Jump to content

המלצות מתוך נטפליקס

טוני

Recommended Posts

אין שום קשר בין מה שכתבתי לבלשנות.

פעם מתאשי, פעם רביד, פעם ג'ק, פעם פלג, פעם אני - לא נמאס לך לרדוף יוזרים בפורום ולכתוב הודעות אד הומינם כמו ילד בן 15 עם בעיות ביטחון עצמי, אה? זה גורם לך להרגיש טוב עם עצמך? אתה לא מתעייף מזה אף פעם? בחיי שלפעמים אני מרחם עליך.

חחחח על מי נראה לך שאתה עובד? למי אתה משקר כאן?

זיינת בשכל בסגנון עומר אור על נושא איזוטרי שקשור לשפה, או פונטיקה או אחד מהנושאים האחרים שרק לך אכפת מהם.

100 מליארד אנשים רואים נועה, אבל רק אתה רואה שפה אסייתית לא קיימת. כי אתה חייב להיות מיוחד ושונה ולזיין לנו את המוח על דברים שמתקיימים רק בראש שלך בזמן שהוא כולה כתב נועה.

לא רודף את מתא-שי, רביד זה באמת סיפור מיוחד ועם ג'ק יש לי ויכוחים מקצועיים/גישה למכבי, בטוח שהוא לא חושב שאני רודף אותו.

ומה איתך? אתה לא מתעייף? כבר אולי 10 שנים שאתה ממשיך לחשוב שאתה הכי חכם והכי מיוחד והיחיד ששומע ניב נתיינתי ומדבר ספניולית ועם מוח ככ מטורף שהאנושות עוד לא ראתה ונסיון בלתי נגמר להוכיח ולהוכיח את כל מה שמי שמכיר אותך (אפילו רק מכאן מהפורום) יודע מזמן ששקר.

חוצמזה, אני לא חסום אצלך בכלל? או שירדת מהמצאה הזאת שטפטפת בחודשים האחרונים לכל האנשים לידי שאני חסום אצלך (ובדרך קסם אתה עדיין רואה את ההודעות שלי)

קיצר,

תפסיק לזיין בשכל ולנסות להוציא את עצמך גאון מיוחד כשאתה באמת כותב.. שטויות מוחלטות וחסרות בסיס.

ואז אני לא "ארדוף" אותך. ישו.

ולנושא,

בית הנייר התחיל אדיר. שני פרקים ראשונים פשוט לא יכולתי להוריד את העיניים מהמסך. המשכתי גם ל3-4 שהיו מצויינים. מקווה שישמור על הרמה עד סוף העונה.

זיינת בשכל בסגנון עומר אור על נושא איזוטרי שקשור לשפה, או פונטיקה או אחד מהנושאים האחרים שרק לך אכפת מהם.

100 מליארד אנשים רואים נועה, אבל רק אתה רואה שפה אסייתית לא קיימת. כי אתה חייב להיות מיוחד ושונה ולזיין לנו את המוח על דברים שמתקיימים רק בראש שלך בזמן שהוא כולה כתב נועה.

לא רודף את מתא-שי, רביד זה באמת סיפור מיוחד ועם ג'ק יש לי ויכוחים מקצועיים/גישה למכבי, בטוח שהוא לא חושב שאני רודף אותו.

ומה איתך? אתה לא מתעייף? כבר אולי 10 שנים שאתה ממשיך לחשוב שאתה הכי חכם והכי מיוחד והיחיד ששומע ניב נתיינתי ומדבר ספניולית ועם מוח ככ מטורף שהאנושות עוד לא ראתה ונסיון בלתי נגמר להוכיח ולהוכיח את כל מה שמי שמכיר אותך (אפילו רק מכאן מהפורום) יודע מזמן ששקר.

חוצמזה, אני לא חסום אצלך בכלל? או שירדת מהמצאה הזאת שטפטפת בחודשים האחרונים לכל האנשים לידי שאני חסום אצלך (ובדרך קסם אתה עדיין רואה את ההודעות שלי)

קיצר,

תפסיק לזיין בשכל ולנסות להוציא את עצמך גאון מיוחד כשאתה באמת כותב.. שטויות מוחלטות וחסרות בסיס.

