Jump to content

להתנתק מהכבלים\לווין

UNAGI

Recommended Posts

טוב אז ככה אנחנו שלושה בבית ותאמת ששלושתינו כבר בקושי רואים טלויזיה ונראלי חבל כבר לשלם כל כך הרבה כסף (3 מקליטים - אחד בסלון ועוד 2 בחדרים ועוד סתם ממיר ללא שימוש) כמובן שמדי פעם צריכים את כל הערוץ 2\10 וואטאבר אבל אני מניח שיש חלופות הגיוניות.

יכול להיות שנפתחו נושאים כאלה בעבר אבל כמה שאלות מהותיות:

1. מה האלטרנטיבה?, חשבתי על כמה אופציות:

א. אני התלהבתי אז מאבקסיס אבל הבנתי שהיו עם זה בעיות מאז ואני לא יודע אם זה חזר להיות יציב? היה בזה הכל.

ב. מנוי לאתר סדרות+נטפליקס ועוד כל מיני שיט כזה שאצליח לראות דרכו.....

ג. סלקום TV למרות שלדעתי זה סתם אותו דבר כמו הוט רק במסווה של "זול יותר ופשוט יותר"

אז לגבי האלטרנטיבה איך בכלל מתחילים? לקנות מחשב שולחני קטן? סטרימר מבוסס אנדרואיד? האם אפשר לקנות מחשב אחד ל2 טלוויזיות? כמה אפשר לחסוך עם זה.

עוד משהו שכדאי להבין זה עד כמה נגיש זה, אני למשל אין לי בעיה להסתדר בשניה עם אתר סדרות או נטפליקס, אבל השאלה עד כמה למבוגרים יותר ממני יהיה קל להתמצא עם השלט\עכבר ולשים לעצמם ערוץ 2\סדרות בויוה או ווטאבר, ראיתי שבאבקסיס זה היה ממש נוח ואם זה באמת חזר לעבוד כמו שצריך(חזר?) אז שווה לשלם כמה שקלים לסדרות וכו' ולהשתמש בקודי.

2. שאלה שנייה נוגעת לגבי התשתית אינטרנט, כרגע הספק זה נטוויזן 013 והתשתית זה חלק מהחבילה של הוט עד 100 מגה וכל זה.... אם מתנתקים מהוט כדאי להשאר עם התשתית (הדי מסריחה שלהם יש לציין) או שעדיף לעבור לתשתית שיותר ממוקדת באינטרנט ולא בכבלים?

שמע אני בלי חיבור לשום רשת ורק פופקורן טיים ואתרי הורדות כשערוץ 2 ודומיו אני לא רואה בכלל זה סתם דרעק תאמין לי זה לא חסר לי.

אבל אני לא דוגמא אני והשותף שלי אנשים צעירים.

לנטפליקס יש חבילה ב69 ויש שם גם ויוה בשביל הזקנות אז שווה לבדוק את זה.

אינטרנט תעשה בזק + בב"ל או שוק סיטונאי בב"ל וסלאמת.

בעיקרון אם אתה עושה ספק + תשתית זה לפחות 80 שקל, אם אתה צופה בטלויזיה הרבה, אולי שווה להתחבר לסלקום/פרטנר ב 160 כולל אינטרנט.

אשמח אם מישהו יוכל לשלוח לי מידע בפרטי לגבי הרחבות לקודי, התקנתי kodi cat אבל אני לא מוצא שום תוכן ראוי בהרחבות שם.

אם אין לך הכנה לתשתית בזק בבית אל תעשה שוק סיטונאי. זה סיוט. עדיף שקודם תתחבר לבזק, שיתקינו לך הכל, תבדוק שזה עובד תקין לאורך כמה ימים ורק אז תעבור לשוק סיטונאי.

אם כבר מציעים נטפליקס+מנוי לעוד אתר אז לא עדיף כבר פרטנר TV?

זה גם כל הערוצים האלה+נטפליקס.

עריכה:

אני עכשיו רואה באתר שלהם שיש להם חבילה ב-130 שקל כולל אינטרנט, ממש שווה.

אם כבר מציעים נטפליקס+מנוי לעוד אתר אז לא עדיף כבר פרטנר TV?

