Jump to content

להתנתק מהכבלים\לווין

UNAGI

Recommended Posts

כל עוד אין לפרטנר את וואן, ויותר חשוב, את צ'רלטון, באמת שאין טעם לעבור אליהם.

חבל, כי החבילות שלהם נראות הכי טוב אם נניח בצד את הספורט. נטפליקס זה חתיכת שדרוג (יש לי כרגע בלי קשר)

דווקא אני נוטה עכשיו לפרטנר. הם כרגע מציעים ב-69 ש"ח לא כולל חיבור לאינטרנט ו-129 עם חיבור לאינטרנט.

למה הם לא נוחים לדעתך?

1. כי לא היה פה דיבור על המכשירים שלהם(תומכי קודי/לא תומכי קודי)

2. כי הם מציעים את הנטפליקס שלהם רק לחצי שנה בחינם ולא כחלק מחבילת התוכן הקבועה שלהם

3. כי אני לא רואה שהרבה פה התנסו בממיר/אינטרנט הביתי שלהם

אגב שאלה, המחירים החודשיים שאנחנו מדברים עליהם כל ה120/150 שקל לחודש. זה כולל העלות של ההתקנה ממירים וכל השיט הזה או שאתה חייב לשלם על זה בנפרד?

1. כי לא היה פה דיבור על המכשירים שלהם(תומכי קודי/לא תומכי קודי)

2. כי הם מציעים את הנטפליקס שלהם רק לחצי שנה בחינם ולא כחלק מחבילת התוכן הקבועה שלהם

3. כי אני לא רואה שהרבה פה התנסו בממיר/אינטרנט הביתי שלהם

אגב שאלה, המחירים החודשיים שאנחנו מדברים עליהם כל ה120/150 שקל לחודש. זה כולל העלות של ההתקנה ממירים וכל השיט הזה או שאתה חייב לשלם על זה בנפרד?

תומכי קודי (אנדרואיד TV)

הנטפליקס זה לחצי שנה חינם ואז העלות היא 20 שקלים לא משנה כמה אנשים יש בבית (לכל אחד יש משתמש משל עצמו), מסונכרן לטלויזיה, למחשב ולסמארטפון. אם אתה עושה חבילה עצמאית, זה יוצא לך 30 שקל למשתמש אחד ו40 שקל למספר משתמשים (עד 6).

התקנה חינם. מעל 2 ממירים בבית עולה 29 שקלים לממיר. כאילו הממיר השלישי ומעלה עולה 29 השניים הראשונים עדיין חינם.

ספורט 1 ו2 בכמה חודשים הקרובים יחלו לעבוד גם בפרטנר.

אגב, בקרב אגרוף של פלויד נגד מקגרגור, צ'רלטון קנו את זכויות השידור והייתה חצי דרמה אז ערוץ 5 קנו גם והיה לנו שידור חינם של הקרב (עלה בארה"ב 100 דולר לPPV) במחיר כלול. וואלה הייתי מרוצה.

אה ועוד משהו שאני לא יודע אם יש בסלקום או לא זה הCatch Up, מקליט שבועיים אחורה את כל התוכניות בכל הערוצים.

טוב עשיתי טעות, המחיר השתנה והממיר הראשון חינם

תומכי קודי (אנדרואיד TV)

הנטפליקס זה לחצי שנה חינם ואז העלות היא 20 שקלים לא משנה כמה אנשים יש בבית (לכל אחד יש משתמש משל עצמו), מסונכרן לטלויזיה, למחשב ולסמארטפון. אם אתה עושה חבילה עצמאית, זה יוצא לך 30 שקל למשתמש אחד ו40 שקל למספר משתמשים (עד 6).

התקנה חינם. מעל 2 ממירים בבית עולה 29 שקלים לממיר. כאילו הממיר השלישי ומעלה עולה 29 השניים הראשונים עדיין חינם.

ספורט 1 ו2 בכמה חודשים הקרובים יחלו לעבוד גם בפרטנר.

אגב, בקרב אגרוף של פלויד נגד מקגרגור, צ'רלטון קנו את זכויות השידור והייתה חצי דרמה אז ערוץ 5 קנו גם והיה לנו שידור חינם של הקרב (עלה בארה"ב 100 דולר לPPV) במחיר כלול. וואלה הייתי מרוצה.

אה ועוד משהו שאני לא יודע אם יש בסלקום או לא זה הCatch Up, מקליט שבועיים אחורה את כל התוכניות בכל הערוצים.

טוב עשיתי טעות, המחיר השתנה והממיר הראשון חינם

באמת משכנע... הממירים שלהם זה המי בוקס של שיאומי? מעניין אם יש הבדל במחיר אם אתה קונה את הסטרימרים בעצמך... (תאכלס אני לא מוצא סיבה הגיונית לקנות הסטרימר פרט לסיכוי שאולי נגלה בבית שלאף אחד אין שימוש בתוכן שלהם ונוכל להסתדר רק עם סדרות/קודי ועידן פלוס

העניין הוא שבסלקום בשביל לקבל את צ'רלטון אתה צריך לשים לא מעט בחודש

אותו מחיר כמו כל החברות, לא? וזה מקובל.

