Jump to content

אשקלון נגד מכבי | מבחן חשוב

Sawyerdroid

Recommended Posts

אז גם נגד נתניה וקרית שמונה היית בטוח שנספוג?

כל התקפה נגדנו אני על סף התמוטטות, נגד הקבוצה הראשונה שציינת אכן חטפנו ולא פעם, נגד השנייה מזל נטו זה שעמד לזכותנו באותו המשחק.

שוב, אם אתה מרוצה ממה שקרה היום אז סבבה, אני פחות..

הודעה מדוייקת ביותר, וטוב שזה מגיע ממך, כי בתור מנהל אנשים יתייחסו בכבוד לדברייך, ולא ינסו להוציא עצבים על יוזרים שרחמנא ליצלן מעזים לומר שמאוכזבים מהמשחק..

הוא רשם ששיחקנו טוב היום, גם לדעתי שיחקנו טוב היום, אנחנו החזרנו את אשקלון למשחק לא כדורגל גדול שלהם, מחצית ראשונה הם בקושי הצליחו לגעת בכדור והיינו שווים 2-3 שערים.

נתראה במאי בכיכר.

בפער מעל הליגה.

זה יפה אבל בפועל יש לך איבוד נקודות מול קבוצות נגרים (אשקלון וחיפה),

ושער אחד בשלושת המשחקים האחרונים.

כמה תקציב יש לנו מאשקלון? פי 700? מערכת ניהול אירופאית. ועדיין לא מסוגלים לנצח את יובל נעים המסכן.

הוא רשם ששיחקנו טוב היום, גם לדעתי שיחקנו טוב היום, אנחנו החזרנו את אשקלון למשחק לא כדורגל גדול שלהם, מחצית ראשונה הם בקושי הצליחו לגעת בכדור והיינו שווים 2-3 שערים.

אז אדרבא ואדרבא, התסכול כך הופך לגרוע ותר.

לא כתבתי לרגע שאנחנו לא קבוצה טובה, כתבתי רק שכבר שנתיים אנו מפשלים ברגעי האמת..

שטיבי יחפש קבוצה בינואר להביא את גוטליב במקומו יותר גרוע לא יכול להיות ושיצחקי ילך לפרישה באשקלון/בית"ר. 2 שחקנים שכבר יותר מעונה לא צריכים להיות פה.

מבאס מאוד.

שתה מים קרים לך לישום מחר יום חדש, אתה משחק הכי טוב בליגה ויש שבועיים עכשיו לרוב השחקנים בסגל לנוח ואולי אפילו חס ושלום שיחזרו כמה מהפצועים.

אתה הקבוצה הטובה בליגה, אפשר עכשיו להיכנס למרה שחורה או אפשר להסתכל קדימה ולומר שזה אולי יכניס לשחקנים ולשאר הצוות טוב טוב לראש שאסור שאננות כזו. (לא חילופים, שאננות)

אז אדרבא ואדרבא, התסכול כך הופך לגרוע ותר.

לא כתבתי לרגע שאנחנו לא קבוצה טובה, כתבתי רק שכבר שנתיים אנו מפשלים ברגעי האמת..

בסדר קורה, הכי מעצבן בעולם, אבל אני כן מאמין שלקבוצה הזו יש פוטנציאל להיראות כמו הקבוצה הכי טובה בליגה חסר רק לדעת לגמור משחקים, ואני מאמין שזה יגיע.

קשה לקרוא את מה שכתבתי?

כן היינו טובים נגד חיפה כי הם קבוצה בלי התקפה

ונגד ויאריאל כי עשינו 90 דקות בונקר

אי אפשר להיות מרוצים מזה תודה באמת שלא חטפנו

כמה תקציב יש לנו מאשקלון? פי 700? מערכת ניהול אירופאית. ועדיין לא מסוגלים לנצח את יובל נעים המסכן.

כמו שאמרתי נתראה במאי בכיכר.

משחקים כאלה יכולים לקרות. לא ראיתי קבוצה טובה יותר מאיתנו עד כה.

לא ראיתי קבוצה טובה יותר מאיתנו עד כה.

וזה מה שצריך לעודד אותנו?

די נמאס כבר לפזול לכל משחק בליגה אם נגדל ביצים לא נצטרך להתפלל להפסד נקודות של ב"ש בכל משחק.

וזה מה שצריך לעודד אותנו?

די נמאס כבר לפזול לכל משחק בליגה אם נגדל ביצים לא נצטרך להתפלל להפסד נקודות של ב"ש בכל משחק.

מה לעשות שאתה מתמודד נגד יריבות ולא נגד עצמך?

