Jump to content

שידור לארגנטינה מול פרו

liranosi

Recommended Posts

מוקדמות מונדיאל 2018 - עוד מספרים:

ליאו מסי - 10 הופעות - 7 שערים

די מריה - 18 הופעות - 2 שערים

לאבצי - 5 משחקים - שער אחד

היגוואין - 9 משחקים - שער אחד

אגוארו - 8 הופעות - אפס שערים

טבס (תחילת הקמפיין) - 2 משחקים - אפס שערים

פסטורה - משחק אחד - אפס שערים

דיבאלה - משחק אחד - אפס שערים

לרקוד עם כוכבים.

האנשים שאומרים שרונאלדו גדול ממסי או ממש ממש לא מבינים את המשחק הזה שנקרא כדורגל או שסוג האנשים שיבחרו את ברדה במקום זהבי לשחקן העונה

להשוות בנאדם לחבר מכוכב אחר זה לא הוגן, רונאלדו שחקן גדול וראוי להערכה רק על זה שהוא מדביק או מוביל בסטט כאלה ואחרות נגדו, מסי זה הדבר הכי מטורף שנגע בכדור.

האנשים שאומרים שרונאלדו גדול ממסי או ממש ממש לא מבינים את המשחק הזה שנקרא כדורגל או שסוג האנשים שיבחרו את ברדה במקום זהבי לשחקן העונה

הפוך גוטה

הפוך

כן, כי פרגוסון מאוד אובייקטיבי, זה לא כאילו הוא אימן את רונאלדו או חטף בראש ממסי בשני גמרי אלופות שונים.

לדיון על מסי וכריסטיאנו אני בכלל לא אתייחס כי עצם ההשוואה מביכה ומזלזלת בגדולה של מסי. פערי הרמות ביניהם גדולים ומי שחושב שכריסטיאנו באותה רמה (או חס וחלילה- מעליו) הוא אטום ולא ישנה את דעתו בלי קשר למה שיגידו לו.

אבל בנוגע לזה שארגנטינה לא אימפוטנטית- ראיתם בכלל את הסטטיסטיקה ואת אחוזי ההצלחה של ארגנטינה עם ובלי מסי בקמפיין הזה? מישהו באמת חושב שבנדטו, מרקאדו, אקוניה וביליה הם "שחקנים מהשורה הראשונה"? ארגנטינה היא כלום בלי מסי ואם הוא לא היה חוזר מפרישה הם לא רק היו עפים- הם היו רחוקים מאוד מלעלות למונדיאל. גם כשהם שיחקו עם הכוכבים שלהם במונדיאל מסי סחב לגמרי לבד את הקבוצה לגמר, למה מי עשה את זה? היגוואין ודי מריה? הצחקתם אותי.

מסי לא צריך להוכיח כלום לאף אחד, כי בעשר השנים האחרונות הוא הוכיח פעם אחר פעם שהוא הטוב בהיסטוריה. אני יודע שאף פעם לא כולם יקבלו את זה, יהיו כאלה שיכחישו ותהיה להם דעה אחרת, ואני מקבל את זה. אבל בסופו של דבר, זאת האמת.

כל השחקנים שרשמת וחלק נכבד מהשחקנים ששיחקו שם ברוב הקמפיין זה אכן שחקנים בינונים, זה שהמאמנים שם החליטו לריב עם שאר הכוכבים זה עניין שלהם.

לומר שארגנטינה היא כלום בלי מסי זה משפט מביך.

סגל על הנייר היא כנראה טופ 3 בעולם. עם ההתקפה טופ 3 בלי מסי, ואיתו ההתקפה הטובה בפער ענק משאר הנבחרות בעולם.

זאת גניבת דעות גדולה המשפטים האלה שמסי שם לבד. נו באמת אם אני לא מכיר את הנפשות הפועלות אני בטוח שמסי משחק בבוליביה.

אני בשניה בלי מסי מוצא שם 11 שחקנים שאמורים במונדיאל הקרוב לעשות חצי גמר בהליכה.

