Jump to content

סיכום התיקו מול ויאריאל בשלב הבתים אחריי צפייה בש.ח | תוצאה טובה מול קבוצה גדולה

Sawyer

Recommended Posts

תודה. חוץ מזה איך אפשר ללחוץ 90 דקות? זה לא אנושי.

גם הקטע שכל שנייה אמר "מכבי ביתרון מספרי מכבי ביתרון מספרי" כאילו שכל קבוצה שמשחקת עם 3 קשרים מול 2 חייבת לשלוט בכדור.

מה? אולי אני דמיינתי, אבל אני ראיתי מערך יהלום של ויאריאל עם 4 קשרים באמצע, 2 חלוצים מקדימה ומגנים שדוחפים חזק קדימה. יתרון באמצע לא היה לנו.

מבחינת פיזיות שכתבו פה - אני בקושי רואה ליגה ספרדית, והופתעתי. קיויתי קצת שמדובר בקבוצה עם שחקנים טכניים ומעט רכים. בפועל אני רואה קבוצה שבקושי עושה גליצ'ים (אם בכלל), מפני שהם פשוט לא צריכים. כל פעם ששחקן שלנו מקבל את הכדור יש שחקן ספרדי צמוד אליו, ולא צמוד כמו בליגת העל שלנו, אלא ממש צמוד עם דחיפות קלות בגב ובכתפיים כדי להוציא מאיזון משקל ולגרום לחוסר נוחות ולאבד את הכדור בפעולה הבאה. אלה דברים שפשוט לא רגילים לראות כאן. היה איזשהו שלב במשחק שהרגשתי שגם מכבי מסתגלת לזה אבל זה לא באותה רמה מן הסתם.

סך הכל משחק עם הרבה מזל מבחינת העובדה שלא ספגנו. היו להם 4 מצבים מעולים לגול, עוד 2 שיכלו להסתיים ברשת. כן, גם אנחנו יכלנו להבקיע פה ושם, שלא לדבר על פנדל שהיה יכול לשנות את פני המשחק (וגם להם הגיע פנדל די ברור בהמשך לדעתי). בסך הכל שיחקנו מול קבוצה ברמה גבוהה מאוד והוצאנו נקודה.

כעת אם מסתכלים קדימה ומנתחים את הבית שלנו, בשביל לעלות שלב אנחנו צריכים להוציא לפחות 4/6 מול אסטנה כדי שיהיה לנו יתרון מולם, לנצח את פראג בבית במחזור החמישי (כדי להשוות את ההפסד בחוץ), ולקוות שויאריאל תנצח פעמיים את פראג בשני המחזורים הקרובים, כדי שהנקודה שהוצאנו אתמול תהיה בעלת משמעות בקרב על העלייה. זה עדיין לא יבטיח עלייה אבל יתן סיכוי טוב מאוד. זה אמנם לא בשמיים אבל זה ממש קשה.

אפרופו פנדלים, מי הבועט שלנו?

קראתי באיזה מקום שבלקמן היה אחד מבועטי הפנדלים הכי טובים בכדורגל האנגלי.

בספורט 1

החברים של בלקמן ששיחקו איתו אומרים שבאימונים הוא עושה דברים מדהימים ויש לו פוטנציאל אדיר, אבל הוא לא מצליח לרוב להביא את היכולת הזאת למשחקים רשמיים. אפשר לראות בשערים שכבש כמה שלא היו מביישים את תחרות "השער היפה של העונה". יש לו בעיטת פצצה והוא יכול לעשות במשחק דברים מדהימים. טיפ אחד בכל זאת יכול להלהיב את אוהדי הצהובים. אומרים עליו שהוא אחד מבועטי הפנדלים הכי טובים בכדורגל האנגלי. "הייתי נותן לו לבעוט כל פנדל. קור הרוח שלו מדהים. הוא פשוט רוצח בפנדלים", אמר ניקולסון.

