Jump to content

שיר צדק הורחק לאחר שנטל חומרים שניתנו לו בקבוצה

T.L MTA

Recommended Posts

תגידו, ראינו את הבקבוק שממנו הגיע התוסף שניתן לצדק?

או שהתמונה היא מהמחסנים של החברה ההיא בארה"ב?

כמו כן: האם הם מסוגלים להוכיח שהם קיבלו את זה מיבואן בארץ ולא, נניח, עשו משלוח מחו"ל?

מתלבט אם לענות מהיוזר שלי בקרייזירד או פה אבל יאללה נזרום על זה:

מעניין שמכל האבקות שאותה חברה מייצרת, דווקא צדק נפל על האבקה המלוכלכת? ובמקרה זה קרה לקראת המשחק החשוב בתולדות המועדון בזמן הם היו במצוקת בלמים?

מעניין שצדק היחיד שקיבל את אותה אבקה, כאילו מכינים שייק אחד ואז זורקים את כל מה שנשאר.

צירוף מקרים מדהים.

ובמקרה מדובר בחומר שנעלם מהגוף ממש מהר

חייבים חייבים להתקדם עם זה.

האנגלית שלי ברמת סונג סנד מי מייק מי פרייס.

צריך לסגנן לו איזה מכתב טוב, איפה כל האנשים מנושא החדר כושר אולי הם מבינים

צריך לחקור אותם לעומק, מאז שהפסיקו עם הסמים הם התחלשו.

אני מאמין שכל הקבוצה לקחה, חילקו כדורים לפני עלייה למגרש, הפכו למפלצות.

מקווה שמישהו עם זמן פנוי יוכל להרים את הכפפה (אולי החברה שהעמידו במקום את רז אמיר): אילו תקני איכות יש לחברה המייצרת את התוסף? מה דרישות ה-fda למפעלים כאלה? ברור שהם מחוייבים בתיעוד, מידור, מבחני קבלה, מבחני הפצה ומה לא. ואותו דבר לגבי היבואן הישראלי. לאיזה תקנים הוא מוסמך? האם התקן מחייב אותו לשמור דגימה מכל אצווה?

אני בספק אם מישהו מלבד ב"ש או מי מטעמה בדק את זה לעומק.

עד עכשיו כל ה"מזיינים את באר שבע X" לא עזרו יותר מדי. הנה הזדמנות אמיתית לעשות את זה והוכחנו השבוע שאנחנו מסוגלים לגרום לדברים לקרות. לצערי אני לקראת הבחינה הכי קשה שהיתה לי בחיים ולא יכול להרים את הכפפה. מישהו יכול?

עזוב נו כל התחקירים האלה יקחו מלא זמן. צריכים לשלוח לו סיפור שאנחנו רוצים לקנות, לראות מה המינימום שאפשר להזמין ושישברו תראש עם תירוצים איפה שאר המשלוח ממנו.

זה אפילו יותר פשוט מזה.

בהודעה של ב"ש לעיתונות נכתב שהוכח מעל לכל ספק שטעות בייצור היא זו שגרמה לצריכת החומר האסור.

לעומת זאת, במכתב של היצרן שהעליתי קודם, רק נכתב שזו אפשרות סבירה.

למה אף עיתונאי לא מתקשר ליצרן ומדבר איתו על הנושא? איך ב"ש עשתה את הקפיצה הלוגית הזו?

אפילו אחד מאיתנו שקצת מבין בנושא יכול להתקשר/לשלוח מייל ולברר

למה יש עיתונות ספורט בארץ? יש רק את הזבל הצהוב, היחידים שאולי מסוגלים להרים את הכפפה ולבדוק אלה העין השביעית, אבל לא יודע אם הם ירצו להתעסק בזה.

למה יש עיתונות ספורט בארץ? יש רק את הזבל הצהוב, היחידים שאולי מסוגלים להרים את הכפפה ולבדוק אלה העין השביעית, אבל לא יודע אם הם ירצו להתעסק בזה.

אולי ציון 3?

הדבר הכי ביזיוני שנתקלתי בו בתור אוהד כדורגל

אליפויות עם כוכבית, בושה וחרפה, קבוצת סמרטוטים ענייה

ועוד אנשים מתפלאים איך וואקמה הפך מאימת הליגה לשחקן ביצים

לסיכום:

מועדון הכדורגל הפועל באר שבע נתן לשחקניו סם משפר ביצועים שמשפיע לפרק זמן של פחות או יותר משחק כדורגל ומתפוגג מהר.

המועדון טוען שהסם שלקח השחקן שנתפס באורח פלא היה בעל תו תקן שגוי ולשאר השחקנים אותו סם מאותה חברה היה תו תקן חוקי.

