Jump to content

המלצות מתוך נטפליקס

טוני

Recommended Posts

On 3.9.2020 at 15:43, Krishi said:

תומר קאפון גם אחלה שחקן (ומזכיר מאוד במראה את ראיין גוסלינג במראה, כאילו הופרדו בלידתם)

ראיין גוסלינג ??? לא קרוב אפילו. וגם היה מת.

אולי שגיב יחזקאל. 

7 hours ago, Mario said:

צריך לראות את כל הסרטים כדי להבין? לא יודע אם אני מסוגל להתחייב ל4 סרטים מלפני 20-30 שנה

אתה מדבר על קוברה קאי? לא באמת צריך...

13 hours ago, Mario said:

צריך לראות את כל הסרטים כדי להבין? לא יודע אם אני מסוגל להתחייב ל4 סרטים מלפני 20-30 שנה

לא חייבים באמת.

רק לדעת פחות או יותר מה קרה שם. תקרא איזה תקציר, או תראה את סדרת התקצירים הזאת (יש גם ל-2 ול-3).

אני באמצע העונה השניה של אקדמיית המטריה וקשה לי להסביר כמה אני לא ממליץ על זה.

כאילו כן, נקודות לחיוב זה סצנות לחימה מעניינות שמלוות בד"כ בגרסאות קאברים ממש מוצלחות לשירים מעולים לסצנות קרב - באמת שאפו על הקטע הזה.

חוצמזה הם מכניסים עוד כמה גימקים וקטנות מוצליחם לסדרה.

אבל חלאס, אני ממש נאבק להמשיך לראות עוד פרק ועוד פרק. הכל כ"כ לא הגיוני, כל החלטה שכל דמות שם מקבלת פשוט מפגרת וגורמת לי לתפוס תראש.

כאילו אני מבין אתם רוצים לקדם את העלילה אבל לא ייתכן שאנשים בני 30 יקבלו החלטות של ילדות בנות 3 פעם אחריי פעם אחריי פעם למשך כל הסדרה, זה פשוט גרוע :|

בכללי, מאז עונות 6-8 של משחקי הכס שהמשחק היה לא להנות מהסדרה אלא לחפש איפה אין היגיון ואיפה הדמויות לא מתנהגות בצורה רציונלית הרסה לי את הצפייה בסדרות בכללי. אם אין הגיון אני פשוט לא מצליח להנות מהסדרה ו99% מהסדרות היום אני יכול לערער תוך כדי צפייה בלייב את ההחלטות של רוב הדמויות, ממש הורס. אבל פה באקדמיית המטריה זה בולט. מוגזם.

אמנם אמזון ולא נטפליקס, אבל התחלתי לצפות היום בסדרה התיעודית על העונה הקודמת טוטנהאם. את שלושת הפרקים הראשונים ראיתי כאן דרך VPN ואת השלושה האחרים שיצאו אתמול הורדתי בטורנט. שלושה פרקים נוספים (והאחרונים) אמורים לצאת בשבוע הבא. סדרה מדהימה. המגמה של סדרות תיעודיות זה באמת אחד הדברים הכי טובים שקרו לספורט בשנים האחרונות. מדהים להבין ולתפוס את הדינמיקה וההתנהלות היומיומית של ארגונים כאלו. אלו גם צילומים מאד "אינטימיים" - היום במועדון אחרי הפיטורים של פוצ'טינו, אסיפות קבוצתיות, שיחות בין מוריניו לדניאל לוי, שיחות אישיות של מוריניו עם שחקנים ועוד. משוגע. 

3 hours ago, Dandelion said:

אמנם אמזון ולא נטפליקס, אבל התחלתי לצפות היום בסדרה התיעודית על העונה הקודמת טוטנהאם. את שלושת הפרקים הראשונים ראיתי כאן דרך VPN ואת השלושה האחרים שיצאו אתמול הורדתי בטורנט. שלושה פרקים נוספים (והאחרונים) אמורים לצאת בשבוע הבא. סדרה מדהימה. המגמה של סדרות תיעודיות זה באמת אחד הדברים הכי טובים שקרו לספורט בשנים האחרונות. מדהים להבין ולתפוס את הדינמיקה וההתנהלות היומיומית של ארגונים כאלו. אלו גם צילומים מאד "אינטימיים" - היום במועדון אחרי הפיטורים של פוצ'טינו, אסיפות קבוצתיות, שיחות בין מוריניו לדניאל לוי, שיחות אישיות של מוריניו עם שחקנים ועוד. משוגע. 

מצטרף להמלצה

7 hours ago, Calan said:

איך אוזארק?

ראיתי 5 פרקים בינתיים ולא עפתי יותר מדי

אחלה סדרה ראיתי את כל העונות, יש מתח, מתפתח יפה. הייתי נותן לזה עוד הזדמנות במקומך

9 hours ago, Calan said:

איך אוזארק?

ראיתי 5 פרקים בינתיים ולא עפתי יותר מדי

אני אהבתי אבל אם אתה לא נהנה מזה אין למה להתאמץ

גם זאת סדרה ששומרת על אותו קצב בכל פרק שלא כמו סמכו על שאול

10 hours ago, Krishi said:

אחלה סדרה ראיתי את כל העונות, יש מתח, מתפתח יפה. הייתי נותן לזה עוד הזדמנות במקומך

ראית שליהקו את רות לתפקיד מדונה, תפור עליה. 

השוק שלי מהסדרה על טוטהאם זה האסיפות של מוריניו.

כל פרק מראים לפחות 2 אסיפות עם דברים בנאליים וגנרים שגם יובל נעים היה אומר 

"תהיו רעים, אסור לכם לספוג גול, תהיו בני זונות, אתם חייבים לשחק כקבוצה, הכי חשוב לא לספוג, תהיו אגרסיביים..." 

חשבתי יראו איזה יכולת ניתוח טקטית יוצאת דופן יש לו, הסבר על חילופים וניהול משחק שלו, אבל לא מראים מזה כלום ושום דבר 

אולי ערכו את זה החוצה כי חשבו שזה ישעמם כל מי שהוא לא עכבר כדורגל... 

בובי קנדי לנשיאות

דוקו קצר של 4 פרקים (יצא ב2018) שמשתמש בקטעי צילום מקוריים כדי לספר את הסיפור של בובי קנדי ודרכו את הסיפור של ארהב בשנות השישים . אני עכשיו בפרק השני וממש נהנה , מומלץ לסאקרים של היסטוריה אמריקאית

ממליץ על הסרט "מסכי עשן - המלכודת הדיגיטלית", מראה כמה אנחנו מושפעים מהמדיה החברתית שמעוות את מוחינו. 

15 דקות לפני, Mentel said:

אם לא ראיתי עד היום אף סדרה בנטפליקס,

מה הסדרה שהייתם ממליצים?

יש כל כך הרבה.. תלוי איזה ג'אנר אתה רוצה.