מה? אולי אני דמיינתי, אבל אני ראיתי מערך יהלום של ויאריאל עם 4 קשרים באמצע, 2 חלוצים מקדימה ומגנים שדוחפים חזק קדימה. יתרון באמצע לא היה לנו.

תסביר את זה לנמני. מעבר לזה , גם שסיטי עולה עם קשר אחורי אחד היא שולטת רוב המשחק בכדור , זאת הסתכלות שטחית כלכך על המשחק.

מבחינת פיזיות שכתבו פה - אני בקושי רואה ליגה ספרדית, והופתעתי. קיויתי קצת שמדובר בקבוצה עם שחקנים טכניים ומעט רכים. בפועל אני רואה קבוצה שבקושי עושה גליצ'ים (אם בכלל), מפני שהם פשוט לא צריכים. כל פעם ששחקן שלנו מקבל את הכדור יש שחקן ספרדי צמוד אליו, ולא צמוד כמו בליגת העל שלנו, אלא ממש צמוד עם דחיפות קלות בגב ובכתפיים כדי להוציא מאיזון משקל ולגרום לחוסר נוחות ולאבד את הכדור בפעולה הבאה. אלה דברים שפשוט לא רגילים לראות כאן. היה איזשהו שלב במשחק שהרגשתי שגם מכבי מסתגלת לזה אבל זה לא באותה רמה מן הסתם.

סך הכל משחק עם הרבה מזל מבחינת העובדה שלא ספגנו. היו להם 4 מצבים מעולים לגול, עוד 2 שיכלו להסתיים ברשת. כן, גם אנחנו יכלנו להבקיע פה ושם, שלא לדבר על פנדל שהיה יכול לשנות את פני המשחק (וגם להם הגיע פנדל די ברור בהמשך לדעתי). בסך הכל שיחקנו מול קבוצה ברמה גבוהה מאוד והוצאנו נקודה.

כעת אם מסתכלים קדימה ומנתחים את הבית שלנו, בשביל לעלות שלב אנחנו צריכים להוציא לפחות 4/6 מול אסטנה כדי שיהיה לנו יתרון מולם, לנצח את פראג בבית במחזור החמישי (כדי להשוות את ההפסד בחוץ), ולקוות שויאריאל תנצח פעמיים את פראג בשני המחזורים הקרובים, כדי שהנקודה שהוצאנו אתמול תהיה בעלת משמעות בקרב על העלייה. זה עדיין לא יבטיח עלייה אבל יתן סיכוי טוב מאוד. זה אמנם לא בשמיים אבל זה ממש קשה.

זה נראה ככה בגלל שהם שיחקו עם פורנאלס וסוריאנו כ"שחקני כנף", בפועל שניהם שחקני קישור, זה גם נראה על המגרש..

קראתי באיזה מקום שבלקמן היה אחד מבועטי הפנדלים הכי טובים בכדורגל האנגלי.

סקאריונה לא החטיא פנדל לעולם

אין נושא קיארטנסון אז אכתוב פה,

מפריע לי שכשהוא מוחלף הוא יורד ישר לחדר הלבשה כמו ילד קטן שנעלב, גם אתמול וגם מול חיפה וזכורות לי עוד כמה כאלה בעונה שעברה.

למה כל שחקן אחר שמוחלף יכול לשבת על הספסל אבל אתה לא? אתה מעל מישהו? אסור להחליף אותך?

אין נושא קיארטנסון אז אכתוב פה,

מפריע לי שכשהוא מוחלף הוא יורד ישר לחדר הלבשה כמו ילד קטן שנעלב, גם אתמול וגם מול חיפה וזכורות לי עוד כמה כאלה בעונה שעברה.

למה כל שחקן אחר שמוחלף יכול לשבת על הספסל אבל אתה לא? אתה מעל מישהו? אסור להחליף אותך?

עולה על העצבים.

נגע בכדור בערך 4 פעמים במשחק, ממש כאילו אנחנו עם עשרה שחקנים.

ועושה פרצופים סטייל בן בסט. שיירד מהעץ.