כל השחקנים שרשמת וחלק נכבד מהשחקנים ששיחקו שם ברוב הקמפיין זה אכן שחקנים בינונים, זה שהמאמנים שם החליטו לריב עם שאר הכוכבים זה עניין שלהם.

לומר שארגנטינה היא כלום בלי מסי זה משפט מביך.

סגל על הנייר היא כנראה טופ 3 בעולם. עם ההתקפה טופ 3 בלי מסי, ואיתו ההתקפה הטובה בפער ענק משאר הנבחרות בעולם.

זאת גניבת דעות גדולה המשפטים האלה שמסי שם לבד. נו באמת אם אני לא מכיר את הנפשות הפועלות אני בטוח שמסי משחק בבוליביה.

אני בשניה בלי מסי מוצא שם 11 שחקנים שאמורים במונדיאל הקרוב לעשות חצי גמר בהליכה.

על הנייר ארגנטינה אלופת העולם 3 פעמים רצוף עם הסגל שלהם, זה לא עובד ככה.

היגואין, די מריה, אגוארו, לבאצי וכל "הכוכבים "צריכים לקבל הרחקה מהנבחרת על על זה שהם מסריחים את המגרש בכל פעם שהם משחקים.

כי מסי לא הסריח את הדשא בארגנטינה כל פעם מחדש

ראיתי את כל המשחקים שלהם במוקדמות ( והוא החמיץ הרבה בגלל פציעות ) להגיד לך שהוא היה חלש ? אני לא יכול...

באמת שהויכוח הזה על מי הכי גדול לא מעניין אותי, אבל אי אפשר להמציא ולהגיד שמסי היה חלש, הבנאדם משחק עם 10 שחקנים שמפחדים לגעת בכדור ומחכים שהוא יעשה משהו.

אגוארו מפציץ באנגליה ? ואו ! הוא לא מסוגל לבעוט למסגרת בנבחרת...

די מריה עובר שחקנים באירופה ? הבנאדם לא מצליח לעצור כדור בנבחרת.. ( אתמול אחרי הרבה זמן הוא החזיר למסי כדור טוב וכמובן שהגמד בעט לחיבור )

על היגואין אני לא רוצה לדבר ( ועוד הקבוצה שלי באירופה היא יובה ) כי מדובר פה בצ'וקר ברמות הכי גבוהות, נחנק בכל פעם שיש משחק חשוב. ( לקח להם לבד את המונדיאל והקופה )

לא נמאס לכם מכל ויכוחי המסי-רונאלדו האלה?

זה כאילו אי אפשר להגיד על אחד שהוא טוב בלי לרדת על השני.

שניהם פשוט השחקנים הכי טובים שהיו פה, וכמו שמישהו כתב מקודם: אם אומרים שאחד טוב מהשני אז זה יהיה רק בנקודות בודדות.

שלב המקודמות של ארגנטינה

With Messi -21 Points - Played 10 - Won 6 - Drew 3 - Lost - 1

Without Messi - 7 Points - Played 8 - Won 1 - Drew 4 - Lost - 3

הגמד מחזיק אותם לבד, נבחרת מביכה.

זה הנתון שחיפשתי, תודה רבה. מסכם את כל הנושא המגוחך הזה בצורה מושלמת. מה זה משנה שיש סביב מסי שחקנים שהם כוכבים בקבוצות שלהם אם הם גרועים בנבחרת?

בארסה-מאניה:

"

מסי הוא מלך השערים בכל הזמנים של ארגנטינה (61) ומלך הבישולים בכל הזמנים של הנבחרת (37).

בכל 6 הקמפיינים האחרונים של ארגנטינה, מוקדמות וטורנירים, הוא מוביל אותה ביצירת מצבי מפתח קריטיים (העמיד שחקן מול שוער) עם 106 מצבים כאלה (Clear cut chances).

זה יותר מכל שחקן בכל נבחרת אחרת בעולם. והוא עושה את זה עם חבורת הנגרים של ארגנטינה.

