Jump to content

שיר צדק הורחק לאחר שנטל חומרים שניתנו לו בקבוצה

T.L MTA

Recommended Posts

צנציפר אומר ביציע שצריך ללבות את עניין צדק (ישר קיבל באזר כמובן)... אבל אם זה הגיע למצב שצנציפר אומר שצריך ללבות, זה אומר הכול.

נדב צנציפר טוען שנושא צדק נעלם מהתקשורת וצריך יותר ללבות את הנושא הזה ולשים אותו על סדר היום...

שלא נתחיל לחבב אותו בטעות.

חלום שלי שיתפסו עוד שחקנים של בש

ואז נעשה לו שלט ונרשם שיר צדק אתה לא נמצא כאן לבד ויהיו תמונות של כל אלה שנתפסו

הזכרת לי את השלט האגדי על הפועל עם רמון וכו' - "הפועל כבר לא רק זונה."

חלום שלי שיתפסו עוד שחקנים של בש

ואז נעשה לו שלט ונרשם שיר צדק אתה לא נמצא כאן לבד ויהיו תמונות של כל אלה שנתפסו

איש חכם אמר פעם:" There's never just one cockroach in the kitchen". אם צדק נפל, בטוח שעוד קיבלו חומרים אסורים. השאלה אם ייתפסו אותם. אני ממש לא אופתע אם כן...

הקטע עם זה שמכבי פונה להתאחדות שתתן את רשימת החומרים שהנבחרת נתנה לשחקנים מעניין.

כי לדעתי מכבי רוצים להראות שנחומר שצדק לקח לא בא מרופא הנבחרת אלא מבש או מצדק עצמו

בושה שעוד לא עשו בדיקה לכל שחקני ב"ש.

בינתיים הזמן אוזל וכל יום שעובר מפצירים בהם לשתות המון בכדי לדלל את החומרים (ותודה ותקשורת שמשתיקה כאילו לא קרה כלום),

ובזמן הזה בתוך בש יעשו בדיקות עד שייראו שכבר אין סימנים, ובכך אלונה בחסות "השקיפות" - פתאום תתן אור ירוק לשחרר עוד מס' שחקנים בכדי להוכיח שכולם נקיים..

החומרים עדיין בגופם של שחקני בש, יש לפתוח במיידית חקירה ודגימות דם ושתן בהקדם האפשרי.

בינתיים הזמן אוזל וכל יום שעובר מפצירים בהם לשתות המון בכדי לדלל את החומרים (ותודה ותקשורת שמשתיקה כאילו לא קרה כלום),

ובזמן הזה בתוך בש יעשו בדיקות עד שייראו שכבר אין סימנים, ובכך אלונה בחסות "השקיפות" - פתאום תתן אור ירוק לשחרר עוד מס' שחקנים בכדי להוכיח שכולם נקיים..

החומרים עדיין בגופם של שחקני בש, יש לפתוח במיידית חקירה ודגימות דם ושתן בהקדם האפשרי.

הלך המומנטום מזמן. כולם נקיים כבר שבועיים.

הלך המומנטום מזמן. כולם נקיים כבר שבועיים.

לפחות זה אומר שעוד איזה שבועיים שוב מליקסון יחזור להיפצע

בטח השאירו מנה אחרונה לקחת לפני המשחק מולנו.

ולגבי המשפט הדבילי של צנציפר - אתה העיתונאי, למי אתה מפנה את הדברים האלה יא אידיוט?!

שיתחיל לפרסם כתבות במקום לשמור על שתיקה כאילו הוא זה שהזריק לצדק בתחת.

אלא אם הם על חומרים מגוחכים לחלוטין (יש רק חומר אחד שנשאר עד שנה וחצי בגוף) הם נקיים ממזמן (ואלו בד"כ סטרואידים ולא ממריצים).

אחוזים גבוהים ממריצים יוצאים מהמערכת (ולא משאירים עקבות) כבר אחרי 3 ימים, אחרים עד שבוע.

אלא אם הם על חומרים מגוחכים לחלוטין (יש רק חומר אחד שנשאר עד שנה וחצי בגוף) הם נקיים ממזמן (ואלו בד"כ סטרואידים ולא ממריצים).

אחוזים גבוהים ממריצים יוצאים מהמערכת (ולא משאירים עקבות) כבר אחרי 3 ימים, אחרים עד שבוע.

מה מונע משחקן לקחת חומרים כאלה לפני גמר גביע או לפני משחק עונה? זה נעלם אחאי 3 ימים. ואין בדיקות אחרי משחקים בליגה.

מה מונע משחקן לקחת חומרים כאלה לפני גמר גביע או לפני משחק עונה? זה נעלם אחאי 3 ימים. ואין בדיקות אחרי משחקים בליגה.

כי אז אתה כבר מתרגל לזה וממשיך לקחת גם בליגה האירופית.

אה, רגע.

שאני קצת בבאסה אני נזכר בנרקומן שיר ומדמיין את הפרצוף שלו כשנציגי אופא נכנסו לחדר ודרשו אותו לבדיקות (דרך אגב הבדיקות אקראיות או בוחרים מראש צמד שחקנים שיעשה?)

מה שעבר לו בראש באותם רגעים, כל הקריירה רצה לו מול העיניים, תענוג..

שום דבר לא מונע ממנו, חוץ מהפחד מתפיסה.

ותפיסה כמו שקרתה לשיר צדק מרתיעה כרגע את כל הסגל של הפועל באר שבע ובכלל כל משתמש בכדורגל הישראלי בכל קבוצה שהיא.

אחרי שסיפור שיר צדק ירגע, יחזרו כל הנרקומנים לחומרים שלהם.

שאני קצת בבאסה אני נזכר בנרקומן שיר ומדמיין את הפרצוף שלו כנציגי אופא נכנסו לחדר ודרשו אותו לבדיקות (דרך אגב הבדיקות אקראיות או בוחרים מראש צמד שחקנים שיעשה?)

מה שעבר לו בראש באותם רגעים, כל הקריירה רצה לו מול העיניים, תענוג..

השאלה אם הדביל הזה בכלל ידע שמה שהוא לוקח אסור

או שבכלל כל מה שעבר לו בראש היה דווקא מתי שאמרו לו שהמבחנה שלו בעייתית

https://sports.walla.co.il/item/3104265?utm_source=facebook&utm_campaign=clicks_to_page&utm_medium=socialfeed&utm_term=social&utm_content=sportspage

למה ההתאחדות לא חוקרת מי נתן לשיר צדק את הכדור האסור?