Jump to content

גו'רדי על ויאריאל: "לא יחוו אווירה מחשמלת ולא ירגישו מאויימים"

DeepSpace

Recommended Posts

"כשנשאל על האווירה שתחווה ויאריאל במגרש, ענה קרויף בכנות: “הם יפגשו אוהדים שתומכים בנו מאוד, אבל הם לא יחושו מאוימים. אנחנו משחקים באצטדיון שהוא לא שלנו, מכיוון שהאצטדיון שלנו בשיפוצים. שם, הם היו חווים אווירה מחשמלת, עכשיו זה אחרת”."

http://www.one.co.il/Article/17-18/1,711,3,0/298996.html?ref=hp

בקשה מכל מי שמגיע היום: תראו לג'ורדי שקבוצות יכולות (וצריכות) להרגיש מאויימות גם בנתניה. כל מה שצריך זה לעשות רעש כשהם מחזיקים בכדור.

סוף סוף הוא מעז לדבר על זה.

מצידו כלפי חוץ לתקשורת ולקהל, אסור לו להשתמש בבעיה הזאת כתירוץ.

זה היה ברור עוד שעזבנו את בלומפילד, נתניה או פ"ת זה לא זה.

בלומפילד היה מביא נקודות עצם המהות שלו.

ב"ש בלי טרנר היו עושים חמוצים עוד 40 שנה.

זה אחרת שאתה בבית שלך עם אצטדיון מלא, סגור מכל הצדדים והקהל על הראש של היריבה והשופטים. הכל שונה במצב כזה, כל הדינאמיקה של המשחק.

בבלומפילד קבוצות היו מפחדות לגעת בכדור, 3 שניות של בוז והכדור היה חוזר אלינו. היית מרגיש באמת שאתה מעודד באטרף וזה ממש משפיע ומביא שער.

בבלומפילד מקרים כמו תפיסה ברורה של קרלוס בחולצה של ארבייטמן אחרון לשער, או תפיסה של אבוחצירא נגד ק"ש דקה 90 ברחבה לא ישרקו לרעתנו. לעומת זאת בנתניה זה ישרק בקלות לטב"ח.

כמו שנשרק בטרנר בקלות לטובת מליקסון עם דסה במשחק עונה.

זה ממש לא מקרי חברים..

נצטרך לסבול וממש ולירוק דם עד שנחזור לשם, אבל אז נחזור לזיין את כולם בגדול.

באר שבע זכו באליפות כשהיה לך את בלומפילד...

איצטדיון ביתי זה סופר חשוב אבל עונה שעברה עד אפריל שהכל היה גארבץ' צברנו יותר נקודות בנתניה מאשר בלומפילד ממה שזכור לי.

אם יביאו לנתניה את האנרגיות שהיו מביאים לבלומפילד האפקט יהיה קרוב מאוד לשל בלומפילד.

אבל כן, אי אפשר להאשים את הקהל... הנסיעה הארוכה, המרמור, הפקקים, הכסף.. זה מתיש.

זה אחרת שאתה בבית שלך עם אצטדיון מלא, סגור מכל הצדדים והקהל על הראש של היריבה והשופטים. הכל שונה במצב כזה, כל הדינאמיקה של המשחק.

בבלומפילד קבוצות היו מפחדות לגעת בכדור, 3 שניות של בוז והכדור היה חוזר אלינו. היית מרגיש באמת שאתה מעודד באטרף וזה ממש משפיע ומביא שער.

בבלומפילד מקרים כמו תפיסה ברורה של קרלוס בחולצה של ארבייטמן אחרון לשער, או תפיסה של אבוחצירא נגד ק"ש דקה 90 ברחבה לא ישרקו לרעתנו. לעומת זאת בנתניה זה ישרק בקלות לטב"ח.

זה ממש לא מקרי חברים..

בלומפילד החדש מפוצץ ב-30 אלף צופים נגד חיפה זה נגמר 5-0

הזכיר לי את פיני גרשון בימים הגדולים, לפני משחק חשוב בהיכל:

״הקהל של מכבי מפונק״ .. הטריף את הקהל ובאותו ערב היתה תצוגת עידוד שהרבה זמן לא נראתה ונשמעה בהיכל עד אז.

הזכיר לי את פיני גרשון בימים הגדולים, לפני משחק חשוב בהיכל:

״הקהל של מכבי מפונק״ ..

באותו ערב היתה תצוגת עידוד שהרבה זמן לא נראתה ונשמעה בהיכל עד אז.

זכור לי ציטוט שאמרת על שחקן שישחק נגד מכבי בכדורסל

הוא אמר משהו בסגנון ששום דבר לא הכין אותי לעוצמה של יד אליהו

הבוז היה כל כך חזק שהוא רק רצה לרדת מהפרקט ולחזור הביתה (הקבוצה שלו אגב הובסה באותו משחק)

זה ממש לא מקרי חברים..

