Jump to content

שיר צדק הורחק לאחר שנטל חומרים שניתנו לו בקבוצה

T.L MTA

Recommended Posts

מה לא תופס? השעייה? מאמין שיקבל גם בליגה, תוסף זה לא שימוש חד פעמי עד כמה שאני מבין

אז זה השאלה אם זה רק באירופה או גם בליגה שלנו ? אגב אם זה חומרים אסורים אז זה לא תוספים כי חומר אסור זה חומר אנאבולי או ממריץ למשל כמו שהשתמש מאהרן לאלה שגם הגדיל את הגוף שלו ושינה אותו. זה הבדל עצום כמובן.

לפי מה שזכור לי תקדים כפיר אדרי הוא בגלל שגיא עזורי השרמוטה דחף לו אפדרין באימונים, אז קיבלנו מינוס 4

עכשיו תארו לכם היינו לוקחים להפועל חיפה את האליפות, לא חושב שהיו מסתפקים רק במינוס 4

אז לכן אם הקבוצה מעורבת כאן, כן יש כאן אופציה לקחת להם תארים, למרות שזה הדבר האחרון שאני רוצה שיקרה, אנחנו לא צריכים טובות מאף אחד בשביל לקחת תארים

מה שכן אני אשמח לראות אותו מושעה עד לפרישה, מה שישאיר להם קו הגנה שיקבל עוד שבועיים כמה חתיכות

אז זה השאלה אם זה רק באירופה או גם בליגה שלנו ? אגב אם זה חומרים אסורים אז זה לא תוספים כי חומר אסור זה חומר אנאבולי או ממריץ למשל כמו שהשתמש מאהרן לאלה שגם הגדיל את הגוף שלו ושינה אותו. זה הבדל עצום כמובן.

אם הבן אלף זונה הזה מורחק רק מאירופה ולא מהליגה תפקידנו הוא לשרוף את ההתאחדות/המנהלת

יאללה אנשים להביא תקדימים.

מה היה בארץ?

זכור כמובן כפיר אדרי כשהורידו לנו נקודות.

גם לאלא שהורחק. הקבוצה קיבלה משהו?

היה עוד משהו בארץ?

ומה באירופה?

כפיר אדרי זה לפני 20 שנה לא רלוונטי

לאופ"א יש רשימת תחליפים אסורים, ותחליפים מותרים, אבל בנפרד יש פירוט ומינון מותר של חומרים.

יכול להיות ששחקן ישתמש בתחליף שהוא מותר אבל יחרוג במינון וזה לדעתי הסיפור של צדק, אם כפי שאלונה אומרת התוספים שניתנים לשחקנים מאושרים.

במקרה כזה פותחים בחקירה גם להבין למה זה קרה וגם אופ"א קובעת את חומרת המקרה. שחקן יכול לקבל השעיה זמנית ל 30 יום עד מתן מסקנות.

מקרה של לאלה לא דומה כי האידיוט הזה לקח משהו שאסור לחלוטין לשימוש

לא צועקים 'יש' לפני גול. בוא נחכה ונראה מה יצא בבדיקה החוזרת, ויותר מזה - מה העונש שיקבל במידה וזה אכן משהו חריג.

לא רואה סיטואציה שבה מרחיקים אותו סטייל מהראן לאלא. זאת גם בדיוק הסיבה שאני חושב שלאלא יותר שמח מכולם היום, כי זה פוטנציאל לאחלה קלף מיקוח ברגע ששחקן של המאמי הלאומית יקבל השהייה קצרה בהרבה (אם וכאשר).

אם הבן אלף זונה הזה מורחק רק מאירופה ולא מהליגה תפקידנו הוא לשרוף את ההתאחדות/המנהלת

אין דבר כזה, או מושעה בכלל או לא מושעה, אין משחקים בדברים האלה.

לא צועקים 'יש' לפני גול. בוא נחכה ונראה מה יצא בבדיקה החוזרת, ויותר מזה - מה העונש שיקבל במידה וזה אכן משהו חריג.

