Jump to content

באטוקיו נגד ויאריאל

Armagedon

Recommended Posts

רק שיאפס את הרגל ואז מצבנו יהיה טוב (וכן כמו שאמרו קצת להתקדם)

חוץ מזה ??

מבסוט עליו רצח בהתחלה מלא פה כתבו עליו דברים רעים

אבל כיף לראות אותו משחק.

עושה לחץ בלי הפסקה,רץ לקבל כדור וגם עושה תנועה לעומק.

לחשוב מה היה קורה אם הוא ורודריגס יכלו לשחק ביחד גם באירופה.

באטוקיו מצוין, עושה המון תנועה ולוחץ על הגנת היריב.

אולי הוא חייב לבעוט 1-2 בעיטות ראשונות מתוך הרחבה לצבור ביטחון. כמו שחקן כדורסל שרק מנסה לזרוק מטווח NBA במקום להכנס לרחבה ולאפס את הידית.

חוצמיזה, עושה התקדמות מעולה מתחילת העונה.

לא חושב. אין לו מספיק עוצמה ודיוק. לסושיץ למשל יש שמאלית מלחיצה בכמה רמות מעל באטוקיו.

מ-30 מטר קשה יותר להביא עוצמה, אני מאמין שכשהוא יתחיל לבעוט מ-20-25 מטר זה ייראה יותר טוב.

עשה לחץ יפה ורץ הרבה אבל חייב לבוא יותר אחורה בהתקפה כדי לפתוח נתיבי מסירה ולהתחיל התקפות מאחור, מרגיש שהתחבא קצת שהכדור היה אצלנו וכקשר הקדמי בשלישיה באמצע הוא לדעתי פחות טוב משסושיץ יכול להיות..

אחלה שחקן, למרות בעיטות הדור מיכה שלו.

היה אחד המצטיינים שלי היום.

בכלל הוא ההוכחה שממהרים לקטול שחקן על סמך משחק וחצי, כמו תמיד אין פה בארץ סבלנות.

למרות כל המחמאות מרגיש לי ביציע שעדיין הרבה ממהרים להספיד אותו ועל כל שחרור כדור שלו מצקצקים ומתלוננים גם אם עושה בחירה נכונה, כאילו מצפים מממו כל הזמן לתת פס שעובר את כל ההגנה ומשאיר את בלאקמן מול שער ריק עמדנו מול הגנה של ויאריאל לא עכו.

אני אישית מאוד אוהב אותו

צריך להמשיך לבעוט רק עם קבלת החלטות טיפה חכמה יותר, כמו להתקדם עוד כשיש לו שטח.

שחקן מעולה, לוחץ גם בדקה 90 ומדביק איתו שחקנים, חוץ מזה גם משחרר לחץ טוב.

עם זאת החסרון שלו הוא במאבקים על כדור וחילוצים, גולסה מה איתך?

את הרצון שלו ואיכות הבעיטה אפשר כבר לציין, חסר לי מאוד לראות את יכולת המסירה שלו בשליש האחרון במגרש. לא מספיק מסוכן, לא מספיק.

אם באטוקיו וסושיץ' לא יתחילו לנפק מספרים, אף שחקן אחר בקישור לא יעשה את זה.

עם כל הכבוד להשתפחויות פה,

הוא לא השחקן שחסר לנו במרכז המגרש.

הוא רץ ומאוד משתדל שזה נחמד.

אבל הוא לא מחלץ מספיק כדורים בהגנה, לא זוכה בכדורי גובה וממש לא מחזיק את האמצע.

בהתקפה, ההרגשה שלי שאין לו כמעט בכלל מסירות מפתח לגול, האיומים שלו מרחוק מצחיקים לרוב וסטטיסטיקה יבשה בלי גול ובישול.

אז סבבה הוא רץ ומשתדל.

זה לא הזר שישדרג אותנו, לא קרוב.

