Jump to content

מכבי - ויאריאל נושא משחק

DeepSpace

Recommended Posts

איזה פספוס בסוף, יכולנו לעקוץ.

תיקו מול ויאריאל שלוקחת את המפעל ברצינות זה ממש מכובד.

באטוקיו מצטיין.

שחקני מכבי פשוט בעטו כמו ילדות, לא ברור מה קורה במשחק הזה.

יכולנו לנצח בסוף, אבל גם יכולנו לחטוף לא מעט לפני זה. בסך הכל אני מעודד, עמדנו טוב מול קבוצה עדיפה ויצאנו עם נקודה. עכשיו המשימה הבאה תהיה להוציא 4-6 נקודות מהקזחים.

זין מי שלא היה קונה 0-0 מלחתחילה

מה זה קשור? תגובה מפגרת.

הייתי קונה 0-0 אם היינו משחקים כמו ששיחקנו נגד חיפה, ולא כמו היום.

שיחקנו משחק מהמבולגנים בתקופה בהגנה. פאניקה מוחלטת בהגנה שכוללת העפת כדורים סתמיים, לא עוברים את החצי, ובהתקפה קיבלנו הרמות לשום מקום ואיבודים אחרי איבודים.

משחק רע

שמעו שנמני זיין את המוח כל השידור וחזר על אותן מנטרות כל הזמן שמכבי עם 3 קשרים מול 2 של ויאריאל אז איך היא לא שולטת במשחק? הזוי..

מבין תצוגות הפרשות המביכות שלו זאת אחת ההזויות

מבין תצוגות הפרשות המביכות שלו זאת אחת ההזויות

לגמרי , גם הכי הזוי שכל חמש דקות הוא אמר "זה הזמן ללחוץ גבוה" כאילו זה אנושי ללחוץ כל המשחק , ובטח קבוצה כמו ויאריאל.

דוידזאדה מחצית ראשונה מצטיין, מחצית שניה חל ירידה גדולה. בסהכ חושב שהוא השחקן הכי טוב שלנו כרגע. משחק כדורגל ברמה גבוהה מאד.

תיקו זו תוצאה טובה, יש להם התקפה מפחידה. שמח שלא ספגנו מכזו קבוצה גול.

לגמרי , גם הכי הזוי שכל חמש דקות הוא אמר "זה הזמן ללחוץ גבוה" כאילו זה אנושי ללחוץ כל המשחק , ובטח קבוצה כמו ויאריאל.

אבל יש הבדל בין זה לבין מה שראינו.

מכבי לא לחצו בכלל, 3 שחקנים היו מול שחקן ואפחד מהם לא עשה תצעד אליו לנסות לקחת תכשור פשוט ליוו אותם. נכון אי אפשר ללחוץ 90 70 ו50 דק רצוף אבל לפחות תתנו פוש קצת, שבאטוקיו עשה לחץ הם איבדו כדור. (שאגב נראה כאילו יש לו כושר מפחיד)

מכבי לא לחצו בכלל, 3 שחקנים היו מול שחקן ואפחד מהם לא עשה תצעד אליו לנסות לקחת תכשור פשוט ליוו אותם. נכון אי אפשר ללחוץ 90 70 ו50 דק רצוף אבל לפחות תתנו פוש קצת, שבאטוקיו עשה לחץ הם איבדו כדור. (שאגב נראה כאילו יש לו כושר מפחיד)

מה זה קשור? תגובה מפגרת.

הייתי קונה 0-0 אם היינו משחקים כמו ששיחקנו נגד חיפה, ולא כמו היום.

שיחקנו משחק מהמבולגנים בתקופה בהגנה. פאניקה מוחלטת בהגנה שכוללת העפת כדורים סתמיים, לא עוברים את החצי, ובהתקפה קיבלנו הרמות לשום מקום ואיבודים אחרי איבודים.

משחק רע

תוצאה מעולה, יכלנו להוציא יותר ובאותה מידה יכלנו להפסיד, הצלחנו להוציא נקודה ועמדנו (לרוב) טוב נגדם גם עם ההרחקות הדביליות

10 דקות ראשונות לחץ של מכבי , ויאריאל בקושי נגעה בכדור, אחר כך לפרקים לחץ טוב לאורך המשחק.

בהתחשב במשחק שהיה בראשון , והעובדה שללחוץ קבוצה כמו ויאריאל בטירוף זה לא רעיון חכם , אני מרוצה.

בדקות האחרונות זה טבעי שנלך אחורה, ואני מעדיף את ההרחקות האלה מאשר התחכמויות של טיבי\בן חיים שמובילות לאיבוד כדור עמוק בצד המגרש שלנו.

ויאריאל לא המדד שלנו, אחלה הופעה למשך 70 דק', תוצאה שלא נתתי לה יותר מדי סיכוי.

שמרנו על הבית מול קבוצה הרבה יותר טובה מאיתנו, כל הכבוד.