זה גם כל הערוצים האלה+נטפליקס.

עריכה:

אני עכשיו רואה באתר שלהם שיש להם חבילה ב-130 שקל כולל אינטרנט, ממש שווה.

פרטנר TV עם נטפליקס זה השירות הכי משתלם כרגע (יש לי 2 ממירים, נטפליקס, אינטרנט עד 100 מגה) ב149 שקל לחצי השנה הקרובה ואחרי זה (כשהנטפליקס יתחיל לחייב אותי) זה עולה 169.

חשבתי שהוא ממש אנטי לטלויזיה אז לא הצעתי לו פרטנר TV.

אני כל היום בנטפליקס מי בכלל רואה טלויזיה

קודי בהתקנה נקייה עם כל ההרחבות שצריך

מנוי לספק iptv טוב

מנוי לריל דבריד / מנוי לסדרות טיוי

וסלמתק

וזה חלון טוב בשבילך?

אני סגרתי עם פרטנר 100 שקל עם 2 ממירים + חצי שנה חינם מנוי בנטפליקס.

בנוסף גם סגרתי חבילת טלפון ב-30 שקל עם 12 ג'יגה לשנתיים (דרך 012 שהם חברת בת).

* שימו לב שבפרטנר החבילת ספורט + נטפליקס זה לחצי שנה ולאחר מכן גובים תשלום נוסף.

פרטנר TV עם נטפליקס זה השירות הכי משתלם כרגע (יש לי 2 ממירים, נטפליקס, אינטרנט עד 100 מגה) ב149 שקל לחצי השנה הקרובה ואחרי זה (כשהנטפליקס יתחיל לחייב אותי) זה עולה 169.

חשבתי שהוא ממש אנטי לטלויזיה אז לא הצעתי לו פרטנר TV.

אני כל היום בנטפליקס מי בכלל רואה טלויזיה

אני נוטה ללכת על זה מכיוון שעכשיו עם הוט יש לנו טריפל ואנחנו משלמים 270 שקל בחודש....

זה באמת נשמע הכי טוב.

מה שבוסה הציע עם הקודי הוא הכי זול לטווח הארוך, אבל בפועל זה מצריך הוצאה של 2-3 מחשבי אנדרואיד בכל חדר פלוס כל ההתקנות וזה יוצא איזה 1000-1500 שקל אני מאמין...

תגיד אם אין לי טלויזיה חכמה או משהו כזה, האם אפשר לשלב בתוך הממיר סלקום טי וי גם קודי?

סלקום משתמשים בשיאומי מי בוקס (או אפל טיוי) ובהנחה שהם לא עושים חסימות ברמת מערכת ההפעלה לא אמורה להיות בעיה לשים עליו קודי.

אגב, המי בוקס עולה בערך 60 דולר ברכישה עצמאית. אחלה מכשיר.

אני נוטה ללכת על זה מכיוון שעכשיו עם הוט יש לנו טריפל ואנחנו משלמים 270 שקל בחודש....

זה באמת נשמע הכי טוב.

מה שבוסה הציע עם הקודי הוא הכי זול לטווח הארוך, אבל בפועל זה מצריך הוצאה של 2-3 מחשבי אנדרואיד בכל חדר פלוס כל ההתקנות וזה יוצא איזה 1000-1500 שקל אני מאמין...

תגיד אם אין לי טלויזיה חכמה או משהו כזה, האם אפשר לשלב בתוך הממיר סלקום טי וי גם קודי?

בממיר של פרטנר אני יודע באפשר (עשיתי את זה)

בממיר של סלקום בזמנו לא היה אפשר לעשות את זה (אני לא יודע מה קורה עם זה עכשיו, אני מאמין שעדיין בלתי אפשרי, קראתי את זה לפני חודש).

אני חושב שנטפליקס טורפת את הקלפים, פרטנר זה השירות הטוב ביותר כרגע.

אני צופה בנטפליקס במחשב, ונכנס למיטה ואז מפעיל נטפליקס בטלויזיה וממשיך מאיפה שעצרתי. הכל מסונכרן.

מישהו יודע אם בפרטנר יש את ערוצי ספורט 1-4?

