Jump to content

שיר צדק הורחק לאחר שנטל חומרים שניתנו לו בקבוצה

T.L MTA

Recommended Posts

סיפור הזוי

חברה אמריקאית רצינית לא שולחת מוצר עם תווית לא נכונה

(בגלל זה במכבי החליטו שעובדים רק עם סולגאר?)

אולי בבש לא קנו מיבואן רשמי את המוצרים או שתוסף אחר אחראי לעניין והסיפור עם מוצר מקביל אמריקאי יושב להם בול על התיאוריה

הגרסא של בש נאמרת המון זמן אחרי שהסיפור התפוצץ

מרגיש שהם שמרו את כל הקלפים צמוד לחזה כדי לבנות את התרחיש שהכי יתאים להם

יש הבדל בין גרסא ספונטנית שאומרים בימים הראשונים (האשמות כלפי הנבחרת ובכלל כולם אשמים חוץ מבש) לבין גרסא שנותנים אחרי שרואים את כל הראיות (מה שנקרא גרסא כבושה)

עדיין רב הנסתר

ולמה אין פה חקירה?

לא הגיוני שהם השתמשו בתוסף רק פעם אחת, במדינה נורמלית היו שוללים מהם את האליפויות.

חחח מוריו מכל ההודעות דווקא את שלך ציטטו אצל הגמלים

לכותב "MoRyO", אתה מוכן להסביר לי איזה חקירה צריכה להיות? כמה אהבל אתה יכול להיות?

כמעט כל קבוצה משתמשת בתוספי תזונה, התוסף עצמו לא מכיל שום דבר לא חוקי אלא פגם זמני בייצור גרם לו להיות מלוכלך, גם אם השתמשו בו שנים חוץ מתקופת הזמן שבה שיר נכשל בבדיקה התוסף הזה הוא חוקי למהדרין.

המטומטם הזה חושב שהקבוצה שלו לא נותנת תוספי תזונה לשחקנים (או לא נתנה עד פרשת שיר צדק)? כמה טיפשים אנשים יכולים להיות? איזה עוד הוכחה צריך כדי להבין שלא שיר ולא באר שבע עברו על שום חוק?

אין דבר שמעצבן אותי יותר מאנשים טיפשים. מצאנו סיבה להתלבש על באר שבע אז יאללה חגיגה, אני חותך אם הכלב הזה בכלל קרא את ההודעה של המועדון.

מה הקשר? אם אני נתפס מחר עם ליטר אלכוהול בדם בזמן נהיגה, אני אביא לבית משפט בקבוק ויטמינצ'יק עם וויסקי בתוכו ואני אאשים את היצרן של ויטמינצ'יק שהתפלק לו הפס ייצור ואיכשהו בוא שם לי וויסקי בויטמינצ'יק במקום סירופ פטל, אתה מצפה מהשופט לקבל את הטיעון הזה? הרי כל הבדיקות בכל המעבדות מראות שאכן המשקה שהיה בבקבוק ויטמינצ'יק הזה וויסקי, לא סירופ פטל.

אתה באמת חושב שנשלח בקבוק פתוח למעבדה?או שאפשר לזייף דבר כזה ולהוסיף אוקטופמין לבקבוק?

מדובר במעבדות שעובדות עם אופא. לא יבדקו שום בקבוק שלא סגור מהיצרן.

אני לא בתחום של ספורט הישגי, אז אני לא מכיר איזה תוספים ספוטאים מקצועיים לוקחים, אבל זה הגיוני בכלל שקבוצת כדורגל רצינית תחלק לשחקנים תוספי בודיבילדרים כאלה עם שמות בסגנון של "GIGA NIGGA SUPER GAINZZZ"?

חחח מוריו מכל ההודעות דווקא את שלך ציטטו אצל הגמלים

מתלבט אם לענות מהיוזר שלי בקרייזירד או פה אבל יאללה נזרום על זה:

מעניין שמכל האבקות שאותה חברה מייצרת, דווקא צדק נפל על האבקה המלוכלכת? ובמקרה זה קרה לקראת המשחק החשוב בתולדות המועדון בזמן הם היו במצוקת בלמים?

מעניין שצדק היחיד שקיבל את אותה אבקה, כאילו מכינים שייק אחד ואז זורקים את כל מה שנשאר.

צירוף מקרים מדהים.

מה אתם בהלם, זה הטיעון שהם הלכו איתו, וזה לא עבד להם, הוא הורשע וקיבל עונש הרחקה ל8 חודשים.

משמע לא קנו את החרטא הזאת באופ"א, בדיוק כמו שכתבו פה עם האבקה של הקוקאין וקמח.

ב"ש, כקבוצה, השתמשה בתמריצים שיש להם גרסה אחת "חוקית" ואחת באופן חד משמעי לא, הם ידעו טוב מאד מה הם עושים.

הם מנסים לנקות את השם שלהם פה בארץ, אחרי שבמשפט לא הצליח להם.

2 דברים אני לא מבין

1. האם כל השחקנים קיבלו את החומר המזוהם?