ואחרי גמר מונדיאל (הפסיד בהארכה), ו-2 גמרי קופה (הפסד בפנדלים), זה לא מונע מאוהדי הזיכרון הקצר המביכים להגיד: ״סוף סוף הוא הגיע למשחק גדול בנבחרת״.

22310269_10156782265289899_6295805489040

חבורת נגרים מארגנטינה?

מסכים שמסי כמה רמות מעל רונאלדו אבל זה כבר שטויות. וכל הדיבורים של הססטיסטיקה וזה שהוא סידר מלא מצבים בגמר מונדיאל...נו באמת את מי זה מעניין. שורה תחתונה לא לקח תואר עם הנבחרת. זה לא מוריד ממנו. פשוט זה מה שמעניין.

בכלל כל ההתלהבות מהשלושער נגד אקוואדור מוגזמת.

אז הוא נתן שלושער נגד קבוצה שאיבדה עניין וסיכוי ועוד הגיע למצב שהוא חייב לנצח במחזור האחרון כדי להעפיל למונדיאל. איך זה לטובתו?

מסי גדול ואני לא מוריד ממנו לרגע

אבל השלושער מול אקוודור ומשם להגיד שהוא סוחב את ארנטיהה לגדולות זה כמו מכבי חיפה חוגגים פלאייוף עליון! הם כמעט ולא עלו למונדיאל תבינו!

אני אעשה פה השוואה שונה, לא אדווה את מסי למראדונה ולא לרונאלדו.

אלה את נבחרת ארגנטינה לנבחרת ברזיל.

הרוב פה יסכימו שאלו 2 הנבחרות החזקות בהיסטוריה והכי מעניינות שעשור אחרי עשור מספקות את השחקנים הכי מצליחים וכשרוניים שראה הכדורגל

אבל בעשור האחרון הכדורגל הטקטי וההגנתי ניצח את הכדורגל הכשרוני (בנבחרות) וכף ברזיל וארגנטינה פשוט נחלשו ולא היוו פקטור לאימפריות מאירופה.

ההבדל בין ברזיל לארגנטינה זה ה7-1 שברזיל קיבלה. היום אבל הזה נתן סטירה לכדורגל הברזילאי שמאז אותו הפסד הנבחרת שם נבנתה מחדש בין אם זה שחקנים ובין אם זה אימון וצורת משחק.

ארגניטה לא קיבלה תבוסה כואבת במונדיאל ואפילו הגיעו לגמר והפסידו רק בהארכה למרות יכולת בינונית כל הטורניר.

ובגלל זה לא קוראת שם מהפכה.

ניימאר בשביל מחברת ברזיל שווה ערך למסי בשביל ארגנטינה אבל הם שינו את הגישה שלהם במשחק ואת התלותיות ובקמפיין הזה ברזיל ניצחה ואפילו הביסה כל קבוצה גם אם ניימאר ביום טוב וגם אם לא, המון שחקנים כבשו שם חוץ ממנו.

עד שארגנטינה ומסי לא יקבלו סטירה משפילה כנראה שהם ישארו באותו קו עוד כמה שנים טובות,

כל אוהדי מסי וארגנטינה אם אתם ממש מתפללים שמסי יניף גביע עולם תקוו שהם לא יעלו מהבית אפילו במונדיאל הקרוב ויבינו שצריך לשנות את כל הגישה שלהם ואולי אם מסי ישחק במונדיאל הבא יהיה על מה לדבר.

*כרגע מבחינת כישרון ושחקנים הפייבוריטיות הן ברזיל וצרפת

אבל גם ספרד וגרמניה נראות טוב ויכולות שוב לנצח את הטורניר

עריכה- לפני שמישהו יתפוס אותי על הקטנות אז אתפוס את עצמי,

נכון דיברתי על שינוי טקטי וגישתי בנבחרת ברזיל ואיך זה הוכיך את עצמו במוקדמות עם יציבות וניצחון על כולם, אז נכון זה עדיין לא הוכיח מול מפלצות אירופה ופה ללא ספק יש חשש.

