Jump to content

המלצות מתוך נטפליקס

טוני

Recommended Posts

On 6.4.2020 at 17:46, antonio_margheriti2 said:

תודה על ההצלה אח יקר.

לא מבין למה היא הצלחה גדולה, סתם סדרה שרואים ושוכחים למחרת, אולי אם לא היו מושכים אותה כמו מסטיק הייתי מרגיש אחרת.

חלק גדול מההצלחה נובע בגלל האיקונוגרפיה החזקה, המסכות, המדים, השיר "בלה צ'או" שנדבק לכולם במוח בזמנו, כל אלו התניעו את הבאז 

לא יודע איך לא ראיתי קומיוניטי עד היום אבל זה פשוט סדרה גאונית
באמת לפעמים אני רואה פרק ומתפעל מהבנאדם שכתב וביים את זה.

1 hour ago, Mario said:

לא יודע איך לא ראיתי קומיוניטי עד היום אבל זה פשוט סדרה גאונית
באמת לפעמים אני רואה פרק ומתפעל מהבנאדם שכתב וביים את זה.

סליחה על ההורדה אבל עונות 5-6 זבל טהור עד היום לא גמרתי את הסדרה וזה די מבאס שהצליחו להרוס אותה עד עונה 5 זאת באמת סדרה גאונית.

12 דקות לפני, Krishi said:

לא יודע לגבי נטפליקס אבל יש אותה ב sdarot.rocks

נכנסתי עכשיו וכתוב שהוא נסגר בצו בית משפט. זה נכון או שצריך לשנות VPN?

יש שם גם עונה 7?

44 דקות לפני, Mario said:

נכנסתי עכשיו וכתוב שהוא נסגר בצו בית משפט. זה נכון או שצריך לשנות VPN?

יש שם גם עונה 7?

כמו ששלומיקס רשם פשוט תשנה dns

23 hours ago, Shahar_Mio said:

מישהו יודע אם ברוקלין 99 עונה 6 עתידה לעלות לנטפליקס בקרוב?

עונה 6 18 פרקים בטלגרם

תעשה חיפוש של קבוצות

ברוקלין 99 - sdarot

56 דקות לפני, BRoi said:

יש למישהו המלצה לסדרת פשע טובה?עדיף אמריקאית 

פארגו 

ילדי האנרכיה 

אוזרק 

שובר שורות 

נמלטים

החוטאים

סדרות בריטיות וטובות מאוד:

כנופיית ברמינגהאם

החטא הקדמון

ברודצ'רץ' 

צפיתי בסדרה המורדת (Unorthodox)

זה התחיל די מעניין בפרק הראשון ובחלקים מהשני, אבל בסופו של דבר מה שמחזיק את הסדרה הזו הוא המשחק המצוין של שלושת השחקנים הראשיים בה ולא העלילה או התכלית של הסדרה. מובן שלאור סיפור חייה, אין לדבורה פלדמן אין דבר טוב להגיד על תנועת החסידות. אני לא בטוח שהסדרה מנסה להביא את סיפורה הנקדותי של סאטמר, או לכל הפחות להציב איזה גבול בין תפיסת מאמיניה ודרכי פעולתם בהשוואה לזו של חב"ד, גור, ברסלב, בעלז וכיו"ב. אני לא חושב שהיא מעוניינת בגלוי להשמיץ או לצייר את תנועת החסידות באור שלילי בלבד ולייצר דיכוטומיה בינה לבין העולם החילוני, אבל לאור הצורה שבה הסדרה מוצגת קשה שלא להרגיש שזה המצב גם אם זה לא נעשה במתכוון.

