Jump to content

שיר צדק הורחק לאחר שנטל חומרים שניתנו לו בקבוצה

T.L MTA

Recommended Posts

לא כתבתי שאופ"א משתיקים את זה

אופ"א עשו את את ההליך שלהם כלפיי המקרה הנקודתי של שיר צדק ושם זה נגמר

משם עלו מסקנות (הקבוצה סיפקה) שהיו חייבות לעלות לסדר היום פה אצלנו בצורה הרבה הרבה יותר משמעותית ממה שהיה

מאיפה אתה יודע מה תהיה התשובה שלהם? מישהו טרח להקשות עליהם בעניין הזה מחוץ לאירוע הנקודתי של צדק?

אפילו בתקשורת איפה כל הכתבים הישראלים צמאי הדם שמועות והדלפות שלנו? כולם פתאום ילדים טובים שמסתפקים בכותרת של הקבוצה סיפקה בעקבות פסק הדין שפורסם?

תגיד לי שהם נקיים וחסינים משפטית - מקבל את זה

תגיד לי שלא הייתה פה הנחה ועצימת עיניים רצינית מצד גופי הכדורגל והתקשורת הישראליים ולא אאמין לך שאתה חושב ככה

דווקא קופמן, כמה שלא אוהבים אותו פה, העלה ומעלה את זה שוב ושוב בכל הזדמנות - שלא דיברו על זה מספיק, שלא חקרו מספיק וכו'.

תבינו שאף אחד לא ישאל את ב"ש שום דבר כי הכתבים שמסקרים אותה הם אוהדים שרופים שלה.

לפני שבוע או שבועיים אייל ברקוביץ ביקש מהכתב שמסקר את ב"ש שישאל במסיבת עיתונאים הבאה שלהם שיגידו את האמת בנוגע לויטור (כשלא היה ברור מה קורה) ושיענו על פרשת שיר צדק ויחשפו הכל.

הכתב לפי איך שנשמע כמעט התעלף במקום מהבקשה של ברקוביץ'. זה היה נשמע שהפילו עליו תיק בלתי אפשרי. ולדעתכם הוא שאל במסיבת עיתונאים הבאה את השאלות? ברור שלא.

אין מי שיאתגר במסיבות עיתונאים שלהם את הקבוצה הזאת. שישאל שאלות פשוטות כמו ממתי לקחו את החומר הזה ומי לקח. לגרום לאנשים שם קצת להזיע.

תבינו שאף אחד לא ישאל את ב"ש שום דבר כי הכתבים שמסקרים אותה הם אוהדים שרופים שלה.

לפני שבוע או שבועיים אייל ברקוביץ ביקש מהכתב שמסקר את ב"ש שישאל במסיבת עיתונאים הבאה שלהם שיגידו את האמת בנוגע לויטור (כשלא היה ברור מה קורה) ושיענו על פרשת שיר צדק ויחשפו הכל.

הכתב לפי איך שנשמע כמעט התעלף במקום מהבקשה של ברקוביץ'. זה היה נשמע שהפילו עליו תיק בלתי אפשרי. ולדעתכם הוא שאל במסיבת עיתונאים הבאה את השאלות? ברור שלא.

אין מי שיאתגר במסיבות עיתונאים שלהם את הקבוצה הזאת. שישאל שאלות פשוטות כמו ממתי לקחו את החומר הזה ומי לקח. לגרום לאנשים שם קצת להזיע.

בב"ש ובחיפה הכתבים מנסים לשמור על המועדון (בב"ש הם אשכרה מצליחים לעשות את זה), רק אצלנו הכתבים ממציאים קירות.

בב"ש ובחיפה הכתבים מנסים לשמור על המועדון (בב"ש הם אשכרה מצליחים לעשות את זה), רק אצלנו הכתבים ממציאים קירות.

התקשורת צהובה

התקשורת צהובה

לא אשכח איך פעם התווכחתי בטוויטר עם איזו כתבלבת משנה מהכרמל על השימוש במילה מכבי כדי לתאר את חיפה, מה היא ענתה לי?

"זו התקשורת התל אביבית שהטעתה את כולם" (ואז חסמה כדי שלא אוכל להגיב לה)

יא בת זונה את הפאקינג תקשורת!! אשכרה התקשורת החיפאית מתלוננת על התקשורת התל אביבית.

כל השטות הזו של "קוראים למכבי ת"א מכבי בגלל התקשורת התל אביבית " זה קשקוש אמיתי.

במשך עשרות שנים של עיתונות ספורט בארץ (ואם יש משהו שאני קצת מבין בו זו עיתונות ספורט ישראלית לאורך השנים) נהגו לכתוב "מכבי ת"א", בטח ובטח בשנים בהן תקשורת הספורט כתבה בלשון גבוהה יותר ולמרבה ההפתעה - אלו הן גם השנים שבהן התעצב הכינוי "מכבי" למכבי ת"א.