עומר צודק בכל מילה, אתה מעיק בצורה בלתי רגילה ואוהב להעצים את עצמך על חשבון אחרים. כבר לא פעם ראשונה וגם לא פעם שנייה שאני רושם את זה. אגב, זה לא בהכרח מדד, אבל תסתכל על כל הודעה שיוצאת נגדך וכמה +1 היא מקבלת ותבין לבד שכנראה אתה עושה משהו לא נכון.

קיצר,

30713476_10215513302763122_6590234426352

מרגיש כאילו עומר לא דיבר סתם.

פלקו, אני באמת מעריך אותך על זה שאתה חבר של עומר, באמת. אבל זה די מעקר את הודעתך.

גולן, אני כבר לא זוכר מה הייתה השטות שכתבת לפני לדעתי יותר מ5 שנים שצחקתי עלייך. מאז כל פעם שיש משהו בפורום אתה קופץ. אז אם אני מחליט אנשים אתה מחפש אותי. אחד לאחד. זאת המציאות, אני חיי עם זה בשלום.

בקשר ל+1 אני משתמש מהפלאפון כמעט בלבד ככה שאני כמעט ולא מכיר כלל בעולם ה+1 כי הוא פשוט.. לא מופיע בתצוגת מובייל אצלי. אין לי מושג איך הוא עובד והוא בטח לא מעניין אותי, לא נתתי אחד כזה שנתיים בערך.

טוני, שמע. חסר מילים.

אין לי מושג מה זה הדבר ששמת פה, אבל גם ללא קשר לנושא.. 10/10. מקווה ממש ממש שזה אמיתי כי זה ענק.

פלקו, אני באמת מעריך אותך על זה שאתה חבר של עומר, באמת. אבל זה די מעקר את הודעתך.

גולן, אני כבר לא זוכר מה הייתה השטות שכתבת לפני לדעתי יותר מ5 שנים שצחקתי עלייך. מאז כל פעם שיש משהו בפורום אתה קופץ. אז אם אני מחליט אנשים אתה מחפש אותי. אחד לאחד. זאת המציאות, אני חיי עם זה בשלום.

טוני, שמע. חסר מילים.

אין לי מושג מה זה הדבר ששמת פה, אבל גם ללא קשר לנושא.. 10/10. מקווה ממש ממש שזה אמיתי כי זה ענק.

חחחח זה מנושא אחר פה בפורום, מתברר שככה רושמים אמריקה ביפנית.

https://translate.google.co.il/#en/ja/america

בקשר ל+1 אני משתמש מהפלאפון כמעט בלבד ככה שאני כמעט ולא מכיר כלל בעולם ה+1 כי הוא פשוט.. לא מופיע בתצוגת מובייל אצלי. אין לי מושג איך הוא עובד והוא בטח לא מעניין אותי, לא נתתי אחד כזה שנתיים בערך.

טוני, שמע. חסר מילים.

וואו, צחקת עלי לפני 5 שנים?! באסה... אל תשאל אני עדיין בדיכאון. אפשר לחשוב מי אתה בכלל, לא חושב שיש כאן יוזר בפורום שלא צחקת עליו בנקודה כזאת או אחרת וזאת בדיוק הפואנטה (קצת משעשע שאתה מוכיח את הנקודה שלי בלי לשים לב). אז רשמתי שטות, לא פעם ראשונה ומניח שלא פעם אחרונה. לפחות כשאני רושם שטויות אין לי בעיה להודות בזה. אגב, את כמות השטויות שאתה רשמת במהלך השנים בטח אפשר לכרוך לספר באורך של הארי פוטר אז בוא לא ניכנס לשם.

