Jump to content

נבחרת ישראל ופגרת נבחרות

Gabay10

Recommended Posts

אני גם שמעתי את זה אבל רואים בבירור שהוא במצב של בעיטה ועומד על הרגליים...אז משהו כאן מוזר

לפי דעתי הוא פשוט פחד להחטיא כי הזווית היתה קשה והוא המשיך להתקדם עד שנעצר...לך תדע

קיוויתי בשבילו עוד לפני המשחק שלא יפצע פציעה רצינית שלא ילכו לו על הרגליים כי ידעתי שהוא עלה עם זריקה אחרי כאבים

הרחקה לשבוע לפחות על המשפט הזה, למישהו יש ספק שרק פציעה גורמת לו להחטיא משם?

נבחרת של כיאל, חמד, חבשי וקפילוטו, ואתם מופתעים למה מפסידים משחקים??

די נו. מאמן שעוד לא למד מי נגד מי ומכניס את מיכה דקה 79.

פגעת כמעט בכולם

דווקא מארבעתם (אני התפלאתי) מלדיני היה בסדר גמור, קפילוטו לעומת זאת אסון מהלך, רק מראה כמה בלם טוב התמאש הזה

עצוב/מצחיק להגיד אבל היינו יותר טובים ברוב שלבי המשחק, היציאה של זהבי נתנה לאלבנים יתרון של רבע שעה שהם ניצלו ושמו לנו שער

דאבור+זהבי עם פליימייקר מאחוריהם זה פוטנציאל לשער בכל משחק מול כל נבחרת, הבעיה שלנו תמיד תהיה ההגנה (חיימוב נתן הצגה אתמול)

תתחילו להבין כבר שזהבי של הקבוצות זה לא זהבי של הנבחרת, וככל הנראה לצערי גם דאבור בכיוון הזה. כל אלה שאומרים פה דברים בסגנון "זהבי, דאבור וסבע שווים לנבחרת 2 גולים כל משחק"- חרטא בפיתה. לזהבי יש כבר 40 הופעות שבהן הוא הבקיע 7 גולים, איזה גול כל משחק ואיזה נעליים. התקופה הכי גרועה של הנבחרת בכל הזמנים היא בימי זהבי. הוא פשוט לא שחקן נבחרות טוב, זה קורה, יש גם כאלה וגם מסי הוא כזה.

התקווה היחידה שאני יכול לראות לנבחרת היא אם מנור סולומון יתפתח לדרגת בניון חדש ויסחב את הנבחרת על הגב שלו עם הראש טיפה מעל המים כמו שיוסי סחב במשך כמה שנים.

מצחיק שכמו בתקשורת אף אחד פה לא דיבר על נתאכו.

הבן אדם לא תורם בכלום.

לא פיזיות במרכז השדה, לא מסירות חכמות, לא מסכן את השער, פשוט כלום.

נוסיף לזה את שפת הגוף האדישה והמעצבנת הזאת (הקפיטן!) ואני פשוט לא יכול לראות אותו בנבחרת.

לא ברור לי איך הוא נהיה קפטן, איך הוא באנקר בהרכב קמפיין אחר קמפיין ואיך הוא הפך למאמי הלאומי של התקשורת.

וכמה שאני אוהב את דסה, הוא חייב דחוף לרדת מהעץ שטיפס עליו

לא ברור מי ממלא לו את המוח בשטות הזו של 800 אלף ( נמני הסוכן?)

אלוהים יודע באיזו חוצפה הוא מבקש סכום כזה. מכבי חייבת למכור אותו בינואר אם עד אז לא יחתום על חוזה שמצדיק את היכולת שלו בזמן האחרון. עכשיו יש 4 מגנים בסגל ולא תלויים רק במר דסה.

אם אותו הרכב שהתחיל את המשחק היה פותח והשינוי היחידי היה מיכה במקום אחד הבלמים היינו מנצחים

שוב פעם ישראל עולה רק עם שחקן אחד שיודע למסור וזה נאתכו ( זהבי גם מוסר מעולה אבל הוא זה שאמורים למסור לו)

אני שונא לראות שאנחנו משחקים עם הרכבים לא יצירתיים בשיט

וחוץ מזה דור פרץ היה 2 רמות מעל כל שחקן במגרש היום

תתחילו להבין כבר שזהבי של הקבוצות זה לא זהבי של הנבחרת, וככל הנראה לצערי גם דאבור בכיוון הזה. כל אלה שאומרים פה דברים בסגנון "זהבי, דאבור וסבע שווים לנבחרת 2 גולים כל משחק"- חרטא בפיתה. לזהבי יש כבר 40 הופעות שבהן הוא הבקיע 7 גולים, איזה גול כל משחק ואיזה נעליים. התקופה הכי גרועה של הנבחרת בכל הזמנים היא בימי זהבי. הוא פשוט לא שחקן נבחרות טוב, זה קורה, יש גם כאלה וגם מסי הוא כזה.

