Jump to content

אשקלון נגד מכבי | מבחן חשוב

Sawyerdroid

Recommended Posts

זניט לא השפיע. זה תירוץ חסר כל היגיון לזה שהתחלנו לאבד נקודות חודש שלם אחר כך.

נצחון על הגמלים בטרנר יהיה התשובה כמו הדרבי(מה שקרה אחכ לא קשור)

ובעונה של פאולו קרה אותו דבר בבית נגד מכבי פ"ת. זה גמר אותנו אז?

שמע עומר חלאס עם הגניבת דעת.

אתה נותן השוואות מהתחת, בשורת התחתונה מחזור 6 ויש לך תבוסה במחזור פתיחה , תיקו עם חיפה בבית ותיקו מביך עם אשקלון בחוץ.

במבחן התוצאה אנחנו נכשלים בנתיים.

המשחק הזה הזכיר לי את זניט, אמנם פחות הזוי אבל דחילאק, אשקלון , 2-0 דקה 80 , חוטפים 2 ומחמיצים פנדל.

אם זה היה נקודתי והיינו אחרי 4 נצחונות ותיקו, הייתי אומר סבבה קורה , זה לא המצב , קצב צבירת הנקודות הוא של קבוצת מרכז טבלה , גם אם היכולת לא .

איבוד כדור הזוי של טיבי שהתחיל את כל הפיאסקו, ההחמצה של הפנדל הייתה ידועה מראש אבל קיוויתי שנוכל לכבוש אח"כ, לצערי זה לא קרה. 2 נקודות זה לא כזה משמעותי אבל זה סופר מעצבן ומתסכל. חילופים לא טובים, יצחקי לא מוסיף וזה עוש מילא אבל סושיץ וריקן? עדיף גבר לא לבצע חילוף. מה לעזאזל קרה פה?

שיצחקי ילך כבר לעונת פרישה באשקלון.

יש לנו כלכך הרבה מזל שמי שמעלינו זה הפועל חיפה,

פנים למחזור הבא לזיין את הליגה ולפתוח פער יאלה!

כל משחק מחדש אומרים את זה חלאס כבר אנחנו משחקים חרא ואם לא נשתנה אפשר רק לחלום על אליפות.

מי זה בשבילכם? אני מדבר בשם עצמי בלבד, לי הקטן שבאדם היה ברור שנחטוף לפחות פעמיים, ולא אני לא נביא ולא מתיימר להיות, ובפנדל כל פסימיסט מתחיל ידע מה עומד להתרחש..

מזל זה מזל, אבל עלייך לנסות ליצור את אותו המזל, ולהפסיק לשחק מחצית שלמה אומר שדי ניסית להתגרות במזל המדובר, ובסוף חטפת..

היה ברור לך שנספוג פעמיים? מצחיק שאתה תמיד מופיע כשמשהו לא הולך.

מספיק עם השטויות, שאננות עייפות ישבתי בבית והעברתי ערוץ, מי היה מאמין, זה לא זניט

שאננות ועייפות זו בעיה חמורה ראשית כל, קח בחשבון שאנו בתחילת העונה ובכל זאת יש לפעמים גם לאוהדים תחושה של אמצע עונה.

ואגב, אם לא היית מעביר ערוץ היה נוכח לדעת שהצדק די נעשה למורת ליבנו, העניין הגרוע מכל הוא שהתחושה שהיתה לך היתה גם לצוות המקצועי שעשו חילופים רנדומלים לחלוטין, וכך זה גם נראה..

שמע עומר חלאס עם הגניבת דעת.

אתה נותן השוואות מהתחת, בשורת התחתונה מחזור 6 ויש לך תבוסה במחזור פתיחה , תיקו עם חיפה בבית ותיקו מביך עם אשקלון בחוץ.

במבחן התוצאה אנחנו נכשלים בנתיים.

סבבה, אז תרימו ידיים אם זה מה שעושה לכם טוב. אני ממשיך להאמין והייתי מאמין גם אם היינו עם ארבעה הפסדים. כין אין שום דרך אחרת לנצח.

שיחקנו ממש טוב והרבה הזדמנויות, חבל ששוב מורידים תרגל מהגז ולא הורגים את המשחק כמו בתקופת אוסקר .

טיבי פשוט צריך לעבור סדרת טיפולים שוקל לתת לו תוספים רק שירחיקו אותו מהמגרשים פשוט לא מבין מה יש לו.