מעניין לצפות בפרק מאחורי הקלעים של הסדרה כדי להבין את התפיסה יותר לעומק, ואת נרטיב האישה הכלואה שמשחררת מעליה את כבלי הקהילה ויוצאת לחופשי. מה שהרגשתי שיצא בסופו של דבר היא אוטופיה חילונית רב-תרבותית שגורמת לנו להרגיש טוב עם עצמנו ועם העולם. ברלין היא לכאורה מראה המקום שבו מכילים את כל הטרגדיות של הקיום האנושי וכל אדם בסופו של דבר מוצא את מקומו, האנשים מושלמים, חפים מטעויות או מעשים נבזיים, ואף אדם כבר לא מנוצל בה לרעה. דומה אחת למשל שעולה לי לראש היא העיצוב של החללים הסגורים והתאורה שמשרתת את הרעיון - הבתים האפורים והמדכאים בברוקלין, עם התריסים המוגפים, התאורה העמומה והצבעים המונוכרומטיים. לעומת הבתים המוארים בברלין, עם הרהיטים הצבעוניים המרפסות המרווחות והצמחייה בבית ומחוצה לו. 

הסופרנוס הסדרה הכי טובה שנכתבה אי פעם. היום נתקלתי באיזה משהו שקשור לסדרה וזה פשוט מטורף שכלום לא משתווה לכתיבה ודמויות האלה.

4 hours ago, לופו5 said:

צפיתי בסדרה המורדת (Unorthodox)

זה התחיל די מעניין בפרק הראשון ובחלקים מהשני, אבל בסופו של דבר מה שמחזיק את הסדרה הזו הוא המשחק המצוין של שלושת השחקנים הראשיים בה ולא העלילה או התכלית של הסדרה. מובן שלאור סיפור חייה, אין לדבורה פלדמן אין דבר טוב להגיד על תנועת החסידות. אני לא בטוח שהסדרה מנסה להביא את סיפורה הנקדותי של סאטמר, או לכל הפחות להציב איזה גבול בין תפיסת מאמיניה ודרכי פעולתם בהשוואה לזו של חב"ד, גור, ברסלב, בעלז וכיו"ב. אני לא חושב שהיא מעוניינת בגלוי להשמיץ או לצייר את תנועת החסידות באור שלילי בלבד ולייצר דיכוטומיה בינה לבין העולם החילוני, אבל לאור הצורה שבה הסדרה מוצגת קשה שלא להרגיש שזה המצב גם אם זה לא נעשה במתכוון.

מעניין לצפות בפרק מאחורי הקלעים של הסדרה כדי להבין את התפיסה יותר לעומק, ואת נרטיב האישה הכלואה שמשחררת מעליה את כבלי הקהילה ויוצאת לחופשי. מה שהרגשתי שיצא בסופו של דבר היא אוטופיה חילונית רב-תרבותית שגורמת לנו להרגיש טוב עם עצמנו ועם העולם. ברלין היא לכאורה מראה המקום שבו מכילים את כל הטרגדיות של הקיום האנושי וכל אדם בסופו של דבר מוצא את מקומו, האנשים מושלמים, חפים מטעויות או מעשים נבזיים, ואף אדם כבר לא מנוצל בה לרעה. דומה אחת למשל שעולה לי לראש היא העיצוב של החללים הסגורים והתאורה שמשרתת את הרעיון - הבתים האפורים והמדכאים בברוקלין, עם התריסים המוגפים, התאורה העמומה והצבעים המונוכרומטיים. לעומת הבתים המוארים בברלין, עם הרהיטים הצבעוניים המרפסות המרווחות והצמחייה בבית ומחוצה לו. 

כל הכוונה הייתה שהיא כאילו יוצאת מהחושך לאור. כך זה גם נראה בין החיים בברוקלין לחיים בברלין. 

וזה גם איכשהו מבוסס על חייה אז אני מניח שזה מה שקרה ולא היו פה רמיזות כאילו ברלין זה כליל החופש והשלמות. 

מצד שני אני לא חושב שהיא ציירה את החיים בחסידות בתור משהו שהוא בהכרח דבר רע, פשוט לא מתאים לכולם. ושמתחת לפני השטח כמו שידוע לכולם יש סודות. אבל זה קיים בכל קהילה בעולם בערך, דתית או לא דתית.