Jump to content

הגול הראשון.

שולח מיייל

Recommended Posts

רייקו מביא ערך מוסף

היום גם רייקו וגם השופט לא עזרו, למרות ששניהם ניסו.

יכול היה להתעלות ולנפק הדיפה של 3 מליון לפחות באחת מהבעיטות.

השופט? נמאס ששוערים גונבים מטר וחצי, לא מסוגלים לאכוף את החוק הכי חשוב בפנדלים.

משנה הכל.

יכול היה להתעלות ולנפק הדיפה של 3 מליון לפחות באחת מהבעיטות.

השופט? נמאס ששוערים גונבים מטר וחצי, לא מסוגלים לאכוף את החוק הכי חשוב בפנדלים.

משנה הכל.

אין שום שוער בליגה שלוקח את הבעיטה של ראלי.

שמישהו יתן לטיבי תוספים , רק שירחיקו אותו מהסגל לעונה הקרובה .

מבלם לקבוצה באירופה לבלם בהפועל מרמורק תוך שנתיים לא ראיתי כזאת ירידה ביכולת .

חבל היה בין האהובים והעוגנים בקבוצה.

יחי ההבדל, הבאת שני שחקני התקפה ועוד מגן תוקף מובהק. התפקיד שלו שונה במהות מהתקפידים של אלו שנתת, מוזר שדווקא אתה לא שם לב לזה. או שאתה שם לב, לא יודע.

אני שם לב להכל, תהיה רגוע.

מהות ההבדלים בין התפקידים ברורה לי, רק שאין לה כל קשר למה שכתבתי.

בסופו של דבר, ניתן לכמת את התועלת שאתה מקבל משחקן בכל עמדה לכדי איזשהו מספר או ציון.

זה של רודריגז לבטח לא גבוה יותר מאלו שציינתי, בינתיים לפחות.

לא אמרתי מילה על כך שהוא, למשל, לא קרוב בכלל למשהו שנראה כמו איום על

השער, כי זה לא מתוקף חובת תפקידו. גם על זה ניתן להתווכח אגב.

גולסה במשחקיו הטובים נותן למכבי יותר ממה שהספרדי נותן עד כה, בעיניי.

יש לו אחלה של קצב ודיוק במסירות הרוחב, ניסיונות העומק שלו די כושלים לרוב.

לא אמרתי שהוא רע, אבל אני עוד לא רואה על המגרש את האדריכל המיומן שעושים ממנו פה. כך או כך, זה עוד מוקדם מאוד לגביו.

או הטיול המתנשא של באבין הצב מחוץ לרחבה שנתן לסמילאניץ או איבנציץ לעבור אותו בקלות. המהלך שיצר את כל האירוע המסוכן.. בבלאגן שבתוך האירוע המסוכן, אני לא מאשים אף אחד. כלומר חבל שלא התעלו, אבל ככה זה שאין שחקנים דפנסיבים תוקפניים ואגרסיביים שאנחנו מצפים מהם להוות ערך מוסף ברגעים כאלה. מבחינתי הגול על באבין. וחבל שרייקו לא מביא את הערך המוסף הזה פעם ב..

בכלל שחקני ההגנה נוטים לשחק לעיתים באיזה מין שאנטי מוגזם, לא לוחצים שצריך, לא מנסים להפריע לשחקן להגביה, מתמסרים יתר על המידה ויותר מדי מחזירים לשוער, ופה התפקיד של הצוות המקצועי לגרום להגנה לשחק יותר חכם, יותר זהיר, גם אם זה אומר שלפעמים כל מה שצריך זה רק להרחיק רחוק ככל שיהיה בכדי לנטרל את הסכנה..

אין שום שוער בליגה שלוקח את הבעיטה של ראלי.

אין גם שום שוער בליגה ששווה מיליארד 400 אלף. ואני חולק עליך, יש כמה שמסוגלים להוציא אחד מהכדורים האלה..

שמישהו יתן לטיבי תוספים , רק שירחיקו אותו מהסגל לעונה הקרובה .

מבלם לקבוצה באירופה לבלם בהפועל מרמורק תוך שנתיים לא ראיתי כזאת ירידה ביכולת .

