Jump to content

שיר צדק הורחק לאחר שנטל חומרים שניתנו לו בקבוצה

T.L MTA

Recommended Posts

כמו שנאמר עוד לפניי, ומה שאני כתבתי לפני שבוע ויותר, החומר האסור נמצא בהמון תכשירים שמוצאים למכירה אפילו ללא מרשם רופא.

ההבדל בין כמות החומר הנמצאת בתוספים או בתרופות האלו (לדוגמה נוזל לטיפול בדלקת עיניים או דלקת אוזניים) לבין הכמות ששיר צדק לקח היא כל ההבדל.

לדוגמה -

אם שיר צדק היה סובל מדלקת קשה בכתף/ברך, ולאחר טיפולים אלטרנטיביים שלא היו עובדים, אם היה מבקש אישור היה יכול לקבל זריקת קורטיזון סינתטי (חומר אסור לשימוש אצל ספורטאים ללא פיקוח) היה יכול להשתמש.

אם היה מזריק או בולע קורטיזון ללא פיקוח (מה שהיה גורם לצריכת כמות שעוברת את הכמות המותרת) זו עבירה על החוק.

אז כמו שכתבתי לפני כמה ימים, לאחר ועדת המשמעת שאליה יגיע, ואיתה יתפרסמו הפרטים לגבי כמות וכו' נדע.

עד לפני כמה שנים נמכרו מוצרי מדף ללא מרשם רופא לכל דורש (באתרים אמריקאים לתוספי תזונה) שהכילו סטרואידים. אם שיר צדק היה צורך מוצר כזה שללא ספק היה משפר את ביצועיו, הוא אשם או לא?

מכיר את המאמן המדובר. יודע בוודאות שהוא דוחף שורפי שומן לכל מתאמן שלו. מישהי מהמשפחה הייתה חברה של חברה שלו. חברה שלה קיבלה ממנו שורפי שומן ובאותה תקופה הוא גם היה משלם לתזונאי בשביל לקבל את החותמת גומי שלו כדי לחתום על תפריטים שהיה בונה. מי עוד יכול לדעת מה הוא זייף או עשה

מכיר את המאמן המדובר. יודע בוודאות שהוא דוחף שורפי שומן לכל מתאמן שלו. מישהי מהמשפחה הייתה חברה של חברה שלו. חברה שלה קיבלה ממנו שורפי שומן ובאותה תקופה הוא גם היה משלם לתזונאי בשביל לקבל את החותמת גומי שלו כדי לחתום על תפריטים שהיה בונה. מי עוד יכול לדעת מה הוא זייף או עשה

conspiracy_keanu.jpg

מעניין אם יש הסדר שתיקה בין צדק לבאר שבע ביום שאחרי. לפי פרסומים, הוא מפסיק לקבל משכורת לכאורה. מקווה שברור לכל שאם אכן קיבל את הכדורים מהמועדון והוא לא מפיל אותם (שכן, מה הטעם? את עונשו יקבל בלאו הכי למיטב הבנתי), יותר מסביר להניח שיהיו דמי שתיקה ביניהם, לכאורה.

מעניין אם יש הסדר שתיקה בין צדק לבאר שבע ביום שאחרי. לפי פרסומים, הוא מפסיק לקבל משכורת לכאורה. מקווה שברור לכל שאם אכן קיבל את הכדורים מהמועדון והוא לא מפיל אותם (שכן, מה הטעם? את עונשו יקבל בלאו הכי למיטב הבנתי), יותר מסביר להניח שיהיו דמי שתיקה ביניהם, לכאורה.

כרגע לפי מה שפורסם עד כה אין עדויות חזקות שזה המועדון כמו שכולנו היינו רוצים לקוות

מהפורום שלהם, על האשמים האמיתיים.

אופ"א וחברות תוספי המזון הם האשמים האמיתיים.
כמובן שמעל כולם חברות תוספי המזון, צריך להכניס לכלא אנשים שמוסרים מידע שקרי על עטיפות תוספי התזונה שהם מייצרים.
אופ"א אשמה כי אתם לא יכולים לפרסם רשימה של מעל אלף חומרים אסורים, חלקם הגדול קיים בהרבה מוצרי מזון טבעיים ותעשייתיים חוקיים לחלוטין, ולצפות שכל שחקן ישלח לבדיקת מעבדה כל דבר שהוא מכניס לפה. תפרסמו רשימות של תוספי תזונה אסורים, תרשמו ליד חומרים בעייתיים שהם יכולים להופיע במוצרי מזון חוקיים ויש להיזהר, משהו!
אם הייתי משווק תוסף מזון וכותב עליו שהוא חוקי ושלחברה שלי יש מוניטין אמין מישהו יטרח לבדוק אם אני משקר או לא? הספורטאים נתקעים בין הפטיש לסדן, לא אשמים בכלום אבל נושאים באשמה של ענף שלם בסוף.
כמה כואב לי על שיר, סיטואציה נוראית שאף אחד לא יכול להגיד שהיא לא יכול לקרות לו.

• מנהלים ראשיים

אם סוייר הזה באמת היה רציני, הוא היה מתפטר מהעבודה וחוקר את הנושא הזה לעומק עד למיצוי הדין עם באר שבע.