מאמין שאם הייתי רואה את ב"ש משחקת כמו ששיחקנו אתמול ומוציאה אותה תוצאה הייתי משלשל במכנסיים

לא זוכר מתי הייתי כלכך מרוצה משתי תוצאות תיקו רצופות

עולה על העצבים.

אין ספק שזו אשמתו שהקבוצה לא הצליחה להעביר אליו כדורים.

אין ספק שזו אשמתו שהקבוצה לא הצליחה להעביר אליו כדורים.

כשמצד אחד בלקמן ומצד שני עטר זו בהחלט נקודה בעייתית.

הם חייבים לחפש יותר את וידאר והוא מתרגז בצדק.

הוא הסקורר הכי גדול בקבוצה ללא עוררין, עם כל הכבוד לעטר ובלקמן, חייבת להיות הוראה של יורדי לחפש אותו יותר..

עולה על העצבים.

לא ראיתי אותו עושה פרצוף מיוחד, אבל נניח וכן. אז? נניח שהוא כעס וחשב שהוא צריך להישאר על המגרש ועשה 'פרצוף לא מרוצה'. אז? מה לכל הרוחות כבר קרה? הוא לא עומד באמות הטהרנות שלכם? זה מה שעולה לכם על העצבים?

ראבאק. הוא בן אדם. עבד כמו חמור, יש לו רגשות, עד גבול מסויים מותר לו להביע אותן, (מה שנכון לכולנו בכל סיטואציה). והוא לא עשה שום דבר שמצריך את הצדקנות ההו-כה-אהובה פה בפורום.

מה אתם רוצים מוידאר ? הוא לא קיבל כדור אחד אתמול, זה מתסכל אחושרמוטה. בכנפיים שיחקו 2 שחקנים שמתיימרים להיות סקוררים ולא כאלה שמגביהים יותר מדי לרחבה או מחפשים את החלוץ בפוזיציה טובה יותר, האמצע שלנו לא יצירתי כי סושיץ לא מספיק טוב ובאטוקיו לא שחקן של מספרים. הפרשנות שלכם לדברים תמיד שלילית כמו מיטב התקשורת הישראלית. נחנקנו.

מה אתם רוצים מוידאר ? הוא לא קיבל כדור אחד אתמול, זה מתסכל אחושרמוטה. בכנפיים שיחקו 2 שחקנים שמתיימרים להיות סקוררים ולא כאלה שמגביהים יותר מדי לרחבה או מחפשים את החלוץ בפוזיציה טובה יותר, האמצע שלנו לא יצירתי כי סושיץ לא מספיק טוב ובאטוקיו לא שחקן של מספרים. הפרשנות שלכם לדברים תמיד שלילית כמו מיטב התקשורת הישראלית. נחנקנו.

מה הקשר? החליפו אותך? תהיה מקצוען ותישאר על הספסל, מה אתה יורד לחדר הלבשה כמו איזה ילד.

עם כל הכבוד לתסכול שלו וזה לא שהוא היה מדהים, כמעט ולא ניצח במאבקים אווירים, לא שמר על הכדור והרבה אף פעמים מעדיף בכלל לא לקפוץ עם הבלם אלה לסמוך על טעות שלו שיפספס את הכדור.

אני מעריך אותו ואין בעיה שהוא מתוסכל אבל שלא יתנהג כאילו הוא מעל מישהו בקבוצה, הוא ממש עוד לא שם.

לא מבין מה רוצים ממנו. מלך.

גם על מלך מותר להעביר ביקורת.

מחליפים אותך? רד כמו גבר תלחץ את היד לשחקן שנכנס במקומך ושב כמו כולם.. אל תעקם פרצוף לא מתאים לשחקן מקצוען כמוך.

מבואס. תמיד רוצה להשאר על הדשא. תמיד רוצה לכבוש. תמיד רוצה להכריע משחקים.

הכל בסדר.

אם הוא יעבור את הגבול אנחנו ניהיה שם להעיר לו, כשחשוב ואכפת לו אנחנו יכולים רק להבין ולתמוך.