איפה לפעמים כן אמרו "מכבי" בשידור ולא "מכבי ת"א"? לעיתים בשידורים של גביע האלופות בשנות ה-80'. אבל כאמור, זה:

א- לא רלוונטי לכדורגל.

ב- זה כבר היה על מצע קיים.

לא כתבתי שאופ"א משתיקים את זה

אופ"א עשו את את ההליך שלהם כלפיי המקרה הנקודתי של שיר צדק ושם זה נגמר

משם עלו מסקנות (הקבוצה סיפקה) שהיו חייבות לעלות לסדר היום פה אצלנו בצורה הרבה הרבה יותר משמעותית ממה שהיה

אבל זה העניין - עכשיו זה בתחום האחריות של אופ״א, לא של ההתאחדות.

זה יכול רק לעלות בדרגות, לא לרדת, כדי למנוע מצב שאופ״א קובעים שב״ש פעלה באופן שגוי, ושאז ההתאחדות תקבע שהם פעלו בסדר גמור.

בין אם רוצים להשתיק את זה או לא, זה כבר לא בידיים של ההתאחדות. עכשיו אם יקרה משהו או לא זה בידיים של אופ״א.

כל השטות הזו של "קוראים למכבי ת"א מכבי בגלל התקשורת התל אביבית " זה קשקוש אמיתי.

במשך עשרות שנים של עיתונות ספורט בארץ (ואם יש משהו שאני קצת מבין בו זו עיתונות ספורט ישראלית לאורך השנים) נהגו לכתוב "מכבי ת"א", בטח ובטח בשנים בהן תקשורת הספורט כתבה בלשון גבוהה יותר ולמרבה ההפתעה - אלו הן גם השנים שבהן התעצב הכינוי "מכבי" למכבי ת"א.

איפה לפעמים כן אמרו "מכבי" בשידור ולא "מכבי ת"א"? לעיתים בשידורים של גביע האלופות בשנות ה-80'. אבל כאמור, זה:

א- לא רלוונטי לכדורגל.

בתחילת שנות האלפיים הם היו שרים לנו מכבי זונה בקבוע, זה ג'וק שנכנס להם בשנים האחרונות ולא משהו מעבר.

א- לא רלוונטי לכדורגל.

השאלה היא איך קראו לשאר הקבוצות באותה תקופה? להפועל קראו הפועל או הפועל ת״א?

(ואני באמת שואל, אין לי מושג)

השאלה היא איך קראו לשאר הקבוצות באותה תקופה? להפועל קראו הפועל או הפועל ת״א?

(ואני באמת שואל, אין לי מושג)

ביום יום? "הפועל" היו הפועל ת"א. בתקשורת זה היה מכבי ת"א, הפועל ת"א וכו'

ומזה נולד הכינוי- מכביסט. אף אוהד חיפה לא נקרא כך. לא אז ולא היום. מאד ברור את מי המכביסט אוהד.

תן לכימיקלים לעבוד עליהם עוד כמה שנים ואתה תראה גם שקוראים לעצמם מכביסטים שם.

די בטוח שכבר פרסמו בפורום שהם קוראים לעצמם ככה לפעמים.

מה זה מכביזם?

What is it?

coming to Israel at the age of 18 by yourself because at a young age a group of teenagers threw stones at you and your dad and called at you "jews, go home".

its serving in the army without really knowing the language and learning and adapting as you go.

its spending time in Lebanon and wait for hours ambushing the Hizbullah.

its fighting for your scholarship because you want to earn your education.

its never letting your wife and family down because you gave your word.

its never having your wife buying anything red, even without instructing her.

what is it?

its being a winner, a loyal friend and most of all - love your club no matter what.

this is what Maccabism is.

לקרוא לכתבים של חיפה וב"ש עיתונאים זו הגזמה פראית.

גילו בחיפה ובדרום שאפשר להתפרנס מהקבצה שאתה אוהד, קצת תסקר אותה, קצת תרים לבעלים וגם תעשה מזה כסף.

במסיבת עיתונאים של ב"ש יש אולי כתב\עיתונאי נורמלי אחד ובודד. כל השאר אוהדי הקבוצה שגם מסקרים אותה בערוצים הזולים השונים.

מי שמסקר את ב"ש זה "עיתונאים" מהזן החדש ולא אנשים כמו שיינמן, צנציפר, גידי לפקין, אמיר פורת או עוזי דן (לא שהם חוד החנית, אבל הם לפחות שואלים שאלות)

כנ"ל גם בחיפה שכל אוהד שני הופך להיות כתב שמסקר את הקבוצה.

בקרוב הריאלטי של הדרום "מי רוצה להיות זריהן"

• 4 weeks later...