חבל היה בין האהובים והעוגנים בקבוצה.

יש בעיה קשה עם החוזה שלו, מכבי תקועים איתו.

טיבי עד הטעות בגול היה בסדר גמור, באבין עשה אותו טוב יותר.

אבל ברגע הטעות הרגשתי שמשהו גרוע הולך לצאת מהמהלך הזה.

קשה להגיד שהוא היה בסדר גמור כי גם עד הגול היו לו כמה טעויות שבאבין חיפה עליהם. לדעתי אין לו מקום בהרכב בטח לא ביכולת הנוכחית שלו.

אגב קיבלנו גול מסריח ודומה לגול השני, שנה שעברה מאלי אלבז נגד כפר סבא. ראיקו נראה לי בדיוק באותו זינוק חסר אונים אחורה

אני גם דווקא זוכר לטיבי איזה שני חילוצים טובים בדק האחרון, אחד לקרן. באבין היה גמור מעייפות בדק האחרונות

שוחטים את טיבי ודי בצדק, אבל ברור לכם שבלי ההרחקה המוזרה של רודריגז, לא היה נכבש השער, כן?..

טיבי היה זה שהתחיל את כל הפסטיבל עם המסירה המדוייקת ליריב ברחבה.

ברור שגם לרודריגס יש חלק, אבל לזכותו יאמר שזה (עדיין לא) משהו שמאפיין אותו, טעויות (קריטיות ככל שיהיו) קורות. אבל כשזה קורה לך כבר שנתיים ברצף, זה נמאס. (הטעויות של גול למשחק, לא בהכרח היריב תמיד מנצל את זה, אבל את הטעויות הוא מקפיד לעשות).

שוחטים את טיבי ודי בצדק, אבל ברור לכם שבלי ההרחקה המוזרה של רודריגז, לא היה נכבש השער, כן?..

יש פה קורבנות קבועים, חלילה תא יאשימו מישהו אחר

ואני מבטיח שאני מת על רודריגז אבל טעות שלו(קורה)

יש פה קורבנות קבועים, חלילה תא יאשימו מישהו אחר

ואני מבטיח שאני מת על רודריגז אבל טעות שלו(קורה)

"הקורבנות הקבועים" מקבלים מאות אלפי דולרים בעונה. הם ממש לא "קורבנות".

הם כנראה נכנסו לפי הגדרתך ל"קבועים" , כי הם גרועים בעקביות , כי הם לא לרמה וכי

אחרי חודשים ארוכים (שלא נאמר עונות שלמות) כבר אי אפשר להתכחש לזה.

אחרי התקציר לוקח בחזרה את המילים על שפונגין. הוא מבוהל אין ספק, אבל אין לו חלק משמעותי בשער הראשון. אם כבר זה רודריגז עם ההרחקה חסרת האחריות.

טיבי לקח טוב את הרוחב אבל טעה בגדול עם ההרחקה, ומי שכמעט לא הוזכר כאן ויש לו חלק ענקי בגול, כשעברו אותו בקלילות פעמיים באותה התקפה זה באבין.

"הקורבנות הקבועים" מקבלים מאות אלפי דולרים בעונה. הם ממש לא "קורבנות".

הם כנראה נכנסו לפי הגדרתך ל"קבועים" , כי הם גרועים בעקביות , כי הם לא לרמה וכי

אחרי חודשים ארוכים (שלא נאמר עונות שלמות) כבר אי אפשר להתכחש לזה.

לא שאני אומר שטיבי טוב או משהו אבל די ברור שיש עוד אשמים בשער הזה ואף אחד לא מזכיר אותם

ושוב לדעתי רודריגז זה זר מעל הליגה אבל פה הוא שגה נקודה והוא אשם בשער לא פחות(אם לא יותר) מטיבי

לא שאני אומר שטיבי טוב או משהו אבל די ברור שיש עוד אשמים בשער הזה ואף אחד לא מזכיר אותם

ושוב לדעתי רודריגז זה זר מעל הליגה אבל פה הוא שגה נקודה והוא אשם בשער לא פחות(אם לא יותר) מטיבי

איך הוא אשם יותר מטיבי אם טיבי זה שגרם לכל הכאוס הזה בבישול שלו לאשקלון?