מסי גדול ואני לא מוריד ממנו לרגע

אבל השלושער מול אקוודור ומשם להגיד שהוא סוחב את ארנטיהה לגדולות זה כמו מכבי חיפה חוגגים פלאייוף עליון! הם כמעט ולא עלו למונדיאל תבינו!

אני אעשה פה השוואה שונה, לא אדווה את מסי למראדונה ולא לרונאלדו.

אלה את נבחרת ארגנטינה לנבחרת ברזיל.

הרוב פה יסכימו שאלו 2 הנבחרות החזקות בהיסטוריה והכי מעניינות שעשור אחרי עשור מספקות את השחקנים הכי מצליחים וכשרוניים שראה הכדורגל

אבל בעשור האחרון הכדורגל הטקטי וההגנתי ניצח את הכדורגל הכשרוני (בנבחרות) וכף ברזיל וארגנטינה פשוט נחלשו ולא היוו פקטור לאימפריות מאירופה.

ההבדל בין ברזיל לארגנטינה זה ה7-1 שברזיל קיבלה. היום אבל הזה נתן סטירה לכדורגל הברזילאי שמאז אותו הפסד הנבחרת שם נבנתה מחדש בין אם זה שחקנים ובין אם זה אימון וצורת משחק.

ארגניטה לא קיבלה תבוסה כואבת במונדיאל ואפילו הגיעו לגמר והפסידו רק בהארכה למרות יכולת בינונית כל הטורניר.

ובגלל זה לא קוראת שם מהפכה.

ניימאר בשביל מחברת ברזיל שווה ערך למסי בשביל ארגנטינה אבל הם שינו את הגישה שלהם במשחק ואת התלותיות ובקמפיין הזה ברזיל ניצחה ואפילו הביסה כל קבוצה גם אם ניימאר ביום טוב וגם אם לא, המון שחקנים כבשו שם חוץ ממנו.

עד שארגנטינה ומסי לא יקבלו סטירה משפילה כנראה שהם ישארו באותו קו עוד כמה שנים טובות,

כל אוהדי מסי וארגנטינה אם אתם ממש מתפללים שמסי יניף גביע עולם תקוו שהם לא יעלו מהבית אפילו במונדיאל הקרוב ויבינו שצריך לשנות את כל הגישה שלהם ואולי אם מסי ישחק במונדיאל הבא יהיה על מה לדבר.

*כרגע מבחינת כישרון ושחקנים הפייבוריטיות הן ברזיל וצרפת

אבל גם ספרד וגרמניה נראות טוב ויכולות שוב לנצח את הטורניר

עריכה- לפני שמישהו יתפוס אותי על הקטנות אז אתפוס את עצמי,

נכון דיברתי על שינוי טקטי וגישתי בנבחרת ברזיל ואיך זה הוכיך את עצמו במוקדמות עם יציבות וניצחון על כולם, אז נכון זה עדיין לא הוכיח מול מפלצות אירופה ופה ללא ספק יש חשש.

תגיד, על מה אתה מדבר? ארגנטינה, עם מסי, קיבלה במונדיאל הלפני האחרון 0-4 משפיל מאותה גרמניה.

תגיד, על מה אתה מדבר? ארגנטינה, עם מסי, קיבלה במונדיאל הלפני האחרון 0-4 משפיל מאותה גרמניה.

צודק, כנראה שזה לא הספיק להם וכל נבחרת צריכה ״גודל״ אחר של כאפה

אבל כמה שזה כאב 4-0 ברבע גמר לא שווה ל7-1 בחצי גמר כשאתה מארח את המונדיאל

צודק, כנראה שזה לא הספיק להם וכל נבחרת צריכה ״גודל״ אחר של כאפה

אבל כמה שזה כאב 4-0 ברבע גמר לא שווה ל7-1 בחצי גמר כשאתה מארח את המונדיאל

או, כמה מוזר שזה נשמע, שהעולם לא עובד בכזו סכימתיות.