Jump to content

משחק להעביר את הפקקים: השער הזכור ביותר

avich15

Recommended Posts

יש שניים:

השער של הייס בדרבי 2-0 בום וזהו.

ההקפצה האלגנטית של פריצה בקריית אליעזר ב3-0

ההקפצה של פריצה זה רגע שלא אשכח בחיים, מתנת היומהולדת הכי יפה שקיבלתי עד כה.

עוד רגע צרוב הוא השני של נמני בדרבי 4 הראשון ב91/92

ליגה: שבחון בדרבי דקה 90 קופץ לי ישר.

אחריו לא יודע למה, נמני בחופשית בטדי מחזור 2 בעונת הגלאקטיקוס.

אירופה: דור מיכה מול קייב בבלומפילד

אבי נימני נגד טייבה 1-2

בעט חופשית שנהדפה בחומה, השתלט על הכדור חוזר עשה את הסיבוב המפורסם שמשחיל בין רגליים של שחקן ובעט טיל לחיבורים.

ראזיץ ברדבי 3-1 נדמה לי אם אני לא טועה בשם, ניצחנו דרבי 3-1 עם נגיחה של נמני מקרן, אחרי זה סלאלום של עומר פרץ וסיומת של ביטון משהו ובסוף הגול של ראזיץ

אבי נימני נגד טייבה 1-2

בעט חופשית שנהדפה בחומה, השתלט על הכדור חוזר עשה את הסיבוב המפורסם שמשחיל בין רגליים של שחקן ובעט טיל לחיבורים.

במציאות זה קרה קצת אחרת

ראזיץ ברדבי 3-1 נדמה לי אם אני לא טועה בשם, ניצחנו דרבי 3-1 עם נגיחה של נמני מקרן, אחרי זה סלאלום של עומר פרץ וסיומת של ביטון משהו ובסוף הגול של ראזיץ

עונת 06/07, דרבי חוץ. אחרי שהפועל מחצית שלמה יושבת עלינו, ראזיץ׳ מפוצץ את השער בדקה 90 (בישול של שבחון לדעתי) ומביא לנו 3-1 מתוק מאוד

עטר נגד פריז בחופשית

עטר נגד הפועל רמת גן עם הפאלש

פריצה נגד חיפה עם הציפ

שלושתם ענקיים אבל אלן מסודי עם העקב לקמנאן בדרבי הכי זכור לי ואני עד היום פעם בכמה זמן מתענג על הגול הזה

השער בכורה של רודריגו ב 3-3 מול בית"ר בר"ג

אני לא אתאר את הגול כדי לא להתבזות

אבל אני זוכר טוב את הכרוז (מי זה) באקסטזה יותר מרשימה מסידי

כרגיל אחפור

זה השער שהכי זכור לי כי הוא גם הראשון שאני זוכר.

דריקס במספרת גמר גביע המדינה

מכבי נגד הפועל

עד היום לא בדקתי אבל 87/88

עכשיו כולכם (מי שנולד אז או סתם מטורפים של ארכיונים) תקפצו ותגידו שדריקס לא הבקיע בגמר ההוא נגד הפועל והמספרת שלו הייתה בכלל שנה לפני כן נגד מכבי חיפה.

אז אתם צודקים, אבל לכו תשכנעו ילד בן 8 שזיכרונו מטעה אותו. לכו תספרו לו שהמשחק שעליו הוא מבסס את האהדה שלו לקבוצה בכלל התנהל יותר בראש שלו מאשר במציאות

זכרתי שזה היה גמר גביע

זכרתי שזה היה נגד הפועל

ישבתי על השטיח אצל סבי והבטתי משועמם בטלויזיה ששידרה כדורגל. משחק בין צהובים לאדומים.

אני אפילו זוכר שבפתיחה לפני המשחק הזכיר השדר (ארבל?) שמכבי ספגה עשירייה ממכבי חיפה.

שאלתי את סבי בעד מי הוא/אנחנו. הוא הביט בי במבט מאוכזב לא מבין איך החינוך שלו נכשל ככה.

כדורגל לא כל כך עניין אותו אבל מאז שאני תינוק בערך הוא סיפר לי על הקומוניסטים הרוסים שגרועים בעיניו כמו הנאצים, אחרי שהגלו אותו ומשפחתו לסיביר ורצחו בדרך את אביו.

צבע אדום זה הרבה יותר מדגל אדום מבחינתו. זה יסוד הרוע בעולם.