מזר אתה מצפה למשהו אחר, לאיזה ברק שבזכותו בחרו בו ולא הביאו פשוט ישראלי על העמדה שלו. יכול להיות שאם אסתכל על המשחק מהתחלה ועד הסוף ואתמקד רק בו, אראה הרבה יותר דברים חיוביים ואקבל גם זוית צפיה של מאמן. הוא לא היה רע, אבל גם לא היה X פקטור. עם זאת אני לא מספיד אותו מעריך מאוד את הנחישות וההקרבה שלו, אני רק מקווה שהוא יבקיע מבעיטה רחוקה ומהר כי ככל שהזמן עובר ויהיו לו יותר החמצות כך הביטחון יורד והביצועים, שער אחד יכול להוריד אצלו את כל מפלס הלחץ, כי רואים שהוא מת להרשית כבר וזה מלחיץ אותו.

ראיקו- בום!

קיארטנסון- בום!

באבין- לא אפתח פה, יציב עד עכשיו, אם ימשיך כך עד ינואר יזכה לבום!

רודריגז- אהיה עדין, הרבה חושבים שמדובר פה בזר שלא היה הרבה זמן בכדורגל שלנו, אבל לא כדאי למהר, שם המשחק זה יציבות. פוטנציאל ויכולות יש, בכל זאת. גדל בריאל מדריד, שיחק עם הגדולים ביותר והיה מיועד להישאר איתם, אבל בהחלט עתיד להיות פצצה ארטילרית בכדורגל שלנו.

בטוקיו- מועיל, אך לא נותן אקסטרה ששחקן ישראלי לא יכול לתת, בינתיים, עד ינואר יש לו הרבה זמן להראות שיפור, אבל מצבו יותר טוב משל סוסיץ' כך שאין לו מה לדאוג.

סוסיץ'- הרבה פוטנציאל, אך עם זאת, חסר כושר, גופני ומשחק. נראה אדיש רוב הזמן ולא התאקלם. למזלו יש לו 3 חודשים להיכנס לעניינים. בכל אופן, תמיד יש גיבוי, ואם הוא לא יהיה מספיק טוב, המתאגרף מנתניה בהיכון להחליפו. הייתי עושה גם עסקת חבילה על דיא סבע ונותן להם בהשאלה את דור פרץ שישתפשף, נתניה רק תעשה לו טוב.

הבעיה שלכם שאתם מצפים מהזרים שכל משחק יהיו האקס פקטור. מכל הזרים שציינת אולי באבין היה ה"אקס פקטור".

באטוקיו היה אחד משלושת השחקנים הטובים של מכבי על המגרש אתמול אם לא הטוב מביניהם. יש לו חלק גדול בתיקו (הלדעתי מרשים) הזה.

היו רגעים לא מעטים שתוך כמה שניות הוא עבר מצד אחד לצד השני של המגרש. ושלושה מקרים שאני זוכר בהם מכבי הרוויחה כדור כתוצאה מהלחץ (המצוין והחכם) שלו.

אז הוא ימשיך לתת משחקים טובים ואתם תמשיכו לתת אשראי לזרים שהשתלבו הרבה פחות טוב ממנו אבל יש לכם איזה תחושה שהם "מעל הליגה".

זה עדיין מדהים אותי שאנשים מנתחים על סמך ראיקו ווידאר ומצפים שכל זר שמגיע יהיה ברמה הזו.

אם יש 6 זרים ברמה הזו זה הרכב שמתחרה על עליית שלב באלופות, אנחנו לא שם (עדיין, בתקווה).

אחלה שחקן באטוקיו, לא מעט פעמים שיחרר את הלחץ של ויאריאל נהדר ופתח את המשחק, תורם ללחץ של מכבי בעצמו והיה אחראי לאכמה שאיבודים של ויאריאל בדקות שממש נלחצנו אחורה.

צריך לאפס את הרגל, מקווה שייתן יותר מספרים אבל אני ממש מרוצה מהתקומה שלו לשטף של המשחק.

אתם מדברים כאילו יש פה אלף ישראלים שמביאים את מה שהוא מביא, יש פה בקושי בודדים (ואני אומר בודדים בשביל הפוליטקלי קורקט, אשמח אם מישהו יביא שם ספציפי) וגם הם יעלו מאתיים מיליון בערך, אחלה שחקן לרוטציה בקישור ובנתיים מהבולטים בקישור ההולך ומשתפר של מכבי.