היתרון בפרטנר וסלקום זה שגם אפשר לחלוק את המנוי עם עוד מישהו (הרי כל מה שצריך זה מכשיר ופרטי התחברות) וכך לחסוך בעלויות במקרה שבו אין צורך בחמישה/שישה מכשירים

אותו מחיר כמו כל החברות, לא? וזה מקובל.

היתרון בפרטנר וסלקום זה שגם אפשר לחלוק את המנוי עם עוד מישהו (הרי כל מה שצריך זה מכשיר ופרטי התחברות) וכך לחסוך בעלויות במקרה שבו אין צורך בחמישה/שישה מכשירים

מה זאת אומרת לחלוק מנוי? זה משתמש אינטרנטי בעצם?

אם ככה אפשר לחלוק את המנוי שלך עם מאות אנשים.

מה זאת אומרת לחלוק מנוי? זה משתמש אינטרנטי בעצם?

אם ככה אפשר לחלוק את המנוי שלך עם מאות אנשים.

אכן משתמש, אבל כמובן שמגבילים עד חמישה או שישה (לא זוכר בדיוק) מכשירים מאוקטבים בו זמנית.

זה בניגוד לנטפליקס אגב, שם המגבלה היא על כמות המכשירים שמחוברת במקביל

באמת משכנע... הממירים שלהם זה המי בוקס של שיאומי? מעניין אם יש הבדל במחיר אם אתה קונה את הסטרימרים בעצמך... (תאכלס אני לא מוצא סיבה הגיונית לקנות הסטרימר פרט לסיכוי שאולי נגלה בבית שלאף אחד אין שימוש בתוכן שלהם ונוכל להסתדר רק עם סדרות/קודי ועידן פלוס

אגיד לך יותר מזה.

תנסה, ההתקנה לקחה אצלי בבית קצת פחות מחצי שעה + הסברים על השלט וכו'.

אם לא אהבת תבטל, לא קודחים בקיר ולא כלום.

כנ"ל סלקום TV.

בתכלס סגרתי עם סלקום TV כי חיכיתי שפרטנר יחזרו אליי (הייתי ברשימת ההמתנה כי הם לא התחילו את ההתקנות בכלל בזמנו)

הקיצר שנייה לפני שסגרתי עם סלקום, עשיתי ניסיון אחרון עם פרטנר רק בגלל הנטפליקס והם באו.

טוני אתה אומר ששני ממירים בבית זה לחא עלות נוספת?

ההורים של חברה שלי מתכוונים לעשות פרטנר או סלקום, חשבתי אולי להציע שיקחו שני ממירים ואנחנו ניקח אחד מהם אלינו לדירה.

השאלה גם אם יתנו להם ממיר נוסף בלי שיש להם שתי טלויזיות בדירה.

טוני אתה אומר ששני ממירים בבית זה לחא עלות נוספת?

ההורים של חברה שלי מתכוונים לעשות פרטנר או סלקום, חשבתי אולי להציע שיקחו שני ממירים ואנחנו ניקח אחד מהם אלינו לדירה.

השאלה גם אם יתנו להם ממיר נוסף בלי שיש להם שתי טלויזיות בדירה.

סלקום ממיר שני עולה 20 או 30 שקל לחודש. בהתחלה נתנו חינם 2 עכשיו כבר לא.

יותר משתלם לקנות אנדרואיד TV ולשים עליו את האפליקציה. בשנה זה מחזיר את ההשקעה של ממיר שני...

העניין הוא שבסלקום בשביל לקבל את צ'רלטון אתה צריך לשים לא מעט בחודש

ספורט 1-4 עולה כמו בשאר החברות, אין שום הבדל.

סלקום TV מתאים למי שלא צורך טלוויזיה בערימות קשות. ה-VOD התפתח מאוד יפה ומכיל ים תכנים עכשיו, הערוץ HBO אחלה ומפוצץ בתכנים מכל השנים (עונות מלאות, לא כמו שיש ב-HOT) ויש גם מספיק ערוצי ג'אנק שטובים להיזרקות מול הספה כשסתם בא לך לנקות ת'ראש בלי איזה סדרה אמיתית. שני האחים שלי גם עשו סלקום אחרי שנמאס להם לשלם ל-YES והם מרוצים.

אני מנצל פה את הנושא - כרגע אני רק עם אינטרנט 100 מגה ספק ותשתית + מנוי לטלפון נייד בהוט, משלם 150.

אני מחפש אולי טריפל משתלם שיכלול פיתרון טוב לכל השלושה וכל טריפל שראיתי לא בדיוק מתאים או מציע קו טלפון נייח במקום נייד.

מכירים?

אני מנצל פה את הנושא - כרגע אני רק עם אינטרנט 100 מגה ספק ותשתית + מנוי לטלפון נייד בהוט, משלם 150.

אני מחפש אולי טריפל משתלם שיכלול פיתרון טוב לכל השלושה וכל טריפל שראיתי לא בדיוק מתאים או מציע קו טלפון נייח במקום נייד.

מכירים?

לסלקום יש ללדעתי