Jump to content

מכבי בליגה הישראלית | עונת 2017/18

דקסטר

Recommended Posts

אי אפשר ככה כל משחק להפסיד או לנצח בקושי, מה-8.1 19 הפרש על אילת אני לא חושב שבאמת הבסנו קבוצה. גם במשחקים שניצחנו 8-10 זה הלך קשה.

התקווה היחידה - שפארגו נכנס לעיניינים.

ב"ש יהיו חיפה החדשים? כלומר באים למשחקים בשנתיים-שלוש הראשונות ואז נזכרים שכדורסל לא באמת מעניין אותם.

לרגל העלייה של בש, המלצה חמה לכולם -

כנסו לנושא הכדורסל בפורום שלהם. כולם מספרים שם איך פעם הם אהבו את מכבי והלכו להיכל בימי חמישי ואיך הם התפכחו בחמש שנים האחרונות בערך.

לרגל העלייה של בש, המלצה חמה לכולם -

כנסו לנושא הכדורסל בפורום שלהם. כולם מספרים שם איך פעם הם אהבו את מכבי והלכו להיכל בימי חמישי ואיך הם התפכחו בחמש שנים האחרונות בערך.

זה אותם אלו שאהבו את בית"ר והלכו לטדי כל שבת, לא מתרגש מזה

השם ישמור. זה באמת תרחיש אימים אפילו יותר מאליפות של באר שבע, גביע של חולון ודאבלים של מטה אשר (הפועל של הענף) (כולל בגמר הגביע וסוויפ בגמר הפלייאוף), הפועל ראשון (הפועל של הענף) (כולל הדחה מהגביע וסוויפ בגמר הפלייאוף) על הראש שלנו.

רק פארגו יכול להציל אותנו מעונת שפל היסטורית. איפה טייריס רייס כשצריך אותו??

אלוהים ישמור

אני חייב להתעכב על זה ולספר קצת על הקטסטרופה ההיא:

- כדורסל: הפועל מנצחת אותנו בשני הדרבים כשבגומלין הם מנצחים בבלומפילד 67:65 בהארכה במשחק שלמעשה סדר את האליפות . בגמר הגביע בכדורסל , שוב בבלומפילד, הובלנו במחצית 33-30, בחצי השני הם שחטו אותנו וניצחו 88-70 ועשו לנו דאבל על הראש.

-כדורגל: בכדורגל היה שם תרחיש שהיום היה גורם לנו להתאבד.

• מחזור 26: לאחריו אנחנו עם 40 נק', הפועל עם 39.
  • מחזור 27: דרבי במכביה (האחרון לדעתי). נצחון ואנחנו ב-3 הפרש, שלושה מחזורים לסוף בליגה של 2 נק'. יצא תיקו 1-1 אחרי שהפועל הובילה. נשאר פער של נקודה בטבלה.
  • מחזור 28: יצאנו תיקו 1-1 במכביה עם הפועל פ"ת אחרי שהובלנו 1-0. נתניה הביסה את הפועל 4-1 בקופסא ועלינו ל-2 הפרש. היה זה המחזור ה-19 בו מכבי הובילה את הליגה (אני לא יודע אם ברציפות או לא, אגב).
  • מחזור 29 (לפני אחרון): מכבי יוצאת לעיר האהובה בעולם למשחק חוץ. הפועל בבלומפילד מול בית"ר מהתחתית. אם מכבי מנצחת והפועל לא- מכבי אלופה. אם מכבי יוצאת תיקו והפועל מפסידה- מכבי אלופה. בסוף מכבי מפסידה למאמי הלאומית 1-0, והמשחק בבלומפילד מתפוצץ אחרי התפרעות של אוהדי בית"ר בזמן שהפועל מובילה. הפועל זוכה לנצחון טכני ועולה למקום הראשון , אותו מס' נקודות כמונו אבל עם הפרש שערים עדיף.
  • מחזור 30 ואחרון: הפועל יוצאת לרחובות למשחק חוץ מול שעריים מהתחתית. מכבי מארחת במכביה, אולי המשחק האחרון שלנו בליגה שם, את שמשון. הקהל של מכבי כנראה לא האמין יותר מידי כי רק 4,000 איש הגיעו למשחק. שמשון הובילה 1-0, מכבי השוותה ל-1:1 וזו הייתה התוצאה בסיום, כשחלק מהקהל מקלל את החשקני ואת המאמן מרימוביץ'. ברחובות הפועל כבשה שער נצחון בדקה ה-71 , לקחה את האליפות והורידה את שעריים ליגה.

אני חייב להתעכב על זה ולספר קצת על הקטסטרופה ההיא:

- כדורסל: הפועל מנצחת אותנו בשני הדרבים כשבגומלין הם מנצחים בבלומפילד 67:65 בהארכה במשחק שלמעשה סדר את האליפות . בגמר הגביע בכדורסל , שוב בבלומפילד, הובלנו במחצית 33-30, בחצי השני הם שחטו אותנו וניצחו 88-70 ועשו לנו דאבל על הראש.

-כדורגל: בכדורגל היה שם תרחיש שהיום היה גורם לנו להתאבד.

