Jump to content

המלצות מתוך נטפליקס

טוני

Recommended Posts

On 24.4.2020 at 18:04, הנדון said:

מה השם?

https://www.netflix.com/title/80220035?s=a&trkid=13747225&t=cp

boca juniors confidential 

יש גם של יובה 

https://www.netflix.com/title/80211576?s=a&trkid=13747225&t=cp

אבל הסדרה הכי מעניינת שראיתי היא של סיטי, פשוט מרתקת, עונה שלמה להיות בחדר הלבשה של הסיטי עם פפ זה תענוג. 

אני ראיתי באמזון בזמנו אבל אולי זה כבר זמין להורדה בטורנטים. 

50 דקות לפני, Barksdale said:

https://www.netflix.com/title/80220035?s=a&trkid=13747225&t=cp

boca juniors confidential 

יש גם של יובה 

https://www.netflix.com/title/80211576?s=a&trkid=13747225&t=cp

אבל הסדרה הכי מעניינת שראיתי היא של סיטי, פשוט מרתקת, עונה שלמה להיות בחדר הלבשה של הסיטי עם פפ זה תענוג. 

אני ראיתי באמזון בזמנו אבל אולי זה כבר זמין להורדה בטורנטים. 

מה שם הסדרה על סיטי? 

יש באמזון על ריאל מדריד, נכון? או על ראמוס? אני זוכר ששנה שעברה (או תחילת השנה הנוכחית) ליוו אותו צוות צילום של אמזון פריים.

1 hour ago, סלבה said:

מה מוזר באיטלקית ושבדית? (שבדית עוד יחסית מבין כי פחות מוכר, אבל קולנוע איטלקי זה דבר די מפואר, פעם זה היה ממש אימפריה).

מתקשה לראות תכנים בשפות שאני לא מבין בכלל

On 28.4.2020 at 21:41, סלבה said:

מה מוזר באיטלקית ושבדית? (שבדית עוד יחסית מבין כי פחות מוכר, אבל קולנוע איטלקי זה דבר די מפואר, פעם זה היה ממש אימפריה).

ממליץ על הסרט השבדי הממלכה משנות התשעים. 

היתה מיני סדרה שנערכה לסרט של ארבע שעות. 

אני לא זוכר אם סיימתי את הסרט, רק שנמס לי המוח מכל השבדית. (מצד שני, ראיתי את זה בערך כשיצא והיום יותר קל לי עם סרטים/סדרות מסקנדינביה) 

הוליווד זה זבל פרוגרסיבי מהשורה הראשונה. כמה בולשיט.

העלילה מתפתחת בצורה הכי מוזרה שאפשר לתאר. זה בגדול מיני סדרת פנטזיה.

אין לי בעיה לכתוב ספוילרים כי אתם לא צריכים לראות את החרא הזה. זה על הפקת סרט הוליוודי בשנות ה-40 עם כוכבת ראשית שחורה. חתרני לזמנו, רעיון יפה, אבל כל המסביב הזיה. איכשהו הכל סבבה עם זה (חוץ מטוויסטים של 10 דקות בערך), התסריטאי השחור ההומו מגיע לפרמיירה עם בן זוג כאילו זה 2020 ולא 75 שנה לפני, כולם מאוד תומכים ומחייכים, זה שובר קופות שואב אמפתיה.

6 hours ago, סלבה said:

הוליווד זה זבל פרוגרסיבי מהשורה הראשונה. כמה בולשיט.

העלילה מתפתחת בצורה הכי מוזרה שאפשר לתאר. זה בגדול מיני סדרת פנטזיה.

אין לי בעיה לכתוב ספוילרים כי אתם לא צריכים לראות את החרא הזה. זה על הפקת סרט הוליוודי בשנות ה-40 עם כוכבת ראשית שחורה. חתרני לזמנו, רעיון יפה, אבל כל המסביב הזיה. איכשהו הכל סבבה עם זה (חוץ מטוויסטים של 10 דקות בערך), התסריטאי השחור ההומו מגיע לפרמיירה עם בן זוג כאילו זה 2020 ולא 75 שנה לפני, כולם מאוד תומכים ומחייכים, זה שובר קופות שואב אמפתיה.

