Jump to content

קנייה\מכירה בviagogo

UNAGI

Recommended Posts

אהלן,

יש לי בעיה קטנה עם viagogo אני חושב שהפורום הוכיח את עצמו בעבר אז אולי אצליח לקבל פה תשובה :)

קניתי כרטיס טיסה לברלין להופעה של קנדריק למאר, ומיד אחכ נכנסתי להזמין כרטיס להופעה, חיפוש קצר באינטרנט העלה לי תוצאות מכל מיני משרדי תיירות מפוקפקים ומVIAGOGO

בגלל שיש לי נסיון חיובי איתם כשקניתי כרטיסים לריאל מדריד, הלכתי עליהם, וכמובן שבגלל קצת לחץ שהם הפעילו עליי (300 איש צופים בעמוד וכל השיט הזה) גם קניתי כמה שיותר מהר. פינקתי את עצמי במקומות על הבמה (floor( ויצא 115 אירו לכרטיס שזה בערך 500 שקל. (בעיניי סביר) - קניתי זוג.

עכשיו אחרי ההזמנה הם הוסיפו לי מסים ומשלוח לישראל עם UPS וכל העסק הזה התנפח מ230 אירו ל320 אירו. אבל לא נלחצתי מזה כי כשהזמנתי כרטיסים לריאל מדריד עשו לי את אותו הקטע, אבל אחרי שבוע הודיעו לי שהם שולחים E-טיקט והחזירו לי את כל הסכום של המשלוח והשיט הזה.

בכל אופן.. נכנסתי לטיקט מאסטר שהם הסוכנות כרטיסים הרשמית ושם היה רשום שהכרטיסים עתידים לצאת רק ב17.10 ועדיין לא נפתחה הרשמית. ומעבר לזה, גם בviagogo המחירים ירדו קצת, קטגוריות השתנו והכל מרגיש קצת מסריח עם מה שקניתי....

עכשיו כמה שאלות:

1. האם אני צריך לדאוג בנוגע לכרטיסים שקניתי ?

2. בדקתי אופציה של ביטול וראיתי שבאתר שלהם הם לא נותנים אופציית ביטול אבל כן מאפשרים re-sell רק שבמסך המכירה הם נותנים לי לקבוע את מחיר הכרטיס (115 אירו) אבל לא אומרים מילה לגבי המשלוח והמסים וכל זה.... במידה ואני מוכר את הכרטיס האם הם יחזירו לי את כל הכסף?

3. מה הייתם עושים? מחכים לרשמי? נשארים עם מה שקניתם? מנסים למכור?

נסה למכור את הכרטיס ובמקביל כנס לכל האתרים של המכירה ותנסה לקנות רשמי, אין טעם לקנות כרטיסים מViagogo כל עוד יש אפשרות לקנות מגורם רשמי, יש לך עוד 5 דקות עד שנפתחת המכירה לברלין אז תזדרז כי ייגמר מהר. כנראה שאין כרטיס דיגיטלי להופעה, רק משלוח או איסוף בקופות לחבילות יקרות יותר. בהצלחה אחי

נסה למכור את הכרטיס ובמקביל כנס לכל האתרים של המכירה ותנסה לקנות רשמי, אין טעם לקנות כרטיסים מViagogo כל עוד יש אפשרות לקנות מגורם רשמי, יש לך עוד 5 דקות עד שנפתחת המכירה לברלין אז תזדרז כי ייגמר מהר. כנראה שאין כרטיס דיגיטלי להופעה, רק משלוח או איסוף בקופות לחבילות יקרות יותר. בהצלחה אחי

אין לי מושג איך ידעת שהמכירה נפתחת עוד 5 ד' כי נכנסתי לפני כמה ימים וזה מה שהאתר הציג לי:

C87KZRn.jpg

אבל בכל מקרה.... צדקת, באמת נכנסתי לאתר וכבר היו כרטיסים זמינים..... התלבטתי אם לקנות אבל בסוף החלטתי שלא. כרגע נגמרו כל המושבים הטובים. והמחיר ששילמתי אמור להיות תואם לגולדן רינג או במינימום למקומות האחרים שממוקמות על המגרש כדורסל. הבעיה עם VIAGOGO שהם לא סיפקו לי את המידע הזה ורק אמרו לי שקניתי כרטיס floor.

נתפלל לטוב, איך זה שאין לי שום דרך לדבר עם המוכר של הכרטיס שלי????????????????

להופעה של קנדריק בברלין אין כרטיס דיגיטלי כי רוצים לצמצם קצת את עניין הספסרות. מה שאומר שאין לך איך למכור את הכרטיס אלא רק כאתה מקבל אותו פיזית ומציע למכירה שוב ושולח למישהו בדואר. יש טירוף אמיתי עם הסיבוב הזה, כל הכרטיסים להופעות בדבלין ואמסטרדם נגמרו תוך 5 דקות והכרטיסים בעמידה לברלין עפו תוך 5, מאמין שברוב המקומות זה ככה. כרטיס עמידה רגיל עלה 115 ואתה שילמת 160, זה עוד 45 יורו לכיס של הספסר אבל לא כ"כ נורא כי יהיו לך מקומות טובים שהרבה אנשים לא הצליחו לקנות

להופעה של קנדריק בברלין אין כרטיס דיגיטלי כי רוצים לצמצם קצת את עניין הספסרות. מה שאומר שאין לך איך למכור את הכרטיס אלא רק כאתה מקבל אותו פיזית ומציע למכירה שוב ושולח למישהו בדואר. יש טירוף אמיתי עם הסיבוב הזה, כל הכרטיסים להופעות בדבלין ואמסטרדם נגמרו תוך 5 דקות והכרטיסים בעמידה לברלין עפו תוך 10, מאמין שברוב המקומות זה ככה. כרטיס עמידה רגיל עלה 115 ואתה שילמת 160, זה עוד 45 יורו לכיס של הספסר אבל לא כ"כ נורא כי יהיו לך מקומות טובים שהרבה אנשים ניסו ולא הצליחו לקנות

בוא לפרטי אחי

ויהגוגו אמור להיות לאסט ריזורט. האתר עצמו אמין מאוד ומכרתי וקניתי כרטיסים לספורט ובעיקר למוזיקה לפחות 10 פעמים ולא הייתה לי אף בעיה איתם.
אבל
האתר הוא אתר ספסרות מוצהר וצריך להבין את זה כשקונים משם. להבא, קודם כל תבדוק איך אפשר לקנות מהמקומות הרשמיים (טיקטמאסטר, איבנטים, או כל משרד כרטיסים רשמי אחר שמוכר כרטיסים להופעה הספציפית) ואם זה כבר סולד אווט אז תנסה לברר מה היה מחיר העלות של הכרטיס ורק אז תלך לויהגוגו ותראה בכמה הספסר מזיין אותך וכמה אתה מוכן לשלם מעל המחיר עלות. ככה צריך להשתמש באתר הזה.
ולגבי כל הקטע שהם מלחיצים אותך אז שתדע שזה בולשיט אחד ענק ותמיד כשתכנס אז פתאום יקפצו לך "ג'אסט סולד" וכאלה שזה פשוט בולשיט מוחלט. לא צריך להלחץ מזה.