• מחזור 26: לאחריו אנחנו עם 40 נק', הפועל עם 39.
  • מחזור 27: דרבי במכביה (האחרון לדעתי). נצחון ואנחנו ב-3 הפרש, שלושה מחזורים לסוף בליגה של 2 נק'. יצא תיקו 1-1 אחרי שהפועל הובילה. נשאר פער של נקודה בטבלה.
  • מחזור 28: יצאנו תיקו 1-1 במכביה עם הפועל פ"ת אחרי שהובלנו 1-0. נתניה הביסה את הפועל 4-1 בקופסא ועלינו ל-2 הפרש. היה זה המחזור ה-19 בו מכבי הובילה את הליגה (אני לא יודע אם ברציפות או לא, אגב).
  • מחזור 29 (לפני אחרון): מכבי יוצאת לעיר האהובה בעולם למשחק חוץ. הפועל בבלומפילד מול בית"ר מהתחתית. אם מכבי מנצחת והפועל לא- מכבי אלופה. אם מכבי יוצאת תיקו והפועל מפסידה- מכבי אלופה. בסוף מכבי מפסידה למאמי הלאומית 1-0, והמשחק בבלומפילד מתפוצץ אחרי התפרעות של אוהדי בית"ר בזמן שהפועל מובילה. הפועל זוכה לנצחון טכני ועולה למקום הראשון , אותו מס' נקודות כמונו אבל עם הפרש שערים עדיף.
  • מחזור 30 ואחרון: הפועל יוצאת לרחובות למשחק חוץ מול שעריים מהתחתית. מכבי מארחת במכביה, אולי המשחק האחרון שלנו בליגה שם, את שמשון. הקהל של מכבי כנראה לא האמין יותר מידי כי רק 4,000 איש הגיעו למשחק. שמשון הובילה 1-0, מכבי השוותה ל-1:1 וזו הייתה התוצאה בסיום, כשחלק מהקהל מקלל את החשקני ואת המאמן מרימוביץ'. ברחובות הפועל כבשה שער נצחון בדקה ה-71 , לקחה את האליפות והורידה את שעריים ליגה.

זה ממש כמו בסיפור המכולת של כוורת: "הם היו אומרים לו: 'תתעודד בננו, המצב יכול להיות הרבה יותר גרוע'. אז הוא התעודד, והמצב באמת נהיה יותר גרוע."

שיחקו כדורסל בבלומפילד?

לא באופן קבוע. היו שם כמה משחקים בלבד שהפועל ארחה. האחרון בהם כנראה דרבי בעונת 70/71 שנגמר בשחיטה צהובה של 91:63.

bBb9E8X.jpg

Ovqi5vk.jpg

5PVksDy.jpg

VSzXmq6.jpg

עכשיו יתחילו לצוץ כל מיני אנשים שגרים שיגידו שהם שנים אוהדים את הבאר שבע סל

בניגוד לכדורגל ששמה היה וסרמיל והם יכולים לשקר בכדורסל לא היה בכלל אולם אז מה הן יגידו

אגב, הם עלו גם בכדוריד (נדמה לי). בסך הכל זה חיובי שיש עוד מועדונים שמחזיקים בקבוצות במספר ענפים. זה בריא לתרבות ספורט וגם ליריבות מולם.

תאמלקו לי את כל עניין המנהלת-השחקנים, אני לא עוקב תמיד אחרי הכתבות כי כל עונה יש שינויים בשיטת המשחקים/חוקים ואני פשוט זורם מתי שיש משחק

תאמלקו לי את כל עניין המנהלת-השחקנים, אני לא עוקב תמיד אחרי הכתבות כי כל עונה יש שינויים בשיטת המשחקים/חוקים ואני פשוט זורם מתי שיש משחק

כמו השביתות שיש בנמלים מדי פעם, שהם רוצים להגביל תחרות כדי לשמור על השכר המנופח שלהם, רק עם שחקני כדורסל.

הלוואי והליגה תמשיך בלי ישראלים, רק עם מתאזרחים, זרים ושחקנים צעירים (שרוצים לשחק). יש לנו יתרון עצום, התרומה של הצברים שלנו היא אפסית.

בכל מקרה, מקווה שהליגה תימשך, אנחנו במצב שאין לנו כבר יותר מדי מה להפסיד. אז ירושלים או חולון יקחו, זה כבר לא ישנה או יפתיע, עדיף שהליגה תמשיך עם הסיכוי הלא הכי גבוה שנזכה באליפות, על פני עוד עונה ודאית ללא תואר, שתאריך את הרצף הרע.

הביאו בפורום צהבת חלק מראיון עם בלו משנה שכעברה והוא אמר שם שהוא מכיר שחקנים שהיו בים יותר מאימונים (נכון שזכותו של שחקן ללכת לים אחרי האימון של הקבוצה) והוא היה נשאר לזרוק עוד 500 כדורים.

מעניין איך שחקן כמו אליהו נשאר על אחוזים נוראים מהעונשין ובכלל לא ניסה שלשות.

הגיע הזמן שבעלי הקבוצות ילחמו בישראלים מי שישחק זה מי שטוב ולא מי שיש לו תעודת זהות כחולה