אין, גם לא ערוץ ONE

מעבר לזה שהמחיר של פרטנר אטרקטיבי והשירות שלהם כולל נטפליקס הממיר שלהם מבוסס אנדרואיד אז אפשר להתקין עליו מה שרוצים.

אפשר לעשות את זה גם בקודי בקלות.

ואפשר להתקין קודי אם לוקחים בסלקום את המי בוקס. בדקתי.

סלקום נותנים את המי בוקס?

כמה הם לוקחים עליו?

בממיר של פרטנר אני יודע באפשר (עשיתי את זה)

בממיר של סלקום בזמנו לא היה אפשר לעשות את זה (אני לא יודע מה קורה עם זה עכשיו, אני מאמין שעדיין בלתי אפשרי, קראתי את זה לפני חודש).

אני חושב שנטפליקס טורפת את הקלפים, פרטנר זה השירות הטוב ביותר כרגע.

אני צופה בנטפליקס במחשב, ונכנס למיטה ואז מפעיל נטפליקס בטלויזיה וממשיך מאיפה שעצרתי. הכל מסונכרן.

לפרטנר אבל מבחינת תכנים שלא מוצגים בנטפליקס אין חסרון לעומת סלקום? אני ממש מתלבט בין שניהם. יש גם את עניין הספורט שבפרטנר יותר דליל מסלקום

לפרטנר אבל מבחינת תכנים שלא מוצגים בנטפליקס אין חסרון לעומת סלקום? אני ממש מתלבט בין שניהם. יש גם את עניין הספורט שבפרטנר יותר דליל מסלקום

אם אתה לוקח את כל התכנים של נטפליקס, נראה לי שיש לפרטנר יותר תכנים מכל חברה בארץ.

כל יום עולה משהו חדש, יש סרטים בלי סוף, סדרות בלי סוף.

מבחינת הVOD של פרטנר זה נכון שהוא עדיין דליל אבל אל תשכח שהם בסה"כ עובדים 3 חודשים. חוץ מזה שעם הVOD הדליל של פרטנר + נטפליקס יש להם ספריית VOD משוגעת לחלוטין.

הקטע עם ספורט 1 ו2 עדיין לא סגור אבל יש את כל ערוצי הספורט של ספורט 5 פתוחים בחינם (שירות שאתה לא מקבל באף מקום חוץ מסלקום TV)

אז בתכלס מה עדיף? ספורט 1 ו2 בסלקום TV עם תכנים בסדר (יש להם תכנים של HBO זה לזכותם)

או נטפליקס ואותם ערוצי טלויזיה חוץ מספורט 1 ו2 בפרטנר TV? אני לא הערכתי עד כמה נטפליקס תהיה חלק משמעותי בדיל הזה שעשיתי אותו, גיים צ'יינג'ר.

אם אתה שוקל לקחת סלקום רק בשביל המי בוקס אז עדיף כבר לרכוש את המכשיר עצמאית (אני קניתי במבצע ב-53 דולר אבל ראיתי שהוא גם ככה נמכר היום באיזור ה-60), סלקום מוכרים אותו באיזה 500 שקל.

אז לפי ההבנה שלי, אם אני רוצה לרקוד על כל החתונות ולקבל גם תשתית אינטרנט, גם כמה ערןצים, גם נטפליקס וגם קודי. הפתרון האולטימטיבי הוא לקנות 3 מכשירי מי בוקס ולסגור עם סלקום טי וי.

אגב ראיתי מה שאתם מדברים עם פרטנר, אבל משהו בי גורם לי לחשוב שהם לא אמינים במיוחד. בעיקר גם בגלל זה שהם מציעים את הנטפליקס ״חינם״ רק לחצי שנה. ולא כחלק אינטגרלי ממערכת התכנים שלהם.

גרמתם לי להכניס את פרטנר למשוואה ואני חושב שהם נופלים מסלקום במחיר ובנוחות.... חחחחח

דווקא אני נוטה עכשיו לפרטנר. הם כרגע מציעים ב-69 ש"ח לא כולל חיבור לאינטרנט ו-129 עם חיבור לאינטרנט.

למה הם לא נוחים לדעתך?