זה לא מנקה את רודירגס מאשמה אבל הסיבה שטיבי מקבל את כל האש היא שהוא עושה טעויות כאלו (לפעמים יותר בוטות ולפעמים פחות) כבר שנתיים וזה פשוט נמאס. לרודריגס אפשר וצריך לתת להנות מהספיק. לא צריך לתלות שחקן אחרי טעות אחת, אבל אחרי עשרות טעויות אפשר להבין שהסבלנות מתחילה להסתיים.

איך הוא אשם יותר מטיבי אם טיבי זה שגרם לכל הכאוס הזה בבישול שלו לאשקלון?

זה לא מנקה את רודירגס מאשמה אבל הסיבה שטיבי מקבל את כל האש היא שהוא עושה טעויות כאלו (לפעמים יותר בוטות ולפעמים פחות) כבר שנתיים וזה פשוט נמאס. לרודריגס אפשר וצריך לתת להנות מהספיק. לא צריך לתלות שחקן אחרי טעות אחת, אבל אחרי עשרות טעויות אפשר להבין שהסבלנות מתחילה להסתיים.

אז לפי הלוגיקה שלך באבין אשם כי אותו עברו וזה קרה לפני, או שמי שאיבד את הכדור אשם? זה יכול תמיד לחזור עוד ועוד אחורה

רודריגז בישל ממש את הגול, גם טיבי טעה כן אבל שוב רודריגז לא פחות.

ברור שטיבי עושה יותר טעויות כאלו הוא משחק יותר ובלי קשר הוא פחות טוב לעמדה שלו מאשר רודריגז לעמדה שלו, אבל עדיין כשמציינים אשמים לא חייב ליפול על אחד היום מבחינתי כל הקבוצה אשמה

אז לפי הלוגיקה שלך באבין אשם כי אותו עברו וזה קרה לפני, או שמי שאיבד את הכדור אשם? זה יכול תמיד לחזור עוד ועוד אחורה

רודריגז בישל ממש את הגול, גם טיבי טעה כן אבל שוב רודריגז לא פחות.

ברור שטיבי עושה יותר טעויות כאלו הוא משחק יותר ובלי קשר הוא פחות טוב לעמדה שלו מאשר רודריגז לעמדה שלו, אבל עדיין כשמציינים אשמים לא חייב ליפול על אחד היום מבחינתי כל הקבוצה אשמה

נעשתה טעות אחת קריטית מהבהבת והיא של טיבי. אי אפשר להשוות את זה לכך ששחקן יריב הצליח לעבור את הבלם שלנו, זה חלק מהכדורגל, לעומת זאת ממש לשים להם את הכדור ברגל ברחבה ושרק יחליטו לאיזה נקודה ברשת הם רוצים לבעוט, זה פשוט הזוי.

שוב, לא מנקה את רודריגס אבל לא כועס עליו ובטח לא תולה אותו אחרי טעות אחת, קריטית ככל שתהיה. אם זה יהפוך גם אצלו לתופעה מתמשכת וברורה במשך שנתיים אז כן, אומר דברים זהים.

נעשתה טעות אחת קריטית מהבהבת והיא של טיבי. אי אפשר להשוות את זה לכך ששחקן יריב הצליח לעבור את הבלם שלנו, זה חלק מהכדורגל, לעומת זאת ממש לשים להם את הכדור ברגל ברחבה ושרק יחליטו לאיזה נקודה ברשת הם רוצים לבעוט, זה פשוט הזוי.

שוב, לא מנקה את רודריגס אבל לא כועס עליו ובטח לא תולה אותו אחרי טעות אחת, קריטית ככל שתהיה. אם זה יהפוך גם אצלו לתופעה מתמשכת וברורה במשך שנתיים אז כן, אומר דברים זהים.

אני גם לא תולה אותו ואני גם מתעצבן על טיבי לעתים קרובות אבל זה לא פייר להפנות את כל האש היום אליו באמת שזה פשוט לא פייר