Jump to content

אשקלון נגד מכבי | מבחן חשוב

Sawyerdroid

Recommended Posts

מה נסגר עם השטויות האלה?

איזה נזק ? מה חבל? עוד רגע תבטלו מנויים (ואם היו אז הוראות קבע)

כולה שיר. קצת גס קצת חסר טעם אבל לא יותר מזה. הפועל זונה שמוצצת לכל השכונה זה יותר אנין בעינכם?

אולי תגידו שזה שיר סרסרות.

אפשר לאהוב, אפשר פחות. מי שממש חייב שישרוק בוז לשיר. אבל מה ההתרגשות וההתייפייפות המטופשת הזאת כל פעם כאילו שהם הצטרפו לדעאש או מסרו את סודות האטום

זו לא התייפיפות. יש אנשים שמפריע להם כששרים על אונס. תאהב את זה או לא, זה מה יש. מותר להגיד את זה, בטח ובטח בפורום.

זו לא התייפיפות. יש אנשים שמפריע להם כששרים על אונס. תאהב את זה או לא, זה מה יש. מותר להגיד את זה, בטח ובטח בפורום.

יש אנשים שגם מפריע להם השיר שממש עכשיו שרים עם התצאו מפה רק עם רגליים ו ״אם הם ייצאו זה בארון״.

בסוף זה מגרש כדורגל עם מלא דעות אפשר ללמוד לחיות עם זה שמדי פעם ישירו שירים גסים ופשר להמשיך להתמרמר ולהזיל דמעה כל פעם שזה קורה ולנסות להעכיר את האווירה הבאמת נהדרת מתחילת העונה.

בנתיים מי שבמגרש ממשיך לדפוק הופעה.

דיי כבר הסכמנו לאווירה טובה ביציעים אז אל תחפשו רע

אוהבים את השיר? תנו תגרון ותהנו

לא אוהבים ? אל תשירו ותחכו לשיר שאתם אוהבים

כנ״ל לגבי שירים חדשים והשיפוט אליהם

הצלחתם ללמוד את המילים? מעולה תשירו

לא הצלחתם? תצטרפו איפה שאפשר ומקסימום לא יתפוס אז מן הסתם הוא יירד, לא צריך את השיפוט שלכם כדי שתפילו אותו מייד

ובנימה חיובית, מהטלוויזיה הקהל מעולה היום כיף לשמוע

אני לא יודע אם רק אני שם לב לזה אבל רודריגז מוותר מהר מדי ברגע שעוברים אותו, וזה לא שקשה כל כך לעבור אותו.

לא אוהב את זה.

יש אנשים שגם מפריע להם השיר שממש עכשיו שרים עם התצאו מפה רק עם רגליים ו ״אם הם ייצאו זה בארון״.

בסוף זה מגרש כדורגל עם מלא דעות אפשר ללמוד לחיות עם זה שמדי פעם ישירו שירים גסים ופשר להמשיך להתמרמר ולהזיל דמעה כל פעם שזה קורה ולנסות להעכיר את האווירה הבאמת נהדרת מתחילת העונה.

אין לי מה להיכנס לזה עכשיו באמצע המשחק, אני רק אומר שתפסיקו להשתיק דעות. לך מתאים השיר, לי אישית לא. אין צורך לקרוא לזה צביעות, אפשר לקרוא לזה ריבוי דעות בריא.

שחררו כבר.

קומדיה של טעויות.

לא יאמן כמה טיבי שחקן שלא חושב. פשוט כלום. עשה את כל הטעויות האפשרויות כדי לתת להם גול.

אסור לבן אדם הזה לראות מגרש.