Jump to content

שיר צדק הורחק לאחר שנטל חומרים שניתנו לו בקבוצה

T.L MTA

Recommended Posts

מעניין אותי מה היה קורה בתקשורת במידה וטיבי היה בסיטואציה הזאת..מוכן להישבע שלפחות 3-4 כתבות בשבוע

"הקרטל של מיץ׳"

"השיטות האירופאיות של ג׳ורדי"

"לשלול 3 אליפויות"

"מאמן ישראלי היה עוצר את המחדל ומדליף בזמן"

מה זה החרא הזה, כתבות בסגנון "ברוך שובך" באתרי ספורט

הבן אדם הורשע בעבירת סמים ממריצים !!!!!

בושה

במדינות ספורט מתוקנות הוא ובאר שבע היו מוקצים.

• 3 weeks later...

וובה בראון מודה ששחקנים אחרים שיחקו מסוממים עם אותו התוסף

מספורט 5:

"שחקנים אחרים השתמשו בתוסף, אף אחד לא ידע"

וובה בראון, שחקן הפועל באר שבע לשעבר, בהתבטאות יוצאת דופן ב"בוקר ספורט" על מאחורי הקלעים של האירוע הדרמטי: "יכולתי ליפול באותה מידה. היה לשיר צדק מזל רע"

הקשר כאב יחד עם שיר צדק את פרשת תוספי המזון: "מהיום הראשון שזה קרה הייתי איתו, מהלילות שהוא לא ישן וחיפש מאיפה זה הגיע, הייתי איתו. כל שחקן יכול היה ליפול בזה, כי עוד כמה שחקנים השתמשו בדבר הזה. נתנו לו לשתות משהו ואף אחד לא ידע מה זה. גם אני הייתי יכול ליפול בזה. לרוע מזלו הוא זה שנפל בבדיקה".

מי שנכנס לאתרי הספורט לא יכול לפספס את הפסטיבל החדש. אופא אוסרת על שיר צדק להשתתף בטקס האליפות של בש ולהניף את הצלחת.

אנטישמים שם כולם, איך הם עושים דבר כזה?

הפועל באר שבע הגישה בקשה מיוחדת לאופ"א על מנת לאפשר לשיר צדק להשתתף בטקס הנפת צלחת האליפות שאמורה להתקיים מחר בערב, אך לאכזבת הקבוצה באופ"א סירבו לאשר זאת. "מאוד רצינו ששיר יהיה על הדשא עם כולם אחרי העונה הזו שהוא עבר. מאכזב שלא אישרו לנו", אמרו במועדון. לצדק יש חוזה בקבוצה לשנים הבאות.

צדק עצמו פרסם פוסט בנושא בו כתב: "חלק אחד הושלם. השעיה מאימונים למשך שבעה חודשים !! איזו התמודדות מלא תחושות ורגשות ובעיקר שקט. התעסקתי לראשונה בחיים שלי רק בעצמי ועשיתי מה שנכון רק בשבילי. עברתי את זה. כמו גדול. כמו שרק שיר צדק יכול.

חלק שני בעיצומו והוא הרבה יותר קשה. איזה מוזר ?? מאבד חלק מהדברים שמלווים אותי. כעס עצבים פסימיות. אז עצרתי ושמתי הכל בצד. זה טוב לי!? אני חוזר לבסיס. רוצה כל כך לחזור ולפעמים לא מצליח".

"אתה מבין שזו פציעה. לא בגוף. בנפש. אני מתחיל שיקום שאני יודע שאני אחזור ממנו חזק ומוצלח הרבה יותר.

והמטרה. החלק השלישי. לחזור למגרש ולהיות טוב יותר. שלם יותר. שקט יותר. ולנצל את השיעור שעברתי. התגעגעתי... אז לא באתי. אני תחרותי, לפעמים יותר מידי. לא עושה לי טוב להיות בצד בלי לקחת חלק. לצערי אסור לי להשתתף בטקס האליפות לכן אני בוחר לא להגיע ולראות מהצד. מקווה שתבינו אותי. ומאמין שנזכה להיות בטקס הזה שוב בשנה הבאה בעזרת השם!"

למה הסתום הזה מדבר אל עצמו בגוף שלישי ולמה הוא מדבר לעצמו

איזה נעל

הפועל באר שבע הגישה בקשה מיוחדת לאופ"א על מנת לאפשר לשיר צדק להשתתף בטקס הנפת צלחת האליפות שאמורה להתקיים מחר בערב, אך לאכזבת הקבוצה באופ"א סירבו לאשר זאת. "מאוד רצינו ששיר יהיה על הדשא עם כולם אחרי העונה הזו שהוא עבר. מאכזב שלא אישרו לנו", אמרו במועדון. לצדק יש חוזה בקבוצה לשנים הבאות.

צדק עצמו פרסם פוסט בנושא בו כתב: "חלק אחד הושלם. השעיה מאימונים למשך שבעה חודשים !! איזו התמודדות מלא תחושות ורגשות ובעיקר שקט. התעסקתי לראשונה בחיים שלי רק בעצמי ועשיתי מה שנכון רק בשבילי. עברתי את זה. כמו גדול. כמו שרק שיר צדק יכול.

חלק שני בעיצומו והוא הרבה יותר קשה. איזה מוזר ?? מאבד חלק מהדברים שמלווים אותי. כעס עצבים פסימיות. אז עצרתי ושמתי הכל בצד. זה טוב לי!? אני חוזר לבסיס. רוצה כל כך לחזור ולפעמים לא מצליח".

"אתה מבין שזו פציעה. לא בגוף. בנפש. אני מתחיל שיקום שאני יודע שאני אחזור ממנו חזק ומוצלח הרבה יותר.

והמטרה. החלק השלישי. לחזור למגרש ולהיות טוב יותר. שלם יותר. שקט יותר. ולנצל את השיעור שעברתי. התגעגעתי... אז לא באתי. אני תחרותי, לפעמים יותר מידי. לא עושה לי טוב להיות בצד בלי לקחת חלק. לצערי אסור לי להשתתף בטקס האליפות לכן אני בוחר לא להגיע ולראות מהצד. מקווה שתבינו אותי. ומאמין שנזכה להיות בטקס הזה שוב בשנה הבאה בעזרת השם!"

למה הסתום הזה מדבר אל עצמו בגוף שלישי ולמה הוא מדבר לעצמו

איזה נעל

זה לא הוא, זה השפעת האוקטופמין.