2. כמה זמן לקחו השחקנים את החומר המזוהם?

איפה השקיפות המלאה? אם בכלל?

רק בבקבוק של שיר צדק החברה התבלבלה

אני לא מבין כמה טפשים הם חושבים שאנחנו.

משתמשים בתוסף באופן חד פעמי רק? מה עשו אחר כך זרקו את הבקבוק? בכמה בקבוקים כאלה הם השתמשו? והאם רק לשחקן אחד?

כמו שמישהו אמר פה, להשתמש בתוסף שיש לו גם גירסא שניה שהיא לא חוקית באירופה מעלה חשדות כבדים.

אבל בעיקר וזה הכי חשוב, שזה לא משנה אם זה תום לב או לא תום לב, בסופו של דבר השימוש בתוסף הלא חוקי בוצע ונתן יתרון בלתי ספורטיבי. ולך תדע מתי עוד יצא להם להשתמש בזה בעבר.

סיפור הזוי

חברה אמריקאית רצינית לא שולחת מוצר עם תווית לא נכונה

(בגלל זה במכבי החליטו שעובדים רק עם סולגאר?)

אולי בבש לא קנו מיבואן רשמי את המוצרים או שתוסף אחר אחראי לעניין והסיפור עם מוצר מקביל אמריקאי יושב להם בול על התיאוריה

הגרסא של בש נאמרת המון זמן אחרי שהסיפור התפוצץ

מרגיש שהם שמרו את כל הקלפים צמוד לחזה כדי לבנות את התרחיש שהכי יתאים להם

יש הבדל בין גרסא ספונטנית שאומרים בימים הראשונים (האשמות כלפי הנבחרת ובכלל כולם אשמים חוץ מבש) לבין גרסא שנותנים אחרי שרואים את כל הראיות (מה שנקרא גרסא כבושה)

עדיין רב הנסתר

אני עוקב אחרי הפרשה מהשנייה הראשונה, אין כתבה או פרשנות לגבי המקרה שפיספסתי.

לא מעניין בכלל קרב הגירסאות. ההודעה הראשונה מטעם המועדון : שיר צדק סובל מפציעה בברך.

כאן מבחינתי התחילה הנוכלות, אלא אם כן הוא שתה כמות חריגה מהתוסף וזה יצר לו מים בברך...

לא יעלה על הדעת שקבוצה בצמרת ליגת העל לא תעשה בדיקת מעבדה לחומר שניתן לשחקנים שלה. גם אם זה נכון מה שהם טוענים, שחברת התרופות טעתה והוסיפה חומר בטעות. לבאר שבע יש אחריות לא פחות גדולה לבדוק את התוסף לפני שהוא מגיע לקיבה של השחקנים.אחרת מדובר בראש קטן ותו לא... או.... שהם ידעו מזה והם תכננו שבמקרה והם נתפסים הם יאשימו את חברת התרופות. כך או כך, צריך להיות עונש גם למועדון. אני לא בטוח שזה סוף הסיפור למרות שזאת מדינת חלם.

לא יעלה על הדעת שקבוצה בצמרת ליגת העל לא תעשה בדיקת מעבדה לחומר שניתן לשחקנים שלה. גם אם זה נכון מה שהם טוענים, שחברת התרופות טעתה והוסיפה חומר בטעות. לבאר שבע יש אחריות לא פחות גדולה לבדוק את התוסף לפני שהוא מגיע לקיבה של השחקנים.אחרת מדובר בראש קטן ותו לא... או.... שהם ידעו מזה והם תכננו שבמקרה והם נתפסים הם יאשימו את חברת התרופות. כך או כך, צריך להיות עונש גם למועדון. אני לא בטוח שזה סוף הסיפור למרות שזאת מדינת חלם.

אם חברת התרופות הייתה טועה ב"ש היו תובעים אותם.

יש דברים שבלתי אפשרי לטאטא מתחת לשטיח. לא כשכל העיניים של המדינה עליך. זה עניין של זמן. בסוף הכל יתגלה, אני מאמין תוך גג שלושה חודשים כולם ידעו הכל. מי נתן את התוסף, איזה שחקנים לקחו, כמה זמן לקחו, מי כל הנושאים באחריות וההשלכות... בקיצור, המשך יבוא.. לא אתנגד לקחת לראדי את שתי האליפויות האחרונות ולשים את הצלחות בארון שלנו

יש דברים שבלתי אפשרי לטאטא מתחת לשטיח. לא כשכל העיניים של המדינה עליך. זה עניין של זמן. בסוף הכל יתגלה, אני מאמין תוך גג שלושה חודשים כולם ידעו הכל. מי נתן את התוסף, איזה שחקנים לקחו, כמה זמן לקחו, מי כל הנושאים באחריות וההשלכות... בקיצור, המשך יבוא.. לא אתנגד לקחת לראדי את שתי האליפויות האחרונות ולשים את הצלחות בארון שלנו

עוד לא הבנת שהאינטרס של כולם בערך זה לטאטא את זה מתחת לשטיח?