Jump to content

אשקלון נגד מכבי | מבחן חשוב

Sawyerdroid

Recommended Posts

אני חייב להגיד משהו, ליצחקי אסור לשחק בשום משחק גם כמחליף, יחס הספיגות שלנו כשהוא משחק פשוט זוועתי.

מסכים. החילוף הכי נכון היה עטר לשמאל ובלקמן לחוד אם כבר.

להרחיק אותך לצמיתות.

ממש אבל

שמע עומר חלאס עם הגניבת דעת.

אתה נותן השוואות מהתחת, בשורת התחתונה מחזור 6 ויש לך תבוסה במחזור פתיחה , תיקו עם חיפה בבית ותיקו מביך עם אשקלון בחוץ.

במבחן התוצאה אנחנו נכשלים בנתיים.

המשחק הזה הזכיר לי את זניט, אמנם פחות הזוי אבל דחילאק, אשקלון , 2-0 דקה 80 , חוטפים 2 ומחמיצים פנדל.

אם זה היה נקודתי והיינו אחרי 4 נצחונות ותיקו, הייתי אומר סבבה קורה , זה לא המצב , קצב צבירת הנקודות הוא של קבוצת מרכז טבלה , גם אם היכולת לא .

שמע גבר

אחרי כל משחק לא טוב של מכבי כל הפסימים יוצאים ומתחילים לטנף.זה שעומר מאלה שמנסה לראות את הצד הטוב זה לא אומר שהוא גנב דעת.אהבתי את מה שראיתי ממכבי שלי עד החילופים.לחץ בכל מגרש,התקפות יפות,הגנה חזקה

בשתי המשחקים האחרונים (לא אשקלון) שיחקת מעולה ולא הצלחת להבקיע,קורה גם לטובים ביותר

היום עד החילופים שלך שיחקת טוב.

מה לעשות חילופים לא נכונים +הרבה מזל שלהם והם הצליחו להשוות ואנחנו בזמן הזה להחמיץ פנדל

ודרך אגב מי אלה הבני זונות שהלכו שם מכות עם ייני.

סבבה, אז תרימו ידיים אם זה מה שעושה לכם טוב. אני ממשיך להאמין והייתי מאמין גם אם היינו עם ארבעה הפסדים. כין אין שום דרך אחרת לנצח.

שמע , להגיד שהכל בסדר זה בשבילי ברמת הפועל מעודדים בסוף ה4-0 .

אנחנו לא צבועים, ולא רובוטים , שורה תחתונה 30 דקות נפל עם חילופים הזויים ולקינוח החמצת פנדל דקה 90, הפסדת נקודות שהיית חייב אבל חייב לקחת אחרי פתיחת עונה צולעת גם ככה .

לזה שהגיב מעליי, אף אחד פה לא יצא ושרף פחים בק"ש , כולם פה מרגישים חרא , חלק מוציאים את זה בנושא משחק, לא קרה כלום.

היה ברור לך שנספוג פעמיים? מצחיק שאתה תמיד מופיע כשמשהו לא הולך.

ראשית כל מחמיא לי שאתה עוקב אחריי ואחר הודעותיי.

בכנות אני אומר לך, אני אדם פסימי מטבעי, עד שהשופט לא שורק לסיום אני בלחץ אטומי גם שאנחנו ביתרון אסטרונומי. כל המחצית השנייה כדורים שרקו לך באזור הרחבה, ובקושי ניסית לצאת קדימה, זו לא גזירת גורל, אלה בעיות של עייפות ושאננות כמו שאמרנו פה לא מעטים, והצוות המקצועי במשחק הספציפי היום כשל בתפקידו ברגעי האמת, לא צריך להעלב מכל הודעת ביקורת, אני לרוב לא זורק רפש והולך, אלה מסביר את דעתי כפי שמתבטא כראות עיניי, זכותך לא להסכים כמובן, אבל אין הדבר אומר שאני הצודק או שמא אתה..

אנחנו לא צבועים, ולא רובוטים , שורה תחתונה 30 דקות נפל עם חילופים הזויים ולקינוח החמצת פנדל דקה 90, הפסדת נקודות שהיית חייב אבל חייב לקחת אחרי פתיחת עונה צולעת גם ככה .

לא אמרתי שהכל בסדר. אני גם עצבני. אבל לשקוע במרה שחורה ולצאת על הקבוצה שלך לא ייתן כלום עכשיו.

המזל שלנו הוא שהעונה הליגה באמת מאוד חלשה.

ככה שכל הדיבורים על קצב צבירת נקודות לא של אלופה הם בולשיט.

למרות העדנה של הפועל חיפה זה ברור לכל טמבל שאוטוטו הם יתיישרו עם הפוטנציאל שלהם.

וביתר כבר ידאגו לחרבן לעצמם כמו תמיד.

גם העונה זה יהיה בינינו ובין באר שבע וכיוון שגם הם רחוקים מלהבריק וצוברים נקודות בקצב דומה לשלנו באמת שלא קרה כלום (מבחינת האליפות).

המזל שלנו הוא שהעונה הליגה באמת מאוד חלשה.

