Jump to content

המלצות מתוך נטפליקס

טוני

Recommended Posts

31 דקות לפני, טוני said:

הסופרנוס הסדרה הכי טובה שנכתבה אי פעם. היום נתקלתי באיזה משהו שקשור לסדרה וזה פשוט מטורף שכלום לא משתווה לכתיבה ודמויות האלה.

קליל

43 דקות לפני, Krishi said:

כל הכוונה הייתה שהיא כאילו יוצאת מהחושך לאור. כך זה גם נראה בין החיים בברוקלין לחיים בברלין. 

וזה גם איכשהו מבוסס על חייה אז אני מניח שזה מה שקרה ולא היו פה רמיזות כאילו ברלין זה כליל החופש והשלמות. 

מצד שני אני לא חושב שהיא ציירה את החיים בחסידות בתור משהו שהוא בהכרח דבר רע, פשוט לא מתאים לכולם. ושמתחת לפני השטח כמו שידוע לכולם יש סודות. אבל זה קיים בכל קהילה בעולם בערך, דתית או לא דתית.

זה בדיוק העניין, ויליאמסבורג/התנועה החסידית היא לא חושך וברלין היא לא אור, ולהפך. הדמויות בברוקלין להוציא הסבתא השותפה לסוד והחתן הביישן והתמים הוצגו כדמויות עלובות, נטולות שמחת חיים, רגש או אמפתיה. הדמויות בברלין לעומתן - ההומוסקסואל מניגריה, פליטת המלחמה מתימן, החיילת הישראלית, האם הלסבית והגרמני המקומי, הוצגו במלוא תפארתן הרב-תרבותי. אין פה עניין של שחור ולבן. לא אהבתי את הניסיון להציג את ברלין כארכיטיפ החילוניות ואת חסידות סאטמר כארכיטיפ הדת/היהדות/תנועת החסידות.

50 דקות לפני, טוני said:

הסופרנוס הסדרה הכי טובה שנכתבה אי פעם. היום נתקלתי באיזה משהו שקשור לסדרה וזה פשוט מטורף שכלום לא משתווה לכתיבה ודמויות האלה.

חד וחלק. לא חושב שנראה על המסך משהו שמתקרב לעומק ולמסרים של הסדרה הזאת.

אני עדיין מחכה לשחקן שיצליח להתקרב אפילו מעט לטוטאליות והאמינות של התפקיד של טוני סופרנו.

לא הייתה פעם אחת שצפיתי בסרט/סדרה והרגשתי שהשחקן הוא אדם אמיתי מסרט תיעודי. 

אולי רק התפקיד של עומאר ליטל בסמויה וגם זה מוטל בספק.

3 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

הבעיה שזה מרגיש לי פרויקט גדול מדי להיכנס לסדרה של 6 עונות.. סדרה שהיא באמת חובה?

ברור. שב ותתחיל לראות, לא תצטער על זה.

2 hours ago, AvielMaccabi4 said:

הבעיה שזה מרגיש לי פרויקט גדול מדי להיכנס לסדרה של 6 עונות.. סדרה שהיא באמת חובה?

חובה לגמרי.

ומשהו אחר לגמריי: אני בעונה 2 של נרקוס מקסיקו. וכמו בעונה 1, אני סה"כ נהנה, באמת. אבל הדמות של פליקס...זה ברון סמים מס' 1 במקסיקו? באמת? הדמות שלו כ"כ שטוחה וכ"כ לא כריזמתית, שאתה לא מבין איך הוא נהיה כזה שולט . 

11 hours ago, לופו5 said:

אני עדיין מחכה לשחקן שיצליח להתקרב אפילו מעט לטוטאליות והאמינות של התפקיד של טוני סופרנו.

לא הייתה פעם אחת שצפיתי בסרט/סדרה והרגשתי שהשחקן הוא אדם אמיתי מסרט תיעודי. 

אולי רק התפקיד של עומאר ליטל בסמויה וגם זה מוטל בספק.

גם שאר השחקנים בסדרה, הפרק עם פולי וכריס שהם תקועים בשלג אחד הפרקים הכי חזקים שנכתבו.

7 hours ago, החתול הצהוב said:

טוב, הולכים לסקול אותי כאן: ראיתי פרק או שניים של הסופרנוס, הראשונים ופשוט לא הצלחתי להמשיך

תנסה להמשיך, לאט לאט אתה תתחבר יותר ותבין יותר את הסיפור ואת הדמויות.

54 דקות לפני, DoW said:

הסמויה יותר טובה מהסופרנוס לדעתי

סדרה מעולה, ועדיין, אין לה את הקסם של הסופרנוס. ותאמין לי ראיתי כל אחת מהסדרות כמה וכמה פעמים, ותמיד גיליתי דברים חדשים.

אני חושב שהסמויה נכתבה קצת מוקדם מידי לזמנה.

1 hour ago, טוני said:

סדרה מעולה, ועדיין, אין לה את הקסם של הסופרנוס. ותאמין לי ראיתי כל אחת מהסדרות כמה וכמה פעמים, ותמיד גיליתי דברים חדשים.

אני חושב שהסמויה נכתבה קצת מוקדם מידי לזמנה.

לכל אחד מותר להחזיק בדעה שונה..

28 דקות לפני, DoW said:

לכל אחד מותר להחזיק בדעה שונה..

אמת ויציב. אני כן חושב שנוגע לסמויה, שיש בה כמה מהדמויות היותר טובות בנכתבו אי פעם (מרלו, סטרינגר, עומר)

10 hours ago, החתול הצהוב said:

טוב, הולכים לסקול אותי כאן: ראיתי פרק או שניים של הסופרנוס, הראשונים ופשוט לא הצלחתי להמשיך

כמוך התחלתי ואחי כמה פרקים הפסקתי אותו דבר הסמויה אבל אחרי שאני אסיים את שאר הסדרות שהמליצו בפורום אני אנסה שוב.

10 hours ago, החתול הצהוב said:

ראיתי 3 עונות והפסקתי, גם אני לא התחברתי, קורה.

12 hours ago, turgi said:

אני מקנא ממש באנשים שלא ראו הסופרנוס 

ראיתי חצי עונה ראשונה בזמן אמת כשהייתי בן 15 וזה שיעמם אותי.

שווה לתת לזה עוד הזדמנות אתה אומר?

1 דקה לפני, nirc2 said:

ראיתי חצי עונה ראשונה בזמן אמת כשהייתי בן 15 וזה שיעמם אותי.

שווה לתת לזה עוד הזדמנות אתה אומר?

כן, בגיל 15 זה די נדיר שהראש שלך יהיה במצב של להכיל עולם של מבוגרים.