לא רואה סיטואציה שבה מרחיקים אותו סטייל מהראן לאלא. זאת גם בדיוק הסיבה שאני חושב שלאלא יותר שמח מכולם היום, כי זה פוטנציאל לאחלה קלף מיקוח ברגע ששחקן של המאמי הלאומית יקבל השהייה קצרה בהרבה (אם וכאשר).

הסיכוי שבבדיקה השניה יוצאים נקיים הוא סופר אפסי.

מעניין אם בדקו עוד כמה חברים שלו לקבוצה.

אולי בעצם מליקסון וברדה בכלל מטושטשים מחומרים אסורים בגלל זה הם כל פעם מועדים ברחבה.

קאוביין, אז על מה ולמה הקומבייה אם לכאורה זה תוסף מאושר?

תוסף מזון מכיל תרכובת חומרים

אם קובעים שהמינון שלהם תקין אז הוא מאושר

לדוגמא אחד החומרים שקיים בתוספי מזון קשור בשריפת שומן, אם לקחת תוסף במינון גבוה או בשילוב עם תוספים אחרים

יכול להיות שחרגת באותו חומר ספציפי. בגלל זה אופ"א לא עורפת ראשים אבל הם בודקים. בגלל זה אמור להיות פיקוח ובקרה של הצוות הרפואי.

עד שלא תהיה החלטה אז לא מקנא בלילות של שיר צדק. אבל לא יהיה משהו שקרוב למקרה לאלה. לאלה סירב שיבדקו לו בקבוק שתן נוסף.

אותי הצחיק דבר אחד, כשהזכירו את מקרה מהראן ללה ב"ש ענו שמדובר במקרים שונים לחלוטין, כששאלו לגבי התוסף האסור ב"ש ענו שעדיין אין להם שום מושג לגבי מהו התוסף.

אז איך אפשר להגיד שהתוסף שונה משל ללה?

גם אמרו שהחומר לא מוגדר כסם ויכול להמצא בתוספי מזון חוקיים אז איך לעזאזל לא יודעים מה החומר?

תוסף מזון מכיל תרכובת חומרים

אם קובעים שהמינון שלהם תקין אז הוא מאושר

לדוגמא אחד החומרים שקיים בתוספי מזון קשור בשריפת שומן, אם לקחת תוסף במינון גבוה או בשילוב עם תוספים אחרים

יכול להיות שחרגת באותו חומר ספציפי. בגלל זה אופ"א לא עורפת ראשים אבל הם בודקים. בגלל זה אמור להיות פיקוח ובקרה של הצוות הרפואי.

עד שלא תהיה החלטה אז לא מקנא בלילות של שיר צדק. אבל לא יהיה משהו שקרוב למקרה לאלה. לאלה סירב שיבדקו לו בקבוק שתן נוסף.

עזוב לאלה.

מה זה אם קובעים? הבן אדם נכשל בבדיקה.

קיצור שיזדיין ושישב בחוץ

באר שבע עשו קטע מסריח שניסו להסתיר את המקרה. כל היום דווח בתקשורת ששיר צדק עם פציעה בברך.

ממה שהבנתי הידיעה רצה כל היום בין אנשי ספורט.

מה עם אוגו ? למה לא בודקים אותו ? הוא נראה גם שחקן שמשתמש בחומרים ואגב אם שחקן לקח יש מצב שעוד שחקנים השתמשו גם חייבים לבדוק את זה ברור. אבל שוב פעם מעניין איזה חומרים כי אין שינוי במבנה הגוף שלו לעומת מאהרן לאלה וכאלה בטח זה סמים ממריצים אז יש מצב האמת.

לא יאמן איזה ליקוקידה לאלונה המאמי בטוויטר, שחקן לקח שם חומרים אסורים וכל הכלבלבים משבחים את ב"ש על ההתנהלות התקשורתית

איזה בדיחה, אם זה היה קורה אצלנו הם היו מקבלים צווי 8 לאולפנים לקרוע את ההולנדי הרשע