ראיתי המלצה על זה בוואלה! וישר הבנתי שזה בטח פח זבל

כל מה שממליצים שם אני לוקח בערבון מוגבל, ולהיפך.

3 hours ago, DoW said:

ראיתי המלצה על זה בוואלה! וישר הבנתי שזה בטח פח זבל

כל מה שממליצים שם אני לוקח בערבון מוגבל, ולהיפך.

הייתי מקבל את זה אם זה היה כתוב טוב, אבל גם זה לא. מאיזושהי נקודה חצי מהדמויות משתנות לחלוטין וכולם נהיים בסדר עם כולם, זה פשוט זבל מזוקק.

יש קטע שהקו קוקס קלאן זורקים בקת"ב לבתים של היוצרים ושורפים צלב, אחרי זה שום דבר, כאילו הכל בסדר, עברו את זה. משם כולם זוכים באוסקר כמובן, שחקנית שחורה ראשונה כדמות ראשית, שחקנית אסייתית כמובן כדמות משנית, התסריטאי ההומו השחור, הבמאי שהוא כמובן גם חצי פיליפיני!

גם הבן זוג של התסריטאי מבוסס על אדם אמיתי, רוק האדסון. רוק האדסון מעולם לא יצא מהארון ואפילו התחתן עם נשים, למרות שסביר מאוד שהיה הומו, בסדרה הוא בתחילת הקריירה בזוגיות פומבית עם גבר שחור.

36 דקות לפני, סלבה said:

הייתי מקבל את זה אם זה היה כתוב טוב, אבל גם זה לא. מאיזושהי נקודה חצי מהדמויות משתנות לחלוטין וכולם נהיים בסדר עם כולם, זה פשוט זבל מזוקק.

יש קטע שהקו קוקס קלאן זורקים בקת"ב לבתים של היוצרים ושורפים צלב, אחרי זה שום דבר, כאילו הכל בסדר, עברו את זה. משם כולם זוכים באוסקר כמובן, שחקנית שחורה ראשונה כדמות ראשית, שחקנית אסייתית כמובן כדמות משנית, התסריטאי ההומו השחור, הבמאי שהוא כמובן גם חצי פיליפיני!

גם הבן זוג של התסריטאי מבוסס על אדם אמיתי, רוק האדסון. רוק האדסון מעולם לא יצא מהארון ואפילו התחתן עם נשים, למרות שסביר מאוד שהיה הומו, בסדרה הוא בתחילת הקריירה בזוגיות פומבית עם גבר שחור.

עשיתי לי חשק לראות את זה ולזרוק עגבניות על המסך 

Middleditch And Schwartz

בן שוורץ מ'מחלקת גנים ונוף' ותומאס מידלדיץ (או איך שלא רושמים את זה) מ'עמק הסיליקון' עם ספיישל אילתורים של 3 פרקים. אדיר בעיניי, אחד המצחיקים שראיתי בתקופה האחרונה.

11 דקות לפני, matis said:

המלצה די מפתיעה, סדרה שלא שמעתי עליה בכלל והתחלתי לראות על "עיוור"  - colony 

נראה מדע בדיוני בטריילר. בדר"כ לא מת על הז'אנר אלא אם זה משהו שבתיאוריה לפחות יכול להיות מציאותי

8 hours ago, zion8 said:

מה אומרים על אוזרק?

האמת ששמעתי עליה אין ספור המלצות אבל לא הצלחתי להתחבר אליה בכלל. הפסקתי לראות אחרי בערך 8 פרקים. 

הסדרה  יותר מדי ״מונוטונית״ לדעתי, מרגיש כאילו אין שום התקדמות בעלילה