התקווה היחידה שאני יכול לראות לנבחרת היא אם מנור סולומון יתפתח לדרגת בניון חדש ויסחב את הנבחרת על הגב שלו עם הראש טיפה מעל המים כמו שיוסי סחב במשך כמה שנים.

אתה מפספס את התמונה הגדולה-גם רביבו, בניון ,ברקוביץ, סיני, אורי וכמעט כל מי ששיחק שם בעשורים האחרונים- הם לא שחקני נבחרת מצטיינים. כולם תיפקדו משמעותית פחות טוב במדים הלאומיים. ערן הוא רק אחד ממאות כאלה. אל תצפה לדבר מדאבור, מיכה או סולומון.

יחי ההבדל הקטן, מסי הוא שיאן הכיבושים של נבחרת ארגנטינה בכל הזמנים, לקרוא לו שחקן נבחרת לא טוב זה בלבול מוח, להשוות את זהבי אליו זה זלזול באינטליגנציה.

אתה מפספס את התמונה הגדולה-גם רביבו, בניון ,ברקוביץ, סיני, אורי וכמעט כל מי ששיחק שם בעשורים האחרונים- הם לא שחקני נבחרת מצטיינים. כולם תיפקדו משמעותית פחות טוב במדים הלאומיים. ערן הוא רק אחד ממאות כאלה. אל תצפה לדבר מדאבור, מיכה או סולומון.

דווקא ברקוביץ ובניון היו מצויינים בנבחרת.

האיזכור למסי הוא סתם בשביל לחזק את הטענה ואיזה חיזוק גדול יותר ממסי?

ברור שבמועדון הדברים יבואו בקלות יותר מאשר בנבחרת, אתה נמצא במועדון כל יום, כל הזמן.

בכל אופן, לא הגולים של זהבי ולא של דאבור רלוונטים כאשר אין לך בלם ישראלי אחד נורמלי.

איזה טענה, שזהבי לא שחקן נבחרת טוב? חרטא, זהבי משחק כמו שהוא משחק, זאת הרמה שלו.

נבחרת עם מאמן דביל, הרכב ומערך מזעזעים, חילופים מאוחרים ובלי חזון כמו שאנחנו רגילים לראות ולהתעצבן.

ובינתיים מיכה רושם עונת בוגרים תשיעית בלי 90 דק בנבחרת שזאת בושה, כאילו אף אחד לא רואה כאן כדורגל בשנים האחרונות.

איזה טענה, שזהבי לא שחקן נבחרת טוב? חרטא, זהבי משחק כמו שהוא משחק, זאת הרמה שלו.

דיי נו בחיאת ג'ק. אתה יודע שהוא שחקן הרבה יותר טוב ממה שהוא בנבחרת. גם על בניון היו מלא ביקורות בזמנו על היכולת בנבחרת כששיחק בפרמיירליג. תראה איך הנבחרת נראתה איתו ובלעדיו.

מסכים לגביי השאר. אין פה טיפת מחשבה קדימה. זה נובע בעיקר כי אנשים באמת מצפים מאיתנו להיות ביורו. אנחנו לא נהיה, לא דרך ליגת האומות ולא דרך אף טורניר כזה או אחר. צריך לשנות פה דברים מהיסוד ורק אז, אולי, לצפות למשהו מהנבחרת. אם זה אומר להריץ את מנור סולומון ועוד חברה צעירים כבר מעכשיו אז זה מה שצריך לעשות. אני יודע שזה לא פופולרי פה כ"כ אבל סולומון הוא באמת כישרון מצויין, כנראה הwonderkid היחיד שיש בכדורגל שלנו. הוא חייב לשחק. כנ"ל דן גלזר. הגיע הזמן לחילופי דורות בנבחרת העייפה הזאת.

דווקא ברקוביץ ובניון היו מצויינים בנבחרת.

ממש לא. לא בהשוואה לקאריירת המועדונים שלהם. אולי יחסית לשאר, הם עוד היו סבירים ולעיתים אפילו יותר.

אני חושב שזהבי שחקן טוב אבל עם מגבלות נורא ברורות, בנבחרת קשה לו להביא את היתרונות שלו בגלל מי שמשחק לצידו אבל בוא נשים את היכולות של זהבי בפרופורציה, הוא לא מתקרב לבניון בשיאו.

דיי נו בחיאת ג'ק. אתה יודע שהוא שחקן הרבה יותר טוב ממה שהוא בנבחרת. גם על בניון היו מלא ביקורות בזמנו על היכולת בנבחרת כששיחק בפרמיירליג. תראה איך הנבחרת נראתה איתו ובלעדיו.

מסכים לגביי השאר. אין פה טיפת מחשבה קדימה. זה נובע בעיקר כי אנשים באמת מצפים מאיתנו להיות ביורו. אנחנו לא נהיה, לא דרך ליגת האומות ולא דרך אף טורניר כזה או אחר. צריך לשנות פה דברים מהיסוד ורק אז, אולי, לצפות למשהו מהנבחרת. אם זה אומר להריץ את מנור סולומון ועוד חברה צעירים כבר מעכשיו אז זה מה שצריך לעשות. אני יודע שזה לא פופולרי פה כ"כ אבל סולומון הוא באמת כישרון מצויין, כנראה הwonderkid היחיד שיש בכדורגל שלנו. הוא חייב לשחק. כנ"ל דן גלזר. הגיע הזמן לחילופי דורות בנבחרת העייפה הזאת.