זאת בעיה מנטאלית של הדקות האחרונות שנובע מרפיון שתפתר במהירות זאת לא בעיה מקצועית ולכן אני לא שותף לדיכאון הכבד שרובץ על הפורום.. קצת פרופורציות זה לא שאשקלון חגגו עלינו כל המשחק..

בקיצור פרופורציות.

זאת בעיה מנטאלית שתפתר במהירות זאת לא בעיה מקצועית ולכן אני לא שותף לדיכאון הכבד שרובץ על הפורום.. קצת פרופורציות.

זאת בדיוק הבעיה שמאז שזהבי עזב יש לנו את הבעיה המנטלית הזאת ואין אף שחקן שיחלק כאפות לשחקנים במצבים כאלו.

זאת בדיוק הבעיה שמאז שזהבי עזב יש לנו את הבעיה המנטלית הזאת ואין אף שחקן שיחלק כאפות לשחקנים במצבים כאלו.

אל תשכח שגם עם זהבי סיימנו עונה בלי תארים.

קורה ויכול לקרות. היכולת שלנו מספיק טובה לרוץ עד הסוף.

אל תשכח שגם עם זהבי סיימנו עונה בלי תארים.

קורה ויכול לקרות. היכולת שלנו מספיק טובה לרוץ עד הסוף.

לרוץ זה כן אבל בשביל אליפות צריך גם להיות רעים וכן גם מזל של אלופים צריך.

לרוץ זה כן אבל בשביל אליפות צריך גם להיות רעים וכן גם מזל של אלופים צריך.

גם זה יגיע.. עד לפני חודשיים רצינו למות מהיכולת הרעה.

יש גרף התקדמות בזה אין ספק.

כמו שאמרתי נתראה במאי בכיכר.

משחקים כאלה יכולים לקרות. לא ראיתי קבוצה טובה יותר מאיתנו עד כה.

מה זה יכולים לקרות? משחקים כאלה אתה צריך לנצח.

במיוחד אתה מתמלא רעב אחרי חיפה שפתחת אותם כ"כ חזק אבל לא השכלת לכבוש, ואחרי ויאריאל שהיה משחק מלא בפאניקה.

והנה אשקלון המסכנה באה בטיימינג מושלם לפוצץ את כל הרעב הזה, להביא להם שלישייה ולצאת עם חיוך בפגרה הזאת. אבל לא.

זאת בעיה מנטאלית של הדקות האחרונות שנובע מרפיון שתפתר במהירות זאת לא בעיה מקצועית ולכן אני לא שותף לדיכאון הכבד שרובץ על הפורום.. קצת פרופורציות זה לא שאשקלון חגגו עלינו כל המשחק..

בקיצור פרופורציות.

אני באמת בין האופטימים בפורום הזה , אבל המשחק היום פשוט הוציא את העצבים .

אני אגיד ככה שלא הייתי מתעצבן אם זה היה התנהגות ושאננות חד פעמית של מכבי אבל אנחנו לא משחקים בשביל לדרוס ולסיים משחקים מאז תקופת אוסקר.

בשנים האחרונות 1-1עם כפסבחוץ , תיקו עם מכבי פתח תקווה ,הפועל רעננה , ה2-1 השנה עם קריית שמונה באמת במזל לא נגמר 2-2 , המשחקים מול ביתר שנה שעברה.

תמיד אותה שאננות חוסר רוח לחימה או איך שלא תקרא לזה , לא רוצה שיחזרו הנקודות רוצה שישנו כבר את הגישה לחזור לדרוס אם אפשר לשים עוד אחד לשים עוד אחד.

עריכה : אנחנו משחקים מצוין כבר הרבה שנם לא שיחקנו ככה

לא מבין את הפליאה על מה שקרה, כשטיבי בהרכב (טעות של גול למשחק באופן קבוע. היום בכלל שבר את כל השיאים) והאופציות שלנו על הספסל הן פיליפנקה, ריקן, יצחקי, דור פרץ וסושיץ'.

חסרים לנו יותר מידי שחקנים משמעותיים, אפילו אם חלקם לספסל (דסה, טב"ח, גולסה, מיכה, שוינפלד), זה יותר מידי.

מה לעזאזל קורה עם השחקנים האלו (למעט טב"ח, אני מדבר על הפצועים)?

אני בטוח שאם השחקנים האלו היו בריאים ובכושר ונניח גולסה היה משחק במקום ייני, טב"ח היה משחק במקום טיבי, דסה במקום שפונגין ומיכה\שוינפלד על הספסל במקום ריקן\יצחקי\סושיץ', היינו רואים תוצאה אחרת לגמרי.

זה לא מסביר למה אלירן עטר לא נכנס, למה וידאר ירד וכו', אבל זה פשוט מתסכל על הפציעות האלו.