בבלומפילד שער 7 בחימום היה מקלל את כל השחקנים של היריב

ובמשחק עצמו כל שחקן יריב שהיה מגיע לכיוון 11 היה רוצה למות

סעמק איך נתקענו עם הנתניה הזה איך

זכור לי ציטוט שאמרת על שחקן שישחק נגד מכבי בכדורסל

הוא אמר משהו בסגנון ששום דבר לא הכין אותי לעוצמה של יד אליהו

הבוז היה כל כך חזק שהוא רק רצה לרדת מהפרקט ולחזור הביתה (הקבוצה שלו אגב הובסה באותו משחק)

״ שעלינו בפעם הראשונה למגרש הרגשתי שנכנסתי ללוע של הר געש. באותו רגע במדרגות פראטו אמר לי שמפה לא נצא חיים, ממש באותן מילים, אבל אמרתי לו שזה תמיד ככה ואחרי כמה דקות זה עובר. בהצגת השחקנים הגיע שלב שקיבלנו מן הדף של שריקות בוז, אף פעם לא שמעתי כזה דבר, הרגליים שלנו ממש רעדו. אף פעם לא חשבתי שקהל יכול להשפיע עד כדי כך, אבל העסק נגמר עוד לפני שהתחיל. שם התחלתי להפנים שמה שאמר לי פראטו אולי היה נכון, במחצית כבר רצינו להיות במטוס. לעוף כמה שיותר מהר. הרגשנו כמו כלי השעשוע של מכבי והקהל שלה״

- (ג'יאנלוקה באזילה, סקיפר בולוניה, ניצול טבח ה-118-74 בגמר הפיינל פור 2004).

"היתה לנו הרגשה טובה לפני המשחק. הרגשנו שהלחץ על מכבי ונגיע כאנדרדוג ונשחק חופשי. היינו במצב מנטלי מצויין ומוכנים במאה אחוז, אבל ברגע שעלינו במדרגות לכיוון המגרש הכל השתנה. זה היה כמו להכנס ללוע הר געש. באותו רגע, במדרגות, פראטו אמר לי שמפה לא נצא בחיים, אבל אמרתי לו שתמיד זה ככה ואחרי כמה דקות זה עובר.

כאשר הגיעה הצגת השחקנים והציגו אותנו, היה מין הדף של שריקות בוז. אף פעם לא שמעתי כזה דבר. הרגליים שלנו ממש רעדו. זה מצב שלא ייאמן. אף פעם לא חשבתי שקהל יכול להשפיע כל-כך, אבל העסק נגמר עוד לפני שהתחיל. שם התחלתי להפנים שמה שאמר לי פראטו היה אולי נכון.

כאשר החל המשחק הכל התפוצץ לנו בפנים, ואם חשבתי שנתעלם מהקהל ומהאווירה, באה מכבי וגמרה את המשחק תוך חמש דקות. בפסק זמן הראשון רפשה כבר אמר שלא באנו להיות שטיח של מכבי, אבל גם הוא הבין את זה. זה היה פסק זמן משונה, כאילו כולנו הבנו שפה לא ננצח, אז שלפחות נילחם בשביל הכבוד. במחצית כבר רצינו להיות במטוס. לעוף כמה שיותר מהר. הרגשנו כמו כלי שעשוע של מכבי והקהל שלה".

״ שעלינו בפעם הראשונה למגרש הרגשתי שנכנסתי ללוע של הר געש. באותו רגע במדרגות פראטו אמר לי שמפה לא נצא חיים, ממש באותן מילים, אבל אמרתי לו שזה תמיד ככה ואחרי כמה דקות זה עובר. בהצגת השחקנים הגיע שלב שקיבלנו מן הדף של שריקות בוז, אף פעם לא שמעתי כזה דבר, הרגליים שלנו ממש רעדו. אף פעם לא חשבתי שקהל יכול להשפיע עד כדי כך, אבל העסק נגמר עוד לפני שהתחיל. שם התחלתי להפנים שמה שאמר לי פראטו אולי היה נכון, במחצית כבר רצינו להיות במטוס. לעוף כמה שיותר מהר. הרגשנו כמו כלי השעשוע של מכבי והקהל שלה״

- (ג'יאנלוקה באזילה, סקיפר בולוניה, ניצול טבח ה-118-74 בגמר הפיינל פור 2004).

מטורף הדבר הזה באמת

רק לחשוב כמה עוצמה היה פעם לקהל בכדורסל

והיום לצערי זה כבר לא ככה

מה עם האיצטדיון המיתולוגי של בני יהודה? אין איזו אופציית השכרה עד שבלומפילד ישופץ? יש מקום גם על הגגות של הבתים מסביב ככה שלא ייחסר מקום. ככה הם בטוח ירגישו מאויימים

הדבר הכי נורא בנתניה זה שאין קהל מאחורי השערים

את האמת היה עדיף לעשות יציעים רק מאחורי השערים ואת האחרים להשאיר ריקים או עם פוסטר ענק של קהל

הדבר הכי נורא בנתניה זה שאין קהל מאחורי השערים

באנגליה אין כזה דבר אצטדיון לא סגור, פה בארץ לאנשים אין מושג בכדורגל, הייתי מעדיף אפילו אצטדיון של 10K מקומות סגור על מה שיש כרגע בנתניה.