סולומון חייב להתחיל לקבל דקות משמעותיות.

איזה רמה דאבור.

חייב להתקדם מאוסטריה. ישלו מקום בליגות הטובות בעולם.

בקשר למשחק, חבשי וקפילוטו כמובן היו נק' התורפה. לא מפתיע, לא מאשים גן אותם, זה היה מן סוג של ברירת מחדל. בגדול אני כן חושב שראינו שינוי. יש חשיבה מאחורי ההרכבים ולא כמו שהתרגלנו עם הצוות הישראלי היית רואה 11 כחולים שאין להם מושג מה לעשות עם הכדור.

צמד חלוצים של דאבור וזהבי בהרכב של 3-5-2 יכול לעשות צרות ולהגיע למצבי הבקעה טובים נגד כל הגנה באירופה כמעט.

רוב מוחלט של השחקנים פחות טובים בנבחרת. מזה שחקן נבחרת טוב? ישלך דוגמא?

התקופה הכי גרועה בכל הזמנים של הנבחרת היא בימי זהבי? כי בשאר התקופות הגענו ליורו ולמונדיאל כל פעם. הפכו את ערן לשק חבטות כי לא הולך כלום. הרי עם ערן היינו חייבים לעלות שהיינו בבית עם איטליה וספרד. איך לא עשינו את זה באמת הרגשת פיספוס אדירה...ועוד לחשוב שלגמר המונדיאל הזה הגיעו צרפת וקרואטיה החלשות. יכולנו לזכות במונדיאל הזה!

מתי יוסי בניון סחב את הנבחרת על הגב שלו? כמו ערן היו לו אולי 3-4 משחקים גדולים בנבחרת והוא שיחק עם הטובים ביותר שהיו לנו. דווקא ברקוביץ' היה זה שניסה לעשות משהו בנבחרת.

דסה מזעזע מתחילת העונה. את כיאל ונאתכו אני לא יכול לראות יותר בנבחרת - הם פשוט לא תורמים כלום.

דור פרץ היה הכי טוב, ובפער מכולם. שחקן מפחיד.

דווקא אתמול הנבחרת עם זהבי שיחקה טוב יותר במחצית הראשונה מאשר במחצית השנייה אחרי שזהבי נפצע ונכנס חמד במקומו.

רוב מוחלט של השחקנים פחות טובים בנבחרת. מזה שחקן נבחרת טוב? ישלך דוגמא?

בנבחרת שלנו רוב השחקנים באמת יורדים ברמתם, לפחות ב-10 השנים האחרונות. בעיקר הכוכבים. אבל זה לא תמיד ככה.

דוגמה אחת לשחקן נבחרת מצויין זה חמד. יש לו 16 שערים ב-33 הופעות שזה מספרים משמעותית יותר טובים מזהבי. טל בן חיים היה שחקן נבחרת מצויין. בניון היה שחקן נבחרת מדהים בשיא הקריירה שלו, תזכרו בקמפיין התיקו של אברם. קייסי, קולאוטי ואפילו בן בסט היו שחקני נבחרת טובים.

הנקודה שלי היא שדאבור וזהבי ביחד בנבחרת זה 47 הופעות ו-8 שערים עד עכשיו אז כל מי שחולם באספמיה שהתקפה שלהם שווה גול כל משחק, מציע לו להתעורר כי עד עכשיו זה יותר באזור הגול כל 6 משחקים. ולפני שכולם פה קופצים להגן עליהם, אז אני ממש לא תוקף אותם. הבעיה היא בנבחרת ולא בהם. ראינו את התוצאות של הנבחרת ללא זהבי.

בגדול דווקא במשחק ההתקפה ראיתי נקודת אור כלשהי. הציוות של זהבי ודאבור היה יחסית טוב מאוד. אם היה משחק איתם מיכה ו/או סולומון לדעתי במקום נאתכו למשל יכלו להוציא מזה יותר. נאתכו לא תורם כלום. גלזר במקום כיאל זה חובה. בהגנה אין יותר מדי אופציות אבל בטח שלא קפילוטו וחבשי. ייני ועוד בלם נוסף אחר כלשהו (מצידי אפילו טיבי או טאהא או אלחמיד. לא שיש יותר מדי אופציות אחרות) ואפשר לנסות לרוץ עם זה. לצערי חוץ מדסה אין לנו יותר מדי מגנים ימניים טובים יותר. אולי קנדיל.

נבחרת של: חיימוב, דסה/קנדיל, ייני, טאהא/אלחמיד, טווטחה, פרץ, גלזר, מיכה, סולומון/מליקסון, זהבי ודאבור.

יכול להיות מעניין