לגבי המשפט המודגש - לא ממש הבנתי מה הנשוא והמושא, אבל בהנחה והתכוונת שאני 'מחפש אותך' כמו שאתה מחפש יוזרים אחרים - קרא לזה איך שאתה רוצה, אבל אם אתה בא ומוריד את רמת הדיונים כאן בפורום בשביל להסתלבט על אנשים כל שנייה אז לא רואה שום סיבה שאנשים (ואני ביניהם) לא יצאו עליך חזרה כדי שתפסיק. ההבדל העיקרי הוא שאני בא ממקום טוב ואתה בא ממקום של איזה ילדון שנהנה להסתלבט על אנשים כי זה עושה לו טוב.

לא.

אני בא ממקום טוב. אתה בא ממקום של ילדון שאוהב להטיף כאילו הוא הכי בוגר ויודע הכל.

(מקווה שהבנת כמה חלש הטיעון)

להסתלבט ולצחוק על חשבון אנשים באופן קבוע זה לבוא ממקום טוב...? פששש נסתרות הן דרכי הסוייר. תהיה בריא.

זה שאני חבר שלו לא מעקר שום דבר.

יכולת לומר לעומר שאתה חושב שהמחשבה שלו על "נועה" מגוחכת גם בלי לנסות לתקוף אותו אישית, לנסות לגמד אותו ולתת איזה ניתוח אישיות "פסיכולוגי" מצוץ.

לא רוצה לריב איתך, כי אני חושב שבעניינים אחרים אתה אתה דווקא אחלה וגם כי היה לי כיף באומוניה ארדיפו אבל וואלה בקטע הזה אתה נראה ממש קיצוני.

תתנשקו ותשלימו או שתתעלמו אחד מהשני (רשימת התעלמות זה אחלה), הורג אותי איך כל פעם אתם מתווכחים בדיוק על אותו דבר.

באמת ברשימת ההתעלמות, רק שמופיע ככה:

הודעה זו חבויה מכיוון שבחרת להתעלם מההודעות שנכתבו על ידי Sawyerdroid. צפה בזה בכל מקרה?

ולצערי לפעמים אני לא מתאפק כשברור שזה משהו עליי. ואם תשים לב אז כבר שנים שאני לא מגיב לך אלא אם כותב משהו שקשור אליי (גם אז משתדל להתעלם, אבל אני בן אדם, גם לי לפעמים נשבר מההצקות האובססיביות שלך), פשוט מאוד כי לא רוצה שום קשר אליך.

לא שעצם ההתעלמות משנה משהו, סוייר ימשיך לעשות אבו עלי על אנשים כדי להרגיש גדול וחזק, אולי טראומה מגיל 12 שגורמת לו להרגיש קטן ורק לצאת ערס בפורום משפר את זה, אני לא יודע. המטרה שלי היתה לפחות לא לתת לזה להרוס את הפורום, אבל לצערי אני עדיין לפעמים נופל ומגיב לו, וזה עדיין הורס נושאים. את התלונות תפנו למי שרב עם כולם ולא יכול להגיב לעניין אלא אד הומינם (כולל לפתוח נושא "ג'ק אוכל את הלב" או משהו כזה על זהבי, כי הרי ברור שהדיונים איתו מקצועיים נטו), ולמי שנותן לו להמשיך לכתוב בפורום, לא אליי. רק עכשיו בפורום כדורגל הוא קרא למישהו "חחחח טמבל" כי לא הסכים איתו, והפלא ופלא, זה הרס עוד נושא. שזה מצחיק כי לא מזמן כתב לי שאני כבר בן 30 וצריך להתבגר עם השתייה (מה זה עניינו? אלוהים יודע), ומצחיק שכותב שאני מגיב כדי לעשות רושם, כשהוא זה שכל הזמן כותב על אינטרקציות שלו עם שחקנים ועל כמה שהוא "גאה בעצמו" על שטויות.
אני לא מתיימר להיות הבן אדם הכי בוגר בעולם, אבל לפחות בגיל 30 אני לא מרגיש צורך להתלהם על כל העולם ולריב עם אנשים שלא מכיר באינטרנט כדי להרגיש גדול ועל הדרך להרוס את הפורום, באופן שברור לכולם שאם זה משתמש אחר היה חסום מזמן (ולדעתי עדיין לא מאוחר לחסום אותו, יעשה הרבה יותר שקט).