מזר אתה מצפה למשהו אחר, לאיזה ברק שבזכותו בחרו בו ולא הביאו פשוט ישראלי על העמדה שלו. יכול להיות שאם אסתכל על המשחק מהתחלה ועד הסוף ואתמקד רק בו, אראה הרבה יותר דברים חיוביים ואקבל גם זוית צפיה של מאמן. הוא לא היה רע, אבל גם לא היה X פקטור. עם זאת אני לא מספיד אותו מעריך מאוד את הנחישות וההקרבה שלו, אני רק מקווה שהוא יבקיע מבעיטה רחוקה ומהר כי ככל שהזמן עובר ויהיו לו יותר החמצות כך הביטחון יורד והביצועים, שער אחד יכול להוריד אצלו את כל מפלס הלחץ, כי רואים שהוא מת להרשית כבר וזה מלחיץ אותו.

ראיקו- בום!

קיארטנסון- בום!

באבין- לא אפתח פה, יציב עד עכשיו, אם ימשיך כך עד ינואר יזכה לבום!

רודריגז- אהיה עדין, הרבה חושבים שמדובר פה בזר שלא היה הרבה זמן בכדורגל שלנו, אבל לא כדאי למהר, שם המשחק זה יציבות. פוטנציאל ויכולות יש, בכל זאת. גדל בריאל מדריד, שיחק עם הגדולים ביותר והיה מיועד להישאר איתם, אבל בהחלט עתיד להיות פצצה ארטילרית בכדורגל שלנו.

בטוקיו- מועיל, אך לא נותן אקסטרה ששחקן ישראלי לא יכול לתת, בינתיים, עד ינואר יש לו הרבה זמן להראות שיפור, אבל מצבו יותר טוב משל סוסיץ' כך שאין לו מה לדאוג.

סוסיץ'- הרבה פוטנציאל, אך עם זאת, חסר כושר, גופני ומשחק. נראה אדיש רוב הזמן ולא התאקלם. למזלו יש לו 3 חודשים להיכנס לעניינים. בכל אופן, תמיד יש גיבוי, ואם הוא לא יהיה מספיק טוב, המתאגרף מנתניה בהיכון להחליפו. הייתי עושה גם עסקת חבילה על דיא סבע ונותן להם בהשאלה את דור פרץ שישתפשף, נתניה רק תעשה לו טוב.

שחקן ישראלי מפחד מהכדור, מפחד מהמילה לחץ, תראו את המשחקים בליגת האלופות ששיחקנו עם קישור ישראלי + מיטרוביץ', נראינו לא קשורים,

בנוגע לבאטוקיו אני לא אומר שנראינו מעולה התקפית, אבל מה נראה לכם שאנחנו משחקים מול הגנה של ליגה לאומית ואל תתנו לי את המשחק מול חטאפה כדוגמה, ההגנה של ויאריאל זה מההגנות הכי טובות בליגה הספרדית, לראיה שנה שעברה הקבוצה ספגה 33 שערים בליגה (פחות מברצלונה וריאל- היחידה שספגה פחות מהם הייתה אתלטיקו), הם קנו את רובן סמאדו ב-14 מיליון יורו וכרגע הם מנסים להכניס אותו לעניינים בכל מחיר, כרגע הם משלמים על זה, אבל ברגע שהם משחקים עם הציוות של ויקטור רואיז ואלברו גונזאלס והמגנים הרגילים ההגנה שלהם מצוינת, וזו אחת הסיבות שהתקשינו מולם, לא בגלל באטוקיו.

עם כל הכבוד להשתפחויות פה,

הוא לא השחקן שחסר לנו במרכז המגרש.

הוא רץ ומאוד משתדל שזה נחמד.

אבל הוא לא מחלץ מספיק כדורים בהגנה, לא זוכה בכדורי גובה וממש לא מחזיק את האמצע.

בהתקפה, ההרגשה שלי שאין לו כמעט בכלל מסירות מפתח לגול, האיומים שלו מרחוק מצחיקים לרוב וסטטיסטיקה יבשה בלי גול ובישול.

אז סבבה הוא רץ ומשתדל.

זה לא הזר שישדרג אותנו, לא קרוב.

בידיוק מה שהתווכחתי עם חברים אתמול אחרי המשחק