ככה שכל הדיבורים על קצב צבירת נקודות לא של אלופה הם בולשיט.

למרות העדנה של הפועל חיפה זה ברור לכל טמבל שאוטוטו הם יתיישרו עם הפוטנציאל שלהם.

וביתר כבר ידאגו לחרבן לעצמם כמו תמיד.

גם העונה זה יהיה בינינו ובין באר שבע וכיוון שגם הם רחוקים מלהבריק וצוברים נקודות בקצב דומה לשלנו באמת שלא קרה כלום (מבחינת האליפות).

ראיקוביץ׳ יצא חלש רצח בגול.

דיפלקשן my ass, כדור 15 ס״מ מהיד שלך.

גם אני לא הבנתי למה אף אחד לא מדבר על זה בכלל.

נראה כמו כדור שהוא צריך לקחת למרות שינוי הכיוון.

• מנהלים ראשיים

אם אחרי חיפה היו את כל הסיבות לאופטימיות אז פתאום כל האוויר יוצא מהבלון.

לא רק של השחקנים, גם של האוהדים.

בשלושה משחקים שהיינו טובים הוצאנו 2 מ 9. זה פשוט מרתיח.

הגרוע בכל הסיפור, שבסוף העונה אתה מסתכל על הטבלה ולא מבין איך איבדת שם נקודות. בדיוק כמו שהיה בעונה הקודמת.
סעמק.

ברור שהיינו חייבים לקחת את הנק', אבל פשוט הפסקנו לשחק אחרי ה-2-0, ונתנו לקבוצה עם מהירות בחלק ההתקפי כמו אשקלון לחזור למשחק, אבל גם זה קרה אחרי קומדיית טעויות של ההגנה, לא מכדורגל גדול של אשקלון.

גם אני לא הבנתי למה אף אחד לא מדבר על זה בכלל.

נראה כמו כדור שהוא צריך לקחת למרות שינוי הכיוון.

יש נטייה בכל דיפלקשן לנקות את השוער מאשמה, זה קשקוש.

כדור אצלו ביד, קרס שם לריצפה בקטע מגוחך.

ראשית כל מחמיא לי שאתה עוקב אחריי ואחר הודעותיי.

בכנות אני אומר לך, אני אדם פסימי מטבעי, עד שהשופט לא שורק לסיום אני בלחץ אטומי גם שאנחנו ביתרון אסטרונומי. כל המחצית השנייה כדורים שרקו לך באזור הרחבה, ובקושי ניסית לצאת קדימה, זו לא גזירת גורל, אלה בעיות של עייפות ושאננות כמו שאמרנו פה לא מעטים, והצוות המקצועי במשחק הספציפי היום כשל בתפקידו ברגעי האמת, לא צריך להעלב מכל הודעת ביקורת, אני לרוב לא זורק רפש והולך, אלה מסביר את דעתי כפי שמתבטא כראות עיניי, זכותך לא להסכים כמובן, אבל אין הדבר אומר שאני הצודק או שמא אתה..

אז גם נגד נתניה וקרית שמונה היית בטוח שנספוג?

ברור שהיינו חייבים לקחת את הנק', אבל פשוט הפסקנו לשחק אחרי ה-2-0, ונתנו לקבוצה עם מהירות בחלק ההתקפי כמו אשקלון לחזור למשחק, אבל גם זה קרה אחרי קומדיית טעויות של ההגנה, לא מכדורגל גדול של אשקלון.

לא בשביל משהו , אבל לא כזה אכפת לי מי האשם התורן , פתאום מאשימים את ראיקו, הגול הראשון על טיבי וגונזלס, זה לא משנה.

בפועל קצב צבירת נקודות גרוע, אנשים מפנטזים על אליפות עם 65 נקודות , אני אישית לא רואה את זה קורה .

מכבי תהיה חייבת לצבור נקודות בקצב של אלופה כדי לקחת אליפות .

ובבקשה שאף אהבל פה לא יביא את העונה של פאקו כדוגמה .

אם אחרי חיפה היו את כל הסיבות לאופטימיות אז פתאום כל האוויר יוצא מהבלון.

לא רק של השחקנים, גם של האוהדים.

בשלושה משחקים שהיינו טובים הוצאנו 2 מ 9. זה פשוט מרתיח.

הגרוע בכל הסיפור, שבסוף העונה אתה מסתכל על הטבלה ולא מבין איך איבדת שם נקודות. בדיוק כמו שהיה בעונה הקודמת.

סעמק.

הודעה מדוייקת ביותר, וטוב שזה מגיע ממך, כי בתור מנהל אנשים יתייחסו בכבוד לדברייך, ולא ינסו להוציא עצבים על יוזרים שרחמנא ליצלן מעזים לומר שמאוכזבים מהמשחק..

ההגנה הכי חלשה בהיסטוריה מבקיעים לנו בקלות לא נורמאלית

ההגנה בדיחה זה ידוע

אבל זה רק ממחיש כמה הפספוס מול חיפה גדול קבוצה שאפילו לא שיחקה