Jump to content

שיר צדק הורחק לאחר שנטל חומרים שניתנו לו בקבוצה

T.L MTA

Recommended Posts

מקווה שכשויטור יחזור מהפציעה(שקוף אגב שזה יהיה נגדנו) הוא גם ייקח קצת מהתוסף הזה..

אם צדק יקבל הרחקה רצינית הם גם מתקשרים למכון כושר של לאלה בשביל להחזיר את ויטור עד למשחק נגדנו.

תוסף מזון מכיל תרכובת חומרים

אם קובעים שהמינון שלהם תקין אז הוא מאושר

לדוגמא אחד החומרים שקיים בתוספי מזון קשור בשריפת שומן, אם לקחת תוסף במינון גבוה או בשילוב עם תוספים אחרים

יכול להיות שחרגת באותו חומר ספציפי. בגלל זה אופ"א לא עורפת ראשים אבל הם בודקים. בגלל זה אמור להיות פיקוח ובקרה של הצוות הרפואי.

עד שלא תהיה החלטה אז לא מקנא בלילות של שיר צדק. אבל לא יהיה משהו שקרוב למקרה לאלה. לאלה סירב שיבדקו לו בקבוק שתן נוסף.

קיצר, חזל"ש אה?

טוב יש ציוץ אדיר של צדק בטוויטר

בדיוק אחרי הבדיקות סמים.

פיפי בתחתונים

אין לי מושג אך מעבירים לפה

הוא מחק את זה או משהו? אני רואה שהציוץ האחרון משנה שעברה.

הוא מחק את זה או משהו? אני רואה שהציוץ האחרון משנה שעברה.

כנראה שמחק

הציטוט שלו מילה במילה:

כוס אמק שלוש שעות עד שיצא הפיפי בבדיקות סמים

טוב יש ציוץ אדיר של צדק בטוויטר

בדיוק אחרי הבדיקות סמים.

פיפי בתחתונים

אין לי מושג אך מעבירים לפה

שיר צדק: אומרים שהתוסף משפר ביצועים אבל לא היו ביצועים משופרים בחודשיים האחרונים.

לא צועקים 'יש' לפני גול. בוא נחכה ונראה מה יצא בבדיקה החוזרת, ויותר מזה - מה העונש שיקבל במידה וזה אכן משהו חריג.

לא רואה סיטואציה שבה מרחיקים אותו סטייל מהראן לאלא. זאת גם בדיוק הסיבה שאני חושב שלאלא יותר שמח מכולם היום, כי זה פוטנציאל לאחלה קלף מיקוח ברגע ששחקן של המאמי הלאומית יקבל השהייה קצרה בהרבה (אם וכאשר).

לא יכול להיות לו שום קלף מיקוח. מדובר בנקודה בסיסית, לאלה סירב לפתיחת המבחנה השנייה. מן הסתם, אתה מבין מדוע הוא סירב.

טוב, לא יודע. לא מתחבר לשמחה לאיד בכלל, ובטח לא לגבי דבר כזה, בעיקר אם זה נעשה בתום לב, ואני מאמין שזה נעשה בתום לב.

זה אמור לשנות לנו בתור קבוצה יריבה שהקהל שלה והקבוצה שלה הם אפסים בלתי נסבלים?

לא חושב ששהקהל שלהם שונה מהותית משלנו (או משל כל קבוצה אחרת), וגם לא חושב שהקבוצה שלהם הם "אפסים בלתי נסבלים", ובטח שלא שיר צדק. וחוץ מזה, איך זה רלוונטי?

כבן אדם, אני מקווה בשבילו שזו אזעקת שווא.

(אבל חלק מהבדיחות כאן הרגו אותי)

תגידו מישהו פה זוכר את החתיכת יריקה שהוא הביא על הקהל של מכבי בטרנר לפני שנתיים? בריצת שחרור חצי שעה אחרי המשחק

את החמלה אני אשמור למישהו אחר...

לא חושב ששהקהל שלהם שונה מהותית משלנו (או משל כל קבוצה אחרת), וגם לא חושב שהקבוצה שלהם הם "אפסים בלתי נסבלים", ובטח שלא שיר צדק. וחוץ מזה, איך זה רלוונטי?

כבן אדם, אני מקווה בשבילו שזו אזעקת שווא.

(אבל חלק מהבדיחות כאן הרגו אותי)

נסכים שלא להסכים

לא איחלתי לאף שחקן להפצע בחיים שלי ובטח לא להתפס על ממריצים כאלה ואחרים, אבל ברגע שזה קורה אז כן לשמוח לאיד על טעות שמשפיעה בצורה ספורטיבית ורצינית על משחקים זה כיף, כי ככה זה עובד בכדורגל ואפילו יהיו על זה כמה שירים לא רואה בעיה בזה.

בכל מקרה דעתך וזה בסדר רק ניסיתי להבין

יש קבוצה בארץ חוץ ממכבי שאת לא מחשיבה אותה ואת האוהדים שלה אפסים בלתי נסבלים? שואל ברצינות

טוב, לא יודע. לא מתחבר לשמחה לאיד בכלל, ובטח לא לגבי דבר כזה, בעיקר אם זה נעשה בתום לב, ואני מאמין שזה נעשה בתום לב.

נמתין לידיעה על החומר המדובר.

אם מדובר בחומר שניתן לשחקני הקבוצה אין פה הבדל מפרשת האפדרין. שחקני הקבוצה זכו ליתרון כלשהו שלא מגיע להם.

יש קבוצה בארץ חוץ ממכבי שאת לא מחשיבה אותה ואת האוהדים שלה אפסים בלתי נסבלים? שואל ברצינות

כן, אשקלון, רעננה (חח), בני יהודה, כל הקטנים והלא חשובים, הנקודה ברורה, שורה תחתונה הם קבוצה היריבה הכי גדולה שלנו בשנים האחרונות, ואם משהו רע קורה בה שהוא לא פציעות קשות אז למה לא לשמוח זה החלק מהכדורגל

מדמיין את הכותרת אם זה היה הפוך ושחקן שלנו היה נתפס

"ג'ורדי פושע", "חשיש עם מיטש", "להוריד אותם ליגה", "לפסול לערן זהבי את מלכות השערים", "פנדל לב"ש", "מועדון זר ומסומם"

שלא יעלו על הגל ועוד ייבדקו לנו את יצחקי,

יבוא נציג מאופ"א כל הדרך לכאן עם מנעול ענק ויסגור את כל קריית שלום.

#עלילותיצחקיואיילגולן

לכאורה כמובן.

שלא יעלו על הגל ועוד ייבדקו לנו את יצחקי,

יבוא נציג מאופ"א כל הדרך לכאן עם מנעול ענק ויסגור את כל קריית שלום.

#עלילותיצחקיואיילגולן

לכאורה כמובן.

יפסלו אותו על עודף כולסטרול?