הייתי מרותק מאותו רגע וזוכר שקפצתי כשמכבי ניצחו (נקמנו בקומוניסטים הרשעים מתל אביב). אבל בראש שלי במשך שנים הייתה תמונה של דריקס לוקח את המשחק עם מספרת מטורפת (היום היא נראית לי)

במשך הזמן הבנתי שכנראה יש לי איזה חור בסיפור אבל רק עכשיו הנושא הזה גרם לי לבדוק את הפרטים.

אני יכול רק לשער שבפרומו למשחק יחד עם הדיון על העשירייה שחטפנו הראו גם את השערים מגמר הגביע של השנה הקודמת וזה מה שנחקק לי בזיכרון יותר מכל.

השער השני שאני זוכר (עדין מהטלוויזיה) זה גל הרשליקוביץ בדרבי 4-0 (תחילת העונה של 91-92) שפתח במכבי את העת המודרנית ומבחינתי את ההפיכה לאוהד פעיל

במשחקים שנכחתי במגרש:

שוקאנוב דקה 96 ברמת גן נגד בית שאן

אלון ברומר בבאר שבע

נימני נגד ביתר באליפות של 96 משער 7.

חמש דקות אחרי שקורנפיין לקח לו פנדל

ההקפצה של פריצה זה רגע שלא אשכח בחיים, מתנת היומהולדת הכי יפה שקיבלתי עד כה.

עוד רגע צרוב הוא השני של נמני בדרבי 4 הראשון ב91/92

נמני כבש רק אחד בדרבי הזה. דריקס שם 2 והרשליקוביץ שם עצמי

כרגיל אחפור

זה השער שהכי זכור לי כי הוא גם הראשון שאני זוכר.

דריקס במספרת גמר גביע המדינה

מכבי נגד הפועל

עד היום לא בדקתי אבל 87/88

עכשיו כולכם (מי שנולד אז או סתם מטורפים של ארכיונים) תקפצו ותגידו שדריקס לא הבקיע בגמר ההוא נגד הפועל והמספרת שלו הייתה בכלל שנה לפני כן נגד מכבי חיפה.

אז אתם צודקים, אבל לכו תשכנעו ילד בן 8 שזיכרונו מטעה אותו. לכו תספרו לו שהמשחק שעליו הוא מבסס את האהדה שלו לקבוצה בכלל התנהל יותר בראש שלו מאשר במציאות

זכרתי שזה היה גמר גביע

זכרתי שזה היה נגד הפועל

ישבתי על השטיח אצל סבי והבטתי משועמם בטלויזיה ששידרה כדורגל. משחק בין צהובים לאדומים.

אני אפילו זוכר שבפתיחה לפני המשחק הזכיר השדר (ארבל?) שמכבי ספגה עשירייה ממכבי חיפה.

שאלתי את סבי בעד מי הוא/אנחנו. הוא הביט בי במבט מאוכזב לא מבין איך החינוך שלו נכשל ככה.

כדורגל לא כל כך עניין אותו אבל מאז שאני תינוק בערך הוא סיפר לי על הקומוניסטים הרוסים שגרועים בעיניו כמו הנאצים, אחרי שהגלו אותו ומשפחתו לסיביר ורצחו בדרך את אביו.

צבע אדום זה הרבה יותר מדגל אדום מבחינתו. זה יסוד הרוע בעולם.

הייתי מרותק מאותו רגע וזוכר שקפצתי כשמכבי ניצחו (נקמנו בקומוניסטים הרשעים מתל אביב). אבל בראש שלי במשך שנים הייתה תמונה של דריקס לוקח את המשחק עם מספרת מטורפת (היום היא נראית לי)

במשך הזמן הבנתי שכנראה יש לי איזה חור בסיפור אבל רק עכשיו הנושא הזה גרם לי לבדוק את הפרטים.

אני יכול רק לשער שבפרומו למשחק יחד עם הדיון על העשירייה שחטפנו הראו גם את השערים מגמר הגביע של השנה הקודמת וזה מה שנחקק לי בזיכרון יותר מכל.

השער השני שאני זוכר (עדין מהטלוויזיה) זה גל הרשליקוביץ בדרבי 4-0 (תחילת העונה של 91-92) שפתח במכבי את העת המודרנית ומבחינתי את ההפיכה לאוהד פעיל

במשחקים שנכחתי במגרש:

שוקאנוב דקה 96 ברמת גן נגד בית שאן

אלון ברומר בבאר שבע

בגמר מול הפועל היה גול מעולה של מיקי כהן והיה שם בישול של דריקס בחזה אם כבר הזכרת אצ המשחק