Jump to content

חשוב !

awaz

Recommended Posts

:doh: מספיק עם זה. גם אני הייתי מתוסכל וכעוס אחרי הגמר גביע, גם לי הייתה לי בטן מלאה על הארגון ועל מה שהיה בשנה-שנתיים האחרונות, אבל, יש שינוי באוויר ורואים את זה. לא משהו חרטה, לא דיבורים, מעשים.

יותר צהוב ביציע, יותר אנשי גדר, יותר צבע, דגלים ובאנרים, הגוש גדל ומתרחב, הקהל הרחב מתעורר ומשתף פעולה. קחו את החיובי ותנסו לחזק אותו במקום להעלות מהאוב את השלילי בכל הזדמנות. יאללה מכבי!

לאורך השנים תרמתי לארגון (כספית) ומאוד הערכתי את חברי הארגון/ים שמקדישים מזמנם למכבי מעבר להגעה למשחקים.

מבחינה "מקצועית" אין ויכוח שכשהוא רוצה הוא מכין את התפאורות ברמה אחרת משאר הארגונים בארץ.

יצא ובגמר הגביע ישבתי ביציע העידוד (בבלומפילד ישבתי בשבע והיום במזרחי תחתון) וראיתי מקרוב את ההתנהלות של הארגון בהפסקת העידוד וההתמקדות בשוטרים וביחס הקר כלפי מי שלא בארגון כאילו היו אוהדי הפועל ומאוד התאכזבתי(איתי אישית לא היה שום דבר מול הארגון במשחק).

מודה שמאז לא תרמתי (לא שכלכלת הארגון בנויה על התרומות שלי...).

אני חלילה לא אומר שלא לתרום לארגון, שכל אחד יעשה את מה שהוא רואה לנכון והלוואי שהארגון יוכיח שיפור לאורך זמן ויצליח ויהפוך לקונצנזוס (חיובי) בקהל.

לאורך השנים תרמתי לארגון (כספית) ומאוד הערכתי את חברי הארגון/ים שמקדישים מזמנם למכבי מעבר להגעה למשחקים.

מבחינה "מקצועית" אין ויכוח שכשהוא רוצה הוא מכין את התפאורות ברמה אחרת משאר הארגונים בארץ.

יצא ובגמר הגביע ישבתי ביציע העידוד (בבלומפילד ישבתי בשבע והיום במזרחי תחתון) וראיתי מקרוב את ההתנהלות של הארגון בהפסקת העידוד וההתמקדות בשוטרים וביחס הקר כלפי מי שלא בארגון כאילו היו אוהדי הפועל ומאוד התאכזבתי(איתי אישית לא היה שום דבר מול הארגון במשחק).

מודה שמאז לא תרמתי (לא שכלכלת הארגון בנויה על התרומות שלי...).

אני חלילה לא אומר שלא לתרום לארגון, שכל אחד יעשה את מה שהוא רואה לנכון והלוואי שהארגון יוכיח שיפור לאורך זמן ויצליח ויהפוך לקונצנזוס (חיובי) בקהל.

לא תורמים לארגון בשביל לממן להם כרטיסים למשחקים

בסופו של דבר התרומה הולכת לתפאורות וצביעת היציע לכן לדעתי אין מה לקשר בין ההתנהלות שלהם לתרומה למען הקבוצה