אופ״א לא קיבלו את זה.

חברת התרופות האמריקאית טוענת שמדובר באפשרות ולא בעובדה.

באר שבע מחכים מס חודשים כדי לתכנן איך לנקות את שמם ולקיים את השקיפות שהם הבטיחו אבל לא משחררים שום מידע שבאמת חשוב לגבי הסיפור הזה אלא את מה שנוכח להם וגם את זה בעזרת

שקרים.

באר שבע עד מאריבור- המפלצות מספייס ג׳אם.

באר שבע אחרי מאריבור- קבוצה שבעה עייפה ופציעה.

על ראש הגנב בוער הכובע. אין לי שום ספק שהם השתמשו בזה גם בעבר, השאלה היחידה היא האם תתבצע חקירה רצינית בנושא שתחשוף את המסוממים האלו ותחזיר לנו את האליפויות.

סיפור הזוי

חברה אמריקאית רצינית לא שולחת מוצר עם תווית לא נכונה

בלי להכנס לסיפור כאן של מי צודק ומי לא - אין חברה שלא עושה טעויות.

אפל היא למשל חברה רצינית בטירוף, אבל כשעבדתי עם מוצרים שלהם אני לא יכול להגיד לך כמה מקרים היו של תווית לא נכונה על הקופסא ולקוחות שקיבלו מוצר אחר ממה ששילמו עליו.

זה אפילו יותר פשוט מזה.

בהודעה של ב"ש לעיתונות נכתב שהוכח מעל לכל ספק שטעות בייצור היא זו שגרמה לצריכת החומר האסור.

לעומת זאת, במכתב של היצרן שהעליתי קודם, רק נכתב שזו אפשרות סבירה.

למה אף עיתונאי לא מתקשר ליצרן ומדבר איתו על הנושא? איך ב"ש עשתה את הקפיצה הלוגית הזו?

אפילו אחד מאיתנו שקצת מבין בנושא יכול להתקשר/לשלוח מייל ולברר

זה היה נראה כמו מכתב שמודה בטעות, אבל בניסוח שלא יאפשר לשמש כהודאה באשמה במידה ויתבעו אותו (מה שהיה קורה אם היה מודה בטעות במפורש).

אם הייתי צריך לנחש (וזה לא מבוסס על כלום חוץ מהיגיון) - הוא לא היה כותב אפילו מכתב כזה מיוזמתו, אלא שב״ש בטח איימו לתבוע אותם, ואז הוסכם בטח שהוא ייתן מכתב כזה עכשיו שלא יסבך את המפעל אבל יעזור לב״ש, ובתמורה הם לא יתבעו את המפעל.

(אבל שוב, ניחוש, אז לכו תדעו)

וכן, זה לא תואם את הסיכום של ב״ש בהודעה לעיתונות.

זה היה נראה כמו מכתב שמודה בטעות, אבל בניסוח שלא יאפשר לשמש כהודאה באשמה במידה ויתבעו אותו (מה שהיה קורה אם היה מודה בטעות במפורש).

אם הייתי צריך לנחש (וזה לא מבוסס על כלום חוץ מהיגיון) - הוא לא היה כותב אפילו מכתב כזה מיוזמתו, אלא שב״ש בטח איימו לתבוע אותם, ואז הוסכם בטח שהוא ייתן מכתב כזה עכשיו שלא יסבך את המפעל אבל יעזור לב״ש, ובתמורה הם לא יתבעו את המפעל.

(אבל שוב, ניחוש, אז לכו תדעו)

וכן, זה לא תואם את הסיכום של ב״ש בהודעה לעיתונות.

ממש לא.

זה מכתב מוזמן עבור לקוח שאומר אולי במקרה יכול להיות שהייתה אפשרות לטעות הינה תציגו את זה.

שיהיה ברור שלבאר שבע היו את הבקבוקים הם שלחו אותם לבדיקות ואם הם היו מוצאים שם חומרים אסורים הם היו מפוצצים את זה.

באר שבע סיממו את כל הקבוצה

היה להם מזל מהסרטים שבחורו עם שיר צדק את השחקן היחיד שלא לקח את התוסף אחרת ב"ש הייתה מוחזרת בגדול ל DNA הרגיל שלה.

"הצבר"

והכי מביש שהם ניסו להאשים את הרופא של הנבחרת , כאילו כמה זבלים שפלים אפשר להיות?

כמו שהם הוציאו הודעות מכל החברות, מצפה מהם להוציא הודעת התנצלות לגבי האשמות שלהם והנסיונות להכתים את הנבחרת