וכן, בדרך כלל אני לגמרי בעד להתעלם, אבל מה לעשות, אני בן אדם, גם לי נשבר. אם מנהלי הפורום רוצים שלא יהיו 17 ריבים עם סוייר בפורום מדי כל חודש כל מה שהם צריכים לעשות זה לחסום את סוייר, אבל הוא "מקושר" (לא ברור למי), אז זה לא יקרה. הגדולה שלו היא שהצליח ממש לפתח את פוזת בריון הרשת, לפי איזו מציאות שרק הוא חי בה שהוא בעצם גדול וחזק. למרות שבמציאות בחיים לא יהיה לו אומץ לפתוח פה ג'ורה כמו שעושה בפורום. במציאות בכל היתקלות שהיתה לי איתו הוא כמובן ילד טוב. רק בפורום יש לו אומץ לפתוח את הפה המסריח שלו, כמו שפלג כתב לו בעוד אחד מ-17 הריבים שהוא התחיל עם אנשים בחודש האחרון. אז אחרי זה תמשיכו לתהות למה הפורום מידרדר. אין שום סיכוי שזה בגלל יוזרים ותיקים, זה בטוח רק בגלל יוזרים חדשים.

שאלתי את עמילוב בהודעה פרטית מה הוא מעדיף, שאני אפסיק להתעלם ובאמת אגיב לאידיוט בכל פעם שמחפש אותי אישית, מה שיהרוס כל דיון בפורום, או שפשוט יהיה לו אומץ כבר לחסום אותו. מעניין מה יקרה.
(ניחוש שלי: לא יחסום אותו. אני ואחרים שנשבר להם הזין מההצקות שלו "נהרוס" את הפורום. רק שתדעו למה)
אולי כדאי שבאמת כולם יגיבו לו כמו בנושא הזה, בנושא על פלג ובנושא שרב עם ה"חחחח אידיוט" שהעיז להגיד שמיטרוביץ' עשה הגנה. אולי ניפטר מההצקות שלו אחת ולתמיד, אולי נלמד אותו לדבר כמו בן אדם.
לדעתי זה לא יעבוד, הבעיה עמוקה מדי, אבל שווה לנסות. נמאס להתייחס אליו כאילו הוא ילד בן 5 שצריך להבליג לו כשהורס כל דיון בפורום. הוא בן 30.

עומר טוני הוכיח את הטענה שלך על נועה עזוב שטויות, לפי דעתי זה לא פחות ממדהים.

מה, שאולי אני לא מזיין את השכל לחלוטין, ושגם אם טועה אין צורך לעשות לי שיימינג פלוס ניתוח אישיות כאילו סוייר מכיר איתי על סמך פעם שישבנו בפאב לפני 10 שנים? בהחלט מדהים.

תתנשקו ותשלימו או שתתעלמו אחד מהשני (רשימת התעלמות זה אחלה), הורג אותי איך כל פעם אתם מתווכחים בדיוק על אותו דבר.

אני הצעתי לו באופן מפורש: אני אמשיך לא להגיב לך, אתה אל תגיב לי. תנחש איך זה נגמר (ומי ניצל את ההזדמנות להתנגחות פאתטית סטייל ילדים בגן בתגובה להצעה), ולמי צריך להפנות את הטענות שלך.

אני אחזיר את הנושא לעיסוק העיקרי בו.

חלק 3 של בית הנייר יגיע ב-2019 ל-Netflix.

אני עדיין מתקדם לאט ורק בפרק 5

אז הרשה לי לחתוך את השיחה כדי למנוע ספויילרים לא רצויים.

אני עדיין חושב שזה היה תוכנית של עומר לצאת הכי חכם והכי מבין ולחפור לנו במוח. ולהגיד שאני מכיר אותך על סמך פעם אחת שנרדמת בפאב על הרצפה והייתי צריך לעצור אנשים מלעפר עלייך ולבקש שמישהו יזמין לך צונחת הביתה אתה טועה. אנחנו מכירים קצת יותר מהאירוע הזה. אני לא חוזר במי מהטענה ולא אחזור גם לפחות עד שאסיים את עונה 1.