Jump to content

מכבי בליגה הישראלית | עונת 2017/18

דקסטר

Recommended Posts

חברים, אליפות של הפועל בכדורסל, תגמד לגמרי את טדי 2010.

ברמה שיהיה קשה לצאת מהבית. זה הפאשן הגדול שלהם. מזה אני הכי פוחד ואני לא יכול לסמוך עלינו שנמנע את זה. מה עושים?

ברמה שיהיה קשה לצאת מהבית. זה הפאשן הגדול שלהם. מזה אני הכי פוחד ואני לא יכול לסמוך עלינו שנמנע את זה. מה עושים?

ברמת העיקרון עם שיטת הפיינל-פור+כל החוקים+החלשות מכבי בעיקר ב3 שנים האחרונות הופתעתי שזה עוד לא קרה.

אתה קולט שב10 שנים אחרונות מכבי לקחה רק 4! אליפויות?

הפועל חולון, גלבוע/גליל, מכבי חיפה, מכבי ראשל"צ ופעמיים ירושלים (שלא הניפו צלחת עד 2015) לקחו אליפויות בעשור האחרון. לצערי סיכויים גדולים שזה יקרה ביחוד לאור כושר הקבוצות בסדרה הזו.

איזה עינוי לראות את משחקי הבית שלנו ולשמוע את סידי נובח למיקרופון כל שתי דקות

בן אדם בלתי נסבל

נורא, נורא , נורא.

הוא פשוט בלתי נסבל, אסון מוחלט. תשתוק כבר, אתה לא מבין שאתה לא העיקר כאן*?

*סידי, לא אתה

מה הסיפור של הטאליב זאנה הזה, יכול להתאים לנו ?

סיים אתמול עם מדד +38, קלע 21 נקודות ו-19 ריבאונדים, זה מספרים של NBA. (דאבל דאבל-דאבל)

גם במשחק הראשון 15 נקודות ו-13 ריבאונדים, והקודם 14 נקודות ו-14 ריבאונדים.

זה לחלוטין באוויר

השופטים מנפחים את הסקור עם כל הריבוי שריקות שלהם ואף קבוצה לא יכולה באמת לפתח מומנטום , פשוט בלתי אפשרי לצפות במשחקים בליגה ובפליאוף במיוחד, לדעתי הפיינל פור יוכרע על שריקות שופטים כמו הגמר גביע.

לא מבין איך סגל כל-כך ארוך ובנתיים גונדי אולי גמר את העונה, קיין פצוע ביד ורול בגב. בצד השני זאנה הזה לא יורד מ-38 דקות כל משחק ולא מפסיק להביא דאבל דאבל.

כקבוצה אני לא חושש מהפועל, רק שכל השלשות נכנסות להם הם ממש מסוכנים, הבעיה זו הדחיפה של הקהל וכו.

עוד דבר, אתמול יותר מחצי אולם היה ריק, למה לא פתחו לכולם כניסה לאולם?? לפחות שירגיש יותר ביתי, מאשר שאלפיים איש יושבים מרחוקים למעלה ביציע ולמטה מאחורי הסלים הכל ריק. לא ברור. שנה שעברה כן היו עושים זאת.