטפליקס, לא מצאתי בחיפוש, מישהו מכיר? 

נראה לי 'צוות חירום'.

לפני6 שעות , Semper Fidelis said:

קופמן דיבר בערוץ הספורט על דוקומנטרי על מילושביץ וסרביה בנטפליקס, לא מצאתי בחיפוש, מישהו מכיר? 

E-Team‌ באנגלית, אם תצטרך

On 11.10.2020 at 22:29, YoC said:

לא ( אם היה קשור מלכתחילה לא היה נותן לך להכנס לאתר, שינוי DNS עוקף את החסימה של ספקיות האינטרנט הישראליות מלגשת לאתר הזה), 
זאת בעיה של עומס שרתים,  בעיה שגדלה מאוד מאז הקורונה שכולם בבית אונסים את האתר, 
אני תורם כל חודש 35 ש"ח ואז אין את הבעיה הזאת כי זה משתמש בשרת תורמים נפרד, ללא המתנה בכלל ובאיכות 1080, ממליץ בחום לתרום גם אתה תהנה מהאתר  הרבה יותר (דרך פייפאל)

מצב השרתים כרגע:
SDAROT.jpg
https://www.sdarot.tv/status

כל הרגילים מלאים עד 100 אחוז, ז"א שיהיה לך קשה מאוד להצליח להפעיל משהו רק אחרי הרבה נסיונות אם בדיוק מישהו יפנה תוכל להכנס, 
לעומת השרת תורמים שהוא פנוי 

אתה כבר משלם על אתר פיראטי, למה לא לשלם כבר לנטפליקס?

6 דקות לפני, gilgil28 said:

אתה כבר משלם על אתר פיראטי, למה לא לשלם כבר לנטפליקס?

עולה פחות ונותן לי הרבה יותר תכנים, 

יש שם סדרות מכל הפלטפורמות, גם את אלו של נטפליקס, גם מאפל, גם סדרות טורקיות ועוד

On 15.10.2020 at 00:25, YoC said:

עולה פחות ונותן לי הרבה יותר תכנים, 

יש שם סדרות מכל הפלטפורמות, גם את אלו של נטפליקס, גם מאפל, גם סדרות טורקיות ועוד

לקחת בחשבון שנטפליקס אתה מתחלק עם שלושה אנשים נוספים?

16 דקות לפני, gilgil28 said:

לקחת בחשבון שנטפליקס אתה מתחלק עם שלושה אנשים נוספים?

הבאת רעיון לא רע, מבחינת עלות יש מצב טוב שהדרך הזאת תחסוך וזה גם נותן גישה לסרטים ולא רק סדרות. 
העניין שרק דרך "סדרות" אני יכול לצפות בסדרות טורקיות, אומנם יש לי את ערוץ FOX הטורקי בשידור חי דרך IPTV באיכות מעולה אבל זה מחייב להיות מול הטלויזיה בשעות מסויימות. 
אולי שירגע להם קצת העומס על השרתים הרגילים אני אוכל להשאר שם בלי מנוי  ולעשות מנוי "משותף" בנטפלקיס באמת

1 דקה לפני, YoC said:

הבאת רעיון לא רע, מבחינת עלות יש מצב טוב שהדרך הזאת תחסוך וזה גם נותן גישה לסרטים ולא רק סדרות. 
העניין שרק דרך "סדרות" אני יכול לצפות בסדרות טורקיות, אומנם יש לי את ערוץ FOX הטורקי בשידור חי דרך IPTV באיכות מעולה אבל זה מחייב להיות מול הטלויזיה בשעות מסויימות. 
אולי שירגע להם קצת העומס על השרתים הרגילים אני אוכל להשאר שם בלי מנוי  ולעשות מנוי "משותף" בנטפלקיס באמת

תגיד לי, יש לך מנוי לויוה פלוס וטייץ מנומר? אתה בורוק ילמז? מוג'דה?

9 דקות לפני, gilgil28 said:

תגיד לי, יש לך מנוי לויוה פלוס וטייץ מנומר? אתה בורוק ילמז? מוג'דה?

ברור, הויוה+ כלול בIPTV, כמו ויוה רגיל,ערוץ הדרמות הטורקיות,  וכמובן FOX.
ממליץ בחום על "אמא", "אישה", "הסולטאן", "המאה המופלאה: קסם", "יש לי בת" ,"uyanis buyuk selcuklu" החדשה, 
הן שונות מאוד אחת מהשנייה (כמובן שיש הרבה שחקנים חופפים כמו Leyla Lydia Tuğutlu שהיא פאר היצירה האלוהית), 
כמובן חוץ מזה מהסולטאן וההמשך שלה "המאה המופלאה" שהן פחות טלנובלה במובן הטורקי-קלאסי, יותר דרמה היסטורית מבוססת סיפור אמיתי מטובלת בדרמה טובה, כך שגם מי שלא מחובבי הז'אנר יהנה לצפות.

סיימתי מי מתגןרר באחוזת בליי.

Meh כזה, סדרה סבבה אבל לא מתקרבת להיל האוס. חבל שהם קצת נטשו את האימה והלכו לכיוונים של סיפורי אהבה ושטויות כאלה..

לפי הפרקים הראשונים 'הנוסעים בזמן' נראית כמו סדרה מעולה. די נרתעתי ממנה עד עכשיו בגלל השם אבל זאת סדרה רצינית.

לפני18 שעות , Rotiman said:

סיימתי מי מתגןרר באחוזת בליי.

Meh כזה, סדרה סבבה אבל לא מתקרבת להיל האוס. חבל שהם קצת נטשו את האימה והלכו לכיוונים של סיפורי אהבה ושטויות כאלה..

כן, די מעפן בהשוואה להיל. עדיין כיפי לצפיה 

לפני23 שעות , הנדון said:

לפי הפרקים הראשונים 'הנוסעים בזמן' נראית כמו סדרה מעולה. די נרתעתי ממנה עד עכשיו בגלל השם אבל זאת סדרה רצינית.

ראיתי את 3 העונות וממש אהבתי 

סיימתי שובר שורות, כל מה שאמרתם נכון, אחת הגדולות בהיסטוריה.

רק צריך טיפה סבלנות בהתחלה, אולי הסדרה היחידה שאני זוכר שהעונות האחרונות יותר טובות מהראשונות.