באר שבע זכו באליפות כשהיה לך את בלומפילד...

איצטדיון ביתי זה סופר חשוב אבל עונה שעברה עד אפריל שהכל היה גארבץ' צברנו יותר נקודות בנתניה מאשר בלומפילד ממה שזכור לי.

אם יביאו לנתניה את האנרגיות שהיו מביאים לבלומפילד האפקט יהיה קרוב מאוד לשל בלומפילד.

אבל כן, אי אפשר להאשים את הקהל... הנסיעה הארוכה, המרמור, הפקקים, הכסף.. זה מתיש.

ב"ש זכו באליפות כי הם בנו קבוצה מצויינת והיה להם רעב שגדול באחוז אחד ממה שהיה למכבי.

אי אפשר להביא לנתניה את האנרגיות שהיו מביאים לבלומפילד, וגם אם היה אפשר האפקט לא דומה בכלל.

חבר׳ה, אתם צודקים לגמרי, נתניה זה לא אותו דבר כמו בלומפילד ורחוק שנות אור מכך.

למרות זאת, בואו נשים את העניין הזה בצד, נבוא היום בטירוף ועם אנרגיות, נשתף פעולה, ניתן את הגרון ונוציא מנתניה את המיטב!

"היתה לנו הרגשה טובה לפני המשחק. הרגשנו שהלחץ על מכבי ונגיע כאנדרדוג ונשחק חופשי. היינו במצב מנטלי מצויין ומוכנים במאה אחוז, אבל ברגע שעלינו במדרגות לכיוון המגרש הכל השתנה. זה היה כמו להכנס ללוע הר געש. באותו רגע, במדרגות, פראטו אמר לי שמפה לא נצא בחיים, אבל אמרתי לו שתמיד זה ככה ואחרי כמה דקות זה עובר.

כאשר הגיעה הצגת השחקנים והציגו אותנו, היה מין הדף של שריקות בוז. אף פעם לא שמעתי כזה דבר. הרגליים שלנו ממש רעדו. זה מצב שלא ייאמן. אף פעם לא חשבתי שקהל יכול להשפיע כל-כך, אבל העסק נגמר עוד לפני שהתחיל. שם התחלתי להפנים שמה שאמר לי פראטו היה אולי נכון.

כאשר החל המשחק הכל התפוצץ לנו בפנים, ואם חשבתי שנתעלם מהקהל ומהאווירה, באה מכבי וגמרה את המשחק תוך חמש דקות. בפסק זמן הראשון רפשה כבר אמר שלא באנו להיות שטיח של מכבי, אבל גם הוא הבין את זה. זה היה פסק זמן משונה, כאילו כולנו הבנו שפה לא ננצח, אז שלפחות נילחם בשביל הכבוד. במחצית כבר רצינו להיות במטוס. לעוף כמה שיותר מהר. הרגשנו כמו כלי שעשוע של מכבי והקהל שלה".

אתם לא מבינים מה הלך שם. לא שמעו כלום לא שמעתי את החבר שעמד לידי. פשוט עבודה נטו. מטורף. ואפקטיבי ברמות הרבה יותר מכל שיר עידוד. בעונה עם אוסקר היה לנו את זה בבלומפילד, אולי זה הרעב והחיבור שהיה לקבוצה שראינו שסוףסוף אחרי כל השנים האלו יש פה מצב לאליפות. חבל שזנחנו את זה. רק בוז.

אתם לא מבינים מה הלך שם. לא שמעו כלום לא שמעתי את החבר שעמד לידי. פשוט עבודה נטו. מטורף. ואפקטיבי ברמות הרבה יותר מכל שיר עידוד. בעונה עם אוסקר היה לנו את זה בבלומפילד, אולי זה הרעב והחיבור שהיה לקבוצה שראינו שסוףסוף אחרי כל השנים האלו יש פה מצב לאליפות. חבל שזנחנו את זה. רק בוז.

אני דורש סיפורים על המשחק הזה בנסיעה הבאה לנתניה

שטדי נפתח הוא היה בלי יציעים מאחורי השער והוא היה מפחיד

כי החומות מאחורי השערים לפחות היו קרובות למגרש ויצרו תחושה של מגרש סגור, וכל משחק היו 12 אלף צופים.

בנתניה וגם פתח תקווה יש מאחורי כל שער כמו איזה גינה ציבורית. זה **** ויזואלי בעיניים הורס את כל האווירה. לשחקנים זה בכלל אסון אני חושב. עדיף לבנות עמודי ברזל בשיפוע לפרוס עליהם איזה בד יוטה עם הדפס כדי שלא ירגישו בחרא הזה. כמו יציע קטן מזוייף. אם הייתי מכיר מישהו במכבי הייתי שולח להם שרטוט של זה. זה קל לביצוע ולא יקר.